Νέα

Κωλόμπαρα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 172
  • Εμφανίσεις 52K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
περασα πριν καμια βδομαδα απο εκει καλα που ειναι το ΚΕΕΛΠΝΟ να τις μαζεψει επιτοπου ρουμανοβουλγαρες κακης ποιοτητας και ολιγον αρρωστιαρες :cussing: :cussing:
Δεν έχει κανένα νόστιμο μουνάκι δηλαδή?
Ρώτησες για βίζιτα ή δεν έδωσες σημασία?
Καμιά λεπτομέρεια γενικά άμα έχεις  :)
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.171
Κριτικές
7
Like
163
Πόντοι
16
βιζιταδικο ειναι οπως το ντολτσε βιτα..ειναι συνεργαζομενα καταστηματα..70 παει η φορτοση.. :jerking:

τα τεμαχια αστα να πανε ενα μηδενικο ολες τους αν τις δεις σε καμια πιατσα θα φυγεις αδιαφορος :rockon: :rockon:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Οκ Ευχαριστώ.
Δεν έχω πρόβλημα με τις ψιλοπαρακμιακές, αρκεί να είναι μικρούλες και αδύνατες  :grin:

Άντε να δω πότε θα επισκεφτώ και γω.
 

nikos.82

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2010
Μηνύματα
849
Κριτικές
5
Like
1.936
Πόντοι
206
Συναγωνιστες το ''ΚΑΛΑΜΙΑ'' που βρισκεται?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.430
Πόντοι
5.097
Συναγωνιστες το ''ΚΑΛΑΜΙΑ'' που βρισκεται?

Φίλε μου αυτό είναι το πιο καλτ κωλόμπαρο που έχω ανακαλύψει στην Κρήτη :rockon: :rockon:.Εκεί έχω κάνει από τα πλέον καλτ σκηνικά με κωλομπαρούδες και ομολογώ πως μου έχει λείψει πολύ  :grin: :grin:.Είναι στο Γεράνι και μπορείς να πας είτε από εθνική είτε από τον παραλιακό.Από εθνική στρίβεις στην έξοδο για Πλατανιά και θα βγεις σε κάτι στροφές.Τον πρώτο δρόμο που θα δεις αριστερά σου κόβεις μέσα(πρόσεχε γιατί δεν έχει καθόλου φώτα  ;) ;) :grin: :grin:) και όλο ευθεία.Θα δεις ότι ο δρόμος είναι γεμάτος καλάμια δεξιά και αριστερά(εξού και το όνομα).Μόλις περάσεις ένα μικρό εργοστάσιο που φτιάχνει πάγο,θα κοιτάς συνέχεια αριστερά σου να βρεις ένα πολύ στενό δρομάκι με χωματόδρομο.Μπαίνεις εκεί κι έφτασες :sunglasses: :sunglasses:.Αλλιώς από τον παραλιακό μόλις φτάσεις στο Γεράνι θα κοιτάς στα αριστερά σου να δεις ένα άλλο κωλόμπαρο το ''ΚΟΡΝΕΡ''.Αμέσως μετά έχει δρόμο που πάει αριστερά.Κόβεις εκεί και στο πρώτο πάλι αριστερά.Πας πολυ σιγά και κοιτάς συνέχεις δεξιά σου για να δεις πάλι τον χωματόδρομο.Πιστεύω να έχεις καταλάβει περίπου που είναι :idiot: :uglystupid:.Εύχομαι να έχουμε σύντομα ανταπόκρισή σου :rockon: :rockon:
 

nikos.82

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2010
Μηνύματα
849
Κριτικές
5
Like
1.936
Πόντοι
206
Φίλε μου αυτό είναι το πιο καλτ κωλόμπαρο που έχω ανακαλύψει στην Κρήτη :rockon: :rockon:.Εκεί έχω κάνει από τα πλέον καλτ σκηνικά με κωλομπαρούδες και ομολογώ πως μου έχει λείψει πολύ  :grin: :grin:.Είναι στο Γεράνι και μπορείς να πας είτε από εθνική είτε από τον παραλιακό.Από εθνική στρίβεις στην έξοδο για Πλατανιά και θα βγεις σε κάτι στροφές.Τον πρώτο δρόμο που θα δεις αριστερά σου κόβεις μέσα(πρόσεχε γιατί δεν έχει καθόλου φώτα  ;) ;) :grin: :grin:) και όλο ευθεία.Θα δεις ότι ο δρόμος είναι γεμάτος καλάμια δεξιά και αριστερά(εξού και το όνομα).Μόλις περάσεις ένα μικρό εργοστάσιο που φτιάχνει πάγο,θα κοιτάς συνέχεια αριστερά σου να βρεις ένα πολύ στενό δρομάκι με χωματόδρομο.Μπαίνεις εκεί κι έφτασες :sunglasses: :sunglasses:.Αλλιώς από τον παραλιακό μόλις φτάσεις στο Γεράνι θα κοιτάς στα αριστερά σου να δεις ένα άλλο κωλόμπαρο το ''ΚΟΡΝΕΡ''.Αμέσως μετά έχει δρόμο που πάει αριστερά.Κόβεις εκεί και στο πρώτο πάλι αριστερά.Πας πολυ σιγά και κοιτάς συνέχεις δεξιά σου για να δεις πάλι τον χωματόδρομο.Πιστεύω να έχεις καταλάβει περίπου που είναι :idiot: :uglystupid:.Εύχομαι να έχουμε σύντομα ανταπόκρισή σου :rockon: :rockon:
Συναγωνιστη ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες σου.Δυστυχως δεν ειμαι Χανια τωρα, αλλα ερχομαι συχνα λογω δουλειας.Οποτε το επισκευτω παντως θα εχεις κριτικη.Ειμαι fan των παρακμιακων κωλομπαρων και των αντιστοιχων κορασιδων που συχναζουν εκει...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Φίλε μου αυτό είναι το πιο καλτ κωλόμπαρο που έχω ανακαλύψει στην Κρήτη :rockon: :rockon:.Εκεί έχω κάνει από τα πλέον καλτ σκηνικά με κωλομπαρούδες και ομολογώ πως μου έχει λείψει πολύ  :grin: :grin:.Είναι στο Γεράνι και μπορείς να πας είτε από εθνική είτε από τον παραλιακό.Από εθνική στρίβεις στην έξοδο για Πλατανιά και θα βγεις σε κάτι στροφές.Τον πρώτο δρόμο που θα δεις αριστερά σου κόβεις μέσα(πρόσεχε γιατί δεν έχει καθόλου φώτα  ;) ;) :grin: :grin:) και όλο ευθεία.Θα δεις ότι ο δρόμος είναι γεμάτος καλάμια δεξιά και αριστερά(εξού και το όνομα).Μόλις περάσεις ένα μικρό εργοστάσιο που φτιάχνει πάγο,θα κοιτάς συνέχεια αριστερά σου να βρεις ένα πολύ στενό δρομάκι με χωματόδρομο.Μπαίνεις εκεί κι έφτασες :sunglasses: :sunglasses:.Αλλιώς από τον παραλιακό μόλις φτάσεις στο Γεράνι θα κοιτάς στα αριστερά σου να δεις ένα άλλο κωλόμπαρο το ''ΚΟΡΝΕΡ''.Αμέσως μετά έχει δρόμο που πάει αριστερά.Κόβεις εκεί και στο πρώτο πάλι αριστερά.Πας πολυ σιγά και κοιτάς συνέχεις δεξιά σου για να δεις πάλι τον χωματόδρομο.Πιστεύω να έχεις καταλάβει περίπου που είναι :idiot: :uglystupid:.Εύχομαι να έχουμε σύντομα ανταπόκρισή σου :rockon: :rockon:
Έχεις κανα τηλεφωνάκι κοπέλας εκεί ρε χύστη?
Δεν θυμάμαι τί μου είχες πει, μικρούλες έχει ή να το αφήσω?
Και τί ώρα ανοίγει, γιατί νωρίς περνάω κοντά από εκείνα τα προάστια και με βολεύει.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.430
Πόντοι
5.097
Έχεις κανα τηλεφωνάκι κοπέλας εκεί ρε χύστη?
Δεν θυμάμαι τί μου είχες πει, μικρούλες έχει ή να το αφήσω?
Και τί ώρα ανοίγει, γιατί νωρίς περνάω κοντά από εκείνα τα προάστια και με βολεύει.

Είχα κάνει κατάσταση έξω με μία σάπια τζιλφ :rockon: :rockon:,αλλά είναι για πολύ ακραίους αυτή ;) ;).Νάντια την λένε και είναι από Λευκάδα,τηλ. δεν έχω, αλλά έχω το φέις αν θέλεις να σου στείλω :uglystupid:.Απ'ότι θυμάμαι έχει 1-2 μικρούλες :think:,αλλά όλες οι άλλες είναι σκληρά μιλφ-τζιλφ :S :S.Ανοίγει νωρίς γιατί πάνε και για καφέ οι παππούδες από τα γύρω χωριά :grin: :grin:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Είχα κάνει κατάσταση έξω με μία σάπια τζιλφ :rockon: :rockon:,αλλά είναι για πολύ ακραίους αυτή ;) ;).Νάντια την λένε και είναι από Λευκάδα,τηλ. δεν έχω, αλλά έχω το φέις αν θέλεις να σου στείλω :uglystupid:.Απ'ότι θυμάμαι έχει 1-2 μικρούλες :think:,αλλά όλες οι άλλες είναι σκληρά μιλφ-τζιλφ :S :S.Ανοίγει νωρίς γιατί πάνε και για καφέ οι παππούδες από τα γύρω χωριά :grin: :grin:
Κανένα άλλο με μικρές εκεί κοντά?
Θα πάω να τσεκάρω πάντως, θενκς.
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.171
Κριτικές
7
Like
163
Πόντοι
16
η τιμη για βιζιτα εχει πεσει στα 50 ευρω και με λιγο παραμυθι και με 40 την περνεις..
 

paiksopoulis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Για φόρτωμα υπάρχει ποιότητα σε κωλόμπαρα ή να προτιμήσω κατευθείαν ρδελα?

Φορτωτική με πόσα πιάνουμε να μην παίξει κοροιδία?

 

kritikos2

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
121
Like
2
Πόντοι
1
Με το playboy τι παίζει ξέρει κανείς? α επίσης κάτι προς ακρωτήρι παίζει? είτε κωλομπαρο είτε βιζιτα
 

aytoseimai

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
επειδη θα βρισκομαι για μερικες μερες χανια και ειναι η πρωτη μου φορα αν ειναι ευκολο ας μου στειλει καποιος μυνημα που βρισκονται τα βαρ σαν το μπερδεμα και τα λοιπα...ευχαριστω παιδια
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
367
Πόντοι
1.016
Πατριωτάκια μόλις επέστρεψα από Πάολα κ μετά από καιρό πέρασα πολύ καλά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom