Νέα

Kωλόμπαρο στην Κομοτηνή

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
656
Like
254
Πόντοι
26
Καμιά καινούρια ενημέρωση έχει κανείς για αυτά τα μαγαζιά?Πρέπει να έχει αλλαγές πολλές.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
656
Like
254
Πόντοι
26
Παίδες ένα κωλόμπαρο το Fever το ξέρει κανείς?Τι παίζει εκεί μέσα?
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Παίδες ένα κωλόμπαρο το Fever το ξέρει κανείς?Τι παίζει εκεί μέσα?

Φίλε έχω περάσει αρκετά καλά εκεί.
Όμορφα κορίτσια και ο χώρος συμπαθητικός όχι από τους καλύτερους του χώρου.
Συμβουλή: απόφυγε τις επισκέψεις τα σαββατοκύριακα γιατί παίζει πολύ κοσμος και είναι περίεργη η κατάσταση!!
 

killaaah

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2014
Μηνύματα
53
Like
12
Πόντοι
0
Που είναι αυτό ρε παίδες; Ετοιμάζω επίσκεψη στα μέρη σας σύντομα....
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
656
Like
254
Πόντοι
26
Κανένα κωλόμπαρο στα γύρω χωριά υπάρχει ακόμα ρε παίδες?Περίπτωση να φορτώσεις καμιά απο κει?
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
656
Like
254
Πόντοι
26
Σοβαρά τώρα περιμένεις να σου πούμε;  :headbang:  :uglystupid: :uglystupid:
Γιατί τύπε? Δε ρώτησα να αναλυθεί η θεωρία της σχετικότητας για κωλόμπαρα στα χωριά ρώτησα θυμόμουν κάνα δυο.Κι απόλους εδώ εσύ βρήκες να απαντήσεις καταυτό τον τρόπο?  :jerking: Περίμενες ποστ μου πολλές μέρες?  :dancing:
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.129
Πόντοι
3.556
Ρε μάγκες στην Κομοτηνή δεν χρειάζεται κωλόμπαρο. Οι ντόπιες τα κάνουν όλα και συμφέρουν. Παλιά είχα ένα fuck buddy απο εκεί η οποία τα έκανε όλα σύμφωνα με δηλώσεις της. mmf,ffm ,bsdm, :grouphug: :s&m_1: :2on1:
Εννοείται ότι εγώ απλά την γάμαγα και δεν είχα καμία συμμέτοχη σε όλα αυτά, για τον απλούστατο λόγο ότι δεν γουστάρω τέτοιες φάσεις.
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Γιατί τύπε? Δε ρώτησα να αναλυθεί η θεωρία της σχετικότητας για κωλόμπαρα στα χωριά ρώτησα θυμόμουν κάνα δυο.Κι απόλους εδώ εσύ βρήκες να απαντήσεις καταυτό τον τρόπο?  :jerking: Περίμενες ποστ μου πολλές μέρες?  :dancing:

Τύπε μου όταν ζητάς πληροφορίες πρέπει να δίνεις κιόλας....
Ξέρεις εσύ...  :hi:
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
656
Like
254
Πόντοι
26
Τύπε μου όταν ζητάς πληροφορίες πρέπει να δίνεις κιόλας....
Ξέρεις εσύ...  :hi:
Το νασαι λίγο μ*****ς τύπε  :birdman: το σκέφτηκες το ενδεχόμενο έτσι?Κανείς δεν είναι υποχρεωμένος για τίποτα. Κι άμα θες μη δίνεις σημασία άλλους ρώτησα όχι εσένα.
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Το νασαι λίγο μ*****ς τύπε  :birdman: το σκέφτηκες το ενδεχόμενο έτσι?Κανείς δεν είναι υποχρεωμένος για τίποτα. Κι άμα θες μη δίνεις σημασία άλλους ρώτησα όχι εσένα.

Ναι τύπε το σκέφτηκα. Και είμαι γιατί τόσο καιρό βοηθάω κάτι τύπους σαν εσένα...
Τις καλησπέρες μου!!  :hi:
 

DM

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2011
Μηνύματα
937
Like
80
Πόντοι
6
Καλησπερα τυποι. Υπαρχει ενα κωλομπαρο με ονομα SMALL κοντα στην πλατεια. Ξερει κανεις τι παιζει εκει;
 
OP
OP
baklavatzioglou

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
pote re file ? propolemika ? pios sto eipe ayto ? ypirxe stin odo hrodotou pisw apo ton ote .eklise edw kai xronia .
 

DM

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2011
Μηνύματα
937
Like
80
Πόντοι
6
Φιλε χθες ημουν στην κομοτηνη. Εκει κοντα στον οτε εχει ενα πατσατζιδικο "μαυρος γατος" και παραδιπλα ειναι το small. Ειχε αναμενα φωτα απεξω. Απλα δε μπηκα μεσα να δω τι παιζει...
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Φιλε χθες ημουν στην κομοτηνη. Εκει κοντα στον οτε εχει ενα πατσατζιδικο "μαυρος γατος" και παραδιπλα ειναι το small. Ειχε αναμενα φωτα απεξω. Απλα δε μπηκα μεσα να δω τι παιζει...

Δεν παίζει κάτι τρελό... Κερνάς ποτά και κουβέντα...
Άντε στο κέφι να χορέψετε κιόλας!!  :2funny: :2funny:
  Απλά αν θέλεις να πετάξεις 20-30-40 ευρώ πας και κερνάς 2-3 ποτά!!
 
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
16
Like
25
Πόντοι
0
Παίδες ξερει κάνεις τίποτα για το plateia το κωλομπαρο ; Μόλις μετακόμισα Κομοτηνή οποίος ξέρει τίποτα ας πει . ευχαριστώ συναγωνιστές!!
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
95
Like
106
Πόντοι
0
Παίδες ξερει κάνεις τίποτα για το plateia το κωλομπαρο ; Μόλις μετακόμισα Κομοτηνή οποίος ξέρει τίποτα ας πει . ευχαριστώ συναγωνιστές!!
Μόνο κοσομασιόν από όσο γνωρίζω. Οι κυρίες πάντως ειναι πρωην στριπτζουδες
 
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
16
Like
25
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom