Νέα

Κοπέλες για ξένες τσόντες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gunnar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Αν ενδιαφέρεται καμία γκομενα εμφανισιμη να τη φέρω σε επαφή με εταιρεία για να παίξει σε ξένες τσόντες που προβάλλονται μόνο εξωτερικό, ας μου στείλει μήνυμα.Είναι καλή ευκαιρία για λεφτά και γυρίσματα σε Ελλάδα και εξωτερικό.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.624
Like
14.597
Πόντοι
3.656
Αν ενδιαφέρεται καμία γκομενα εμφανισιμη να τη φέρω σε επαφή με εταιρεία για να παίξει σε βελγικες τσόντες που προβάλλονται μόνο εξωτερικό, ας μου στείλει μήνυμα.Είναι καλή ευκαιρία για λεφτά και γυρίσματα σε Ελλάδα και εξωτερικό.


τυπε εχεις δει τις κοπελες του μπου;  :S :S :S
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
τυπε εχεις δει τις κοπελες του μπου;   :S :S :S

Τυπε εχει και μοντελα το site.  :S :S :S

index.php
 

karam2016

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Τύπε ωραίο κόλπο για να γαμήσεις τζάμπα αλλά πλέον είναι ξεπερασμένο. Τα σημερινά πουτανάκια είναι τσακαλάκια και θέλουν φράγκα έστω και λίγα για ένα δοκιμαστικό γαμήσι εκτός κι αν είσαι από την seirina που σε ξέρουν.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
Τύπε ωραίο κόλπο για να γαμήσεις τζάμπα αλλά πλέον είναι ξεπερασμένο. Τα σημερινά πουτανάκια είναι τσακαλάκια και θέλουν φράγκα έστω και λίγα για ένα δοκιμαστικό γαμήσι εκτός κι αν είσαι από την seirina που σε ξέρουν.

Τυπε πιανει αν φορας το t-shirt  :think: :S :S :S

URL]]
 

karam2016

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Xaxa μόνο που θα δει η άλλη κινητό αντί για κάμερα πάει. Το χάσαμε το κορμί!
 
OP
OP
Gunnar

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Τύπε ωραίο κόλπο για να γαμήσεις τζάμπα αλλά πλέον είναι ξεπερασμένο. Τα σημερινά πουτανάκια είναι τσακαλάκια και θέλουν φράγκ έστω και λίγα για ένα δοκιμαστικό γαμήσι εκτός κι αν είσαι από την seirina που σε ξέρουν.
Μη λέτε μαλακιες εγώ είμαι απλά μεσάζοντες που θα τη φέρω σε επαφή με ξένη εταιρεία. Μιλάμε για σοβαρή δουλειά. Όποιος ξέρει καμία γκόμενά που να γαμιεται πολύ ας ρίξει σήμα, είναι ευκαιρία...
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.624
Like
14.597
Πόντοι
3.656
Μη λέτε μαλακιες εγώ είμαι απλά μεσάζοντες που θα τη φέρω σε επαφή με ξένη εταιρεία. Μιλάμε για σοβαρή δουλειά. Όποιος ξέρει καμία γκόμενά που να γαμιεται πολύ ας ρίξει σήμα, είναι ευκαιρία...


εδω μεσα τυπε ο μονος που γαμιεται πολυ ειναι ο λεγκολας  :S :S :S
 

diablosaki

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
138
Like
475
Πόντοι
21
Αν ψάχνεις και για δοκιμαστές...σφύρα
 

karam2016

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Βασικά πιο εύκολο είναι να βρεις καμία από στριπ μαγαζί ή κανένα call girl. A σκέψου και την Πέπή.  :vomit: :vomit:
 
OP
OP
Gunnar

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Πάντως όποιος ξέρει κάνα άλλο site που συχνάζουν ξεκολα, βίζιτες κλπ. ας δώσει κάνα link.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom