Νέα

Κολομβία, Medellín-Cartagena παράδεισος!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 148
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PARASOL

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
56
Πόντοι
0
Ας γραψω και εγω την εμπειρια μου απο Κολομβια μιας και γυρισα χθες και ειναι πολυ φρεσκο!
Καταρχην θεωρω τις κολομβιανες πολυ σεξι και καβλιαρες γυναικες.
Εκατσα 3 μερες καρταχενα,3 μερες μεντεγιν και 4 μερες μποκοτα.

Η καρταχενα πολυ ομορφη πολη αλλα πολυ τουριστικη και αυτο χαλαει την συνολικη εικονα.Πουτανες πολλλες στην πλατεια με το ρολοι αλλα θα ελεγα μετριας ποιοτητας καιπολλες μαυρες.
Οι τιμες για 1 ωρα αρχιζαν απο 50 ευρω αλλα σηκωνει παζαρι.....Εγω πηραμια κολομβιανη η οποια ηταν τιμια στο κρεβατι αλλα δεν επερνε πιπα χωρις προφυλακτικοο με τιποτα οσο και αν επεμενα.
Μετιντερ δεν ασχοληθηκα πολυ στη καρταενα γιατι ηξερα οτι το 90% εκει θα ηταν πληρωτα ετσι και αλλιως.

Μεντεγιν θεωρωρ οτι ειναι ο απολυτος προορισμος διασκεδασης και για σεξοτουρισμο.Μαγαζαρες,εντονη ζωη και πολλες επιλογες για γυναικες.Εχει μια οδο παραλληηλα απο το παρκο Λερας για ψωνηστηρι αλλα και εκει εχει πολλες μαυρες.Το καλο φορτωμα γινεται απο τα μπαρ αλλα και απο τιντερ.Αν καθομουν παραπανω μερες εκει σιγουρα θα ετρωγα πεισσοτερες γκομενες.Τελικος απολογισμος απο μεντεγιν 2 πουτανες και μια απο τιντερ χωρις πληρωμη....

Μποκοτα ειναι μεγαληπολη με πολυ πληθυσμο.Το τιντερ χτυπαγε σαν τρελο απο τα matches αλλα οι πιο πολλες μπορουσαν σαββατοκυριακο γιατι δουλευαν....πιατσα για πουτανες δεν εντοπισα καπου αλλα εφαγα δυο γκομενιτσες απο τιντερ.

Κλεινοντας να πω οτι δεν επισκεφτηκα κολομβια για σεξοτουρισμο μονο.Το πρωι γυρνουσα και εβλεπα μερη και το βραδυ το γυρνουσα στις γκομενες.
Σαν τελικο συμπερασμα κρινω τις κολομβιανες πολυ καβλιαρες,σεξι,ευκολες και καλες στο κρεβατι.Αν θα ξαναπηγαινα κολομβια θα πηγαινα για να ασχοληθω μονο με γυναικες τωρα που καταλαβα τον τροπο σκεψης τους και εγκλιματιστηκα με την ζωη εκει.
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Πολύ ωραίο ριπορτ τύπε, ευχαριστούνε. Ερωτήσεις: 1) με ποια εταιρεία πέταξες και κόστος 2) καιρός. Είχε βροχές; Γενικότερο κλίμα; 3) Γαμιουνται καλά αυτές που πήρες; 4) γράψε μας λίγο για το επίπεδο εμφανισιακά και ντύσιμο. Όπως και την ηλικία τους και αν παίζουν ηλικιακά miss match. 5) στους δρόμους είχε μουνι να μιλήσεις instant? 6) παιχνίδι στα κλαμπ; Και γενικότερο κόστος ζωής, φαγητό, διαμονή, αξιοθέατα κλπ. Ευχαριστώ πολύ.
 

PARASOL

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
56
Πόντοι
0
1.Με KLM διαμεσω ρωμης και μετα αμστερνταμ-μποκοτα στα 400 ευρω πηγαινε-ελα(κλεισμενο πριν 4 μηνες σε προσφορα)
2.ο καιρος ηταν πολυ καλος απο 25-31 βαθμους.Αν και θεωρητικα ειναι η περιοδος βροχων τωρα ,δεν εβρεξε ουτε μια φορα οσο ημουν εκει.Αλλα απο οτι μου ειπε μια κοπελα φετος το χειμωνα δεν εβρεξε σχεδον καθολου ενω περυσι εβρεχε σχεδον καθε μερα.
3.Ολες γαμιοντουσαν καλα αλλα ειδικοτερα αυτες απο το τιντερ χωρις πληρωμη ακομα καλυτερα.παντως ακομα και οι πουτανες επι πληρωμη θελανε να τελειωσουν και αυτες οπωσδηποτε!
4.Μποκοτα και Μεντεγν το επιπεδο των γυναικων εμφανησιακα και στο ντυσιμο ηταν πιο ανεβασμενο,Στη καρταχενα επειδη ειναι τουριστικη και μαζευει καθε καρυδιας καρυδι το επιπεδο επεφτε.....
Ηλικιακες διαφορες ειχε πολλες.Εγω γαμησα και 23 χρονων απο βενεζουελα(πληρωτα) αλλα γαμησα και 44αρα χωρισμενη με δυο παιδια(τιντερ)
5.Ναι πολυ παιχνιδι στους δρομους και στις 3 πολεις!
6.Το κοστος ειναι σχετικα χαμηλο σε σχεση με ελλαδα.Ξενοδοχειο βρισκεις αξιοπρεπες με 18-20 ευρω τη βραδια,το φαγητο με 15-20 ευρω τρως γευμα με κυριως πιατο,σαλατα και μπυρα.Οσο για τα αξιοθεατα πρεπει να κανεις ημερησιες εκδρομες απο μποκοτα και μεντεγιν γιατι τα πιο ενδιαφεροντα μερη ειναι εκτος πολης
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.087
Like
15.669
Πόντοι
3.656
1.Με KLM διαμεσω ρωμης και μετα αμστερνταμ-μποκοτα στα 400 ευρω πηγαινε-ελα(κλεισμενο πριν 4 μηνες σε προσφορα)
2.ο καιρος ηταν πολυ καλος απο 25-31 βαθμους.Αν και θεωρητικα ειναι η περιοδος βροχων τωρα ,δεν εβρεξε ουτε μια φορα οσο ημουν εκει.Αλλα απο οτι μου ειπε μια κοπελα φετος το χειμωνα δεν εβρεξε σχεδον καθολου ενω περυσι εβρεχε σχεδον καθε μερα.
3.Ολες γαμιοντουσαν καλα αλλα ειδικοτερα αυτες απο το τιντερ χωρις πληρωμη ακομα καλυτερα.παντως ακομα και οι πουτανες επι πληρωμη θελανε να τελειωσουν και αυτες οπωσδηποτε!
4.Μποκοτα και Μεντεγν το επιπεδο των γυναικων εμφανησιακα και στο ντυσιμο ηταν πιο ανεβασμενο,Στη καρταχενα επειδη ειναι τουριστικη και μαζευει καθε καρυδιας καρυδι το επιπεδο επεφτε.....
Ηλικιακες διαφορες ειχε πολλες.Εγω γαμησα και 23 χρονων απο βενεζουελα(πληρωτα) αλλα γαμησα και 44αρα χωρισμενη με δυο παιδια(τιντερ)
5.Ναι πολυ παιχνιδι στους δρομους και στις 3 πολεις!
6.Το κοστος ειναι σχετικα χαμηλο σε σχεση με ελλαδα.Ξενοδοχειο βρισκεις αξιοπρεπες με 18-20 ευρω τη βραδια,το φαγητο με 15-20 ευρω τρως γευμα με κυριως πιατο,σαλατα και μπυρα.Οσο για τα αξιοθεατα πρεπει να κανεις ημερησιες εκδρομες απο μποκοτα και μεντεγιν γιατι τα πιο ενδιαφεροντα μερη ειναι εκτος πολης

Απο εγκληματικότητα τί λέει;
 

PARASOL

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
56
Πόντοι
0
προσωπικα καμια φορα δεν ενιωσα φοβο αλλα δεν πηγαινα γυρευοντας!
Χρησιμοποιησα και τοπικα λεωφορεια και μετρο χωρις κανενα προβλημα.....
Τη νυχτα καποιες φορες δεν επαιρνα καν ταξι αλλα περπατουσα πισω στο ξενοδοχειο,παντα βεβαια απο κεντρικους δρομους δεν χωνομουν σε στενα.
 

Los Angeles

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2021
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
84
Πόντοι
0
Καλημέρα...... Χθες Ολιγοωρη Επίσκεψη στην Cartagenna (περίπου 12 Ώρες) ο καιρός πολύ ζεστός, το πρόγραμμα είχε Επίσκεψη στα κορίτσια. Όντως Μιλάμε ότι θα δεις πολύ όμορφα κορίτσια.....Επίσκεψη στο σπίτι της Μama Rosa είχε περίπου 25 κορίτσια καθίσαμε παραγγελία ποτό και παίζαμε με τα μάτια ποια να διαλέξουμε, αν και στην Κολομβία οι πιο όμορφες είναι από το Cale εγώ βρήκα 1 από την Μπαρρανκιγια.....Όντως όπως έγραψε και ο χρήστης Parassol τόσο ήταν οι τιμές σχεδόν $80 οπότε είμαστε κοντά στα €50-€70 (δεν είμαστε χαζοί αλλά έβγαλε και $10 ο ταριφας όπως στην Ελλάδα που πάνε τους τουρίστες στα βλαχικα) όπου σε πιάσουν....Τελικά παίχθηκαν 2 γύροι με την μικρή απίστευτο μωρό την 1η Φορά πιπα με προφυλακτικό την 2η πάλι τίποτα αλλά στο τέλος έγλυψε τις μπάλες μέχρι που τελείωσα στο πρόσωπο και στο στήθος ..... Ευτυχώς την Cartagenna και την Santa Marta θα την προσεγγίζουμε από Οκτώβρη μέχρι τον Μάρτιο πιο συχνά....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Leon k

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
Γεια σας και χαρά σας !
Έχω διαβάσει όλα σχεδόν τα συνάφι ,εγώ καταρχάς είμαι παταγιανη πορναρα και μόλις γύρισα μετά από 2 μήνες πατταγια !
Αλλά μου έχει κολησει το μεντεγιν εδώ και καιρό ! Και φυσικά μόνο και μόνο για το μουνι θέλω μα πάω ! Ν γνωρίσω αυτές τις καυλες από κοντά !
Το μόνο που με κρατάει πίσω είναι το θέμα της ασφαλείας και της επικινδυνότητας εκεί ! Έχω ψαχτεί πολύ από βίντεο σε YouTube από τύπους που έχουν πάει αρκετές φορές και τέτοια ….αλλοι τα λένε έτσι άλλοι αλλιώς….
Πιστεύω ότι εσείς εδώ θα με διαφωτίσετε καλύτερα !
Να προσθέσω ότι εγώ ταξιδεύω πάντα σόλο !
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
Θα ήθελα τα «φώτα «σας στο θέμα αυτό σας παρακαλώ !
Διότι είναι το μοναδικό που με κρατάει να μπω στο πουλί …!
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
Επίσης και για Κούβα θα ψηνόμουνα …
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
Αλλά δεν ξέρω σε ποιο θα ήταν πιο καλά για μουνι …!
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
Επίσης να αναφέρω ότι για κάποιους λόγους έχω σταματήσει να πίνω αλκοόλ …όποτε δεν με νοιάζουν και τόσο τα κλαμπ και η ξέφρενη διασκέδαση κάτι στη μέση…
 

barkaroutsos

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2015
Μηνύματα
46
Like
34
Πόντοι
0
Eγώ που ξέρω την Λατίνα καλύτερα και από την Αθήνα που γεννήθηκα και μεγάλωσα, Βραζιλία θα πήγαινα. Αλλά θα έκανα συγκεκριμένες κινήσεις. Για παράδειγμα αν ήθελα μουνιά θα πήγαινα στο Σαο Πάουλο στο Σκάνδαλο έχει τα καλύτερα μουνιά της Λατινικής Αμερικής. Θέλει φράγκα όμως ή δεν γαμάς το βράδυ της παίρνεις το τηλέφωνο και τη συναντάς το πρωί έξω από το σκάνδαλο. Και σίγουρα θα πήγαινα στο Σάντος γιατί έκεί έχει κάτι γριές που μιλάνε άπταιστα Ελληνικά, πρώην πουτάνες και θα τους έδινα κανά 100ρικο για να μου έβρισκαν εκείνες κανα κοριτσάκι να με ξεναγήσουν κιόλας όπου πάω. Εχει Βραζιλιάνες που τώρα είναι καμια 50ρια χρονών που μιλάνε άπταιστα Ελληνικά και μπορεί να έχουν μάθει σε καμια καλή πιτσιρίκα να τα μιλάει.

Κολομβία δεν αξίζει γιατί τα καλύτερα μουνιά έχουν φύγει και εκεί σε τρώνε οι Αμερικανοί, πληρώνουν αδρά σαν μαλάκες που είναι και ανεβάζουν τις τιμές τσάμπα. Δηλαδή θα πληρώσεις τώρα την πεταμένη 150 δολλάρια που με 150 δολλάρια γαμάς άγγελο στη Βραζιλία. Βραζίλία η πουτανα θα σε προσέχει μην πάθεις κάτι, στη Κολομβία η ίδια η πουτάνα θα σου την κάτσει αν της δωθεί η ευκαιρία και θα της δωθεί γιατί δεν ξέρεις να προστατευτείς και στη πρώτη ευκαιρία θα σου την κάτσει το λιγότερο να σου πάρει ό,τι έχεις το περισσότερο ό,τι να ΄ναι.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
@sex volcano αφιέρωσες αυτό το νήμα στον δικηγόρο της καρδιάς μας ή μπα;
 

barkaroutsos

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2015
Μηνύματα
46
Like
34
Πόντοι
0
Προχθές τα έλεγα πριν απο λιγο διαβασα αυτο....

BREAKING
1f6a8.png
: Another Foreigner was drugged and murdered from a Tinder date. Pictured below is the woman below who drugged him and set him up to be kidnapped.
Details below:
An Asian-American citizen was kidnapped and murdered in Robledo, Medellín
Santiago Olivares Tobón
An Asian-American citizen was kidnapped and murdered in Robledo, Medellín
11:27 AM
The encounter with a woman he met through social media led to his kidnapping and subsequent death of the Asian-American citizen Tou Ger Xiong, born in Laos 50 years ago. His body was found in the waters of the La Corcovada ravine, in the La Pola neighborhood, with multiple stab wounds and blunt blows.
This native-born Lao arrived in Medellín on November 29 with the aim of enjoying the December season and last Sunday he decided to meet the woman to make an appointment. After hanging out with her for a while, several men kidnapped him and began to contact his family and friends to ask them for money for his release.
A man's fight with a guard ended with a dead person in Envigado
The sectional director of the Medellín Prosecutor's Office, Yiri Milena Amado, explained that "on Sunday the 10th he goes out to meet a woman who had been contacted by him and at 7 p.m. he makes a call to a friend in the United States, from his cell phone, saying that they were asking him for 2,000 dollars ($8 million) for his release."
Faced with this, his relatives in Colombia immediately approached the authorities to report the kidnapping case, so from the Gaula of the Prosecutor's Office they began investigations to find his whereabouts and those who deprived him of his liberty.
For Monday, two cases were registered that finished confirming that the criminals, even without collecting the money for his alleged release, decided to kill him. It is investigated if it was because the victim would have tried to escape.
On the one hand, the discovery of the body in a wooded area of this neighborhood of commune 7 (Robledo), with more than a dozen stab wounds and multiple bruises, apparently caused by a fall of more than 18 meters high into the current of this tributary.
Find out: A US citizen was murdered during a robbery in El Poblado
This person, initially, was not identified because no documents were found, but when the investigators established the characteristics and clothing that this person was wearing, they found that it was Tou Ger Xiong.
Simultaneously, in the apartment where this Asian-American was staying, there was a theft of his belongings. "The Gaula does the investigations and goes to the place where the location was in real time. Around 4:40 p.m. we managed to identify a woman who was taking some things out of an apartment and when the authorities are present, this person manages to escape," said prosecutor Amado.
Based on the information collected, the authorities are already moving forward with the investigations to find the whereabouts of those who kidnapped and subsequently murdered this man, born in the Southeast Asian country that borders Thailand, Cambodia, Vietnam, Myanmar and China.
You may be interested: Kidnapping, in all its forms, increased by 88% throughout Antioquia
This murder is the violent death of 27 non-migrant foreigners this year in the Aburrá Valley, among which homicides, suicides, accidents and deaths due to overdoses of scopolamine and narcotics, according to the District Personería of Medellín. In the last month, three foreign tourists have been murdered, the two previous Americans and in events recorded in commune 14 (El Poblado).
Additionally, this year there have been an 88% increase in complaints of kidnapping in Antioquia, according to the report of the National Police. With a cut as of October 31 of this year, 49 cases were reported, mostly in the form of express kidnapping.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
656
Like
254
Πόντοι
26
Προχθές τα έλεγα πριν απο λιγο διαβασα αυτο....

BREAKING
1f6a8.png
: Another Foreigner was drugged and murdered from a Tinder date. Pictured below is the woman below who drugged him and set him up to be kidnapped.
Details below:
An Asian-American citizen was kidnapped and murdered in Robledo, Medellín
Santiago Olivares Tobón
An Asian-American citizen was kidnapped and murdered in Robledo, Medellín
11:27 AM
The encounter with a woman he met through social media led to his kidnapping and subsequent death of the Asian-American citizen Tou Ger Xiong, born in Laos 50 years ago. His body was found in the waters of the La Corcovada ravine, in the La Pola neighborhood, with multiple stab wounds and blunt blows.
This native-born Lao arrived in Medellín on November 29 with the aim of enjoying the December season and last Sunday he decided to meet the woman to make an appointment. After hanging out with her for a while, several men kidnapped him and began to contact his family and friends to ask them for money for his release.
A man's fight with a guard ended with a dead person in Envigado
The sectional director of the Medellín Prosecutor's Office, Yiri Milena Amado, explained that "on Sunday the 10th he goes out to meet a woman who had been contacted by him and at 7 p.m. he makes a call to a friend in the United States, from his cell phone, saying that they were asking him for 2,000 dollars ($8 million) for his release."
Faced with this, his relatives in Colombia immediately approached the authorities to report the kidnapping case, so from the Gaula of the Prosecutor's Office they began investigations to find his whereabouts and those who deprived him of his liberty.
For Monday, two cases were registered that finished confirming that the criminals, even without collecting the money for his alleged release, decided to kill him. It is investigated if it was because the victim would have tried to escape.
On the one hand, the discovery of the body in a wooded area of this neighborhood of commune 7 (Robledo), with more than a dozen stab wounds and multiple bruises, apparently caused by a fall of more than 18 meters high into the current of this tributary.
Find out: A US citizen was murdered during a robbery in El Poblado
This person, initially, was not identified because no documents were found, but when the investigators established the characteristics and clothing that this person was wearing, they found that it was Tou Ger Xiong.
Simultaneously, in the apartment where this Asian-American was staying, there was a theft of his belongings. "The Gaula does the investigations and goes to the place where the location was in real time. Around 4:40 p.m. we managed to identify a woman who was taking some things out of an apartment and when the authorities are present, this person manages to escape," said prosecutor Amado.
Based on the information collected, the authorities are already moving forward with the investigations to find the whereabouts of those who kidnapped and subsequently murdered this man, born in the Southeast Asian country that borders Thailand, Cambodia, Vietnam, Myanmar and China.
You may be interested: Kidnapping, in all its forms, increased by 88% throughout Antioquia
This murder is the violent death of 27 non-migrant foreigners this year in the Aburrá Valley, among which homicides, suicides, accidents and deaths due to overdoses of scopolamine and narcotics, according to the District Personería of Medellín. In the last month, three foreign tourists have been murdered, the two previous Americans and in events recorded in commune 14 (El Poblado).
Additionally, this year there have been an 88% increase in complaints of kidnapping in Antioquia, according to the report of the National Police. With a cut as of October 31 of this year, 49 cases were reported, mostly in the form of express kidnapping.
Κι ύστερα σου λένε οι influencers και λοιποί τουριστικοί οδηγοί (δεν εννοώ τα παλικάρια εδώ μέσα εννοώ όντως tourist guides) ότι όλα καλά στη Κολομβία πάτε να περάσετε υπέροχα και στο Μεντεγίν μετα τη πτώση του Escobar.
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
Αρα να γυρεύω τη δουλειά μου καλύτερα και να συνεχίσω τα ταξίδια μου στη Παταγια ….

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας …
 

barkaroutsos

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2015
Μηνύματα
46
Like
34
Πόντοι
0
Αρα να γυρεύω τη δουλειά μου καλύτερα και να συνεχίσω τα ταξίδια μου στη Παταγια ….

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας …
Εγώ που μιλάω άπταιστα Ισπανικά και Πορτογέζικα (άσχετα βέβαια με την Κολομβία) και γνωρίζω πως πρέπει να συμπεριφερθώ παίζει ένα 5% να πιαστώ στον ύπνο και να γίνω θύμα. Αυτό το 5% θα μπορούσε να είναι ένα μακρινό σενάριο αλλά παίζει και θα σου το γράψω. Συνή8ως τα κυριλλέ ξενοδοχεία, δεν επιτρέπουν πουτάνες, δηλαδή αν έχεις κλείσει να περάσεις σε ξενοδοχείο κυριλλέ κατά πάσα πιθανότητα δεν θα σε αφήσουν να περάσεις στο δωμάτιο πουτάνα και αυτό ισχύει και στα air BnB αλλά ποιος σε ελέγχει εκεί... Τέσπα, εγώ δεν θα πήγαινα κάποια ούτε σε δικό μου ξενοδοχείο, ούτε σε air BnB, αλλά υπάρχουν κάποια ξενοδοχεία τα οποία είναι ημιδιαμονής γαμιστρόνες αξιόλογα τα οποία όταν φέρνεις μία πουτάνα της ζητάνε την ταυτότητα της. Αν δεν έχει ταυτότητα δεν την αφήνουν να περάσει. Να μια προστασία, μια άλλη προστασία είναι να δώσεις στον ρεσεψιονιστ ένα εικοσάρικο και να του πεις αν δεν κατεβώ μαζί της μην την αφήσεις να φύγει και κάλεσε αστυνομία. Και ποιος μου λέει εμένα όμως και πάλι ότι ο ρεσεψιονίστ δεν θα με πουλήσει ή δεν είναι εκβιαζόμενος από την ομάδα αυτήν;

Αυτές οι γυναίκες δεν λειτουργούν μόνες τους, εχουν ολόκληρη ομάδα η οποία την χρησιμοποιεί ως δόλωμα και όταν βρεθεί η κατάλληλη στιγμή σε απαγάγουν και άντε γεια μετά.... Εντάξει δεν είναι και τα ασφαλέστερα μέρη η Λατινική Αμερική εν γένει. Θέλει πολύ προσοχή συνεχή επαγρύπνηση. Οι περισσότεροι την πατάνε όταν νιώσουν πως δεν χρειάζεται να είναι σε συνεχή επιφυλακή ή λένε εντάξει μωρέ σιγά μην μου πάρουν το κινητό ή σιγά μην είναι ο ταρίφας στο κόλπο και στο τέλος ανακαλύπτουν την αλήθεια με τον δύσκολο τρόπο....

Δεν σου λέω να μην πας, απλώς θέλει πολύ προσοχή. Πάρα ταύτα, η Βραζιλία είναι η Βασίλισσα της Λατινικής Αμερικής για εμένα. Ακομα και απο Βενεζολάνες η Βραζιλία έχει πολύ καλύτερες από εκείνες που έχει η Κολομβία. Εχει ένα κλαμπ στη τελική στο κέντρο στη πλατεία, δεν θυμάμαι πως το λένε βρίσκεις από εκεί κάποια δινεις 200 (τόσα θα σου ζητήσει και την γαμας). Αλλα όλο αυτό για να πας Μεντεγίν; Οχι ρε φίλε εγώ δεν θα τα έδινα! Και δεν είναι τα λεφτά είναι η κοροιδία... Η Κολομβία άξιζε πριν από 20 χρόνια όταν ήταν σβησμένη στο χάρτη και την ήξεραν μόνο οι επιχειρηματίες που κατέβαιναν και οι ναυτικοί. Τώρα δεν αξίζει πια... Και πάλι εκείνη την εποχή όλοι θα σου έλεγαν γάμησε την Κολομβία, η Βενεζουέλα είναι καλύτερη και θα είχανε και δίκιο....
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.345
Like
10.852
Πόντοι
3.556
Εγώ που μιλάω άπταιστα Ισπανικά και Πορτογέζικα (άσχετα βέβαια με την Κολομβία) και γνωρίζω πως πρέπει να συμπεριφερθώ παίζει ένα 5% να πιαστώ στον ύπνο και να γίνω θύμα. Αυτό το 5% θα μπορούσε να είναι ένα μακρινό σενάριο αλλά παίζει και θα σου το γράψω. Συνή8ως τα κυριλλέ ξενοδοχεία, δεν επιτρέπουν πουτάνες, δηλαδή αν έχεις κλείσει να περάσεις σε ξενοδοχείο κυριλλέ κατά πάσα πιθανότητα δεν θα σε αφήσουν να περάσεις στο δωμάτιο πουτάνα και αυτό ισχύει και στα air BnB αλλά ποιος σε ελέγχει εκεί... Τέσπα, εγώ δεν θα πήγαινα κάποια ούτε σε δικό μου ξενοδοχείο, ούτε σε air BnB, αλλά υπάρχουν κάποια ξενοδοχεία τα οποία είναι ημιδιαμονής γαμιστρόνες αξιόλογα τα οποία όταν φέρνεις μία πουτάνα της ζητάνε την ταυτότητα της. Αν δεν έχει ταυτότητα δεν την αφήνουν να περάσει. Να μια προστασία, μια άλλη προστασία είναι να δώσεις στον ρεσεψιονιστ ένα εικοσάρικο και να του πεις αν δεν κατεβώ μαζί της μην την αφήσεις να φύγει και κάλεσε αστυνομία. Και ποιος μου λέει εμένα όμως και πάλι ότι ο ρεσεψιονίστ δεν θα με πουλήσει ή δεν είναι εκβιαζόμενος από την ομάδα αυτήν;

Αυτές οι γυναίκες δεν λειτουργούν μόνες τους, εχουν ολόκληρη ομάδα η οποία την χρησιμοποιεί ως δόλωμα και όταν βρεθεί η κατάλληλη στιγμή σε απαγάγουν και άντε γεια μετά.... Εντάξει δεν είναι και τα ασφαλέστερα μέρη η Λατινική Αμερική εν γένει. Θέλει πολύ προσοχή συνεχή επαγρύπνηση. Οι περισσότεροι την πατάνε όταν νιώσουν πως δεν χρειάζεται να είναι σε συνεχή επιφυλακή ή λένε εντάξει μωρέ σιγά μην μου πάρουν το κινητό ή σιγά μην είναι ο ταρίφας στο κόλπο και στο τέλος ανακαλύπτουν την αλήθεια με τον δύσκολο τρόπο....

Δεν σου λέω να μην πας, απλώς θέλει πολύ προσοχή. Πάρα ταύτα, η Βραζιλία είναι η Βασίλισσα της Λατινικής Αμερικής για εμένα. Ακομα και απο Βενεζολάνες η Βραζιλία έχει πολύ καλύτερες από εκείνες που έχει η Κολομβία. Εχει ένα κλαμπ στη τελική στο κέντρο στη πλατεία, δεν θυμάμαι πως το λένε βρίσκεις από εκεί κάποια δινεις 200 (τόσα θα σου ζητήσει και την γαμας). Αλλα όλο αυτό για να πας Μεντεγίν; Οχι ρε φίλε εγώ δεν θα τα έδινα! Και δεν είναι τα λεφτά είναι η κοροιδία... Η Κολομβία άξιζε πριν από 20 χρόνια όταν ήταν σβησμένη στο χάρτη και την ήξεραν μόνο οι επιχειρηματίες που κατέβαιναν και οι ναυτικοί. Τώρα δεν αξίζει πια... Και πάλι εκείνη την εποχή όλοι θα σου έλεγαν γάμησε την Κολομβία, η Βενεζουέλα είναι καλύτερη και θα είχανε και δίκιο....
Τυπε το 5% ειναι πολυ ψηλο νουμερο, ειναι σα να λες θα πας 20 φορες και καποια απο αυτες θα σου τυχει. Και αμα εσυ γνωστης της γλωσσας και των πραγματων εχεις 5%, τοτε ο αδαης θα εχει 20-25% δηλαδη ο ενας στους 4 θα την πατησει
 

barkaroutsos

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2015
Μηνύματα
46
Like
34
Πόντοι
0
Τυπε το 5% ειναι πολυ ψηλο νουμερο, ειναι σα να λες θα πας 20 φορες και καποια απο αυτες θα σου τυχει. Και αμα εσυ γνωστης της γλωσσας και των πραγματων εχεις 5%, τοτε ο αδαης θα εχει 20-25% δηλαδη ο ενας στους 4 θα την πατησει

Παίζει φίλε το ποσοστό που γράφω. Γιατί υπάρχουν και αυτοί που τους ναρκώνουν τους παίρνουν ό,τι έχουν και εκείνοι από ντροπή ή φόβο δεν λένε τίποτα. Πρέπει να μην μπλέξεις με πουτάνα για να μην σου γίνει στραβή. Ε αυτή όμως, δεν ψάχνει για τουριστα, ψάχνει για κάποιον που σκοπεύει να μείνει μόνιμα εκεί ή κάποιον που να την πάρει μαζί του. Σε γενικές γραμμές παίζει ένα 5% στις 10 μέρες διακοπές αν πάω, να διαλέξω κάποια που να βρει την κατάλληλη στιγμή και να μου την κάτσει. Πχ να πάω τουαλέτα να γυρίσω και αντι να βάλω καινούργιο ποτό να πάρω το ίδιο που θα έχει ρίξει μέσα σκοπολαμίνη. Ε γεια σου μετά.... και καλή τύχη.... Είναι η στιγμή που θα αφεθεί κάποιος γιατί θα νιώσει ότι δεν πρόκειται να συμβεί....
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.257
Κριτικές
7
Like
3.375
Πόντοι
736
Τώρα Μέντεγιν εικόνες Δούση αξίζει κ ειδικά στην πλατεία που γίνεται η πιάτσα

καλά ο Δουσης πήγε να κάνει ταξιδιωτική εκπομπή στο Μεντεγιν ...
και σκαγανε οι πουτανες ... δεξιά και αριστερά μέρα μεσημέρι...

Στείλτε ρε κανένα μπουρδελιαρη πορνο-ρεπορτερ να κάνει το ρεπορτάζ του αιώνα... ;)))
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom