Νέα

Κρακοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tom tomson
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 245
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
ωραιος φιλε popov
αν και δεν σου πηγαν πολυ καλα τα πραγματα , η ενημερωση σου αψογη και χρησιμη για καποιον αλλον που πιθανως θα επισκεφτει την κρακοβια,να εσαι καλα  :hi:

υγ. σωστος και ο βαλκανιος πουτσαρας για τις πληροφοριες που σου εδωσε , ετσι πρεπει να γινεται.

Νά 'σαι καλά φίλε Τάσο!  :hi:

Όλα είναι μια εμπειρία, καθώς σε κάθε παιχνίδι δεν σου δίνει κανείς εγγύηση για το τελικό αποτέλεσμα.
Για τις θετικές εξελίξεις και τις επιτυχίες, ενημερωνόμαστε άλλωστε και στα πμς, δεν τίθεται θέμα, νομίζω όμως ότι ειδικά
τέτοιες περιπτώσεις και παθήματα, έχουν περισσότερη αξία και χρησιμότητα να κοινοποιούνται εδώ πέρα,
διότι τότε κυρίως πιάνει τόπο η ενημέρωση. Σαφέστατα θα επανέλθω στο μέλλον, σε πιο χαλαρές και ανέμελες συνθήκες,
οπότε ελπίζω να δώσω και την "άλλη" θετική όψη του νομίσματος! Καλά να περνάμε!  :hi:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Νά 'σαι καλά φίλε Τάσο!  :hi:

Όλα είναι μια εμπειρία, καθώς σε κάθε παιχνίδι δεν σου δίνει κανείς εγγύηση για το τελικό αποτέλεσμα.
Για τις θετικές εξελίξεις και τις επιτυχίες, ενημερωνόμαστε άλλωστε και στα πμς, δεν τίθεται θέμα, νομίζω όμως ότι ειδικά
τέτοιες περιπτώσεις και παθήματα, έχουν περισσότερη αξία και χρησιμότητα να κοινοποιούνται εδώ πέρα,
διότι τότε κυρίως πιάνει τόπο η ενημέρωση. Σαφέστατα θα επανέλθω στο μέλλον, σε πιο χαλαρές και ανέμελες συνθήκες,
οπότε ελπίζω να δώσω και την "άλλη" θετική όψη του νομίσματος! Καλά να περνάμε!  :hi:
Ετσι ακριβως ,εγγυησεις του αποτελεσματος δεν υπαρχουν για κανεναν και για τιποτα
η ανταλλαγη πληροφοριων ειναι που μετραει.

:hi:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
ολα τα πουρα στην πιστα ο κμαν λειπει μονο  :woldman: :woldman: :woldman:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
και εσυ "δικος μας" εισαι παπου?  :grin:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Να σαι καλά φίλε Popov :hi:
αλίμονο να μην μοιραζόμαστε πληροφορίες εδώ μέσα,ειδικά σε τόσο γτπ πορνοσκηνές όπως της Κρακοβίας και να ταλαιπωρούμαστε με τις βλαμμένες...

Ακριβώς όσα έγραψες για την Paula,μου περιέγραψε και Γερμανός συνάδελφος που έκανε ταξίδι αστραπή Κρακοβία και που τον έστειλα απευθείας σε αυτην.
Ήταν κάτω από την πολυκατοικία της και ενώ όλα ήταν κομπλέ ξαφνικά του λέει στο τηλέφωνο:"Έχω μόνο μισή ώρα διαθέσιμη,δέχεσαι με 300 Zloty;" και της απαντάει "Πέρα από ότι η αγγελία λέει 300Zloty/ώρα,ήθελα να κάτσω μία ώρα χωρίς βιασύνες"
Και η τύπισσα τον χείωσε ενώ ο άλλος ήταν κάτω στην είσοδο...
Κι εσένα μάλλον σου μίλησε η ίδια η Paula που θα την είχε κλείσει κανάς Άγγλος μπάρμπας συνταξιούχος για κανά τετράωρο,θα θέλησε να χωρέσει στο πρόγραμμα και εσένα και δε θα της βγήκε..

Μόλις διάβασα και τη δική σου εμπειρία,εγραψα στο Whatsapp και με τον ταξιτζή κονέ και παίζουν διάφορες εκδοχές..

Τέτοιες εποχές ξηρασίας,τα καλά "τεμάχια" ταξιδεύουν εξωτερικό ή π.χ.μπορεί η άλλη να πάει Μπρνο όσο είναι το Γκραν Πρι ή ένα συνέδριο κάπου παραδίπλα,κ.λ.π.
Η αγγελία όμως παραμένει ενεργή και πάμε εμείς σα μαλάκες και μας ανοίγει η φίλη της,ξαδέρφη της ή όποιο άλλο διαθέσιμο βλήμα και μας λέει κιόλας "μα εγώ είμαι στις φωτογραφίες,απλά είμαι 30 κιλά περισσότερο και 20 πόντους λιγότερο" :rolleyes:

Άλλες φορές το τηλέφωνο είναι κοινό με καμιά άλλες 10 αριά κοπέλες και αντί για αυτή που θέλουμε,μας εμφανίζεται όποια είναι διαθέσιμη.
Για αυτό πάμε εδώ:
www.roksa.pl/en/search]http://www.roksa.pl/en/search[/url]

και στο Phone Number βάζουμε τον τηλέφωνο που μας ενδιαφέρει.
Αν βγουν πολλές αγγελίες της ίδιας κοπέλας,καλώς.
Αν μας βγουν 10 διαφορετικά προφίλ, :badair: :badair: :badair:

Δεν βρίσκω τώρα την αγγελία από έναν ξανθό υπαρκτό μούναρο..
Πάω με ταξί,ανοίγει η πόρτα και βλέπω ένα κεφάλι και το σώμα κρυμμένο πίσω από την πόρτα(φόλα alert :grin: )
Ξεπροβάλλει λοιπόν ένα ξανθός μπόγος και της λέω αμέσως:
"Που είναι η κοπέλα της αγγελίας,την έφαγες;"  >:(

Σέβομαι γενικά τις πουτάνες,αλλά τις απατεώνισσες τις καραμουζιάσω δίχως έλεος.
Να ξέρετε ότι στα διαμερίσματα οι κοπέλες είναι γενικά μόνες και ότι κάνουν θέλουν να μένει κρυφό από τη γειτονιά.
Σε περίπτωση που μας ανοίγει πόρτα άλλη κοπέλα ενώ στο τηλέφωνο μας έχει διαβεβαιώσει ότι είναι των φωτογραφιών, που σημαίνει ότι έχουμε χάσει λεφτά στο ταξί και κυρίως καμιά ώρα-δίωρο μέχρι να βγει άκρη,δε δέρνουμε,δε μπαίνουμε εντός διαμερίσματος,αλλά κράζουμε και συνεχίζουμε να κράζουμε μέχρι να ξανανοίξει η πόρτα.Γιατί θα ξανανοίξει.. :grin:
Εμένα το ξανθό γιουβαρλάκι μου έδωσε τα 20 Zloty για το ταξί που πλήρωσα για να πάω.Δεν το έκανα για τα λεφτά,αλλά για να παίρνουν τα χαμπάρια τους τα βλήματα.

Γενικά,θεωρώ ότι η πορνοσκηνή της Κρακοβίας είναι γτπ,θέλει χρόνο,γνωστό άτομο και πολύ ξεσκαρτάρισμα.
Επίσης τα πράγματα δεν είναι τόσο τίμια,όσο π.χ.είναι στην Πράγα,παίζει μια βλαχοκουτοπονηριά..

Και επειδή θα με διαβάσει και ο αρχηγός στρατιάς..
Αρχηγέ,ελπίζω να πήρες γραμμή ότι 26/11 παίζουμε εντός έδρας. :sunglasses:

VFnVT0i.jpg





 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Όλα είναι δρόμος, αγαπητέ φίλε! Μοιραζόμαστε εμπειρίες και συχνά μαθαίνουμε
τόσο από τα δικά μας παθήματα, όσο και από των άλλων, και γι' αυτό αξίζει να μοιραζόμαστε τις εντυπώσεις. Εντούτοις, πιστεύω ότι κανένα μέρος δεν είναι καμμένη γή, καθώς υπάρχουν πολλοί -και συχνά αστάθμητοι- παράγοντες που δυσκολεύουν ή ευνοούν μια κατάσταση.
Παντού υπάρχουν και οι καλές περιπτώσεις (αλλού περισσότερες, αλλού λιγότερες, άλλες ευκολότερα και άλλες δυσκολότερα προσβάσιμες).
Συμφωνώ πάντως ότι θέλει διαθέσιμο χρόνο και σωστό σκανάρισμα, και σίγουρα τα ταξίδια "αστραπή" ή εν μέσω άλλων υποχρεώσεων,
δεν βολεύουν και αυξάνουν τις όποιες αρνητικές πιθανότητες (έστω κι αν κάποιος πάει ενημερωμένος και στοχευμένα, όπως συνέβη με μένα και
τον Γερμανό φίλο σου)...

Εύγε για τη συμπληρωματική ενημέρωση!  :hi:

URL]]
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Να σαι καλά φίλε Popov :hi:
αλίμονο να μην μοιραζόμαστε πληροφορίες εδώ μέσα,ειδικά σε τόσο γτπ πορνοσκηνές όπως της Κρακοβίας και να ταλαιπωρούμαστε με τις βλαμμένες...

Ακριβώς όσα έγραψες για την Paula,μου περιέγραψε και Γερμανός συνάδελφος που έκανε ταξίδι αστραπή Κρακοβία και που τον έστειλα απευθείας σε αυτην.
Ήταν κάτω από την πολυκατοικία της και ενώ όλα ήταν κομπλέ ξαφνικά του λέει στο τηλέφωνο:"Έχω μόνο μισή ώρα διαθέσιμη,δέχεσαι με 300 Zloty;" και της απαντάει "Πέρα από ότι η αγγελία λέει 300Zloty/ώρα,ήθελα να κάτσω μία ώρα χωρίς βιασύνες"
Και η τύπισσα τον χείωσε ενώ ο άλλος ήταν κάτω στην είσοδο...
Κι εσένα μάλλον σου μίλησε η ίδια η Paula που θα την είχε κλείσει κανάς Άγγλος μπάρμπας συνταξιούχος για κανά τετράωρο,θα θέλησε να χωρέσει στο πρόγραμμα και εσένα και δε θα της βγήκε..

Μόλις διάβασα και τη δική σου εμπειρία,εγραψα στο Whatsapp και με τον ταξιτζή κονέ και παίζουν διάφορες εκδοχές..

Τέτοιες εποχές ξηρασίας,τα καλά "τεμάχια" ταξιδεύουν εξωτερικό ή π.χ.μπορεί η άλλη να πάει Μπρνο όσο είναι το Γκραν Πρι ή ένα συνέδριο κάπου παραδίπλα,κ.λ.π.
Η αγγελία όμως παραμένει ενεργή και πάμε εμείς σα μαλάκες και μας ανοίγει η φίλη της,ξαδέρφη της ή όποιο άλλο διαθέσιμο βλήμα και μας λέει κιόλας "μα εγώ είμαι στις φωτογραφίες,απλά είμαι 30 κιλά περισσότερο και 20 πόντους λιγότερο" :rolleyes:

Άλλες φορές το τηλέφωνο είναι κοινό με καμιά άλλες 10 αριά κοπέλες και αντί για αυτή που θέλουμε,μας εμφανίζεται όποια είναι διαθέσιμη.
Για αυτό πάμε εδώ:
www.roksa.pl/en/search]http://www.roksa.pl/en/search[/url]

και στο Phone Number βάζουμε τον τηλέφωνο που μας ενδιαφέρει.
Αν βγουν πολλές αγγελίες της ίδιας κοπέλας,καλώς.
Αν μας βγουν 10 διαφορετικά προφίλ, :badair: :badair: :badair:

Δεν βρίσκω τώρα την αγγελία από έναν ξανθό υπαρκτό μούναρο..
Πάω με ταξί,ανοίγει η πόρτα και βλέπω ένα κεφάλι και το σώμα κρυμμένο πίσω από την πόρτα(φόλα alert :grin: )
Ξεπροβάλλει λοιπόν ένα ξανθός μπόγος και της λέω αμέσως:
"Που είναι η κοπέλα της αγγελίας,την έφαγες;"  >:(

Σέβομαι γενικά τις πουτάνες,αλλά τις απατεώνισσες τις καραμουζιάσω δίχως έλεος.
Να ξέρετε ότι στα διαμερίσματα οι κοπέλες είναι γενικά μόνες και ότι κάνουν θέλουν να μένει κρυφό από τη γειτονιά.
Σε περίπτωση που μας ανοίγει πόρτα άλλη κοπέλα ενώ στο τηλέφωνο μας έχει διαβεβαιώσει ότι είναι των φωτογραφιών, που σημαίνει ότι έχουμε χάσει λεφτά στο ταξί και κυρίως καμιά ώρα-δίωρο μέχρι να βγει άκρη,δε δέρνουμε,δε μπαίνουμε εντός διαμερίσματος,αλλά κράζουμε και συνεχίζουμε να κράζουμε μέχρι να ξανανοίξει η πόρτα.Γιατί θα ξανανοίξει.. :grin:
Εμένα το ξανθό γιουβαρλάκι μου έδωσε τα 20 Zloty για το ταξί που πλήρωσα για να πάω.Δεν το έκανα για τα λεφτά,αλλά για να παίρνουν τα χαμπάρια τους τα βλήματα.

Γενικά,θεωρώ ότι η πορνοσκηνή της Κρακοβίας είναι γτπ,θέλει χρόνο,γνωστό άτομο και πολύ ξεσκαρτάρισμα.
Επίσης τα πράγματα δεν είναι τόσο τίμια,όσο π.χ.είναι στην Πράγα,παίζει μια βλαχοκουτοπονηριά..

Και επειδή θα με διαβάσει και ο αρχηγός στρατιάς..
Αρχηγέ,ελπίζω να πήρες γραμμή ότι 26/11 παίζουμε εντός έδρας. :sunglasses:

VFnVT0i.jpg

Σκατά.Μισή ώρα απόσταση είμαι από το event αλλά δεν μπορώ να έρθω.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
δηλ εντσουλντινγουνγκ αλλα κ να πας τι να κανεις??? :think:

Καμάκι σε Πολωνέζες που ζουν Γερμανία.Σίγουρες καβάντζες για το χειμώνα και χωρίς να μετακινούμαστε 500 χλμ ανατολικά.Πώς τα ξετρυπώνει ο ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Καμάκι σε Πολωνέζες που ζουν Γερμανία.Σίγουρες καβάντζες για το χειμώνα και χωρίς να μετακινούμαστε 500 χλμ ανατολικά.Πώς τα ξετρυπώνει ο ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ?
αν οντως πας κ χαλας ουκρανια τα λεφτα που λες σε ξεπετες ,εκατο φορες ναχεις μια 35αρα πλας με κανα 800αρι το μηνα,δηλ να πληρωνεις το νοικι κ τα νεμπεν κοστεν,αν βρεις βεβαια,γιατι τετοια ηληκιακα γκαπ ειναι πολυ δυσκολα στην δυτ ευρωπη...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
αν οντως πας κ χαλας ουκρανια τα λεφτα που λες σε ξεπετες ,εκατο φορες ναχεις μια 35αρα πλας με κανα 800αρι το μηνα,δηλ να πληρωνεις το νοικι κ τα νεμπεν κοστεν,αν βρεις βεβαια,γιατι τετοια ηληκιακα γκαπ ειναι πολυ δυσκολα στην δυτ ευρωπη...

Με 800 φέρνεις αγνό μανούλι από Πολωνία(χωριά και μικρές πόλεις) κάτω των 25 άμα την ψάξεις.Μπορείς να την καλέσεις σαν εσωτερική για μαγείρεμα,καθάρισμα και πίπα.
Δε μιλάμε για Μιλφέτα.Αυτές κάνουν τα πάντα και με 500 ακόμα.
Γενικά η Πολωνία είναι πολύ δυνατή στο θέμα σπόνσορινγκ γιατί οι Πολωνοί είναι τσίπηδες και θέλουν να γαμάνε τζάμπα οπότε οι γκόμενες απελπίζονται και ρίχνουν τις τιμές στο πάτωμα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Με 800 φέρνεις αγνό μανούλι από Πολωνία(χωριά και μικρές πόλεις) κάτω των 25 άμα την ψάξεις.Μπορείς να την καλέσεις σαν εσωτερική για μαγείρεμα,καθάρισμα και πίπα.
Δε μιλάμε για Μιλφέτα.Αυτές κάνουν τα πάντα και με 500 ακόμα.
Γενικά η Πολωνία είναι πολύ δυνατή στο θέμα σπόνσορινγκ γιατί οι Πολωνοί είναι τσίπηδες και θέλουν να γαμάνε τζάμπα οπότε οι γκόμενες απελπίζονται και ρίχνουν τις τιμές στο πάτωμα.
για ποιο λογο ναρθει μια στην γερμανια να πηδιεται με 800 το μηνα,απο τα οποια τα 600εξοδα δηλ 200 στην παντα,κ μαλιστα  με καποιον 30χρονια μεγαλυτερο???
εκτος αν εννοεις να σπιτωσεις καποια κ να της δινεις 800 το μηνα μισθο
δεν το πιστευω,δεν συμβαινει ουτε με φτοχωτερες φυλες
αν μια παει καπου να πηδιεται επι χρημασι δεν το κανει για 800ε κι ειδικα σε μια χωρα της απολυτης πληξης οπως η γερμανια κι ειδικα βοτρεια που ειστε εσεις
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Με 800 φέρνεις αγνό μανούλι από Πολωνία(χωριά και μικρές πόλεις) κάτω των 25 άμα την ψάξεις.Μπορείς να την καλέσεις σαν εσωτερική για μαγείρεμα,καθάρισμα και πίπα.
Δε μιλάμε για Μιλφέτα.Αυτές κάνουν τα πάντα και με 500 ακόμα.
Γενικά η Πολωνία είναι πολύ δυνατή στο θέμα σπόνσορινγκ γιατί οι Πολωνοί είναι τσίπηδες και θέλουν να γαμάνε τζάμπα οπότε οι γκόμενες απελπίζονται και ρίχνουν τις τιμές στο πάτωμα.

kman2 ετοιμασε ενα τσεκ εσυ και αυριο εγω θα σου φερω μουνακι σπιτομενο να σου κανει τα ολα γουστα και πλυσιμο μαγειρεμα πασα θα σε εχει  :2funny:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
για ποιο λογο ναρθει μια στην γερμανια να πηδιεται με 800 το μηνα,απο τα οποια τα 600εξοδα δηλ 200 στην παντα,κ μαλιστα  με καποιον 30χρονια μεγαλυτερο???
εκτος αν εννοεις να σπιτωσεις καποια κ να της δινεις 800 το μηνα μισθο
δεν το πιστευω,δεν συμβαινει ουτε με φτοχωτερες φυλες
αν μια παει καπου να πηδιεται επι χρημασι δεν το κανει για 800ε κι ειδικα σε μια χωρα της απολυτης πληξης οπως η γερμανια κι ειδικα βοτρεια που ειστε εσεις

Για το λόγο ότι αν διασχίσεις την Πολωνική επαρχία θα καταλάβεις.
Όταν δεις αγρότες να οργώνουν με άλογα,σπίτια χωρίς σοβάδες και μιζέρια.
ΦΤΩΧΕΙΑ κανονική,όχι νεοελληνικές μαλακίες..

Όσο για πλήξη..
Μια νύχτα μεσοβδόμαδα στην Κολωνία,είναι πιο έντονη και έχει περισσότερες επιλογές από ένα Σαββατόβραδο στην Αθήνα ή τη Θεσσαλονίκη.
Σήμερα Τετάρτη,μπες στο Αθηνόραμα ή δεν ξέρω που αλλού και μπες και σε ένα portal της Κολωνίας και συνέκρινε επιλογές.

Επίσης άλλο Κολωνία,άλλο Ντόρντμουντ,άλλο Ντίσελντορφ,άλλο Έσσεν.
1 ώρα απόσταση μεταξύ τους,αλλά καμία σχέση.

Αυτά,γιατί μας διαβάζουν και τρίτοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom