Νέα

Κωλόμπαρα Ηράκλειο Κρήτης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
327
Like
1.586
Πόντοι
201
Η στροφή είναι ανοιχτή αλλά από κορμιά πεθαμένα πράγματα !!
Μπήκα και βγήκα
 

ASPIRE(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
782
Κριτικές
9
Like
19.896
Πόντοι
2.256
Η στροφή είναι ανοιχτή αλλά από κορμιά πεθαμένα πράγματα !!
Μπήκα και βγήκα
Στη στροφή δεν θα βρεις κάτι αξιόλογο περισσότερες πιθανότητες έχεις να βρεις σε κανένα συνοικιακό μπαρ
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
111
Like
1.807
Πόντοι
8.360
Τι γίνεται ρε παιδιά στο Ηράκλειο όλα έχουν κλείσει και είναι ανοιχτό μόνο το Στροφή στο Γκάζι; Το "Μαυρα Μάτια" της Ρίτσας; To Ασπρο Άλογο; To Can Can του Ζαχαρία; Το Αστέρι; Το Bar (Σπύρος)΄; Όλα αυτά έκλεισαν και δεν άνοιξαν νεότερα αντίστοιχα;
 

giwrgaras21

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2022
Μηνύματα
33
Like
28
Πόντοι
0
καλησπερα συναγωνιστες περασα χτες απο στροφη κατα τς 10..αλλα ηταν σαν ειναι κλειστο και δεν κατεβηκα.ξερει κανεις τι ωρα ανοιγει και πιες μερες..
 

Tirbouson

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Συνηδονιστές έχουμε τίποτα νέες εξελίξεις στο Ηράκλειο? Σε κάνα μήνα έρχομαι για μπάτσελορ , αξίζει κανένα μαγαζί?
 
OP
OP
highway2hell

highway2hell

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2011
Μηνύματα
180
Like
132
Πόντοι
1
Συνηδονιστές έχουμε τίποτα νέες εξελίξεις στο Ηράκλειο? Σε κάνα μήνα έρχομαι για μπάτσελορ , αξίζει κανένα μαγαζί?
Diamonds and pearls τσεκαρε στο google. Είναι στο κέντρο προς λιμάνι. Αν υπάρχει ακόμα (δεν μένω Ηρακλειο).
 

Tirbouson

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Diamonds and pearls τσεκαρε στο google. Είναι στο κέντρο προς λιμάνι. Αν υπάρχει ακόμα (δεν μένω Ηρακλειο).
Ευχαριστώ για την απάντηση, μπήκα όμως στο forum μηπως μάθω κάτι που δε βρίσκεις στο google..
 

Tirbouson

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Τίποτα δεν υπάρχει φιλαράκο ,μην το ψάχνεις.
Ξενερώνω τώρα ρε γαμωτο ολόκληρο νησί και ότι παίζει είναι χαμηλής ποιότητας ή αρπαχτες που έρχονται κατά καιρούς? Πώς ξεπεσαμε έτσι? Δυστυχώς δεν υπάρχει η δυνατότητα να φύγουμε Αθήνα όλη η παρέα και πίστευα πως Ηράκλειο θα έιναι καλύτερα τα πράγματα να βγάλουμε λίγο γούστα πριν το γάμο..
 

Nikos98!

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2021
Μηνύματα
247
Like
459
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλο το forum
Επειδή έχω παρατηρήσει ότι έχουμε βαρεθεί να σχολιάζουμε τα ίδια και τα ίδια μπάζα του Ηρακλείου πλυν κάποιων εξαιρέσεων φυσικά δημιούργησα αυτό το thread για αυτούς που γουστάρουν την φάση καφενείο-κωλαδικο που του σερβίρουν γκόμενες κερνάς ποτά κτλ κτλ…..Και πολλά από αυτά τα κωλαδικα μπορείς να βγάλεις «λαυράκι» και να παίξεις μπάλα….Γιαυτο λοιπόν ήμαστε εδώ για να συζητάμε σχετικά με αυτό το θέμα
Όποτε ότι ξέρει κάποιος ας το γράφει εδώ!!!!
 

Nikos98!

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2021
Μηνύματα
247
Like
459
Πόντοι
21
Κάποια που γνωρίζω εγώ προσωπικά αν και δεν έχω πάει σε όλα είναι :
Στροφή ( Λίγο πριν μπεις στο Γαζι)
Alex bar Αμμουδάρα
Recital
Φεγγάρια
Joker
Άννα Μαρία
De styl
Stretto Θέρισσο + άλλο ένα απέναντι περίπου από αυτό είναι παρά δίπλα απ το ψητοπωλείο Αντώνης
Σφίγγες πάνω στην μινωος
 

ASPIRE(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
782
Κριτικές
9
Like
19.896
Πόντοι
2.256
Κάποια που γνωρίζω εγώ προσωπικά αν και δεν έχω πάει σε όλα είναι :
Στροφή ( Λίγο πριν μπεις στο Γαζι)
Alex bar Αμμουδάρα
Recital
Φεγγάρια
Joker
Άννα Μαρία
De styl
Stretto Θέρισσο + άλλο ένα απέναντι περίπου από αυτό είναι παρά δίπλα απ το ψητοπωλείο Αντώνης
Σφίγγες πάνω στην μινωος
Παίζει κάτι σε κάποια απο αυτά ;
 

Agnwstos6

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
6
Like
1
Πόντοι
0
Κάποια που γνωρίζω εγώ προσωπικά αν και δεν έχω πάει σε όλα είναι :
Στροφή ( Λίγο πριν μπεις στο Γαζι)
Alex bar Αμμουδάρα
Recital
Φεγγάρια
Joker
Άννα Μαρία
De styl
Stretto Θέρισσο + άλλο ένα απέναντι περίπου από αυτό είναι παρά δίπλα απ το ψητοπωλείο Αντώνης
Σφίγγες πάνω στην μινωος
Μπορείς να δώσεις περαιτέρω οδηγίες για το που είναι το Alex bar, Άννα Μαρία, de styl και τι παίζει εκεί;
 

playdudu

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα πριν 3 μερες , πήγα στο Alex bar στην Αμουδαρα , δεν ειχε τιποτα απο κοσμο, μεσα στο μπαρ η Βουλγαρα κατερινα που ειναι και το αφεντικο , δεν μου εδωσε
το δικαιωμα για κατι παραπανω απο κουβεντα , εκανα παραγγελιά μιας ήμασταν μονοι μας στο μαγαζι να παίζει καρρα και ετσι σωθηκε η βραδια τουλαχιστον
 

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
218
Κριτικές
52
Like
2.191
Πόντοι
4.461
Καλησπέρα! Να κάνω κι εγώ μια μικρή ενημέρωση!
Αναγνωριστική τσάρκα πριν μερικές μέρες σε 3 καταστήματα . Σε όλα ήπιαμε ένα ποτό, χωρίς κεράσματα ή κάτι άλλο.
Μαύρα μάτια
2 γριές, 1 μεσόκοπη και 2 μαύρες. Όλες μπάζα, πήδημα στην καβάτζα 50ρικο, στο τέλος μια μαύρη μου είπε 15€ για πίπα.
Στροφή
2 ουκρανέζες συμπαθητικές και μια Ελληνίδα καλούτσικη.
60€ για μισή ώρα.
Άρια
3 ξανθιές και 2 μελαχρινές πολύ μέτριες, με 2 που μίλησα η μία μου είπε ότι κάνει μόνο κεράσματα και η άλλη ότι το κάνει ή στην τουαλέτα ή στο σπίτι μου, αλλά δεν μου είπε τιμή γιατί ήθελε κέρασμα πρώτα. Αποχωρήσαμε απογοητευμένοι!
 

Nikos98!

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2021
Μηνύματα
247
Like
459
Πόντοι
21
Καλησπέρα! Να κάνω κι εγώ μια μικρή ενημέρωση!
Αναγνωριστική τσάρκα πριν μερικές μέρες σε 3 καταστήματα . Σε όλα ήπιαμε ένα ποτό, χωρίς κεράσματα ή κάτι άλλο.
Μαύρα μάτια
2 γριές, 1 μεσόκοπη και 2 μαύρες. Όλες μπάζα, πήδημα στην καβάτζα 50ρικο, στο τέλος μια μαύρη μου είπε 15€ για πίπα.
Στροφή
2 ουκρανέζες συμπαθητικές και μια Ελληνίδα καλούτσικη.
60€ για μισή ώρα.
Άρια
3 ξανθιές και 2 μελαχρινές πολύ μέτριες, με 2 που μίλησα η μία μου είπε ότι κάνει μόνο κεράσματα και η άλλη ότι το κάνει ή στην τουαλέτα ή στο σπίτι μου, αλλά δεν μου είπε τιμή γιατί ήθελε κέρασμα πρώτα. Αποχωρήσαμε απογοητευμένοι!
Ποια είναι η άρια
 

bibottomher

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2021
Μηνύματα
6
Like
1
Πόντοι
0
Με το Stretto στη Θέρισο τι παίζει; Ξέρει κανείς εδώ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom