Νέα

Κονδυλώματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 360K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Φευγουν με εποδυνη θεραπεία (καυτηριαση σε συνδιασμο με φαρμακευτικη αγωγη). Τη 10ετία 80-90 που γαμαγαμε αβερτα και ακαποτα τις συνφοιτητριες μας και οχι μονο) ηταν εξαιρετικα διαδεδομενο. Μονο οταν σου καυτηριαζουν τον πουτσο, καταλαβαινεις την μαλακια που εκανες. Γιατρος ΑΜΕΣΩΣ.
Δεν είναι όλες οι περιπτώσεις το ίδιο… όποτε μην τρομαζεις τον τύπο .. …..φάρμακα δεν υπάρχουν μόνο αλοιφές και καυτηριασμός και οι αλοιφές καυτηριασμό κάνουν απλά πιο ανώδυνο … Συμφωνώ στο να πάει σε δερματολόγο άμεσα !!
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
433
Like
656
Πόντοι
81
τα παραπανω σχολια αναφερονται σε πουτανες οπου πανε πελατες και ζητουν ακαποτο σεξ στοματικο ή κολπικη ακαποτη επαφη? Γιατι μπερδευτηκα..

ή μιλατε γενικα για επαφες παντος ειδους? ειτε με πουτανες ειτε για σχεσεις με κανονιικες κοπελες κτλ?
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Δεν είναι όλες οι περιπτώσεις το ίδιο… όποτε μην τρομαζεις τον τύπο .. …..φάρμακα δεν υπάρχουν μόνο αλοιφές και καυτηριασμός και οι αλοιφές καυτηριασμό κάνουν απλά πιο ανώδυνο … Συμφωνώ στο να πάει σε δερματολόγο άμεσα !!

Σιγα ρε μαν. Ενα πολυ μεγαλο ποσοστο του πληθυσμου εχει κονδυλωματα.
Ρωτα και θα μαθεις. Απλα δεν φαινονται ολα για γυμνου οφθαλμου
και οι ηλιθιες γυναικες ντρεπονται να πανε να κοιταξουν το προβλημα.

:dunno:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
τα παραπανω σχολια αναφερονται σε πουτανες οπου πανε πελατες και ζητουν ακαποτο σεξ στοματικο ή κολπικη ακαποτη επαφη? Γιατι μπερδευτηκα..

ή μιλατε γενικα για επαφες παντος ειδους? ειτε με πουτανες ειτε για σχεσεις με κανονιικες κοπελες κτλ?

Ο τιτλος λεει "κονδυλωματα" οποτε η ερωτηση σου δεν εχει νοημα.
Βεβαιως και μιλαμε για ολες τις περιπτωσεις και πιο συγκεκριμενα
για ετεροφυλοφιλια, ομοφυλοφιλια και αμφιφυλοφιλια.
Στην βασικη γραμμη, ελευθερες γκομενες που εχουν το προβλημα, παντρεμενες που τα ριχνουν
στους ανδρες τους και δεν πανε ποτε να βρουν ακρη, πουτανες που ειναι αδιαφορες
και απλα συνεχιζουν να δουλευουν, και βεβαια οτι ισχυει κι απο την ανδρικη πλευρα.

:hi:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Σιγα ρε μαν. Ενα πολυ μεγαλο ποσοστο του πληθυσμου εχει κονδυλωματα.
Ρωτα και θα μαθεις. Απλα δεν φαινονται ολα για γυμνου οφθαλμου
και οι ηλιθιες γυναικες ντρεπονται να πανε να κοιταξουν το προβλημα.

:dunno:
Δεν κατάλαβες φίλε μου η κάποιος έχει τον ιο η όχι hpv !! Εσυ μάλλον εννοείς για τα θυλωματα που έχει αρκετός κόσμος άλλο αυτό και άλλο το άλλο …. Ο ιός των ανθρωπίνων κονδυλωμάτων είναι ιός που μεταδίδετε σεξουαλικα αλλά και από μολης μένα ρούχα η σεντόνια !! Για καλή μας τύχη στον άνδρα δεν αφήνει κουσούρια αντίθετα με τις γυναίκες που μπορεί να πεοκαλεση καρκίνο ειδικά 3 επικυνδινοι τύποι του ιού ….!!! Αυτά τα ο λίγα ..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.782
Κριτικές
62
Like
40.154
Πόντοι
8.530
τα παραπανω σχολια αναφερονται σε πουτανες οπου πανε πελατες και ζητουν ακαποτο σεξ στοματικο ή κολπικη ακαποτη επαφη? Γιατι μπερδευτηκα..

ή μιλατε γενικα για επαφες παντος ειδους? ειτε με πουτανες ειτε για σχεσεις με κανονιικες κοπελες κτλ?
Ολες ειναι επικινδυνες μαν...εδω και αρκετες δεκαετιες υπαρχει μια εφευρεση που λεγεται προφυλακτικο.Οσοι ειναι αυτοκαταστροφικοι η δεν μπορουν με αυτο επειδη ειναι σαπακια δεν το χρησιμοποιουν .Στα μπουρδελα ειναι ΔΩΡΕΑΝ....για οσους δεν το ξερουν!
 

rakakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
616
Κριτικές
3
Like
747
Πόντοι
366
Δεν κατάλαβες φίλε μου η κάποιος έχει τον ιο η όχι hpv !! Εσυ μάλλον εννοείς για τα θυλωματα που έχει αρκετός κόσμος άλλο αυτό και άλλο το άλλο …. Ο ιός των ανθρωπίνων κονδυλωμάτων είναι ιός που μεταδίδετε σεξουαλικα αλλά και από μολης μένα ρούχα η σεντόνια !! Για καλή μας τύχη στον άνδρα δεν αφήνει κουσούρια αντίθετα με τις γυναίκες που μπορεί να πεοκαλεση καρκίνο ειδικά 3 επικυνδινοι τύποι του ιού ….!!! Αυτά τα ο λίγα ..
Δε μεταδίδεται από σεντόνια και ρούχα αυτά είναι φθηνές δικαιολογίες..

Επισης καρκινο μπορούμε να πάθουμε κι εμείς, ο Μάικλ Ντάγκλας πχ εμφάνισε καρκίνο στο φαρυγγα επειδή η Τζόουνς είχε τον συγκεκριμένο τύπο κονδυλωματων και της έκανε γλυφομουνια.

Τώρα θα μου πεις και ποια είναι η λύση, να χεις γυναίκα τη Καθριν Ζετα Τζόουνς και να μη τη γλύφεις; Εμ ελα μου ντε δεν υπάρχει σωτηρία..
 

font012

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
2.031
Like
1.659
Πόντοι
216
Πρωτη φορα το ακουω αυτο.
Έχει δίκιο. Τα κολπικά υγρά κάνουν τη ζημιά. Παραθέτω:
Όταν στην σεξουαλική επαφή υπάρχουν πολλά υγρά ο ιός μπορεί να διαχυθεί πέρα από την προστατευόμενη περιοχή. Άρα και καταστάσεις που προκαλούν υπερέκκριση υγρών από την γυναίκα στην επαφή πρέπει να διερευνώνται σχολαστικά.
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.510
Κριτικές
1
Like
2.997
Πόντοι
456
Έχει δίκιο. Τα κολπικά υγρά κάνουν τη ζημιά. Παραθέτω:
Όταν στην σεξουαλική επαφή υπάρχουν πολλά υγρά ο ιός μπορεί να διαχυθεί πέρα από την προστατευόμενη περιοχή. Άρα και καταστάσεις που προκαλούν υπερέκκριση υγρών από την γυναίκα στην επαφή πρέπει να διερευνώνται σχολαστ
Ευχαριστω.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Δε μεταδίδεται από σεντόνια και ρούχα αυτά είναι φθηνές δικαιολογίες..

Επισης καρκινο μπορούμε να πάθουμε κι εμείς, ο Μάικλ Ντάγκλας πχ εμφάνισε καρκίνο στο φαρυγγα επειδή η Τζόουνς είχε τον συγκεκριμένο τύπο κονδυλωματων και της έκανε γλυφομουνια.

Τώρα θα μου πεις και ποια είναι η λύση, να χεις γυναίκα τη Καθριν Ζετα Τζόουνς και να μη τη γλύφεις; Εμ ελα μου ντε δεν υπάρχει σωτηρία..
Ότι ναναι …..
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
12
Like
347
Πόντοι
2.297
Εγώ έχω μια απορία, η βάση του πέους είναι δέρμα όπως πχ το δέρμα στο χέρι, αν μεταδίδεται από τα υγρά μπορεί κάποιος που βάζει δάχτυλο να βγάλει κονδυλωματα στα δάχτυλα; αστεία απορία το ξέρω, αλλά μπορούν να βγουν και σε άλλα σημεία του σώματος η μονο σε γεννητικά όργανα; αν ναι τότε λογικά δε θεωρείται ΣΜΝ αφού μπορεί να ακουμπήσω κάτι και να κολλήσω, αν όχι πως μπορούν να βγουν στη βάση του πέους που είναι δέρμα όπως στο υπόλοιπο σώμα και όχι ιδιαίτερο όπως στα γεννητικά όργανα;
 

rakakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
616
Κριτικές
3
Like
747
Πόντοι
366
Εγώ έχω μια απορία, η βάση του πέους είναι δέρμα όπως πχ το δέρμα στο χέρι, αν μεταδίδεται από τα υγρά μπορεί κάποιος που βάζει δάχτυλο να βγάλει κονδυλωματα στα δάχτυλα; αστεία απορία το ξέρω, αλλά μπορούν να βγουν και σε άλλα σημεία του σώματος η μονο σε γεννητικά όργανα; αν ναι τότε λογικά δε θεωρείται ΣΜΝ αφού μπορεί να ακουμπήσω κάτι και να κολλήσω, αν όχι πως μπορούν να βγουν στη βάση του πέους που είναι δέρμα όπως στο υπόλοιπο σώμα και όχι ιδιαίτερο όπως στα γεννητικά όργανα;

 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
12
Like
347
Πόντοι
2.297

Εδώ όμως λέει ότι οι μυρμυγκιες παρόλο που θεωρείται τύπος hpv δε θεωρείται ΣΜΝ αφού μπορεί κάποιος να το κολλήσει με επαφή με κάποιο αντικείμενο, άρα στη βάση του πέους μπορεί να βγουν μόνο μυρμυγκιες; αυτός μόνο ο τύπος; και αν είναι έτσι μπορεί κάποιος να πει ότι δεν το κόλλησε με σεξουαλικα επαφή αλλά από το χέρι του που ακούμπησε μυσμενο αντικείμενο;
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
12
Like
347
Πόντοι
2.297
Δηλαδή φορώντας κάποιος προφυλακτικό μπορεί να κολλήσει μόνο αυτό του είδους τον hpv; τις μυρμηγκιες;
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Δεν κατάλαβες φίλε μου η κάποιος έχει τον ιο η όχι hpv !! Εσυ μάλλον εννοείς για τα θυλωματα που έχει αρκετός κόσμος άλλο αυτό και άλλο το άλλο …. Ο ιός των ανθρωπίνων κονδυλωμάτων είναι ιός που μεταδίδετε σεξουαλικα αλλά και από μολης μένα ρούχα η σεντόνια !! Για καλή μας τύχη στον άνδρα δεν αφήνει κουσούρια αντίθετα με τις γυναίκες που μπορεί να πεοκαλεση καρκίνο ειδικά 3 επικυνδινοι τύποι του ιού ….!!! Αυτά τα ο λίγα ..

Δεν εννοω απαραιτητα τα θηλωματα. Δεν αναφερθηκα καν σε αυτα.
Υπαρχουν και κονδυλωματα που δεν τσεκαρουν ανδρες η γυναικες.
Και οντως υπαρχει ιος. Αν ειναι καθυστερια και δεν πανε να κοιταχθουν, ειναι αλλο καπελο.
Ξερεις ποσοι και ποσες εχουν κονδυλωματα;
ιατρικα και οσον αφορα την βαρυτητα των κονδυλωματων σε ανδρες η γυναικες
δεν ειμαι ο αρμοδιος αλλα σιγουρα οι γυναικες εχουν μεγαλυτερο προβλημα.

Υπηρξαν/υπαρχουν/θα υπαρχουν πουτανες με αποικιες κονδυλωματων στον πατο η στο μουνι τους
και το γνωριζουμε απο την ενημερωση, υπαρχουν κι εξωθεσμικες που εχουν επισης
μετριο η χοντρο προβλημα, υπαρχουν σαφως και ανδρες με αυτα
και δεν φαινονται τα παντα για γυμνου οφθαλμου.
Αναμενουμε να κουβαληθει παλι κανενα δεκανικι οπως συνηθως εδω και καιρο
να πει οτι εξεταζονται οι πουτανες κι ειναι ασφαλεις.
Το εχουμε πελωρια αναγκη.

:2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ολες ειναι επικινδυνες μαν...εδω και αρκετες δεκαετιες υπαρχει μια εφευρεση που λεγεται προφυλακτικο.Οσοι ειναι αυτοκαταστροφικοι η δεν μπορουν με αυτο επειδη ειναι σαπακια δεν το χρησιμοποιουν .Στα μπουρδελα ειναι ΔΩΡΕΑΝ....για οσους δεν το ξερουν!


Βλεπω η νεα ραδιο αρβυλα ειναι οτι αν ο ανδρας δεν γουσταρει προφυλακτικο, ειναι σαπακι.
Σε πληροφορω οτι εγω κυριως γαμαω γκομενες (οοοοοοοοοοποτε τυχει)
και μονο αν δεν εχω, παω στις πουτανες (η φυσικα για ποικιλια).
Φοραω αναγκστικα προφυλακτικο με πουτανες και δεν μου αρεσει διοτι εχω συνηθισει χρονια ετσι
οπως ολοι οσοι ξεκινησαν την πορεια γαμησιων σωστα. Με γκομενες κι ακαποτα.
Αναγκαστικα επισης το φορουν κι οσοι πανε μονο με πουτανες.
Αν σε παω σε γνωστους μου που ασχολουνται μονο με γκομενες και αν τους πεις για πουτανες
θα απορησουν ξερνωντας, κανεις τους δεν φοραει προφυλακτικο.
Τελικα ολη η κοινωνια ειναι σαπακια μιας που το 90-95% δεν φοραει προφυλακτικο
με γκομενες.

:2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ave.

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1
Μακριά από μασ όλα αυτά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom