Νέα

Korina-Crystal (Erotica,Sin,Kinky Opera)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα RT103
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
R

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Εγώ στο κινκυ την πρόλαβα.
Τώρα είδα φωτο και τη θυμήθηκα...Για κρυσταλ αναφερομαι...
Ένα διάστημα περυσι αν θυμάμαι καλά ήταν στην είσοδο του κινκυ και έκοβε εισητηρια.Εκτος αν δεν ήταν πέρυσι και ήταν πιο πίσω..Πάντως έχει κάτσει στην υποδοχή.
Ισχύει φίλε γιατί πήγαινα στο kinky 1-2 φορές την εβδομάδα σίγουρα. Εκεί δούλεψε πολύ η Κρισταλ 2017-2019 μετά ψιλοεκοψε ηρθαν και τα μέτρα που τα έκλεισαν όλα και τέλος
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Κινκυ πηγε εξαιτιας μου, ακομα στο Sins θα ηταν, αλλα χωρισε με το αφεντικο.
Δευτερη επιλογη ηταν το Athens, αλλα για οσους δεν γνωριζουν τα μαγαζια δεν ειναι αντιπαλα λογο αφεντικων αλλα λογο γραφειων μπραβων.
Σε αλλο ανηκει το Athens σε αλλο το Sins και υπηρχαν θεματα. Ειδικα οταν το αφεντικο τη θελει να την εχει εκει να βλεπει τη κανει ... που να δειτε τη φατσα του οταν πηγαινε πριβε εκεινη.
Αν απο οσο λεει το παιδι ηταν εγκυος , λογικο να ειναι πορτα , πως θα δουλευε.
 
OP
OP
R

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Κινκυ πηγε εξαιτιας μου, ακομα στο Sins θα ηταν, αλλα χωρισε με το αφεντικο.
Δευτερη επιλογη ηταν το Athens, αλλα για οσους δεν γνωριζουν τα μαγαζια δεν ειναι αντιπαλα λογο αφεντικων αλλα λογο γραφειων μπραβων.
Σε αλλο ανηκει το Athens σε αλλο το Sins και υπηρχαν θεματα. Ειδικα οταν το αφεντικο τη θελει να την εχει εκει να βλεπει τη κανει ... που να δειτε τη φατσα του οταν πηγαινε πριβε εκεινη.
Αν απο οσο λεει το παιδι ηταν εγκυος , λογικο να ειναι πορτα , πως θα δουλευε.
Στα prive όταν πήγαινε θα τρελαινόταν αλλά τι τον πείραζε αφού έβγαζε φράγκα
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Ο τυπος λεφτα εβγαζε απο αλλου, ειχε 4-5 μπουρδελα (για οσους ξερουν οι μισες στο sins δουλευαν σε στουντιο δικα του ή σε πριβε ξενοδοχεια λεφταδων, πχ η βαλερια και η ξαδερφη της η Καρολινα οι 2 αλβανηδες αυτο εκαναν μονιμα) + τα "αλλα" που ηταν και τα πολλα λεφτα και για αυτο τον μαζεψαν σε καποια φαση, δεν θα αναφερθω περισσοτερο στα "αλλα"
 
OP
OP
R

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Ο τυπος λεφτα εβγαζε απο αλλου, ειχε 4-5 μπουρδελα (για οσους ξερουν οι μισες στο sins δουλευαν σε στουντιο δικα του ή σε πριβε ξενοδοχεια λεφταδων, πχ η βαλερια και η ξαδερφη της η Καρολινα οι 2 αλβανηδες αυτο εκαναν μονιμα) + τα "αλλα" που ηταν και τα πολλα λεφτα και για αυτο τον μαζεψαν σε καποια φαση, δεν θα αναφερθω περισσοτερο στα "αλλα"
Η Καρολίνα ήταν μουναρος ότι καλύτερο υπήρχε στο μαγαζί
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
εγώ την είχα πετύχει στο sin μόλις είχε έρθει στην Ελλάδα και την θυμώνουν γιατί μου θύμισε αμέσως την little caprice. Πάντα ξηγημένη στα πριβε και πάντα έβγαινα ευχαριστημένος. Τελευταία φορά την είχα ρωτήσει πριν τον κορονιο που δούλευε και πήγα στο Kinky μόνο για αυτήν.
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
17
Like
2.704
Πόντοι
1.206
Κινκυ πηγε εξαιτιας μου, ακομα στο Sins θα ηταν, αλλα χωρισε με το αφεντικο.
Δευτερη επιλογη ηταν το Athens, αλλα για οσους δεν γνωριζουν τα μαγαζια δεν ειναι αντιπαλα λογο αφεντικων αλλα λογο γραφειων μπραβων.
Σε αλλο ανηκει το Athens σε αλλο το Sins και υπηρχαν θεματα. Ειδικα οταν το αφεντικο τη θελει να την εχει εκει να βλεπει τη κανει ... που να δειτε τη φατσα του οταν πηγαινε πριβε εκεινη.
Αν απο οσο λεει το παιδι ηταν εγκυος , λογικο να ειναι πορτα , πως θα δουλευε.
Καλημέρα
Εννοείς ότι αυτός που είχε το sins είχε και studio; Θυμάμαι κάποιες που δούλευαν σε αλυσίδα αλλά λίγες.
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.116
Like
1.900
Πόντοι
216
Εγω την θυμαμαι απο εποχες εροτικα 2010 και λιγο πριν( λιγο αργοτερα τα ειχε με το μπος και απλα ερχοταν και αραζε με ρουχα κανονικα στον καναπε αριστερα στην εισοδο) ,απο τοτε ειχε στυλακι ντιβας και γιαυτο δεν την πηρα και ποτε αλλα και επειδη ηξερα οτι στα πριβε δεν εκανε τπτ. Καποια περιοδο εμενε μαζι με μια καυλιτσα που νταραβεριζομουν για λιγο και μου ελεγε μικροκουτσομπολια. Απο τις λιγες που αβαφτη ηταν πιο ωραια κατα την γνωμη μου. Σωμα βεβαια απιστευτο για να πω την αληθεια. Τοτε ομως μπροστα στα μουνια που ειχε το εροτικα ερχοταν τριτη. Πρεπει να ειχε περασει και ενα φεγγαρι απο το Gold στην Συγγρου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
17
Like
2.704
Πόντοι
1.206
Και από το Caisa δεν έχει περάσει;Θυμάμαι τη κρυσταλ την έχω πάρει πριβε στο πενηνταρικο στο caisa.Δεν αξιζε βέβαια...
 

Efera_ta_psaria

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2015
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Ο τυπος λεφτα εβγαζε απο αλλου, ειχε 4-5 μπουρδελα (για οσους ξερουν οι μισες στο sins δουλευαν σε στουντιο δικα του ή σε πριβε ξενοδοχεια λεφταδων, πχ η βαλερια και η ξαδερφη της η Καρολινα οι 2 αλβανηδες αυτο εκαναν μονιμα) + τα "αλλα" που ηταν και τα πολλα λεφτα και για αυτο τον μαζεψαν σε καποια φαση, δεν θα αναφερθω περισσοτερο στα "αλλα"
τι διαστημόπλοια είναι αυτές ρε φίλε... που είναι τώρα? τελευταία τις είχα πετύχει στο Caisa
 
OP
OP
R

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Εγω την θυμαμαι απο εποχες εροτικα 2010 και λιγο πριν( λιγο αργοτερα τα ειχε με το μπος και απλα ερχοταν και αραζε με ρουχα κανονικα στον καναπε αριστερα στην εισοδο) ,απο τοτε ειχε στυλακι ντιβας και γιαυτο δεν την πηρα και ποτε αλλα και επειδη ηξερα οτι στα πριβε δεν εκανε τπτ. Καποια περιοδο εμενε μαζι με μια καυλιτσα που νταραβεριζομουν για λιγο και μου ελεγε μικροκουτσομπολια. Απο τις λιγες που αβαφτη ηταν πιο ωραια κατα την γνωμη μου. Σωμα βεβαια απιστευτο για να πω την αληθεια. Τοτε ομως μπροστα στα μουνια που ειχε το εροτικα ερχοταν τριτη. Πρεπει να ειχε περασει και ενα φεγγαρι απο το Gold στην Συγγρου.
Τότε που ήταν με κοντό μαλλί
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
τι διαστημόπλοια είναι αυτές ρε φίλε... που είναι τώρα? τελευταία τις είχα πετύχει στο Caisa
Η βαλερια εχει φυγει αλβανια εχει παντρευτει εδω και μερικα χρονια, η καρολινα δεν γνωριζω αλλα σιγουρα πλεον δεν δουλευει σε ρδελα και γενικα δεν κανει τσαρκες με πλουσιους σε ξενοδοχεια
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Καλημέρα
Εννοείς ότι αυτός που είχε το sins είχε και studio; Θυμάμαι κάποιες που δούλευαν σε αλυσίδα αλλά λίγες.
Ειχε 5 studio.Δεν δουλευαν ολες στα studio, κυριως ηταν σε ξενοδοχεια με ραντεβου με λεφταδες και οχι σε studio οι περισσοτερες. Επισης ειχε και αλλες "δραστηριοτητες" , αλλου τυπου αυτος.
 
OP
OP
R

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Κάτι από τα παλιά μάγκες
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1633178327356.jpg
    FB_IMG_1633178327356.jpg
    35,1 KB · Εμφανίσεις: 225

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Με αυτη τη κοπελα εμενε μαζι, (livia). Την μιση τη κορινα για κατι που εγινε.... τωρα παντρεμενη στη Ρουμανια.
Η livia ηταν γκομενα του αλλου αφεντικου του Σταθη (καραφλος παντρεμενος) και βγαινανε και οι 4 μαζι. Τωρα ο Σταθης ειναι υπευθυνος στο Κινκυ στη Ροδο. Ιδιοκτητης ειναι παντα ο αδερφος του Σταυρου, ειναι αυτος που εχει και το στοιχηματζιδικο στη Καλλιθεα για οσους ξερουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν μπορω να πω πολλες ιστοριες γιατι θα με κυνηγανε
 
OP
OP
R

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Με αυτη τη κοπελα εμενε μαζι, (livia). Την μιση τη κορινα για κατι που εγινε.... τωρα παντρεμενη στη Ρουμανια.
Η livia ηταν γκομενα του αλλου αφεντικου του Σταθη (καραφλος παντρεμενος) και βγαινανε και οι 4 μαζι. Τωρα ο Σταθης ειναι υπευθυνος στο Κινκυ στη Ροδο. Ιδιοκτητης ειναι παντα ο αδερφος του Σταυρου, ειναι αυτος που εχει και το στοιχηματζιδικο στη Καλλιθεα για οσους ξερουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν μπορω να πω πολλες ιστοριες γιατι θα με κυνηγανε
Ο αδερφός του είναι δύναμη, πολλοί νομίζουν ότι ο Σταύρος είναι το αφεντικό Έτσι όπως φαίνεται
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Δεν ειναι οχι, δουλευει εκει.
Τα λεφτα τα εχει ο αδερφος του
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom