Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

akiskaras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2023
Μηνύματα
5
Like
7
Πόντοι
0
fuego και μοργκαν εχει καποιος πληροφοριες που ειναι?
καποιο λινκ απο σελιδα στο fb?
 

Pleasurechaser

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2024
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
0
fuego και μοργκαν εχει καποιος πληροφοριες που ειναι?
καποιο λινκ απο σελιδα στο fb?
fuego
Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 1, Σταυρούπολη

μοργκαν
Κων/νου Καραμανλή 47, Κορδελιό
 

Sukatimukati

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
244
Πόντοι
20
Κωλόμπαρο μπορεί να μην είναι αλλά το καφενείο στην Ηλιούπολη, Σόλωνος με Φιλώτα,παρακάτω από την Βαλεντίνα, χρειάζεται κάποιον σκληροπυρηνικό να το τσεκάρει ή κάποιον ντόπιο να μοιραστεί πληροφορίες. Ούτε πινακίδα δεν έχει (αν κοιτάξεις καλά μέσα βλέπεις να γράφει κάτι σαν Magic Cafe Bar), περνάς και σου τραβούν την προσοχή τα φιμέ τζάμια, ο μωβ φωτισμός, τα μπαρμπάδια, η μπαργουμάνα (αν είδα καλά και δεν ήταν κάνας μουστακαλής καφετζής ). Ανοίγει όποτε θέλει, κυρίως βράδια και έως αργά. Μυστήριο τραίνο.
Αδερφέ μπαράκι ούτε καν κωλομπαρο είμαι της γειτονιάς σαββατοκύριακα παρειστικα πιτσιρικάδες και οι γκόμενες τους από συλλόγους του δήμου..μην πάτε καν
 

Sukatimukati

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
244
Πόντοι
20
Καλησπέρα παιδιά. Άκουσα πολύ καλά λόγια για το Όνειρο στις Συκιές. Ειδικά για την ιδιοκτητρια πως είναι καύλα και κάνει παιχνίδι. Το προτείνετε για καταδρομική; Και τι ώρα είναι η καλύτερη για πέρασμα;
Είναι γκαβλα η ιδιοκτήτρια αλλά κάνει παιχνίδι για να αρμεγει, δεν πάει με μεγάλους και κωλομπαραδες τέκνα θέλει και φραγκατους πολλά χρόνια στη νύχτα είναι πολύ γρήγορη
 

Sukatimukati

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
244
Πόντοι
20
να πας στο ονειρο να φυγεις χωρις δοντια
Μάγκες εγώ έγραψα πρώτος εδώ για το όνειρο σε σχέση με παλιές εποχές Βαρδάρη και κάτι καπτεν Μόργκαν με έκπτωση στα τρώνε δεν έχετε ιδέα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Είχα καιρό να πάω σε κωλομπαρο και είπα να κάνω μια δοκιμή προ ημερών στο καραμέλα κλαμπ.Ψιλόαδειο το μαγαζί με τέσσερις πέντε ωραίες γυναίκες ξένες . Καλά ρε παιδιά 20ε το γυναικείο ποτό?τώρα κατάλαβα γιατί δέχτηκα Φουλ επίθεση από τα ρωσακια με αγκαλιές χούφτωματα κλπ. Σαν πήρε το ποτό της όμως μαζεύτηκε κάπως και μετά από λίγα λεπτά ζήτησε δεύτερο το οποίο φυσικά δεν κέρασα. Έφυγε απογοητευμένη ψιθυριζοντας κατι ρώσικα.αν και σχεδόν αμέσως ήρθαν άλλες δύο ή μια μέτα την άλλη όμως τις έδιωξα γιατι ήμουν ήδη ξενερωμενος με το 30αρι που έκανε φτερά μέσα σε λίγα λεπτά και είχα καταλάβει ηδη οτι αν δε φύγω σύντομα θα μου περνάν και τα σωβρακα εκεί μέσα. αν και φαινόταν ότι κάτι μπορεί να γίνεται σε έναν πίσω πριβε χώρο δεν μπόρεσα να αλιεύσω παραπανω πληροφορίες ούτε ήθελα γιατί είχα αποφασίσει ήδη ότι καλύτερα να επενδύσω το ποσό σε κάμμια βίζιτα για πιο σίγουρα αποτελέσματα. Μένοντας με την απορια για το συγκεκριμένο μαγαζί πόσα λεφτά πρέπει να ξοδέψεις και για να πάρεις τι? 30€ σε 15 λεπτά αξίζει?
Μην το πεις ούτε του Παππά καραμέλα και φουλ μουν σε παίρνουν και το βρακί εμένα πήγαν να με χρεώσουν 80 στο φουλ μουν σε 10 λεπτα και μαλωνα με τους γύφτους
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.645
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
Είναι γκαβλα η ιδιοκτήτρια αλλά κάνει παιχνίδι για να αρμεγει, δεν πάει με μεγάλους και κωλομπαραδες τέκνα θέλει και φραγκατους πολλά χρόνια στη νύχτα είναι πολύ γρήγορη
πολυ παραμυθι
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.645
Κριτικές
5
Like
687
Πόντοι
96
δε παει ουτε θα παει με κανενα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.031
Κριτικές
11
Like
17.213
Πόντοι
3.796
Όταν καταλάβουν μερικοί την διαφορά ότι το κωλομπαρο δεν είναι μπουρδέλο τότε θα σταματήσει και αυτό 5 σελίδες να ψάχνονται αν μπορούν να γαμησουν την αφεντικινα .
Τα έχουμε πει 1000 φορές ,έχει κωλομπαρα που έχουν και κονσομασιον αλλά ακριβά και καθόλου ποιότητα ,σε σχέση με τα 30-40 που θα δώσεις σε ένα μπουρδέλο και θα γαμησεις κλάσης ανώτερες.
Ούτε στο όνειρο θα γαμησετε ,ούτε στο όνειρο σας .
Για τους νέους ειδικά θα τους συμβουλεψω να μην ξεκινήσουν καν το σπορ ,ας αφήσουν όσους παλιούς μπαρμπαδες έμειναν να συνεχίσουν τα γούστα τους αφού αυτοί ξέρουν γιατί πάνε.
Οι νέοι απλά είστε χαπατα σε αυτά τα μαγαζιά ,με τα μυαλά που κουβαλάτε στις εποχές μας οπότε μόνο ζημιά θα πάθετε στην τσέπη και δεν παίζει να γαμησετε και ποτέ.
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
123
Like
223
Πόντοι
21
Είναι γκαβλα η ιδιοκτήτρια αλλά κάνει παιχνίδι για να αρμεγει, δεν πάει με μεγάλους και κωλομπαραδες τέκνα θέλει και φραγκατους πολλά χρόνια στη νύχτα είναι πολύ γρήγορη
Τόσο καλή είναι η ιδιοκτήτρια?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δε παει ουτε θα παει με κανενα
Έκανες πέσιμο φίλε?
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
123
Like
223
Πόντοι
21
Όταν καταλάβουν μερικοί την διαφορά ότι το κωλομπαρο δεν είναι μπουρδέλο τότε θα σταματήσει και αυτό 5 σελίδες να ψάχνονται αν μπορούν να γαμησουν την αφεντικινα .
Τα έχουμε πει 1000 φορές ,έχει κωλομπαρα που έχουν και κονσομασιον αλλά ακριβά και καθόλου ποιότητα ,σε σχέση με τα 30-40 που θα δώσεις σε ένα μπουρδέλο και θα γαμησεις κλάσης ανώτερες.
Ούτε στο όνειρο θα γαμησετε ,ούτε στο όνειρο σας .
Για τους νέους ειδικά θα τους συμβουλεψω να μην ξεκινήσουν καν το σπορ ,ας αφήσουν όσους παλιούς μπαρμπαδες έμειναν να συνεχίσουν τα γούστα τους αφού αυτοί ξέρουν γιατί πάνε.
Οι νέοι απλά είστε χαπατα σε αυτά τα μαγαζιά ,με τα μυαλά που κουβαλάτε στις εποχές μας οπότε μόνο ζημιά θα πάθετε στην τσέπη και δεν παίζει να γαμησετε και ποτέ.
Τα αυτονόητα λές φίλε μου. Ελάχιστοι έχουν πηδηξει και αυτοί έχουν ξοδέψει της Παναγίας τα μάτια σε ποτά. Η σχέση εκεί είναι καθαρά επαγγελματική.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.031
Κριτικές
11
Like
17.213
Πόντοι
3.796
Τα αυτονόητα λές φίλε μου. Ελάχιστοι έχουν πηδηξει και αυτοί έχουν ξοδέψει της Παναγίας τα μάτια σε ποτά. Η σχέση εκεί είναι καθαρά επαγγελματική.
Το να πηδήξεις είναι σχετικό .
Σαν μπάρμπας θα πηδήξεις μόνο ως χορηγός.
Αν είσαι νέος και δεν πας σε κονσομασιον μαγαζί αλλά κλασικό κωλομπαρο ,έχεις την δυνατότητα εκτός μαγαζιού ,αλλά δεν παίζει ρόλο μόνο η ομορφιά,πρέπει να διαθέτεις έστω και λίγο μυαλό και πονηραδα για να ξεφύγεις μετά ,κάτι το οποίο η πλειοψηφία δεν το έχει και είναι αδύνατον να το αποκτήσει ειδικά στις μέρες μας .
Παλιά ήμασταν πιο πονηρεμενοι είχαμε καθοδήγηση από τους τότε 50ρηδες που μας κουβαλούσαν μαζί τους για χαβαλε και έτσι βγάλαμε το "σχολείο"και πολλές φορές περάσαμε και καλά
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
123
Like
223
Πόντοι
21
Το να πηδήξεις είναι σχετικό .
Σαν μπάρμπας θα πηδήξεις μόνο ως χορηγός.
Αν είσαι νέος και δεν πας σε κονσομασιον μαγαζί αλλά κλασικό κωλομπαρο ,έχεις την δυνατότητα εκτός μαγαζιού ,αλλά δεν παίζει ρόλο μόνο η ομορφιά,πρέπει να διαθέτεις έστω και λίγο μυαλό και πονηραδα για να ξεφύγεις μετά ,κάτι το οποίο η πλειοψηφία δεν το έχει και είναι αδύνατον να το αποκτήσει ειδικά στις μέρες μας .
Παλιά ήμασταν πιο πονηρεμενοι είχαμε καθοδήγηση από τους τότε 50ρηδες που μας κουβαλούσαν μαζί τους για χαβαλε και έτσι βγάλαμε το "σχολείο"και πολλές φορές περάσαμε και καλά
Να πηδηξεις με μία μπύρα πχ μου φαίνεται κομμάτι δύσκολο αλλά θεωρώ ότι τα πάντα είναι εφικτά. Βέβαια, τώρα το επίπεδο είναι χάλια. Εγώ, στα 28 μου έχω προλάβει δυνατά μουνια. Ενδεικτικά αναφέρω την Μαρίνα από fever, την Έλενα από platinum, την Μιχαελα από platinum και σίγουρα ξέχασα πολλές. Ειδικά η Έλενα ηταν υπερπαραγωγή. Νομίζω, την γαμουσε ένας dj από το μαγαζί.
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
393
Πόντοι
21
Το να πηδήξεις είναι σχετικό .
Σαν μπάρμπας θα πηδήξεις μόνο ως χορηγός.
Αν είσαι νέος και δεν πας σε κονσομασιον μαγαζί αλλά κλασικό κωλομπαρο ,έχεις την δυνατότητα εκτός μαγαζιού ,αλλά δεν παίζει ρόλο μόνο η ομορφιά,πρέπει να διαθέτεις έστω και λίγο μυαλό και πονηραδα για να ξεφύγεις μετά ,κάτι το οποίο η πλειοψηφία δεν το έχει και είναι αδύνατον να το αποκτήσει ειδικά στις μέρες μας .
Παλιά ήμασταν πιο πονηρεμενοι είχαμε καθοδήγηση από τους τότε 50ρηδες που μας κουβαλούσαν μαζί τους για χαβαλε και έτσι βγάλαμε το "σχολείο"και πολλές φορές περάσαμε και καλά
Πρέπει να επενδύσεις στοχευμένα σε κάποια σκυλιά και θα γαμησεις σε τιμές τζαμπο...αλλά θέλει τρόπο όπως είπες. Σπάνια θα πάω στο καλύτερο μουνι γιατι θα ζητήσει πολλα.Από κάποιους θα φάνε χρήμα , σε κάποιους θα τα δώσουν όλα σε καλές τιμές.
Μια μου έλεγε στα μπουρδέλα γαμανε με 40€ εμείς θα πεινάσουμε; Και γαμιομασταν στο μαγαζι
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
95
Like
106
Πόντοι
0
Να πηδηξεις με μία μπύρα πχ μου φαίνεται κομμάτι δύσκολο αλλά θεωρώ ότι τα πάντα είναι εφικτά. Βέβαια, τώρα το επίπεδο είναι χάλια. Εγώ, στα 28 μου έχω προλάβει δυνατά μουνια. Ενδεικτικά αναφέρω την Μαρίνα από fever, την Έλενα από platinum, την Μιχαελα από platinum και σίγουρα ξέχασα πολλές. Ειδικά η Έλενα ηταν υπερπαραγωγή. Νομίζω, την γαμουσε ένας dj από το μαγαζί.
Η Ελένα τι έγινε που έκλεισε το πλατινουμ ? έχει αποσυρθεί ?
 

Crixus

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
320
Κριτικές
1
Like
985
Πόντοι
81
Καμιά 20ετία+ πριν, άπειρος απο κωλόμπαρα, δεν έδωσα πάνω απο 100 ευρώ σε ποτά, συγκεκριμένη γκόμενα κάτω των 25 (ναι υπήρχαν τέτοιες τότε), της έδωσα εγώ τηλέφωνο και με πήρε την επόμενη μέρα. Επι 2-3 μήνες πηδούσα χωρις να δώσω 1 ευρώ! Είναι να σου κάτσει! Στο κολώμπαρο πήγαινα μόνο πριν σχολάσει, για 1 μπύρα για ξεκάρφωμα, στο τέλος γίναμε και φίλοι με το αφεντικό! Μετά βρήκα γκόμενα και ξέκοψα!
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
122
Like
88
Πόντοι
1
Είναι γκαβλα η ιδιοκτήτρια αλλά κάνει παιχνίδι για να αρμεγει, δεν πάει με μεγάλους και κωλομπαραδες τέκνα θέλει και φραγκατους πολλά χρόνια στη νύχτα είναι πολύ γρήγορη
Τι ωρα λες καλυτερα να παω για καβλαντα; Δεν θελω να φορτωσω, να πιω κανα ποτο με ωραιο γκομενακι που να παιζει λιγο θελω
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.544
Κριτικές
2
Like
5.129
Πόντοι
1.056
Καμιά 20ετία+ πριν, άπειρος απο κωλόμπαρα, δεν έδωσα πάνω απο 100 ευρώ σε ποτά, συγκεκριμένη γκόμενα κάτω των 25 (ναι υπήρχαν τέτοιες τότε), της έδωσα εγώ τηλέφωνο και με πήρε την επόμενη μέρα. Επι 2-3 μήνες πηδούσα χωρις να δώσω 1 ευρώ! Είναι να σου κάτσει! Στο κολώμπαρο πήγαινα μόνο πριν σχολάσει, για 1 μπύρα για ξεκάρφωμα, στο τέλος γίναμε και φίλοι με το αφεντικό! Μετά βρήκα γκόμενα και ξέκοψα!

Σωστός εγώ όντας 28αρης είχα πετύχει ανάλογη περίπτωση με σκυλί 35αρα την οποία φόρτωσα την πρώτη φορά που πήγα στο μαγαζί. Μετά δεν ξαναπήγα και βρισκόμασταν μετά την βάρδια της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom