Νέα

Κρυφή κάμερα μέσα στα δωμάτια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anakin1985
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

t0t3m

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
170
Πόντοι
280
Είναι παλιό (κόλπο) με την κάμερα τού κινητού, απλά αρχίζεις να τραβάς με τό κινητό σού τόν χώρο όσο ποίο σκοτεινός είναι ό χώρος που τραβάς τόσο καλύτερα και αν την ώρα που τραβάς δεις μία μικρή λάμψη σάν φώς στήν οθόνη τού κινητόυ σού τότε πιθανότατα έχεις βρεις και τόν φακό από την κάμερα.
Βασικά ο Φακός του Κινητού μπορεί να δει τις υπέρυθρες. δοκιμάστε το με ένα τηλεκοντρόλ. μέσω της κάμερας του κινητού δείτε το λαμπάκι του τηλεκοντρόλ και πατήστε το.

προφανώς εάν μία κάμερα δεν έχει αναμένα αυτά τα λαμπάκια (διότι έχει αρκετό φως ή δεν κάνει νυχτερινή λήψη), δεν θα δει κανείς τίποτα
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
620
Πόντοι
81
Παλιά....πριν το 2010 σε γνωστό μοτέλι στο κέντρο αν είχες δυνατό μωρό όταν έχυνες άκουγες.....παλαμάκια!!!! και στην πληρωμή σου έκλεινε το μάτι ο τύπος και έφευγες δίνοντας ένα ταληράκι.....είχε συμβεί σε συναγωνιστή
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Αφορμή για το συγκεκριμένο thread, τηλεφώνημα συναγωνιστή ο οποίος με ενημέρωσε για το παρακάτω περιστατικό:

Επίσκεψη σε Σόνια στη Φιλιππίδου. Η κοπέλα εισέρχεται στο δωμάτιο και χωρίς καν να χαιρετήσει ορμάει προς τα στοιβαγμένα ρούχα στον καναπέ, βγάζει το κινητό από την τσέπη, το ελέγχει αν τραβάει βίντεο και το πετάει πιο κει στον καναπέ και μετά ξεκινά την συνέυρεση. Προφανώς κάποιος την ενημέρωσε ότι έχει στηθεί κινητό για μαγνητοσκόπηση - κάτι το οποίο προφανώς δεν ίσχυε.

Οι ερωτήσεις λοιπόν είναι δύο: α) πως υπήρχε η υποψία ότι τραβάει βίντεο; Προφανώς υπήρχε κάποια κρυφή κάμερα και η υπηρεσία ενημέρωσε την κοπέλα σχετικά.
β) Όλοι λίγο πολύ το υποπτευόμαστε, αλλά είμαστε πραγματικά εντάξει με αυτό;

Δεν κρύβω ότι με θορύβησε το τηλέφώνημα του φίλου.

Τέλος, να πω ότι δεν βρήκα σχετικό thread πρόσφατο και δεν ήθελα να είμαι off topic σε άλλα, εξ ου και η δημιουργία αυτού.
Εγώ άλλη ερώτηση έχω... η γνωστή Σονια η ξανθια πετιτ με την κακή οδοντοστοιχια?
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
Ακόμα και σε σπιτια εκδιδομενων μπορεί να παίζουν κάμερες για να γίνονται εκβιασμοί......σε παντρεμένους κυρίως.....
 
Εγγρ.
17 Σεπ 2022
Μηνύματα
26
Like
46
Πόντοι
0
Λογικά αρκετά σπιτάκια και κορασίδες του "εχω δικό μου χώρο" είναι με΄σα με κάμερες...
τώρα εάν θα βγει το πικουλίνο σας πουθενά παρά έξω είναι άλλο θέμα...
πρώτος λόγος είναι η ασφάλεια της κοπέλας αλλά ποιος μπορεί να βασιστεί στον νταβά ΄ότι δεν θα βγάλει λαυράκι εάν πε΄σει σε κανέναν αναγνωρίσιμο ξέρω γω.....
Σίγουρα παίζει ...Είναι μέχρι να τσιμπήσει το ψάρι και μετά θα γίνει εσωκλειστη για χρόνια η κορασιδα
Ακόμα και σε σπιτια εκδιδομενων μπορεί να παίζουν κάμερες για να γίνονται εκβιασμοί......σε παντρεμένους κυρίως.....
Κ όχι μόνο ....μέχρι μαγια κάνουν κάποια πουτανακια που έχουν καταγωγή από τους Μπεκεους της Βόρειας Ελλάδας.. Για αυτό προσοχή ποιες σας μαγεύουν με τα μαγικά τους χερια
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
564
Like
174
Πόντοι
6
Δεν έχουν κάμερες τα σπίτακια.. τους πελάτες φοβούνται που βάζουν κάμερα κρυφά..
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
564
Like
174
Πόντοι
6
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
564
Like
174
Πόντοι
6
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.792
Κριτικές
18
Like
15.461
Πόντοι
4.546
Ποια μέλη βιντεοσκοπηθηκαν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom