Νέα

Κοπέλες που τα παίρνουν στη μάπα ή στο στόμα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas_mes
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 340
  • Εμφανίσεις 98K
  • Ετικέτες
    cif cim
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

greek 1

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2019
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
παντως παιδια επειδη εχει και τα χρονακια της πρεπει να κανει εκπτωση για να την προτιμαμε τωρα 70 για να χυνεις τη δαφνη πρωην τζινα  νομιζω ειναι πολλα  παντως την τελευταια φορα το επαιζε λιγο δυσκολη στο χυσιμο στο στομα αλλα εγινε ετσι κ αλλιως. κατι λεει οτι εχει σχεση και κατι τετοιο τεσπα αυτα.
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
631
Κριτικές
9
Like
229
Πόντοι
26
παντως παιδια επειδη εχει και τα χρονακια της πρεπει να κανει εκπτωση για να την προτιμαμε τωρα 70 για να χυνεις τη δαφνη πρωην τζινα  νομιζω ειναι πολλα  παντως την τελευταια φορα το επαιζε λιγο δυσκολη στο χυσιμο στο στομα αλλα εγινε ετσι κ αλλιως. κατι λεει οτι εχει σχεση και κατι τετοιο τεσπα αυτα.
Καλησπερα και καλη χρονια ,αυτη η Δαφνη πρωην  Τζινα ,που δουλευε πριν?
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Έμένα όλες οι γυναίκες, ακόμα και οι πουτάνες, μου κάνουν ελεύθερο στοματικό τελειωτικό χωρίς να τους το ζητήσω!

Αν είσαι καθαρός και με πραγματικά ωραίο πούτσο, τότε όλες οι γυναίκες σου κάνουν ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και μάλιστα χωρίς να σε ρωτήσουν! Αν όμως είσαι στραβοψόλης ή ο πούτσος σου μυρίζει, τότε ξέχασέ το!

Το χύσιμο στη μάπα είναι το δύσκολο στα μπουρδέλα. Αν κάποιος γνωρίζει κάποια πουτάνα σε μπουρδέλο που τα δέχεται στο πρόσωπο έστω και με 10 ευρώ επί πλέον, ας μου στείλει p.m.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Φυλής 72 μου έρχεται στο μυαλό :2on1:
Ποια το κάνει εκεί ρε φίλε; Μου κάνει εντύπωση γιατί στο συγκεκριμένο μαγαζί ποτέ δεν έκαναν πολλά - πολλά οι κοπέλες, μάλιστα μαθαίνω ότι τώρα δουλεύουν και κάποιες που δε μιλάνε καν ελληνικά
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Ποια το κάνει εκεί ρε φίλε; Μου κάνει εντύπωση γιατί στο συγκεκριμένο μαγαζί ποτέ δεν έκαναν πολλά - πολλά οι κοπέλες, μάλιστα μαθαίνω ότι τώρα δουλεύουν και κάποιες που δε μιλάνε καν ελληνικά
Πήγαινε για την Πολωνέζα;)
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Όχι.... αλλά στις τελευταίες κριτικές του οίκου...θα την βρεις... πρωινή νομίζω
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015

napolitanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2023
Μηνύματα
104
Like
208
Πόντοι
21
Καθαριότητα και σωστό φέρσιμο και σε πολλά μαγαζιά της Θεσσαλονίκης χυνεις στη μάπα και στο στόμα και παντού!!
 

tolis35

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2023
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Καθαριότητα και σωστό φέρσιμο και σε πολλά μαγαζιά της Θεσσαλονίκης χυνεις στη μάπα και στο στόμα και παντού!!
Είναι γνωστή καταπιολα η Θεσσαλονίκη !! Έχουν κάνει και κάτι μεταγραφες στην Αθήνα πιπινάκια σωστά ! Μας επηραν τα μυαλά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom