Νέα

Κρυφός οίκος ανοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KATERINA69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μειον ενα..
ξερουμε καμια διευθυνση ????
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Εγκω ντεν ξερει?ντεν ειμαι από ντω?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
κι εγκω ντεν ξερει απο ματσαζ κυρια.. :grin:
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Εγκω που να ξερει?φαει καμια σφαιρα στου
κιφαλι κι μιτα ?.. παει?
Μιτα αγκιους Πετρους bourdela.com?.ντεν εχει?!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εχει.. εχουμε λινκ επανω.. χεχε
 
OP
OP
KATERINA69

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Ας εχει?εμένα ξερουν που θα με βρουνε?
Εσας που θα σας βρουνε?
Δεν ξερω , δεν ειδα , δεν ακουσα?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ενα πουλακι με μεγαλο ραμφος μου ειπε για φερρων 19 μπορει να ειναι και παπαγαλος.

αυτο το μαγαζι δεν ηταν κρυφο, ηταν φορα-παρτιδα. τες πα, θα τσεκαρω και θα ενημερωσω..
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
τι λέτε ρε παιδιά? τα τσακάλια της ΕΛ.ΑΣ. ανακάλυψαν παράνομο μαγαζί? τι λεεεε ρεεεεε?

Οπως έχω ξαναπεί 1000 φορές, η αστυνομία για να πιάσει κάποιον πρέπει να είναι απο λάθος ή να το κάνει βούκινο ο "επιτηδευματίας".

Τα μασαζερί που λειτουργούν έχουν πάντα κάποιο δίπλωμα (το οποίο νοικιάζουν απο διπλωματούχο" για να δικαιολογούν την εργασία τους. Δηλαδή εκεί δεν έχουμε παράβαση? Διευκόλυνση σε πορνεία, σωματεμπορία, κλπ?
 

lykaki

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
324
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Χθες το μεσημερι , ημουν πλατεια βικτωριας στην πανω γωνια της πατησιων , οποτε.....

Σκαει ενα ψηλο ξανθο καραμουνο με βυζαρες σχεδον οξω απ`το σουτιεν ,και μου λεει κατι για γυμναστηριο , spa , κτλ.

Μπαινουμε στο ανσανσερ της πολυκατοικιας που βρισκεται εντος της στοας με τα μαγαζια , ενω η γκομενα με ψιλοχουφτωνε και μου χαιδευε τα μαλλια......ε, της χαιδεψα και γω την κωλαρα δεν κρατηθηκα....

Ανεβηκαμε στον 4 οροφο , και μπηκαμε σ`ενα πολυτελες στουντιο χαλαρωσης γυμναστικης κλπ. ,που ειχε μεσα διαφορα μουνακια με μαγιω , φορμες , και γενικα πολυ ελαφρυ ρουχισμο!

Εκει με παρεδωσε σε αλλη μουναρα κοκκινομαλα , η οποια μου ειπε οτι ανοιξαν προσφατα , και αφου της εδωσα κινητο και ονομα (ψευτικο εννοειται) , ειπε οτι θα με ειδοποιησει για ενα χαλαρωτικο μασαζ που δινουν δωρο στην πρωτη επισκεψη !

Για δες , εχει ο καιρος γυρισματα....
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
τώρα πλάκα κάνεις ή σοβαρολογείς? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :idiot: :idiot: :idiot:
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
1
Πόντοι
6
λιγο ασπρο (με χλορινη καλοπλυμενο) το εκοψα κ γω.....
 

mixalis25gg

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ξερεις να μου πεις για τη φερρων που με ενδιαφερει ?


τροποποιηση απο giorgospapa
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
1
Πόντοι
6
καλως ορισες στο bourdela. εδω ολοι γραφουμε ελληνικα γιατι οι mods ειναι κατι τεραστιοι τυποι με τριχες στην πλατη, σουβλερα δοντια, και πουτσες μεχρι το λουτρακι.

περα απ αυτο, ο n00b των mods γνωστος και ως παπας, παπα-γιωργος η τραγοπαπας ειπε οτι θα παει να τσεκαρει και απο τοτε αγνωστη η τυχη του.

αν εκανες τον κοπο να διαβασεις το thread θα βλεπες οτι απ οσο ακουσαμε (εγω τουλαχιστον) μπουκαραν οι μπατσοι μεσα και τα καναν πουτανα.

ευχαριστω!
 

Επισκέπτης
Θα παρακαλέσω να χρησιμοποιούμε ελληνικούς χαρακτήρες και όχι μόνιμα κεφαλαία, όπως αναγράφεται και στους www.bourdela.com/index.php?option=com_smf&Itemid=168&topic=2.msg914#new]κανόνες του forum[/url].

Υπάρχει η δυνατότητα επεξεργασίας (Τροποποίηση), για να επεξεργαστείς το μήνυμά σου. Η δυνατότητα τροποποίησης θα ισχύει για 30 λεπτά από τη δημιουργία της δημοσίευσής σου.

Αν δεν επεξεργαστείς στο μήνυμά σου στην επόμενη μισή ώρα, θα αναγκαστώ να το διαγράψω.

Ευχαριστώ
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:,καλως την ελβετια  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
1
Πόντοι
6
οκ οκ εχεις δικαιο :grin:

παντως εδςσα καλυτερο λογο γιατι δε γραφουμε ελληνικα απο το κλασσικο για τουσ κανονες του forum ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom