Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
12
Like
2.468
Πόντοι
736
Το οποίο βρίσκεται ;
Απέναντι από την θύρα τέσσερα το γήπεδο του ΠΑΟΚ αλλά στο μαγαζί δε γίνεται το παραμικρό παραμικρό παραμικρό. Μόνο κουβέντα και τίποτα παραπάνω κι αυτά τα περι χουφτωματων Είναι αποκυήματα φαντασίας
 

drum42

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
82
Like
103
Πόντοι
0
Ίσως να έπιανα τον δικό μου τελικά...ήταν αρκετά σκοτεινά..
 

petheropliktos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
137
Like
416
Πόντοι
21
Κωλόμπαρο μπορεί να μην είναι αλλά το καφενείο στην Ηλιούπολη, Σόλωνος με Φιλώτα,παρακάτω από την Βαλεντίνα, χρειάζεται κάποιον σκληροπυρηνικό να το τσεκάρει ή κάποιον ντόπιο να μοιραστεί πληροφορίες. Ούτε πινακίδα δεν έχει (αν κοιτάξεις καλά μέσα βλέπεις να γράφει κάτι σαν Magic Cafe Bar), περνάς και σου τραβούν την προσοχή τα φιμέ τζάμια, ο μωβ φωτισμός, τα μπαρμπάδια, η μπαργουμάνα (αν είδα καλά και δεν ήταν κάνας μουστακαλής καφετζής ). Ανοίγει όποτε θέλει, κυρίως βράδια και έως αργά. Μυστήριο τραίνο.
 

Themakosss25

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2023
Μηνύματα
10
Like
16
Πόντοι
0
Από περιέργεια πήγα χθες για πρώτη φορά στο «Ονειρο»

Είναι αλήθεια ότι πήγα προκατειλημμένος με αυτό που διάβασα.

Το μαγαζί είχε κόσμο Και πέντε γυναίκες.

Όντως η ιδιοκτήτρια είναι μια πολύ ωραία γυναίκα. Κάθισα κανονικά μαζί της όπως και με μία άλλη εξίσου ωραία. Δε μου ζήτησε καμιά από τις δύο διπλό ποτό.
Μαζί με τα δικά μου για δυόμιση ώρες πλήρωσα 80 ευρώ…
Για να προλάβω ερωτήσεις για το τι έκανα, το μαγαζί είναι καθαρό δηλαδή χωρίς καβάτζα χωρίς πριβέ χωρίς φραπέ καλαμάκι και μπριζόλα. Πέρασα δυόμιση ώρες με δύο ωραίες γυναίκες το ευχαριστήθηκα Και όταν μπορέσω θα ξαναπάω. Ο @Themakosss25 που έγραψε το Δυσφημιστικό μήνυμα πρέπει να έχει κάτι ή με το κατάστημα ή με την ιδιοκτήτρια ή με κάποια που δουλεύει εκεί…
Αλλά ρε φίλε Αν δεν ήσουν τόσο ισοπεδωτικός μπορεί και να σε πιστεύαμε. Γιατί είπες και για μπόμπες ποτά και για αρπακτικά γυναίκες και για φουσκωμένους με απάτη λογαριασμούς από την ιδιοκτήτρια. Ξέχασες να πεις ότι από τον εξαερισμό ψεκάζουν τους πελάτες για να μην καταλαβαίνουν την απάτη. Μπότομ λάιν που λένε και στο χωριό μου, ένα όμορφο ήσυχο μαγαζί στο οποίο αν φερθείς με σεβασμό θα σου φερθούν με σεβασμό. Πάντως @Themakosss25 Σε ευχαριστώ που μου κέντρισες την περιέργεια με αυτά
που έγραψες τα αρνητικά για να πάω στο μαγαζί.
Αδερφέ μου καλησπέρα. Δεν είπα πουθενά εγώ για μπομπες ποτα. Απλά σου ανέφερα την εμπειρία μου. Ψέμματα να πω; έχω κάποιο όφελος αν πω ψέμματα ; Είπα 9 ποτα σύνολο ήπιαμε κ πληρώσαμε ότι πλήρωσαμε. Και όταν ρώτησε ο φίλος γιατί απάντησε η μπαργούμαν τα ποτα απ τα κορίτσια είναι δίπλα ! Τι πιο απλό να σου πω ;
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
683
Πόντοι
96
μη μιλας καθολου πριν χρονια η αλλη μου ζητουσε να 2 χιλιαρικα να καλυψει μια τρυπα στην πατριδα της στους γονεις της γτ ειχαν ζορια
 

Dimkol13

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
17
Like
15
Πόντοι
0
Μάγκες πήγε κάνεις στο Εδέμ , στην Μποτσαρη να μας πει τι παίζει?
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.005
Κριτικές
11
Like
17.045
Πόντοι
3.796
Από περιέργεια πήγα χθες για πρώτη φορά στο «Ονειρο»

Είναι αλήθεια ότι πήγα προκατειλημμένος με αυτό που διάβασα.

Το μαγαζί είχε κόσμο Και πέντε γυναίκες.

Όντως η ιδιοκτήτρια είναι μια πολύ ωραία γυναίκα. Κάθισα κανονικά μαζί της όπως και με μία άλλη εξίσου ωραία. Δε μου ζήτησε καμιά από τις δύο διπλό ποτό.
Μαζί με τα δικά μου για δυόμιση ώρες πλήρωσα 80 ευρώ…
Για να προλάβω ερωτήσεις για το τι έκανα, το μαγαζί είναι καθαρό δηλαδή χωρίς καβάτζα χωρίς πριβέ χωρίς φραπέ καλαμάκι και μπριζόλα. Πέρασα δυόμιση ώρες με δύο ωραίες γυναίκες το ευχαριστήθηκα Και όταν μπορέσω θα ξαναπάω. Ο @Themakosss25 που έγραψε το Δυσφημιστικό μήνυμα πρέπει να έχει κάτι ή με το κατάστημα ή με την ιδιοκτήτρια ή με κάποια που δουλεύει εκεί…
Αλλά ρε φίλε Αν δεν ήσουν τόσο ισοπεδωτικός μπορεί και να σε πιστεύαμε. Γιατί είπες και για μπόμπες ποτά και για αρπακτικά γυναίκες και για φουσκωμένους με απάτη λογαριασμούς από την ιδιοκτήτρια. Ξέχασες να πεις ότι από τον εξαερισμό ψεκάζουν τους πελάτες για να μην καταλαβαίνουν την απάτη. Μπότομ λάιν που λένε και στο χωριό μου, ένα όμορφο ήσυχο μαγαζί στο οποίο αν φερθείς με σεβασμό θα σου φερθούν με σεβασμό. Πάντως @Themakosss25 Σε ευχαριστώ που μου κέντρισες την περιέργεια με αυτά
που έγραψες τα αρνητικά για να πάω στο μαγαζί.
Μαλακίες από την μεριά μου δεν θα έγραφα ποτέ,ούτε θα υπερασπιζομουν μαγαζί ή πουτανα .
Αλλά επειδή διαβάζω παπατζες για αυτό ασχολήθηκα με το θέμα .
Πέφτει πείνα σε όλα τα κωλομπαρα και λογικό είναι να τρώγονται μεταξύ τους ,αλλά δεν φταίνε σε τίποτα οι συναγωνιστές που θέλουν να περάσουν ωραία το βράδυ τους να κατευθύνονται σε λάθος μέρη για συμφέροντα κάποιων .
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.005
Κριτικές
11
Like
17.045
Πόντοι
3.796
Περίμενες να στα γυρίσει με τόκο ;
Λέει τον πόνο του ,όπως κάθε πικραμένος που νόμιζε ότι θα του κάτσει γκόμενα σε κωλομπαρο αν κάνει τον φιλάνθρωπο αλλά τελικά κατάλαβε ότι δαγκωθηκε.
Μάγκες μου οι φιλανθρωπίες δεν έχουν αντάλλαγμα,
αμα έχετε σκοπό ότι θα γαμησετε καλύτερα πες την απ την αρχή θα σου δώσω 2000 αφού σε γαμησω να μην μένει και η κακία.
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
9
Like
381
Πόντοι
21
και τελικα τα εδωσα και τα κλαιω
Περίμενες να στα γυρίσει με τόκο
Λέει τον πόνο του ,όπως κάθε πικραμένος που νόμιζε ότι θα του κάτσει γκόμενα σε κωλομπαρο αν κάνει τον φιλάνθρωπο αλλά τελικά κατάλαβε ότι δαγκωθηκε.
Μάγκες μου οι φιλανθρωπίες δεν έχουν αντάλλαγμα,
αμα έχετε σκοπό ότι θα γαμησετε καλύτερα πες την απ την αρχή θα σου δώσω 2000 αφού σε γαμησω να μην μένει και η κακία.
Έδωσε 2000 και δεν γάμησε....100 μου ζητάνε και τις παίρνω με 50.δεν θέλουν ευγένειες
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
683
Πόντοι
96
Πλακα εκανα αδερφια
Εδωσα 2000 σε φτυσιμο
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
683
Πόντοι
96
Αλλα δεν μπορουσε να το πει στα ισια και ελεγε για μεγαλη αναγκη
Προσπαθουσα να καταλαβω που το παει
Και η αληθεια ειναι οτι μουταξε τα παντα
Αλλα οχι και να δωσω 2000
Κανενα 100.κι αν
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
683
Πόντοι
96
Μαλακίες από την μεριά μου δεν θα έγραφα ποτέ,ούτε θα υπερασπιζομουν μαγαζί ή πουτανα .
Αλλά επειδή διαβάζω παπατζες για αυτό ασχολήθηκα με το θέμα .
Πέφτει πείνα σε όλα τα κωλομπαρα και λογικό είναι να τρώγονται μεταξύ τους ,αλλά δεν φταίνε σε τίποτα οι συναγωνιστές που θέλουν να περάσουν ωραία το βράδυ τους να κατευθύνονται σε λάθος μέρη για συμφέροντα κάποιων .
Συμφωνω για την πεινα και το ριξαν στη βιζιτα ξεκαθαρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σε ολα τα μαγαζια
Τωρα στο συγκεκριμενο δεν ετυχε να παω
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.005
Κριτικές
11
Like
17.045
Πόντοι
3.796
Συμφωνω για την πεινα και το ριξαν στη βιζιτα ξεκαθαρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σε ολα τα μαγαζια
Τωρα στο συγκεκριμενο δεν ετυχε να παω
Δεν το έριξαν όλα τα μαγαζιά .
Πολλά όπως αυτά που αναφέρω συχνά και αυτό ,δεν έχουν βίζιτα .αλλά σίγουρα πολλές κοπέλες ειδικά παλιές στην δουλειά και εν άγνοια των μαγαζιών άνετα το δίνουν έξω για κάποιο αντίτιμο.
Δυστυχώς όμως το σπορ είναι ακριβό και ο τύπος βιζιτας παραπέμπει σε χορηγία οπότε θα το πληρώσεις ακριβά το μουνι και δεν αξίζει .
Καλύτερα να πας σε ένα μπουρδέλο αν ο σκοπός είναι να γαμησεις .
Αν πάλι ο σκοπός είναι να βγάλει κάποιος γκόμενα ,τότε τον λυπάμαι απλά γιατί ειδικά στις εποχές πείνας που περνάνε αυτά τα μαγαζιά θα του πάρουν μέχρι και τα δόντια με πένσα .
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
12
Like
2.468
Πόντοι
736
Αδερφέ μου καλησπέρα. Δεν είπα πουθενά εγώ για μπομπες ποτα. Απλά σου ανέφερα την εμπειρία μου. Ψέμματα να πω; έχω κάποιο όφελος αν πω ψέμματα ; Είπα 9 ποτα σύνολο ήπιαμε κ πληρώσαμε ότι πλήρωσαμε. Και όταν ρώτησε ο φίλος γιατί απάντησε η μπαργούμαν τα ποτα απ τα κορίτσια είναι δίπλα ! Τι πιο απλό να σου πω ;
Μπερδεύτηκα! Αν κι εσύ γράφεις φίδια αυτός που το τερμάτισε ήταν άλλος
 

Pleasurechaser

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2024
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
0
Κωλόμπαρο μπορεί να μην είναι αλλά το καφενείο στην Ηλιούπολη, Σόλωνος με Φιλώτα,παρακάτω από την Βαλεντίνα, χρειάζεται κάποιον σκληροπυρηνικό να το τσεκάρει ή κάποιον ντόπιο να μοιραστεί πληροφορίες. Ούτε πινακίδα δεν έχει (αν κοιτάξεις καλά μέσα βλέπεις να γράφει κάτι σαν Magic Cafe Bar), περνάς και σου τραβούν την προσοχή τα φιμέ τζάμια, ο μωβ φωτισμός, τα μπαρμπάδια, η μπαργουμάνα (αν είδα καλά και δεν ήταν κάνας μουστακαλής καφετζής ). Ανοίγει όποτε θέλει, κυρίως βράδια και έως αργά. Μυστήριο τραίνο.
Τωρα που είπες για Βαλεντίνα, έχει περάσει κανένας τελευταία;
 

petheropliktos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
137
Like
416
Πόντοι
21
Τωρα που είπες για Βαλεντίνα, έχει περάσει κανένας τελευταία;
Όχι, αλλά παρεμπιπτόντως -χωρίς να μπω- είδα χθες ανοιχτή και την Κιβωτό στο Κορδελιό, πάνω από το Μόργκαν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom