Νέα

Κοπέλες για ξένες τσόντες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gunnar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Ξέχασε το οτι το κάνω για να γαμησω τσάμπα. Εγώ μεσαζον είμαι που θα τη φέρω σε επαφή να γίνει η φάση.

Οκ...απλά το είπα μη τυχόν ήσουν επηρεασμένος από βιντεάκια τύπου fake agent uk και νομίζεις ότι είναι εύκολο να το παίξεις...ατζέντης ή μεσάζων όπως λες και να πηδήξεις τις...σταρλετίτσες, υποσχόμενος τους καριέρα και φράγκα...Αν τυχόν τα έχεις δει, ελπίζω να έχεις παρατηρήσει ότι είναι εντελώς...fake...Όχι μόνο ο ατζέντης, αλλά και οι...κοπελιές...Κανονικές πορνοστάρ είναι, που ήδη δουλεύουν στη βιομηχανία του πορνό, κατά κύριο λόγο της Βρετανίας και δευτερευόντως της Ευρώπης αλλά και της Αμερικής...Από το "γραφείο" του τύπου, έχουν παρελάσει από την...Tara Holiday (Χιλιανό μιλφόνι εξ Αμερικής) μέχρι την Αlexa Tomas (Iσπανίδα ρουφογκαβλέτα) καθώς και διάφορες αγγλιδούλες πορνοστάρ που μου διαφεύγουν τα ονόματά τους...
 
OP
OP
Gunnar

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Οκ...απλά το είπα μη τυχόν ήσουν επηρεασμένος από βιντεάκια τύπου fake agent uk και νομίζεις ότι είναι εύκολο να το παίξεις...ατζέντης ή μεσάζων όπως λες και να πηδήξεις τις...σταρλετίτσες, υποσχόμενος τους καριέρα και φράγκα...Αν τυχόν τα έχεις δει, ελπίζω να έχεις παρατηρήσει ότι είναι εντελώς...fake...Όχι μόνο ο ατζέντης, αλλά και οι...κοπελιές...Κανονικές πορνοστάρ είναι, που ήδη δουλεύουν στη βιομηχανία του πορνό, κατά κύριο λόγο της Βρετανίας και δευτερευόντως της Ευρώπης αλλά και της Αμερικής...Από το "γραφείο" του τύπου, έχουν παρελάσει από την...Tara Holiday (Χιλιανό μιλφόνι εξ Αμερικής) μέχρι την Αlexa Tomas (Iσπανίδα ρουφογκαβλέτα) καθώς και διάφορες αγγλιδούλες πορνοστάρ που μου διαφεύγουν τα ονόματά τους...
Έχω δει κάτι τέτοιες αγγλικές τσοντουλες... Εγω δύο πράγματα θα ζητήσω μόνο. Ένα 10% των χρημάτων και να παρακολουθώ live τα γυρίσματα για να καβλωνω!!
 
OP
OP
Gunnar

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
πάντως από τις επαγγελματίες αυτού του site που απευθύνθηκα, με γράψανε όλες ανεξαιρέτως στο μουνί τους !! ούτε καν απάντηση !
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
Γεια πείτε ρε σεις κάνα σάιτ που μπορούμε να βρούμε ξεκωλα!
κάνε προτάσεις σε στριπτιζούδες ή σε βιζιτούδες/αματερ τύπε, πες της πόσα δίνετε πακέτο για το ξεκώλιασμα με βιντεοσκόπηση και αν δεχτεί, προχωράτε στα ενδότερα.
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
254
Πόντοι
296
Αν έβαζες ότι ζητούνται επίδοξοι πορνοσταρ πιστεύω θα είχες μεγαλύτερη ανταπόκριση
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Τυπε εδω μεσα εχει πολλα κρυφα ταλεντα.  :S :S :S

44749_1449304091.jpg

ρε τον .... Λιλα...
 

dimitriscock

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
201
Like
4
Πόντοι
1
εσενα περιμεναν φιλε για να τις φερεις σε επαφη
τοσα σαιτ ειναι
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.624
Like
14.597
Πόντοι
3.656

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
OP
OP
Gunnar

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Αφήστε ρε τις μαλακιες και βρείτε κάνα ξεκωλι να βγάλουμε στο επάγγελμα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom