Νέα

Κύθηρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kinkey
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.919
Κριτικές
14
Like
3.696
Πόντοι
2.777
Οι Δραγοναρες γενικα απαγορευονται αλλα τις ψαρευω μια στο τοσο..
Τον Απριλη που θα ειμαι σιγουρα στο νησι, κολωχτυπες πολλες εκει
απαγορεύονται λόγω αρχαιοτήτων;
το ίδιο απαγορεύεται το ψαροτούφεκο και σε όλο το μήκος από Αβλέμονα νομίζω.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
530
Like
738
Πόντοι
86
Τα Κύθηρα για διακοπές με γκομενάκι είναι εξαιρετικός προορισμός. Παραλίες έχει ορισμένες πολύ καλές, το φαγητό είναι καλό και γενικά η κατάσταση είναι ότι πρέπει για ρομαντικά γαμήσια. Κατά προτίμηση διαμονή κοντά στη Χώρα/Καψάλι. Ουζάκια στη κάπαρη, φαγητό belvedere (χώρα), Φιλιώ (Κάλαμος), Τοξότης (Λιβάδι). Πας και στη παραλία καλάμι και ρίχνεις και 1 πούτσο εκεί μετά τη κατάβαση (πριν μαζέψει κόσμο τους καλοκαιρινούς μήνες). Αξίζει φουλ θα έλεγα
Για αγοραίο κλπ γελάει ο κόσμος προφανώς.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
9
Like
3.291
Πόντοι
456
Μην ξεχναμε πως υπαρχουν κοπελες εργαζομενες σε ξενοδοχεια-ταβερνες-καφετεριες που ΒΡΑΖΕΙ η ΜΟΥΝΑ τους!
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.993
Κριτικές
1
Like
32.923
Πόντοι
6.256
Τα Κύθηρα για διακοπές με γκομενάκι είναι εξαιρετικός προορισμός. Παραλίες έχει ορισμένες πολύ καλές, το φαγητό είναι καλό και γενικά η κατάσταση είναι ότι πρέπει για ρομαντικά γαμήσια. Κατά προτίμηση διαμονή κοντά στη Χώρα/Καψάλι. Ουζάκια στη κάπαρη, φαγητό belvedere (χώρα), Φιλιώ (Κάλαμος), Τοξότης (Λιβάδι). Πας και στη παραλία καλάμι και ρίχνεις και 1 πούτσο εκεί μετά τη κατάβαση (πριν μαζέψει κόσμο τους καλοκαιρινούς μήνες). Αξίζει φουλ θα έλεγα
Για αγοραίο κλπ γελάει ο κόσμος προφανώς.
Προφανως περασες καλα εσύ,
Παντως ειναι άγριο νησί. Δυτικα στα βραχια εχει.φωκιες και αγριοκάτσικα.
Βασικά δεν υπάρχει ελληνικο νησι ασχημο, απλα εχουμε πολλά και συγκρινουμε.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
530
Like
738
Πόντοι
86
Αν πας όμως solo, ψωλοβρόντης τότε καλή τύχη. Είχε κάποιο camping από ότι θυμάμαι και κυκλοφορούσαν το βράδυ στα σοκάκια της Χώρας κάτι λέσια "εναλλακτικές" γκόμενες ακόμα και ξυπόλυτες. :zombie: Σαν αυτές που κυκλοφορούν ξυπόλυτες μέσα στα πλοία και γλείφουν και τις κουπαστές :confused::confused::confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ippokratis22

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
417
Κριτικές
1
Like
774
Πόντοι
81
αμα πας στα κυθηρα, μπακουρι το πολυ πολυ, να σε πηδηξει κανας καλογερος απο τα μοναστηρια
ειχε γινε σκανδαλο παλια

επισης μπορει να μη γυρισεις ποτε, δες π.χ τη ταινια του ΤΖΑΦΟΥΛΙΑ,17 κλωστες, για να δεις τι μπορει να παθεις

συμπερασμα. ΠΟΤΕ ΜΟΝΟΣ ΣΤΑ ΚΥΘΗΡΑ
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.919
Κριτικές
14
Like
3.696
Πόντοι
2.777
Αν πας όμως solo, ψωλοβρόντης τότε καλή τύχη. Είχε κάποιο camping από ότι θυμάμαι και κυκλοφορούσαν το βράδυ στα σοκάκια της Χώρας κάτι λέσια "εναλλακτικές" γκόμενες ακόμα και ξυπόλυτες. :zombie: Σαν αυτές που κυκλοφορούν ξυπόλυτες μέσα στα πλοία και γλείφουν και τις κουπαστές :confused::confused::confused:
ίσως ξανανοίξει φέτος, το έβγαλε στη μαρκέτα ο δήμος νομίζω με κάνα 20άρι χιλιάρικα για την εκμετάλλευση. Ξένα κορμιά μαζεύει.
παίζει πολύ εναλλακτικό τελευταία και φουλ λοάτκι για κάποιο αδιευκρίνιστο λόγο.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
Ειδικά τέτοια εποχή ! ! !
Πάνε τώρα στα μπουρδέλα πήδα ότι βρεις ψιλές , κοντές , μεγάλες , μικρές.
Και όταν πας δες το σαν ευκαιρία για ησυχασμό.

H μόνη σου ελπίδα είναι να πάρεις ταρίφα , να τον πας να σε κάπου μακριούτσικα ώστε να κάνει και κάνα τζίρο να φιλουιμηθεί και να τον ρωτήσεις στα μούτρα " Φίλε είμαι δάσκαλος / γιατρός θα μείνω ένα χρόνο στη πόλη σας ξες άμα παίζει κάποιο μαγαζί με γυναίκες ;

Πέραν τούτου στα μικρά μέρη έχουν το " οι γκόμενες μας είναι ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ " οπότε μάντεψε. Άμα τη πέσεις σε ντόπιες ( Ελληνίδες , αλβανίδες whatever ) μπορεί να φας ξύλο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
896
Κριτικές
48
Like
4.648
Πόντοι
2.836
Αν σκέφτεσαι για σαιζόν, κάτι θα βρεις το καλοκαίρι από μουνάκια!!
είναι πολλά χρόνια που έχω πάει βέβαια αλλά νομίζω ότι ο τουρισμός του νησιού δεν είναι τέτοιος που να βοηθάει. Δεν θυμάμαι να έβλεπα ασυνόδευτα πιπίνια να πάνε για ξεσάλωμα όπως στις Κυκλάδες. Περισσότερο οικογένειες και ζευγάρια και πάρα πολλοί Κυθήριοι μετανάστες από Αυστραλία, που επιλέγουν να κάνουν τις διακοπές τους στον τόπο καταγωγής τους.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.919
Κριτικές
14
Like
3.696
Πόντοι
2.777
είναι πολλά χρόνια που έχω πάει βέβαια αλλά νομίζω ότι ο τουρισμός του νησιού δεν είναι τέτοιος που να βοηθάει. Δεν θυμάμαι να έβλεπα ασυνόδευτα πιπίνια να πάνε για ξεσάλωμα όπως στις Κυκλάδες. Περισσότερο οικογένειες και ζευγάρια και πάρα πολλοί Κυθήριοι μετανάστες από Αυστραλία, που επιλέγουν να κάνουν τις διακοπές τους στον τόπο καταγωγής τους.
γαλλογερμανολλανδοί σκάνε τώρα
τα κανγκουρώ μετά τον σάκη κορονιό δεν ταξιδεύουν και πολύ, έχουν εκλείψει από το νησί
και ντόπιο ελληνικό κορμί
αλλά στη βάση του νήματος κι ενδιαφέροντος του νηματοθέτη...
γιόκ-καπούτσκι ο αγοραίος στο νησί αυτό.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Άντε να ανοίξει τώρα και ένα νήμα για το αγοραίο σεξ σε Καστελλόριζο,τη Ρω και τα Ίμια :sperm:
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.374
Κριτικές
5
Like
5.449
Πόντοι
1.056
Τύπε νηματοθέτη όπως κατάλαβες, τον ήπιαμε!!!
Αν διορίστηκες εκεί δάσκαλος ή γιατρός δε νομίζω να βρεις τίποτα στον αγοραίο!!!
Αν σκέφτεσαι για σαιζόν, κάτι θα βρεις το καλοκαίρι από μουνάκια!! Αυτό που ξέρω σίγουρα είναι ότι πολλοί Αλβανοί μένουν μόνιμα και εργάζονται ως εργολάβοι οικοδομών (όλες τις δουλειές) και έχουν ανοίξει και καφετέριες, ενώ αρκετοί έχουν παντρευτεί Τσιριγώτισσες!!!
Έχει μπασταρδευτεί το κυθήριο αίμα με αίμα τηγανοκέφαλων τύπε;;
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.374
Κριτικές
5
Like
5.449
Πόντοι
1.056
Μην ξεχναμε πως υπαρχουν κοπελες εργαζομενες σε ξενοδοχεια-ταβερνες-καφετεριες που ΒΡΑΖΕΙ η ΜΟΥΝΑ τους!
Και θα πάνε οι Αθηναίοι οι κόμπρες να την κατασβέσουν τύπε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom