Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 274K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

peteinos40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
51
Κριτικές
3
Like
89
Πόντοι
0
Πήγα χθες μεσημέρι μια τσάρκα. Στο Ροδίτη κάτω παρόλο που είχε ανοιχτή την πινακίδα Open δυο τρεις φορές που πάτησα κουδούνι δεν άνοιξε, πιθανόν είχε πελάτη. Πήγα επάνω κ όπως είπε κ ο φίλος SEXTYRHOON ήταν ένα μπαζο, ξανθό με τουπε, αμίλητο κ ξενερωτο. Πήγα Arigato, δεν με τρέλαναν, αν κ στο ευθεία μπροστά ήταν καλύτερη από την άλλη στο μπαίνοντας δεξιά, είχε ωραία κωλαρα (πάντα με τα δικά μου γούστα). Δεν με τράβηξαν κ δεν με έπεισαν.... σκεφτόμουν καλά κ το 40€ που τσούζει πλέον. Τελικά, πήγα Ανάχωμα. Ήταν το ένα ανοιχτό (όπως βλέπεις την είσοδο το τέρμα δεξιά). Ήταν μια η
ξανθούλα, όνομα δεν θυμάμαι, Ελληνίδα, πρόσφατα αφιχθησσα από Αθήνα. 40€ κ αυτή . Μπήκα, είδα κ έφυγα.
Αποτέλεσμα; Το 40αρι πήγε στο ρεζερβουάρ του αυτοκινήτου κ την βγάλαμε με χειροκίνητη, μιας κ η διαθέσιμη γκόμενα είχε το μηνιαίο θέμα της με τα "υδραυλικά" της.
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
94
Κριτικές
19
Like
430
Πόντοι
290
Πήγα χθες μεσημέρι μια τσάρκα. Στο Ροδίτη κάτω παρόλο που είχε ανοιχτή την πινακίδα Open δυο τρεις φορές που πάτησα κουδούνι δεν άνοιξε, πιθανόν είχε πελάτη. Πήγα επάνω κ όπως είπε κ ο φίλος SEXTYRHOON ήταν ένα μπαζο, ξανθό με τουπε, αμίλητο κ ξενερωτο. Πήγα Arigato, δεν με τρέλαναν, αν κ στο ευθεία μπροστά ήταν καλύτερη από την άλλη στο μπαίνοντας δεξιά, είχε ωραία κωλαρα (πάντα με τα δικά μου γούστα). Δεν με τράβηξαν κ δεν με έπεισαν.... σκεφτόμουν καλά κ το 40€ που τσούζει πλέον. Τελικά, πήγα Ανάχωμα. Ήταν το ένα ανοιχτό (όπως βλέπεις την είσοδο το τέρμα δεξιά). Ήταν μια η
ξανθούλα, όνομα δεν θυμάμαι, Ελληνίδα, πρόσφατα αφιχθησσα από Αθήνα. 40€ κ αυτή . Μπήκα, είδα κ έφυγα.
Αποτέλεσμα; Το 40αρι πήγε στο ρεζερβουάρ του αυτοκινήτου κ την βγάλαμε με χειροκίνητη, μιας κ η διαθέσιμη γκόμενα είχε το μηνιαίο θέμα της με τα "υδραυλικά" της.
Με δελεάζεις με την Ελληνίδα στο αναχωμα................αν και ετοιμαζόμουν για Αλεξανδρουπολη στο στούντιο 23 ξανα, γιατί προχθές δεν έφτασα μέχρι εκεί επαγγελματικά............. κανένας που να πήγε στο τέρμα δεξιά στο αναχωμα δεν υπάρχει να μας πει εντυπώσεις??
 

mbz9312618

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2023
Μηνύματα
41
Like
39
Πόντοι
0
Με δελεάζεις με την Ελληνίδα στο αναχωμα................αν και ετοιμαζόμουν για Αλεξανδρουπολη στο στούντιο 23 ξανα, γιατί προχθές δεν έφτασα μέχρι εκεί επαγγελματικά............. κανένας που να πήγε στο τέρμα δεξιά στο αναχωμα δεν υπάρχει να μας πει εντυπώσεις??
Ελπίζω να υπάρχει κάτι καλό στο 23...εδώ το επίπεδο έχει πέσει Πολύ
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Με δελεάζεις με την Ελληνίδα στο αναχωμα................αν και ετοιμαζόμουν για Αλεξανδρουπολη στο στούντιο 23 ξανα, γιατί προχθές δεν έφτασα μέχρι εκεί επαγγελματικά............. κανένας που να πήγε στο τέρμα δεξιά στο αναχωμα δεν υπάρχει να μας πει εντυπώσεις??
Κ εγώ που την είδα δε τρελάθηκα.....40 ανάχωμα δε θα έδινα ακόμα κ αν έχω να γάμησω πέντε χρόνια......ένα μήνα υπομονή ακόμα να βγει ο Ιούλιος κ έφυγα Αθήνα
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
94
Κριτικές
19
Like
430
Πόντοι
290
Κ εγώ που την είδα δε τρελάθηκα.....40 ανάχωμα δε θα έδινα ακόμα κ αν έχω να γάμησω πέντε χρόνια......ένα μήνα υπομονή ακόμα να βγει ο Ιούλιος κ έφυγα Αθήνα
Θέλουμε δεν θέλουμε αν καθιερωθεί το 40άρι θα το δόσουμε, και αν δεν το δόσουμε εμείς θα το δόσουν άλλοι, σκοπός είναι να υπάρχει εργαζόμενη και όχι καταναγκαζόμενη γιατί όσα και αν της δόσεις της δεύτερης πάλι πεταμενο θα παει το χαρτί................ παλιότερα θυμαμαι το αναχωμα έφερνε και διαμαντια κοπέλες , μια Ελληνίδα πχ Πασχαλιάτικα πριν 13 χρόνια, ή μια άλλη με πιασίματα το 2014.................. από βουλγαρία ξέρει κανείς αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο με τα στούντιο τα δικά μας στην διαδρομή μέχρι Σόφια γιατί μας τρώνε οι δρόμοι και δεν με πέρνει προσωπικά ο χρόνος ουτε για παράκαμψη στο ΕΡΩΣ της Αλεξανδρούπολης να μπω να δω.............. ασε που δεν μιλάει και κανένας Εβρίτης λες και τις αρραβωνιάζονται
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Αλεξανδρούπολη στο 23 διαβάζω πολύ καλό κορίτσι.... έχει πάει κανείς;
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Με τα 40αρια που ζητάνε τελευταία μάλλον θα ξεμείνουν από κόσμο. Εγώ πάντως δεν πατάω μέχρι να το ρίξουν πάλι.
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
94
Κριτικές
19
Like
430
Πόντοι
290
Αλεξανδρούπολη στο 23 διαβάζω πολύ καλό κορίτσι.... έχει πάει κανείς;
Ναι ναι και πήγα και πε΄ρασα και υπέροχα, πριν κανένα μήνα, έχω ανεβάσει και κριτική, μπορείς να μπεις αν την δεις, την συστήνω ανεπιφύλακτα
 

mbz9312618

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2023
Μηνύματα
41
Like
39
Πόντοι
0
Ναι ναι και πήγα και πε΄ρασα και υπέροχα, πριν κανένα μήνα, έχω ανεβάσει και κριτική, μπορείς να μπεις αν την δεις, την συστήνω ανεπιφύλακτα
μήπως είναι το κορίτσι που ήταν εδώ κάποτε ή Άννα?
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
94
Κριτικές
19
Like
430
Πόντοι
290
μήπως είναι το κορίτσι που ήταν εδώ κάποτε ή Άννα?
Μπορεί, δεν μπορώ να σου πω με σιγουριά, είναι όμως άξια εργάτρια................ εκείνη την Ανδριάννα χάσαμε τελείως
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
μήπως είναι το κορίτσι που ήταν εδώ κάποτε ή Άννα?
Δεν ξέρω και Εγω φίλε Έχω να Παω Και 3 μηνες Να σου πο αλλά Η Άννα Είναι το καλύτερο Αυτή Αμα Ερθη Θα πάω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχει πάει κανένας Να μου Πει ρε Μανγες
Λόγο Δουλειάς Δεν Βρισκο Χρόνο να Παω
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
έχει ένα καλό ξανθό στο αριγκατο 2 στο πάνω μια βυζαρού μελαχρινή με κοντά μαλλιά στο κάτω αριγκατο 1 ευθεία με ξανθιά αλλά δεν λέει και πολλά στο δεξιά ήταν κλειστό
ανάχωμα δεν πήγα αλλά 40 ευρώ δεν δίνω να πάρουνε τα παπαρια μου .
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Εγώ μια χαρά τα έδωσα τα 40.....άμα δε γαμας καθόλου θα τα δώσεις αναγκαστικά στο τέλος
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Με δελεάζεις με την Ελληνίδα στο αναχωμα................αν και ετοιμαζόμουν για Αλεξανδρουπολη στο στούντιο 23 ξανα, γιατί προχθές δεν έφτασα μέχρι εκεί επαγγελματικά............. κανένας που να πήγε στο τέρμα δεξιά στο αναχωμα δεν υπάρχει να μας πει εντυπώσεις??
Δε μου άρεσε εμένα την είδα....
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Σημερινή βόλτα στους Ροδίτη ανοιχτό μόνο το πάνω.....μαρίνα αν δε κάνω λάθος ξανθιά....εχει καιρό εδώ .....αριγκατο κ τα δυο ανοιχτά.....εμπαινα κ στις δύο αν ήταν πιο φθηνά.....κ στο ανάχωμα τρία ανοιχτά
 

mbz9312618

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2023
Μηνύματα
41
Like
39
Πόντοι
0
Πήγα προηγούμενη μεσημέρι στο αριγκάτο 1..δεξιά σπίτι είχε ψηλό oμορφη κορίτσι. δεν μπήκα λόγο 40 euro......
 

mbz9312618

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2023
Μηνύματα
41
Like
39
Πόντοι
0
Δεν ξέρω και Εγω φίλε Έχω να Παω Και 3 μηνες Να σου πο αλλά Η Άννα Είναι το καλύτερο Αυτή Αμα Ερθη Θα πάω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχει πάει κανένας Να μου Πει ρε Μανγες
Λόγο Δουλειάς Δεν Βρισκο Χρόνο να Παω
anna το καλύτερο..
 

mikegi

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2023
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
έχει ένα καλό ξανθό στο αριγκατο 2 στο πάνω μια βυζαρού μελαχρινή με κοντά μαλλιά στο κάτω αριγκατο 1 ευθεία με ξανθιά αλλά δεν λέει και πολλά στο δεξιά ήταν κλειστό
ανάχωμα δεν πήγα αλλά 40 ευρώ δεν δίνω να πάρουνε τα παπαρια μου .
καλησπέρα αγωνιστές.Δεν ειμαι ντόπιος όποτε μπορεί κάποιος να μου πει που βρίσκονται το αριγκατο 1 και 2 ;
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
καλησπέρα αγωνιστές.Δεν ειμαι ντόπιος όποτε μπορεί κάποιος να μου πει που βρίσκονται το αριγκατο 1 και 2 ;
Προς το χωριό Ροδίτης είναι το ένα που λέγεται πλέον treehouse.....το άλλο είναι από το δρόμο που γίνεται το παζάρι κάνεις δεξιά στο τέρμα του δρόμου ύστερα πας ευθεία στο σταυροδρόμι δεξιά πάλι συναντάς ένα τουρκικό νεκροταφείο....αν πας δεξιά βγαίνεις αριγκατο αν πας αριστερά βγαίνεις ανάχωμα.....ελπίζω να καταλάβεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom