Νέα

Κοκκινομάλλα πρώην στη γέφυρα Μεταμόρφωσης τώρα Αργυρούπολη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas20166
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 291
  • Εμφανίσεις 86K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
εχει πολυ κινηση μαλλον για αυτο δεν την πετυχαινεις πριν απο λιγο την πετυχα και εννοειτε την πηρα!!!


ωραιος


καλα το ξερω εχει γαμηθει να γαμιεται εχει μαζεψει ολο το χαρτι αφου συνεχεια με πελατη ειναι


εχω και το τηλ βεβαια αλλα προτιμω να της κανω εκπληξεις
 

mark_22

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2019
Μηνύματα
34
Like
18
Πόντοι
0
Ρε παιδες τι παιζει με αυτην στο χοτελ? Ειναι ξεπετα τερμα? προς το gfe ή pse? Κανει κανα εξτραδακι? Δεν εχει αναφερει κανενας συναγωνιστης. Γιατι με 100 μιση ωρα αν προφερει στουντιουπηρεσιες δεν αξιζει.
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
55
Like
51
Πόντοι
0
Τι γινεται με την μουνιτσα; ειναι εκει ακομη; Ποσο χρεωνει; Γαμιεται καλα;
 

footfetistis88

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
50
Like
4
Πόντοι
0
παιδιά είναι μια.ξανθια λοιπόν εκει στην πιάτσα αλλα δεν ξέρω φαίνεται λίγο ζώον διότι οκ ! έχω περάσει 2 φορές με το αμάξι και την έχω δει κ.ρωτησα πόσο χρεώνει και λοιπά και απλά δεν πήρα απάντηση!! οκ δεν λεω ότι είμαι κ ι Μπραντ πιτ ούτε σαν χάμω το κέρατο μου όμως...Αλλά και.η συμπεριφορά της απαράδεκτη! ούτε ζακιας ούτε τπτ περίεργος ειμαι απλά ένας περαστικός π μένει σχεδόν κοντά και απλά να πήγε να ρωτήσει....ήμαρτον με τα εισαγόμενα βρωμομουνα και σόρι και όλας αλλα οκ !!! έχουμε πάει και με άλλα δεν είναι η 1η ....
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
παιδιά είναι μια.ξανθια λοιπόν εκει στην πιάτσα αλλα δεν ξέρω φαίνεται λίγο ζώον διότι οκ ! έχω περάσει 2 φορές με το αμάξι και την έχω δει κ.ρωτησα πόσο χρεώνει και λοιπά και απλά δεν πήρα απάντηση!! οκ δεν λεω ότι είμαι κ ι Μπραντ πιτ ούτε σαν χάμω το κέρατο μου όμως...Αλλά και.η συμπεριφορά της απαράδεκτη! ούτε ζακιας ούτε τπτ περίεργος ειμαι απλά ένας περαστικός π μένει σχεδόν κοντά και απλά να πήγε να ρωτήσει....ήμαρτον με τα εισαγόμενα βρωμομουνα και σόρι και όλας αλλα οκ !!! έχουμε πάει και με άλλα δεν είναι η 1η ....

είναι με τις μέρες της...και μενα μου το ειχε κάνει αυό δυο φορες στη αρχή...και τώρα οχι μονο χαίρετε που με βλέπει αλλά κάνει και σκοντο στη τιμη...
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
21
Like
2.449
Πόντοι
746
είναι με τις μέρες της...και μενα μου το ειχε κάνει αυό δυο φορες στη αρχή...και τώρα οχι μονο χαίρετε που με βλέπει αλλά κάνει και σκοντο στη τιμη...

πες μας τουλαχιστον την αρχικη τιμη φιλος .. ειναι ακομη 100?
 

footfetistis88

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
50
Like
4
Πόντοι
0
μπα δεν θα ξανα ασχοληθώ περαιτέρω δεν έχει νόημα απλά να κάνω γυρες με το αμάξι! ειναι τραγικό λίγο..
 

vasilis2500

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
68
Like
286
Πόντοι
20
Καλησπέρα σε όλους ξέρεις κάνεις αν το μωρό είναι ακόμα εκεί και μια μικρή βοήθεια που ακριβώς κάνει πιάτσα ευχαριστώ
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
Τώρα που καλοκαίριασε ας μας ειδοποιήσει κάνας συναγωνιστής που κυκλοφορεί στην περιοχή μήπως επανεμφανίστηκε η τύπισσα.
Τυπε η περιοχή έχει γίνει πιάτσα για σουβλατζιδικα κι όχι για Πουτανες..  :S
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.612
Πόντοι
4.546
Που τα είδες τα σουβλατζίδικα ρε τύπε; Εγώ όποτε πέρναγα μπροστά από κάτι επιπλάδικα την έβρισκα.

Συνήθως μπροστά απ'την καντίνα (ΔΕΝ λειτουργεί πλέον) έκανε πιάτσα και όταν έκανε πολύ κρύο εκεί μέσα κρυβόταν!
 

srichie

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
48
Like
36
Πόντοι
0
Για την ίδια μιλάτε,
Αλλα για διαφορετική περιοχή ο καθένας,

Την προηγούμενη εβδομάδα δεν είδα καμία κίνηση,
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
τιποτα φετος ακομα αναμενουμε
 

Killer 7

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2020
Μηνύματα
16
Like
22
Πόντοι
0
και εχθές πάντως που πέρασα κατά τις 02:00 δεν την πέτυχα..
 

Paparazzi 32

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
σήμερα 3:40 στο γνωστό σημείο Πριν την αλιμου μάλλον επανηλθε μαυρισμένη καστανόξανθη
 

footfetistis88

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
50
Like
4
Πόντοι
0
όσες έχω περάσει με το αμάξι με έχει άγνωστο παντελώς! Δεν έιμαι μοντέλο άλλα ούτε και πατσαβούρής ! γύφτο κανεί άυτο
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
γυρισε το μωρο επιβεβαιωνω τους συναγωνιστες, με τα κοντα του τα σορτσακια το μουνοκωλαριδιο στον αερα να το γλειφει ο ανεμος και ξανθο μαλλακι, καστανοξανθο αν θελετε ποτε δεν ημουν καλος με τα χρωματα

τραβατε να το γαμησετε μαγκες μου ειναι λιγο μη μου απτου αλλα οτι καλυτερο στο δρομο

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom