Νέα

Κωλόμπαρο Σέρρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 273
  • Εμφανίσεις 66K
  • Ετικέτες
    σέρρες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.859
Like
453
Πόντοι
36
Επίσκεψη στο queen προ 2 εβδομάδων

Δούλευε το βλήμα η βαβατση , μια χοντρή φιλη της μια αδιάφορη ελληνίδα και ενα πολύ δυνατό κοριτσάκι.
Οταν την είδα απο κοντά τη θυμηθηκα
Δούλευε υποδοχή σε μαγαζιά στη Θεσσαλονίκη και δούλευε και σα μοντελο σε επιδείξεις.
Ωραίο προσωπο
Βυζαρες και γενικά χυμώδης.
Κάνει και βιζιτες εξω κατά παραγγελία αλλά αυστηρα Σέρρες γιατί Θεσσαλονίκη την ξέρουν κσι φοβάται...
Ντράπηκε που την κατάλαβα αλλά το ξεπέρασε γρήγορα. Μισή ελληνίδα μισή Βουλγάρα.
Δυστυχώς σταμάτησε προχθες απο το queen αλλά έχει πάρε δώσε με το μλκ το μιναρετζη.
Πάντως για 100 εκτός άξιζε με 1000

Η βαβατση ίδια όπως παντα.
Ενα παρταλι που επειδή έκανε 2,5 τσάντες νομίζει πως είναι η jameson
  ενδιαφερον :think:
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
Επίσκεψή μου πρό 3 εβδομάδων στα κωλόμπαρα των Σερρών.Επίσκεψη στο Αφροδίτη που ξανάνοιξε πλέον σαν κωλόμπαρο και όχι σαν στρίπ κλάμπ πλέον.Δούλευαν μιά μαυρομάλλα και 2 ξανθιές μιά μίλφ και μιά μίλφ στα όρια του γκράνυ εκ των οποίων η μία(η μιλφογκράνυ) θα φύγει Σεπτέμβρη στην πατρίδα της για δικιά της δουλειά χωρίς να μου δώσει λεπτομέρειες.Πήγα στο Famous όπου οι γκόμενες ήταν πιασμένες από κάτι γεροπαραλήδες και μεσήλικές και έφυγα κι από εκεί.Στο Μπανάλ ήταν μέσα μόνο η Ιωάννα η οποία κλασικά χαμουρευόταν μόνο με έναν πελάτη(από τότε που το άφησε ο Γιάννης ο ιδιοκτήτης του πάει κατά διαόλου) και ένα άλλο κωλόμπαρο στο άλλο στενό που πήγα οι γκόμενες ήταν μονίμως πιασμένες.Το Leon το διέγραψα οριστικά από κωλόμπαρο εδώ και πολλά χρόνια καθώς η φάση είναι τελείως στημένη.Προσωπικά τα λεφτά μου θα τα ξοδεύω μόνο σε σουβλάκια και ρετσίνες παρά στα κωλόμπαρα των Σερρών.Εκτός αν προκύψει κάτι εξαιρετικό.
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.689
Πόντοι
2.560
Επίσκεψη στο queen προ 2 εβδομάδων

Δούλευε το βλήμα η βαβατση , μια χοντρή φιλη της μια αδιάφορη ελληνίδα και ενα πολύ δυνατό κοριτσάκι.
Οταν την είδα απο κοντά τη θυμηθηκα
Δούλευε υποδοχή σε μαγαζιά στη Θεσσαλονίκη και δούλευε και σα μοντελο σε επιδείξεις.
Ωραίο προσωπο
Βυζαρες και γενικά χυμώδης.
Κάνει και βιζιτες εξω κατά παραγγελία αλλά αυστηρα Σέρρες γιατί Θεσσαλονίκη την ξέρουν κσι φοβάται...
Ντράπηκε που την κατάλαβα αλλά το ξεπέρασε γρήγορα. Μισή ελληνίδα μισή Βουλγάρα.
Δυστυχώς σταμάτησε προχθες απο το queen αλλά έχει πάρε δώσε με το μλκ το μιναρετζη.
Πάντως για 100 εκτός άξιζε με 1000

Η βαβατση ίδια όπως παντα.
Ενα παρταλι που επειδή έκανε 2,5 τσάντες νομίζει πως είναι η jameson
αν μιλας γεια την μαριελα την συλικονατη που ηταν υποδοχη στο paradise lost και σε επιδειξης μοδας ακομα εκει δουλευει!!εβαλε ομως πολλα κιλα και τωρα την κοβω γεια επιδειξης μοδας σε ζωολογικο κηπο!!!
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.689
Πόντοι
2.560
οσο για την βαβατση που την ειδε ασα ακιρα δεν υπαρχει μεγαλυτερο βλημα απο αυτην ρε φιλε!!!παντως οταν αποσυρθη απο το επαγγελμα θα χρησιμευσει στο μουσειο του πολεμικου ναυτικου λογο του βληματος που ειναι!!!Νικος ευοσμος3!!!
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
10
Like
1.337
Πόντοι
506
παραξενευομαι, στο κουιν πηγα πριν 10 μερες. Ηταν μια μελαχρινη ελενη; κοντα στα 28, ωραια κοπελα. Μια μελαχρινη αρμενισα και 2 ξανθιες. Ολες ελεηνιδες. Δε νομζω να μπορει να παιξει κατι καθοτι ελλεηνιδες... :vomit:
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
10
Like
1.337
Πόντοι
506
ξερει κανεις τι παιζει στο μπαναλ γενικα; ειδα μια ξανθια, αλβανιδa λεει..
 
Εγγρ.
4 Νοε 2015
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Είμαι Σέρρες εδώ και κάνα τρίμηνο, δύστυχος δεν έχω βρει κανένα μαγαζί που να μπορείς να πάρεις και στο σπίτι τπτ συνάδελφοι την βοήθεια σας.
 

mitroscat

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Είμαι Σέρρες εδώ και κάνα τρίμηνο παιζει κανενα μαγαζι μου ειπαν για το μπαναλ πωσ ειναι καλο.ξερει κανεισ τιποτα
 

artemhss

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Κριτικές
9
Like
31
Πόντοι
0
Στο μπαναλ είναι μια Ιωάννα από ρουμανια 30 συν μελαχρινη και μια χοντρή Βουλγάρα η γεωργια.στο famous είχε 4-5 γυναίκες αλλά μετρια πραγματα.θυμαμαι μια μαύρη από Νιγηρία μια ξανθιά μιλφ Ελληνίδα και μια μελαχρινή Βουλγάρα.μου έχουμε πει για ένα κωλομπαρο στην εθνικής αντίστασης απέναντι από το μπουκιτ που γράφει απ' έξω Μαρία.εκει Μ είπαν για κάτι ωραίες Ελληνίδες οποίος ξέρει κάτι ας πει
 

dannis21

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2019
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες έρχομαι Σέρρες βόλτα πείτε Κανά καλό μαγαζί και που ακριβώς βρίσκεται ευχαριστώ εκ τον προτέρων
 

empeiros.!.

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
καινούργιο crossaki στη πόλη έχει κάνα μέρος που να βρω κάλους γαμιάδες; (δεν θυμίζω σε τίποτα άντρα)
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
Καλησπέρα σε όλη την κομπανία.Καιρό είχα να γράψω report,για τα κωλόμπαρα εδώ,αλλά θα το κάνω τώρα.Λοιπόν χθεσινοβραδινή επίσκεψη στο Famous,για χαλαρό ουίσκι.Οι κοπέλες που δούλευαν ήταν μιά ελληνίδα νεαρούλα με πιασίματα,μιά ελληνίδα μετρίου αναστήματος,μιά ελληνίδα νταρντανοειδές(το λιγότερο) και βδέλλα στο να την κεράσεις ποτό,μιάς και καινούρια κατά δήλωσή της και μιά ξανθιά ρωσίδα,gilf,ωραίο σωματάκι ηλικιακά και βυζάρες.Το Μπανάλ,μάλλον έκλεισε γιατί έχει μέρες που είναι κλειστό όπως και το Leon.Τα άλλα μπαράκια είναι το Μαρία,στην Εθν.Αντίστασης κι ακριβώς απέναντι το παλιό Q.
 

empeiros.!.

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
οποιος εχει αγαμιες ας μου γραψει, ειμαι βολικια και συμφερο
 

johnjonh22

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
οποιος εχει αγαμιες ας μου γραψει, ειμαι βολικια και συμφερο
Στη φωτογραφία είσαι άντρας, το όνομά σου είναι έμπειρος, μα γράφεις βολικιά. Στειλε μου μήνυμα να δούμε τι γίνεται ακριβώς
 

panos_1978

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις? εχει επισκευτει το fameous στην μετα κορονοιου εποχη? ειναι ανοιχτο? τι παιζει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom