Νέα

Κinky Οpera

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
Αυτή δεν ήταν η δημοφιλής στους πελάτες μελαχρινή με το γερό σώμα και τον δυνατό χορό που έκανε και παρέα με την ψηλή με το ελαφίσιο σώμα την γλάστρα στην Αννίτα Πάνια;
Η ήταν η μετρίου μεγέθους έκτοτε ξανθή; Που είχε χαβαλέ και είχε δουλέψει baby O Πειραιώς πριν χαθεί από την πιάτσα;
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
22
Like
2.014
Πόντοι
1.796
Μην ανοιξω το στοματακι μου για τη Σιμονα ε! Απο το τελειο στανταρακι μεσα και εκτος στριπτιζαδικου εγινε το απολυτο ξενερωμα! Μεγαλωνοντας δυστυχως ολοι μας παραξενευουμε αλλα ειναι ακομα η πουτανα τεραστια καυλα :kneel:
Τώρα κάνει τίποτα ή τα έφαγε τα ψωμιά της?
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Μην ανοιξω το στοματακι μου για τη Σιμονα ε! Απο το τελειο στανταρακι μεσα και εκτος στριπτιζαδικου εγινε το απολυτο ξενερωμα! Μεγαλωνοντας δυστυχως ολοι μας παραξενευουμε αλλα ειναι ακομα η πουτανα τεραστια καυλα :kneel:
Ναι αν και που την είχα δει πριν μέρες έχει παχύνει κάπως...Δεν είναι η τότε Σίμονα...Αλλά έτσι όπως τα λες.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Σε πρόσφατη επίσκεψη:
Ελεονώρα μελαχρινή εκφυλη,με ωραίο σώμα και κώλο.Σχετικα τίμια στον απλό χορό.
Μαργαρίτα,από Ουκρανία (3 μέρες) μετράει...Μελαχρινή με καλλιγραμμο σώμα.Καλος απλός χορός.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Πού τα θυμάστε ρε παιδιά τα κορίτσια του Erotica μετά από τόσα χρόνια... Εγώ πέρα από τη Ρωξάνη που είναι υπεύθυνη για τα κορίτσια τώρα στο Kinky και την πάλαι ποτέ Άρτεμη τη Ρουμάνα που τώρα έχει παντρευτεί δε θυμάμαι καμία άλλη πώς ήταν... Και μία Άννα επιπλέον αν θυμάμαι καλά Ελληνίδα με τεράστια κωλάρα, κι αυτήν δεν μπορώ να ξεχάσω... Η Σιμόνα ήταν ΄όνομα βέβαια αλλά επειδή εμένα προσωπικά δεν ήταν του γούστου μου τόσα χρόνια μετά δεν την πολυθυμάμαι πώς ήταν εμφανισιακά
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
2
Like
18.326
Πόντοι
3.836
Πού τα θυμάστε ρε παιδιά τα κορίτσια του Erotica μετά από τόσα χρόνια... Εγώ πέρα από τη Ρωξάνη που είναι υπεύθυνη για τα κορίτσια τώρα στο Kinky και την πάλαι ποτέ Άρτεμη τη Ρουμάνα που τώρα έχει παντρευτεί δε θυμάμαι καμία άλλη πώς ήταν... Και μία Άννα επιπλέον αν θυμάμαι καλά Ελληνίδα με τεράστια κωλάρα, κι αυτήν δεν μπορώ να ξεχάσω... Η Σιμόνα ήταν όνομα βέβαια αλλά επειδή εμένα προσωπικά δεν ήταν του γούστου μου τόσα χρόνια μετά δεν την πολυθυμάμαι πώς ήταν εμφανισιακά
Ο ιδιοκτήτης του μαγαζιού παίζει να θυμάται λιγότερες από σένα, φίλος!
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
243
Like
151
Πόντοι
1
Παίδες λεω να παω με μια παρέα κινκυ σήμερα.Εχει κάποιος καλές εμπειριες εκεί?\
Δεν έχω πάει ποτέ.Αξιζει?Τι κοπέλες έχει?Ουκρανές Ρωσίδες έχει?
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
27
Like
1.755
Πόντοι
5.235
Πού τα θυμάστε ρε παιδιά τα κορίτσια του Erotica μετά από τόσα χρόνια... Εγώ πέρα από τη Ρωξάνη που είναι υπεύθυνη για τα κορίτσια τώρα στο Kinky και την πάλαι ποτέ Άρτεμη τη Ρουμάνα που τώρα έχει παντρευτεί δε θυμάμαι καμία άλλη πώς ήταν... Και μία Άννα επιπλέον αν θυμάμαι καλά Ελληνίδα με τεράστια κωλάρα, κι αυτήν δεν μπορώ να ξεχάσω... Η Σιμόνα ήταν ΄όνομα βέβαια αλλά επειδή εμένα προσωπικά δεν ήταν του γούστου μου τόσα χρόνια μετά δεν την πολυθυμάμαι πώς ήταν εμφανισιακά
Παίχτη η Ρωξάνη που αναφέρεις στο kinky, είναι ένα μιλφακι μελαχρινή με τεράστιες βυζάρες που περιφέρεται ντυμένη μέσα στο μαγαζί?
Αυτή ήταν στο Erotica μια μελαχρινή αλβανίδα νομίζω με βυζάρες πριν από 15 χρόνια περίπου που δούλευε ως στρίπερ?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Παίχτη η Ρωξάνη που αναφέρεις στο kinky, είναι ένα μιλφακι μελαχρινή με τεράστιες βυζάρες που περιφέρεται ντυμένη μέσα στο μαγαζί?
Αυτή ήταν στο Erotica μια μελαχρινή αλβανίδα νομίζω με βυζάρες πριν από 15 χρόνια περίπου που δούλευε ως στρίπερ?
Ακριβώς! Εγώ βέβαια πάντα κόκκινα τα θυμάμαι τα μαλλιά της, τώρα πρέπει να τα έκανε μαύρα, αλλά μπορεί και να με γελάει η μνήμη μου... Πάντως για την ίδια λέμε
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
882
Κριτικές
185
Like
4.072
Πόντοι
14.175
Μεγαλο σουξε η Ρωξανη στο Erotica εγω θυμαμαι και μια Κατερινα Ελληνιδα απο Κεφαλονια..
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Μεγαλο σουξε η Ρωξανη στο Erotica εγω θυμαμαι και μια Κατερινα Ελληνιδα απο Κεφαλονια..
Ναι ρε φίλε Κατερίνα ήταν το όνομα της Ελληνίδας κι όχι Άννα που έγραψα παραπάνω, τί τεράστια κωλάρα είχε! Βέβαια το διάστημα που δούλεψε η Κατερίνα το μαγαζί είχε πάρει ήδη για τα καλά την κάτω βόλτα
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.116
Like
1.900
Πόντοι
216
Πού τα θυμάστε ρε παιδιά τα κορίτσια του Erotica μετά από τόσα χρόνια... Εγώ πέρα από τη Ρωξάνη που είναι υπεύθυνη για τα κορίτσια τώρα στο Kinky και την πάλαι ποτέ Άρτεμη τη Ρουμάνα που τώρα έχει παντρευτεί δε θυμάμαι καμία άλλη πώς ήταν... Και μία Άννα επιπλέον αν θυμάμαι καλά Ελληνίδα με τεράστια κωλάρα, κι αυτήν δεν μπορώ να ξεχάσω... Η Σιμόνα ήταν ΄όνομα βέβαια αλλά επειδή εμένα προσωπικά δεν ήταν του γούστου μου τόσα χρόνια μετά δεν την πολυθυμάμαι πώς ήταν εμφανισιακά
Δεν ξεχνιουνται αδερφε αυτες... στα ποδια τους μεγαλωσαμε....:grin:
 

FrankyNew

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Ναι αν και που την είχα δει πριν μέρες έχει παχύνει κάπως...Δεν είναι η τότε Σίμονα...Αλλά έτσι όπως τα λες.
Καλησπέρα σε όλους, μια χάρη, όποιος έχει πάει πρόσφατα στο Kinky Opera, μια Simona Nikol που ήταν παλιότερα στις Mousses δουλεύει εκεί τώρα;
 

Popai69

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
87
Like
381
Πόντοι
21
εχω να παο αρκετο καιρο αλλα εκει εργαζεται η Simona απο οτι θυμαμε!!!εχουν φερει καινουργειες καλες?
 

FrankyNew

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
εχω να παο αρκετο καιρο αλλα εκει εργαζεται η Simona απο οτι θυμαμε!!!εχουν φερει καινουργειες καλες?
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε... μόνο για αυτήν πάω, απλά θέλω να είμαι σίγουρος όσο το δυνατόν γίνεται...
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
564
Like
1.258
Πόντοι
206
εχει κανεις εμπειρια απο αυτο τον swinger place?
 

Popai69

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
87
Like
381
Πόντοι
21
Πως ειναι τα πραγματα αυτο τον κιαρο στο κινκυ????θελω να παο με την παρεα μου για για αυτο ρωταω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom