Νέα

Κοπέλες που γίνονται ιερόδουλες. Γιατί και πώς νοιώθουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 508
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι ειναι για μας οι πουτανες?

  • πολα διαφορετικα μουνια

    Ψήφοι: 26 31,0%
  • ευκολη λια

    Ψήφοι: 13 15,5%
  • ανωδηνη λυση

    Ψήφοι: 16 19,0%
  • συνηθεια

    Ψήφοι: 10 11,9%
  • κατι αλλο. τι?

    Ψήφοι: 19 22,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    84

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Θυμαστε το 2001 ,που ειχανε κλεισει τα περισοτερα
"σπιτια " ,γιατι ηθελαν να ειναι "πληρως νομιμα" ?
Μηπως γινει το ιδιο με Δημαρχο Καμινη ?

Με Δημαρχο Καμινη ,κανενα "σπιτι" δεν θα μεινει.

Με Καμινη του Πασοκ ,
Μπουρδελα γιοκ !
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
αν και σε εναν εργενη μπορει και να χρησιμευαν μην  το λες.....ειδικα αν δεν σκαναριστουν και δηλωθουν απλα τα εξοδα οπως παει να γινει ο νομος......
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Τα έχω πει πολλές φορές...αλλά δεν με προσέχετε..

"Όταν μια ιερόδουλος επαγγελματίας νόμιμη εξασκεί το επάγγελμα,υποχρεούται να πληρώνει ένσημο(Ι.Κ.Α.) 324,75 ΕΥΡΏ το μήνα.
Βάσει ενσήμου βγαίνει και το ετήσιο εισόδημα ΣΥΝ τα περιουσιακά στοιχεία που έχει στην κατοχή της..
Έτσι γίνεται μια σούμα και φορολογείται-πληρώνει,ανάλογα..
Όσο για τις αποδείξεις παροχής υπηρεσιών δεν υπάρχουν προς το παρόν για να κόβονται επειδή το οίκημα που την φιλοξενεί για την εξάσκηση επαγγέλματος δεν έχει "άδεια εγκατάστασης"για να θεωρηθεί "επαγγελματική στέγη".
Συνολικά οι άδειες εγκατάστασης που έχουν δοθεί μέχρι τώρα είναι λίγες μπροστά στον αριθμό λειτουργίας των οίκων στην Αθήνα.
Κι αυτό γιατί το Σωματείο Εκδιδομένων Προσώπων ζητά την τροποποίηση του Νόμου για να στηριχθούν οι προϋποθέσεις που χρειάζονται..

Προσωπική μου γνώμη: Τί και πού να χρησιμεύσει η απόδειξη?
                     Για να την βάλετε στον κώλο σας..ή εμείς στον
                     δικό μας?
                    Γειαααααααααα σου ρε Νομοθέτη με τα ωραία σουουουουου
                     Χαχαχαχ...μπα σε καλό μου πρωί- πρωί...γέλασα πάλι..
κι εδω ρωταω εγω...αν τροποποιηθει ο νομος οπως ζητατε,θα πληρωνετε ενσημα?   (απλη περιεργεια...)
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
παρολαυτα αποδειξεις κοβονται σε καποια μαγαζια πχ επαρχια....φυσικα τιποτα δεν τις θελουμε εμεις....για τα αλλα που λες συμφωνουμε....
Και φυσικά κόβονται γιατί υπάρχει "άδεια"..
Και καταλαβαίνετε γιατί..
Μέχρι τώρα η Νόμιμη πορνεία είχε θεωρηθεί "αφορολόγητη".."μαύρο χρήμα"
Γιατί λοιπόν το κράτος να μην πάρει την προμήθειά του από εμάς?
Και να σου πω και κάτι?
Ας το κάνει..
Να ξέρουμε κι εμείς πού τα δίνουμε..
Έτσι κι αλλιώς μας τα παίρνουνε κάθε λίγο και λιγάκι..
Είτε αυτό λέγεται "(δικηγόροι,αυτόφωρα,μπάτσοι)" μπλα,μπλα,μπλα..!!!!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
κι εδω ρωταω εγω...αν τροποποιηθει ο νομος οπως ζητατε,θα πληρωνετε ενσημα?  (απλη περιεργεια...)
Όποια έχει ανοίξει κάρτα με το Ι.Κ.Α. υποχρεούται να πληρώνει μέχρι να παραδώσει τον χαρακτηρισμό της.Να ξεδηλωθεί δηλαδή..
Το '99 που ψηφίστηκε ο νόμος μας υποχρέωσαν να μπούμε στο Ι.Κ.Α.
Είναι δε και πολλές αυτές..που ούτε καν πέρασαν απ'εξω..
Ε..δεν έχασαν και τίποτα..
Αν όμως με την καινούρια τροπολογία ο Νόμος το απαιτήσει..την πούτσισαν όπως κι εμείς..
Όλα για τα λεφτά γίνονται..για τιποτ'άλλο..
Σιγά μην με συνταξιοδοτήσουν κι όλας..χαχαχαχαχ
Όπως όλοι...έτσι κι εγώ και κάθε εγώ παιδιά..
Δεν αλλάζει κάτι..!!!
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Όποια έχει ανοίξει κάρτα με το Ι.Κ.Α. υποχρεούται να πληρώνει μέχρι να παραδώσει τον χαρακτηρισμό της.Να ξεδηλωθεί δηλαδή..
Το '99 που ψηφίστηκε ο νόμος μας υποχρέωσαν να μπούμε στο Ι.Κ.Α.
Είναι δε και πολλές αυτές..που ούτε καν πέρασαν απ'εξω..
Ε..δεν έχασαν και τίποτα..
Αν όμως με την καινούρια τροπολογία ο Νόμος το απαιτήσει..την πούτσισαν όπως κι εμείς..
Όλα για τα λεφτά γίνονται..για τιποτ'άλλο..
Σιγά μην με συνταξιοδοτήσουν κι όλας..χαχαχαχαχ
Όπως όλοι...έτσι κι εγώ και κάθε εγώ παιδιά..
Δεν αλλάζει κάτι..!!!
σαφως ολα για τα λεφτα γινονται,γι αυτο ρωτησα εγω αν σας συμφερει να αλλαξει η κατασταση...
 

Επισκέπτης
Κατερινα ξερω οτι μπαινω σφηνα στη συζητηση , δεν εχω πιασει το θρεντ απο την αρχη και μιας και εισια και του χωρου (νταξ εγλυψα αρκετα :cheesy: ) μπορεις να μου πεις εσυ  γιατι  καποιες κοπελες γινονται ιεροδουλες και πως νοιωθουν?
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Κατερινα ξερω οτι μπαινω σφηνα στη συζητηση , δεν εχω πιασει το θρεντ απο την αρχη και μιας και εισια και του χωρου (νταξ εγλυψα αρκετα :cheesy: ) μπορεις να μου πεις εσυ πως νοιωθουν  γιατι  καποιες κοπελες γινονται ιεροδουλες και πως νοιωθουν?
αει πανε απο δω ρε,θες να γινεις της δουλειας?
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Αν νοιωθουν καλα  θα το σκεφτω. Αν παλι οχι , παω πασο . Αρκετα ψυχολογικα εχω και τωρα :2funny:
μου θυμισες μια περιπτωση γνωστης μου που ηθελε να δει πως ειναι τα μπουρδελα....(πραγματικο γεγονος) την παιρνω κι εγω και την παω μεταξουργειο...ε 3 προσφορες δουλειας τις ειχε η ατιμη!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Κατερινα ξερω οτι μπαινω σφηνα στη συζητηση , δεν εχω πιασει το θρεντ απο την αρχη και μιας και εισια και του χωρου (νταξ εγλυψα αρκετα :cheesy: ) μπορεις να μου πεις εσυ  γιατι  καποιες κοπελες γινονται ιεροδουλες και πως νοιωθουν?
Έχω απαντήσει πολλάκις με συνέπεια να μου χώνουν βρίσιμο κάτι κομπλεξικοί που έχω μαζέψει για μια 10ετία..
Το θεϊκό είναι πως καταλήγουν ότι κάνω διαφήμιση..χαχαχαχαχαχαχ...ρε τι τραβάω..
Δεν με απασχολεί όμως..
Γιατί όμως δεν κάνεις την ερώτηση σε μια άλλη...και όχι σε μένα..
Αν κοιτάξεις στο φόρουμ είναι πολλές..
Εγώ βλέπεις εδώ..δεν κάνω τίποτ'άλλο..από το να τους ψήνω να έρχονται να με πηδήξουν..
Όλο νάζι είμαι..όλο σκέρτσα και όλο ασχολούμαι με το πώς να φέρω κόσμο στο μπουρδέλο μου..
Δεν κάνω για τέτοια εγώ...απαπαπα...!!!!
 

Επισκέπτης
Οχι ρε εχω τα ψυχολογικα που εχει ολος ο κοσμος , αντε λιιιιιιγο τσιμπημενα. Απλα δεν θελω κι αλλα στην καμπουρα μου :cheesy:
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Κατερινα ξερω οτι μπαινω σφηνα στη συζητηση , δεν εχω πιασει το θρεντ απο την αρχη και μιας και εισια και του χωρου (νταξ εγλυψα αρκετα :cheesy: ) μπορεις να μου πεις εσυ  γιατι  καποιες κοπελες γινονται ιεροδουλες και πως νοιωθουν?

εσενα τι σε νοιαζει?θες να γινεις της ''δουλειας''? αν ναι γινε για τους δικους σου λογους και μην κλεβεις ιδεες.
χαχαχαχα  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Οχι ρε εχω τα ψυχολογικα που εχει ολος ο κοσμος , αντε λιιιιιιγο τσιμπημενα. Απλα δεν θελω κι αλλα στην καμπουρα μου :cheesy:
και κυπραια και καμπουρα....ελεος ....μου θες και να βγεις στο κουρμπετι..... :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom