Νέα

Κρυφή κάμερα μέσα στα δωμάτια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anakin1985
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.601
Κριτικές
36
Like
35.065
Πόντοι
18.565
Παλιά είχαν κάμερα σε μασσατζιδικο στην Σκρα στην Καλλιθέα. Την είχαν βρει οι μπάτσοι.
Πήγαινα συχνά εκεί, (ευτυχώς οι μικροτσουτσουνοι δεν έχουν πολύ θεαματικότητα στα τσοντοσαιτ.):grin:
 
OP
OP
Anakin1985

Anakin1985

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2012
Μηνύματα
22
Κριτικές
6
Like
46
Πόντοι
0
Καλα ρε τυπε με ποιο δικαιωμα η πουτανα αρπαζει τα ρουχα του φιλου σου, ψαχνει της τσεπες και τσεκαρει το κινητο του!!;;;

Θα τρελαθουμε εντελως;; Ειναι συμπεριφορα αυτη;;

Θα μπορουσε να ζητήσει απο τον φιλο σου να ξεδιπλώσει αυτος τα ρουχα του και να της δείξει το κινητό του οτι δεν τραβάει βιντεο.

Ελπιζω να σηκώθηκε και να έφυγε μετα απο τέτοια συμπεριφορά.
Δυστυχώς κατάλαβε αργά το τι έγινε, καθώς έβλεπε την πλάτη της.

Πήρε χαμπάρι όταν σηκώθηκε να ντυθεί, είδε το κινητό πεταμένο στην άλλη μεριά του καναπέ και ένωσε τα κομμάτια του παζλ στο μυαλό του.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

καταλαβαίνετε ότι προϋπόθεση αυτού του σκεπτικού είναι ότι όντως ο φίλος σας έκανε προσπάθεια να καταγράψει με το κινητό του; :confused:
Ρώτησα και εγώ ο ίδιος και η εύλογη απάντηση του ήταν ότι αν όντως κατέγραφε, θα με έπαιρνε τηλέφωνο από το ΚΑΤ...
 

Geo Cock

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2022
Μηνύματα
35
Like
37
Πόντοι
0
Παλιά είχαν κάμερα σε μασσατζιδικο στην Σκρα στην Καλλιθέα. Την είχαν βρει οι μπάτσοι.
Πήγαινα συχνά εκεί, (ευτυχώς οι μικροτσουτσουνοι δεν έχουν πολύ θεαματικότητα στα τσοντοσαιτ.):grin:
το ειχα ακουσει&εγω αυτο παλια με τις καμερες.ειχε παει φιλος μου&μετα ψαχνοταν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.202
Κριτικές
35
Like
5.846
Πόντοι
6.796
Δυστυχώς κατάλαβε αργά το τι έγινε, καθώς έβλεπε την πλάτη της.

Πήρε χαμπάρι όταν σηκώθηκε να ντυθεί, είδε το κινητό πεταμένο στην άλλη μεριά του καναπέ και ένωσε τα κομμάτια του παζλ στο μυαλό του.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ρώτησα και εγώ ο ίδιος και η εύλογη απάντηση του ήταν ότι αν όντως κατέγραφε, θα με έπαιρνε τηλέφωνο από το ΚΑΤ...
Να κούνησε τα ρούχα και το κινητό να πήγε λίγο πιο δίπλα δε σημαίνει έψαξε το κινητό... το πολύ να τσεκαρε αν είναι ανοιχτή η οθόνη και γράφει
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.696
Like
29.025
Πόντοι
6.056
Να κούνησε τα ρούχα και το κινητό να πήγε λίγο πιο δίπλα δε σημαίνει έψαξε το κινητό... το πολύ να τσεκαρε αν είναι ανοιχτή η οθόνη και γράφει
Τυπε με τα ρούχα και τα πράγματα του ΠΕΛΑΤΗ δεν εχει καμία δουλειά!
Αν ειχε την υποψία οτι την καταγραφεί η καμερα θα μπορούσε να ζητήσει απο τον πελατη να της δείξει το κινητο του...και τελος παντων πως στο πουτσο μπορει να καταγραφεί ενα κινητο που ειναι μεσα σε μια τσεπη η τι σκατα θα καταγράψει ενα κινητο που θα ειναι τοποθετημένο με την καμερα κατω η με την καμερα να κοιτα το ταβανι!!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.601
Κριτικές
36
Like
35.065
Πόντοι
18.565
το ειχα ακουσει&εγω αυτο παλια με τις καμερες.ειχε παει φιλος μου&μετα ψαχνοταν.
Ειχε μια Ρωσσιδα εκει, που τα εδινε ολα. Γαμιοταν διχως αυριο. Απο τις 10 τοπ εργαζομενες στην ζωη μου Ξεχασα το ονομα της, εχουν περασει και καμμια 20αρια χρονια. Αν διαβαζει ο @ZeroTolerance μπορει να μου την θυμησει.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
Ειχε μια Ρωσσιδα εκει, που τα εδινε ολα. Γαμιοταν διχως αυριο. Απο τις 10 τοπ εργαζομενες στην ζωη μου Ξεχασα το ονομα της, εχουν περασει και καμμια 20αρια χρονια. Αν διαβαζει ο @ZeroTolerance μπορει να μου την θυμησει.
η Ρωξάνη με την κωλαρα?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.601
Κριτικές
36
Like
35.065
Πόντοι
18.565
η Ρωξάνη με την κωλαρα?
Οχι, η Ρωξανη η κωλαρα ηταν λιγο μετα. Λεω για μια που τα εδινε ολα στο γαμησι, σε εβαζε κατω και το ζουσε εντονα, με κλασσικο Ρωσσικο ονομα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η Νταλυ.
 

Fet_jim

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
291
Like
447
Πόντοι
21
Νομιζω πρεπει να βγουμε απο το συννεφακι της αφελειας . ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ "ΜΑΓΑΖΙΑ" ΚΑΜΕΡΕΣ!
Τις εχουν για πολλους λογους . Για να ελεγχονται οι τσατσαδες και οι κοπελες μηπως κλεβουν τα αφεντικα , για ασφαλεια των κοριτσιων απο ψυχανωμαλους , για τυχον φασαριες κλπ.
Προσοχη λοιπον οποιος ειναι παντρεμενος να μην τον συνδεσουν με το προφιλ του (πχ γραψτε κριτικες με διαφορα χρονου ) η να βρουν τα στοιχεια της οραγματικης του ζωης ..πχ δεν παμε στο μαγαζι με το αμαξι με το παιδικο καθισματακι κλπ. Ο νοων νοειτο ...
 

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
529
Κριτικές
8
Like
1.772
Πόντοι
366
παντως σε στουντιο-μπουρδελα τα φωτα ειναι πολυ χαμηλα και αμφιβαλλω χωρις φλας να φαινεται κατι στο βιντεο..

επισης τι τη νοιαζει τη πουτανα που γαμιεται για 20ε αν την βιντεοσκοπουν?

Αν ειναι για να ζητησει εξτρα παω πασο..
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
Νομιζω πρεπει να βγουμε απο το συννεφακι της αφελειας . ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ "ΜΑΓΑΖΙΑ" ΚΑΜΕΡΕΣ!
Τις εχουν για πολλους λογους . Για να ελεγχονται οι τσατσαδες και οι κοπελες μηπως κλεβουν τα αφεντικα , για ασφαλεια των κοριτσιων απο ψυχανωμαλους , για τυχον φασαριες κλπ.
Προσοχη λοιπον οποιος ειναι παντρεμενος να μην τον συνδεσουν με το προφιλ του (πχ γραψτε κριτικες με διαφορα χρονου ) η να βρουν τα στοιχεια της οραγματικης του ζωης ..πχ δεν παμε στο μαγαζι με το αμαξι με το παιδικο καθισματακι κλπ. Ο νοων νοειτο ...
και παρκάρουμε μακρυά...ας περπατήσουμε και λίγο
 
OP
OP
Anakin1985

Anakin1985

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2012
Μηνύματα
22
Κριτικές
6
Like
46
Πόντοι
0
Νομιζω πρεπει να βγουμε απο το συννεφακι της αφελειας . ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ "ΜΑΓΑΖΙΑ" ΚΑΜΕΡΕΣ!
Τις εχουν για πολλους λογους . Για να ελεγχονται οι τσατσαδες και οι κοπελες μηπως κλεβουν τα αφεντικα , για ασφαλεια των κοριτσιων απο ψυχανωμαλους , για τυχον φασαριες κλπ.
Προσοχη λοιπον οποιος ειναι παντρεμενος να μην τον συνδεσουν με το προφιλ του (πχ γραψτε κριτικες με διαφορα χρονου ) η να βρουν τα στοιχεια της οραγματικης του ζωης ..πχ δεν παμε στο μαγαζι με το αμαξι με το παιδικο καθισματακι κλπ. Ο νοων νοειτο ...
Προφανώς και περιμένουμε να υπάρχουν κάμερες στο σαλόνι, στο κουζινάκι και στην είσοδο...

Αλλά μέσα στο δωμάτιο θεωρώ ότι πάει πολύ
 

headmaster

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Κριτικές
2
Like
177
Πόντοι
1
Νομιζω πρεπει να βγουμε απο το συννεφακι της αφελειας . ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ "ΜΑΓΑΖΙΑ" ΚΑΜΕΡΕΣ!
Τις εχουν για πολλους λογους . Για να ελεγχονται οι τσατσαδες και οι κοπελες μηπως κλεβουν τα αφεντικα , για ασφαλεια των κοριτσιων απο ψυχανωμαλους , για τυχον φασαριες κλπ.
Προσοχη λοιπον οποιος ειναι παντρεμενος να μην τον συνδεσουν με το προφιλ του (πχ γραψτε κριτικες με διαφορα χρονου ) η να βρουν τα στοιχεια της οραγματικης του ζωης ..πχ δεν παμε στο μαγαζι με το αμαξι με το παιδικο καθισματακι κλπ. Ο νοων νοειτο ...
Η προσοχή είναι πάντα απαραίτητη. Αρκεί να μη γίνεται παράνοια.
 

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
601
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
6
Μια καλή ιδέα για όποιον έχει τέτοια θέματα είναι ένας ανιχνευτής κρυφών καμερών

 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.461
Πόντοι
4.546
Μια καλή ιδέα για όποιον έχει τέτοια θέματα είναι ένας ανιχνευτής κρυφών καμερών

Θα λες στο κορίτσι ότι θέλεις κανά δεκάλεπτο για μπάνιο και καλό σκούπισμα... έτσι, θα έχεις χρόνο να δεις τι και πώς(μασάζ και στούντιο).
Αλήθεια, πήγε ποτέ κανένας με τέτοιο εργαλείο;
 

tasos.p

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
3
Like
1.749
Πόντοι
216
Εγώ θυμάμαι είχα δει ένα ρεπορτάζ της τηλεόρασης μπήκαν σε έναν οίκο ανοχής με κάμερα και μέσα σε μισό λεπτό είχε έρθει ο προστάτης όπως τον αποκαλούσαν στην κάμερα μπροστά τώρα π το κατάλαβε ο προστάτης ότι μπήκαν μέσα δημοσιογράφοι δεν ξέρω...!!!
 

tasos.p

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
3
Like
1.749
Πόντοι
216
Δεν χρειάζεται ανιχνευτής καμερών αρκεί το κινητό σου να έχει κάμερα..δεν θυμάμαι ακριβώς πώς γίνεται με την κάμερα του κινητού...γκουγκλαρετο και θα το βρεις!!
Θα λες στο κορίτσι ότι θέλεις κανά δεκάλεπτο για μπάνιο και καλό σκούπισμα... έτσι, θα έχεις χρόνο να δεις τι και πώς(μασάζ και στούντιο).
Αλήθεια, πήγε ποτέ κανένας με τέτοιο εργαλείο;
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.917
Κριτικές
37
Like
20.128
Πόντοι
4.646
Δεν χρειάζεται ανιχνευτής καμερών αρκεί το κινητό σου να έχει κάμερα..δεν θυμάμαι ακριβώς πώς γίνεται με την κάμερα του κινητού...γκουγκλαρετο και θα το βρεις!!
Είναι παλιό (κόλπο) με την κάμερα τού κινητού, απλά αρχίζεις να τραβάς με τό κινητό σού τόν χώρο όσο ποίο σκοτεινός είναι ό χώρος που τραβάς τόσο καλύτερα και αν την ώρα που τραβάς δεις μία μικρή λάμψη σάν φώς στήν οθόνη τού κινητόυ σού τότε πιθανότατα έχεις βρεις και τόν φακό από την κάμερα.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Μια χαρά βιντεοσκοπεί το κινητό σε δωμάτιο μπουρδελου υπάρχουν ειδικές λήψεις, ειδικά αν είναι καλό κινητό.
Για την κόπελια την τσούζει επειδή μπορει αν ανεβει το βίντεο στο Internet να δει την φάτσα της στα πορνοκαναλα όλος ο πλανήτης γη.... κ φυσικά δεν έχει κανένα δικαίωμα να ψάχνει τα ρούχα του πελάτη εκτός κ αν της έχει δώσει το θάρρος ο ίδιος ο πελάτης....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom