Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 84K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (8 μέλη και 31 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.681
Like
67.833
Πόντοι
12.756
Βγαινει δημόσια στα κανάλια , πολιτικό πρόσωπο και λεει οτι χρημάτισε δημόσιο υπάλληλο :coffee:

Κανονικά θα επρεπε να τρεξει διαδικασία να τους γαμησει και τους 2 !!! αλλα ειναι αλλη μια απλη ημέρα για την ΜΠΛΕ ΕΛΛΑΔΑ

Κατσε τωρα εσυ ελευθερε επαγγελματία να συνδέεις ταμειακη με pos για να μην φοροδιαφεύγεις , :zfuck:

τσιμπα τεκμαρτο εισόδημα για να μην μας κανεις μαγκιες με χαμηλα εισοδήματα :zfuck:

:wanker::wanker::wanker::wanker:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.561
Like
11.319
Πόντοι
3.656
έχουμε πολλούς θέλει διευκρίνιση

με άδειες τσέπες και με γεμάτο κάδο σκουπιδιών?

με αμύθητη περιουσία και δόσεις στο τέλος επιτηδεύματος?

με γκόμενα σκάμερ στην κολομβία??

:confused::confused::confused:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.155
Like
25.861
Πόντοι
5.506
Βγαινει δημόσια στα κανάλια , πολιτικό πρόσωπο και λεει οτι χρημάτισε δημόσιο υπάλληλο :coffee:

Κανονικά θα επρεπε να τρεξει διαδικασία να τους γαμησει και τους 2 !!! αλλα ειναι αλλη μια απλη ημέρα για την ΜΠΛΕ ΕΛΛΑΔΑ

Κατσε τωρα εσυ ελευθερε επαγγελματία να συνδέεις ταμειακη με pos για να μην φοροδιαφεύγεις , :zfuck:

τσιμπα τεκμαρτο εισόδημα για να μην μας κανεις μαγκιες με χαμηλα εισοδήματα :zfuck:

:wanker::wanker::wanker::wanker:
ε ναι ρε .....
απλα ομως εχει κυρηχθει 3μερο πενθος που κλαιει ενα απο τα μεγαλυτερα σκουπιδια που υπαρχουν σε αυτην την ετσι και αλλοιως αθλια χωρα....
ΜΠΑΝΑΝΙΑ μαλακες παρτε το χαμπαρι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

έχουμε πολλούς θέλει διευκρίνιση

με άδειες τσέπες και με γεμάτο κάδο σκουπιδιών?

με αμύθητη περιουσία και δόσεις στο τέλος επιτηδεύματος?

με γκόμενα σκάμερ στην κολομβία??

:confused::confused::confused:
ολα τα παραπανω
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
7
Like
2.927
Πόντοι
786
έχουμε πολλούς θέλει διευκρίνιση

με άδειες τσέπες και με γεμάτο κάδο σκουπιδιών?

με αμύθητη περιουσία και δόσεις στο τέλος επιτηδεύματος?

με γκόμενα σκάμερ στην κολομβία??

:confused::confused::confused:
υπάρχει και ένας με βαρυσήμαντες δηλώσεις
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.794
Κριτικές
18
Like
15.462
Πόντοι
4.546
ρε? τι λεχριτης ειναι αυτος?
GMJ_lO_WYAAinOb.jpg
Προσωπικά είμαι δύσπιστος με το θέμα φακελάκι, ότι πράγματι έγινε έτσι, δεν ήμουν μπροστά βέβαια, αλλά, δεν ξέρω.... ξαφνικά βγήκε και αυτό, τυχαία; Σε άλλες περιπτώσεις γίνεται, αλλά ειδικά σε αυτή, δεν πιστεύω εύκολα πια.

Επίσης, όποιος δίνει, το δίνει γιατί θέλει να δώσει, δεν εκβιάζεται, όπως δίνεις στο βενζινά, στον κούριερ, στην γκαρσόνα, τι μαλακίες είναι αυτές; Τα ποσά αλλάζουν. Όποιος εκβιάζει και ζητάει, να σταυρώνεται, αλλά όχι και να κουνάμε το δάκτυλο όταν εμείς δίνουμε κάτι με την θέλησή μας. Έλεος.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.993
Κριτικές
1
Like
32.923
Πόντοι
6.256
Να ρε μαλακες ιδεα για οικονομια.
Βγητε στα λιβαδεια για βοσκή.

Εισαγγελέας δεν υπαρχει να μαντρωσει τις ψεκομανάδες;
Δεν ειναι εκθεση ανηλικου σε κινδυνο αυτο;
Νομιζουν πως γεννησαν ελαφακια;
24ea1bf413e94999a808acb069644bad.jpg
06d0722c840f4bd89f7d713c3386cc7b.jpg
c79ac3b169164ecfae3a70f85067c629.jpg
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.681
Like
67.833
Πόντοι
12.756
Προσωπικά είμαι δύσπιστος με το θέμα φακελάκι, ότι πράγματι έγινε έτσι, δεν ήμουν μπροστά βέβαια, αλλά, δεν ξέρω.... ξαφνικά βγήκε και αυτό, τυχαία; Σε άλλες περιπτώσεις γίνεται, αλλά ειδικά σε αυτή, δεν πιστεύω εύκολα πια.

Επίσης, όποιος δίνει, το δίνει γιατί θέλει να δώσει, δεν εκβιάζεται, όπως δίνεις στο βενζινά, στον κούριερ, στην γκαρσόνα, τι μαλακίες είναι αυτές; Τα ποσά αλλάζουν. Όποιος εκβιάζει και ζητάει, να σταυρώνεται, αλλά όχι και να κουνάμε το δάκτυλο όταν εμείς δίνουμε κάτι με την θέλησή μας. Έλεος.

και εγω ειμαι δύσπιστος οσο αναφορά τον θάνατο του πατερα του , δεν ημουν μπροστα βεβαια, αλλα που ξερω εγω οτι ο πατερας του δεν ηταν Συριζα και κανει τον πεθαμένο
για να πλήξει την κυβέρνηση και το θαυμαστό έργο της ..
Τους Συριζαιους τους εχω ικανους για τα πάντα :coffee:
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
7
Like
2.927
Πόντοι
786
έχουμε κανένα quote να καταλάβουμε?
όχι ρε συ, αλλά λέει θα κάνω βαρυσήμαντη δήλωση αργότερα
και λέει ότι θα απέχει από τις ευρωεκλογές για διαμαρτυρία
αθηναίος
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.561
Like
11.319
Πόντοι
3.656
Προσωπικά είμαι δύσπιστος με το θέμα φακελάκι, ότι πράγματι έγινε έτσι, δεν ήμουν μπροστά βέβαια, αλλά, δεν ξέρω.... ξαφνικά βγήκε και αυτό, τυχαία; Σε άλλες περιπτώσεις γίνεται, αλλά ειδικά σε αυτή, δεν πιστεύω εύκολα πια.

Επίσης, όποιος δίνει, το δίνει γιατί θέλει να δώσει, δεν εκβιάζεται, όπως δίνεις στο βενζινά, στον κούριερ, στην γκαρσόνα, τι μαλακίες είναι αυτές; Τα ποσά αλλάζουν. Όποιος εκβιάζει και ζητάει, να σταυρώνεται, αλλά όχι και να κουνάμε το δάκτυλο όταν εμείς δίνουμε κάτι με την θέλησή μας. Έλεος.
κανένας δε δίνει φακελάκι επειδή θέλει

τον πιάνουν στην στιγμή της ανάγκης και τον αρμέγουν

το δίνει με την σκέψη ότι αν δεν το δώσει θα τον γράψουν στα αρχίδια τους....η θα περιμένει την εγχείριση του η οποία θα γίνει 3 μήνες αφού έχει πεθάνει.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.561
Like
11.319
Πόντοι
3.656
όχι ρε συ, αλλά λέει θα κάνω βαρυσήμαντη δήλωση αργότερα
και λέει ότι θα απέχει από τις ευρωεκλογές για διαμαρτυρία
αθηναίος
δεν το ειχα αντιληφθεί αυτό

η καλύτερη διαμαρτυρία είναι ψήφος ε άλλα κόμματα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.681
Like
67.833
Πόντοι
12.756
Με λυπει που ο Καλλιανος δεν ξερει τα κόλπα , ενω ειναι δικό τους παιδι...
αν αντι να τον πηγαινε στα επείγοντα τον πηγαινε στα απογευματινα ιατρεία θα ειχε σωθει τωρα ο ανθρωπος :coffee:

Θα τον ειχαν στα πουπουλα , οχι χυμα :coffee:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.561
Like
11.319
Πόντοι
3.656
Με λυπει που ο Καλλιανος δεν ξερει τα κόλπα , ενω ειναι δικό τους παιδι...
αν αντι να τον πηγαινε στα επείγοντα τον πηγαινε στα απογευματινα ιατρεία θα ειχε σωθει τωρα ο ανθρωπος :coffee:

Θα τον ειχαν στα πουπουλα , οχι χυμα :coffee:
και θα είχαν και ένα success story για τα απογευματινά
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.993
Κριτικές
1
Like
32.923
Πόντοι
6.256

Χρήστος Καλλιάνος: Στον Άδωνι Γεωργιάδη θα απαντούσα ότι δεν ξέρει τι του γίνεται, δεν ήταν μπροστά, δεν ήταν γιατρός​

"Σκέφθηκα ακόμη και να φέρω ουσίες από το νοσοκομείο όπου εργάζομαι και να του κάνω ενός τύπου ευθανασία. Η διασωλήνωση του πατέρα μου έγινε για τα μάτια του κόσμου. Στον Άδωνι Γεωργιάδη θα απαντούσα ότι δεν ξέρει τι του γίνεται, δεν ήταν μπροστά, δεν ήταν γιατρός" είπε χαρακτηριστικά μιλώντας στην κάμερα του ΑΝΤ1 ο αδελφός του Γιάννη Καλλιάνου.

"Χάθηκε ο μπαμπάς άδικα και είμαι και γιατρός και δεν μπορούσα να τον βοηθήσω. Πέθανε λόγω μιας αναλγησίας και αλαζονείας που ήταν συνεχής. Συγκλονίστηκα τόσο πολύ που αναρωτιόμουν αν ήμουν αδαής ή αν αυτοί ήταν άσχετοι" συμπλήρωσε ο ίδιος.
Εξαλλου σε νέες του δηλώσεις το πρωί της Παρασκευής ο Χρήστος Καλλιάνος υποστήριξε ότι ενώ βρισκόταν στο πλευρό του πατέρα του, φοιτητές ιατρικής και ειδικευόμενοι ιατροί ζητούσαν να τους μεταφέρει τις γνώσεις του για σειρά εξετάσεων και για την πορεία του ασθενούς πατέρα του.

"Είδα τον πατέρα μου την Πέμπτη, ήταν σε κατάσταση σηπτικής καταπληξίας. Κατάλαβα ότι δεν πάει καλά, ζήτησα την βοήθεια του γιατρού, ο οποίος ήταν αλαζονικός και είχε πολύ κακή συμπεριφορά. Ένας αγγειοχειρουργός δεν μπορεί να ξέρει ακριβώς το είδος της καταπληξίας που μπορεί να έχει ο ασθενής. Μπορεί να το πήρε εγωιστικά που του είπα εγώ τι έχει και του ζήτησα να υπάρχει μια άλλη επεμβατική βοήθεια στον πατέρα μου. Μου είπε ότι στην ΜΕΘ δεν μπαίνει αν δεν είναι διασωληνωμένος, μου έλεγε δηλαδή "αν δεν μπει στην Εντατική διασωληνωμένος, θα μείνει εδώ να πεθάνει”. Ποτέ δεν με αντιμετώπισε σαν γιατρό ούτε ανθρώπινα", είπε ο Χρήστος Καλλιάνος.


Αυτη ειναι η πραγματικότητα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.975
Κριτικές
1
Like
29.690
Πόντοι
8.006
είναι γελοίος,
ούτε έφηβος ούτε αγράμματος
απλώς χαζός
όπως και όλοι όσοι βγαίνουν στα γελοία κανάλια ή στο φεισμπουκ
πχ για να αποχαιρετήσουν τον οικείο τους που χάθηκε
Να αγιασει το στομα σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom