Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Κω 8β

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ripper
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία

eleeinos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
εχω περασει μια φορα... ειναι ησυχο το μερος, αλλα...
η τσατσα μου ανακοινωσε πως ειναι στουντιο (τα πραγματικα στουντιο δεν χρειαζονται τετοιου ειδους ανακοινωσεις, τελος παντων)... μου παρουσιασε ενα μπαζο και μου προτεινε υπηρεσιες (δεν θυμαμαι λεπτομερειες) απο 40 ευρω... εννοειτε πως εφυγα
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
παιζει μια ,δεν θυμαμαι όνομα, με καλά πιασίματα, και ομορφο προσωπο ,
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Θα το χαρακτηριζα ψευδο-στουντιο, παντως μονιμως μπαζα εχει.Ειστε ενημερωμενοι πλεον, για να μην σπαταλατε χρημα. :headbang:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.860
Πόντοι
19.505
Ούξουτου βρωμόσκυλο τρομάζεις το παιδί μου
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα , πήγα τρείς μέρες συνεχώμενα αυτή την βδομάδα μπας και βρώ κανά καλό μουνί , τιποτά , μια matyre ονόματη Νατάσσα , έχει τα κιλάκια της και την ηλικία της , δεν έχω περάσει ακόμα , προγράμματα 25 απλό , 30 με 69 και 40 αυταρχικό , hellover είχα παεί και πριν καιρό και πρέπει να ηταν αυ΄τη που λες γιατί κ γώ έγινα μπίλιες μαζί της , την πετύχενα και γω τη φόλα συνέχεια , και άρχισε να μου την λέει , πρέπει να πήρε τον πούλο γιατί η καινούργια τσατσά είναι ευγενική αν και το προσώπικο της δεν είναι τοσο καλό , φύγε Νατάσσααααα από κει μπας και δούμε φώς  :tickedoff:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.576
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.112
Πόντοι
14.565
Ξανάνοιξε το μπουρδελάκι. :dancing:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.958
Κριτικές
490
Like
36.534
Πόντοι
41.447
Ξανάνοιξε το μπουρδελάκι. :dancing:

εχω ανεβάσει και κριτική.
Εκεί θα βρείτε πρωινά την Ναταλί (πρώην Διδύμου, Σολωμού, Ελλης Καλύμνου) την μιλφ που δηλώνει Τσέχα.
Πάρα πολύ καλή περιποίηση και συμπαθητικό μαγαζί, και ευγενική και η υπηρεσία.
 

Επισκέπτης
Τα κοριτσια εχουν αξυριστο το μουνακι τους η ξυρισμενο. Το full προγραμμα ποσο εχει. Το μαγαζι εχει καθολου strapon στο αυταρχικο προγραμμα και ποσο εχει η τιμη στο αυταρχικο προγραμμα. :rockon:
 

Επισκέπτης
Καλημερα παιδια. Ξερετε τη παιζει στο συγκεκριμενο μπουρδελο ΚΩ 8 σημερα. Δηλαδη ποια κοπελα εργαζεται στο μαγαζι αυτο. Τη ωρα ανοιγει το μαγαζι αυτο και τη ωρα κλεινει. Τη προγραμματα - υπηρεσιες προσφερει η κοπελα. Εχετε επισκευτει ποτε αυτο το μπουρδελο. Ειστε ευχαριστημενοι απο τις υπηρεσιες της κοπελας. Γνωριζεται καθολου το τηλεφωνο του μαγαζιου. Θελω  σημερα να επισκευτω το μαγαζι αυτο το απογευμα η το βραδυ.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.958
Κριτικές
490
Like
36.534
Πόντοι
41.447
Καλημερα παιδια. Ξερετε τη παιζει στο συγκεκριμενο μπουρδελο ΚΩ 8 σημερα. Δηλαδη ποια κοπελα εργαζεται στο μαγαζι αυτο. Τη ωρα ανοιγει το μαγαζι αυτο και τη ωρα κλεινει. Τη προγραμματα - υπηρεσιες προσφερει η κοπελα. Εχετε επισκευτει ποτε αυτο το μπουρδελο. Ειστε ευχαριστημενοι απο τις υπηρεσιες της κοπελας. Γνωριζεται καθολου το τηλεφωνο του μαγαζιου. Θελω  σημερα να επισκευτω το μαγαζι αυτο το απογευμα η το βραδυ.

το μπουρδελάκι αυτό είναι κλειστό απο την άνοιξη.
 

Επισκέπτης
Καλημερα μαγκες . Γνωριζει καποιος απο εσας εαν το μπουρδελο και παλαιοτερα ηταν στουντιο στην Οδος Κω 8 διπλα στην Πατησιων ειναι ακομη ανοιχτο η μηπως εχει κλεισει. Εχει παει κανενας τελευταια για επισκεψη. Ενδιαφερομαι για σημερα το πρωι για επισκεψη . Σας ρωταω ωστε να μην παω αδικα και το βρω κλειστο.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.958
Κριτικές
490
Like
36.534
Πόντοι
41.447
Καλημερα μαγκες . Γνωριζει καποιος απο εσας εαν το μπουρδελο και παλαιοτερα ηταν στουντιο στην Οδος Κω 8 διπλα στην Πατησιων ειναι ακομη ανοιχτο η μηπως εχει κλεισει. Εχει παει κανενας τελευταια για επισκεψη. Ενδιαφερομαι για σημερα το πρωι για επισκεψη . Σας ρωταω ωστε να μην παω αδικα και το βρω κλειστο.

εχει κλεισει εδω και 2 χρόνια τουλάχιστον
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.860
Πόντοι
19.505
εχει κλεισει εδω και 2 χρόνια τουλάχιστον

εμμονή και αυτή να πάει ντε και καλά εκεί. εκεί δεν έπαιζε μια ανάγωγη βρε Zero που στην έλεγε κάπως χοντροκομμένα αν δεν πέρναγες;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.958
Κριτικές
490
Like
36.534
Πόντοι
41.447
εμμονή και αυτή να πάει ντε και καλά εκεί. εκεί δεν έπαιζε μια ανάγωγη βρε Zero που στην έλεγε κάπως χοντροκομμένα αν δεν πέρναγες;

εχουνε περασει πολλες απο εκει....για ποτε λες εσυ?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.860
Πόντοι
19.505
προς τα κλεισίματα, όταν δούλευε ως στούντιο πλέον, ήταν μια μιλφ ρωσίδα με κομπινεζόν και βύζους.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom