Νέα

Κηφισού & Π. Ράλη (ρεύμα προς Λαμία)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MANGA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 209
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Σήμερα 23:00 στον παραδρομο της Κηφισού λίγο κάτω από τα ΚΤΕΛ, 3 καλντεριμιτζούδες. Μια αδύνατη αδιάφορη, ένας τραβελος σαν τον Τάκη Γκώνια με ξανθιά περούκα, και μια χοντρουλα Αλβανή κωλαροβυζαρού (ελαφρύ 4άρι). Προσπερασα την αδύνατη, μουτζωσα τον τραβελο και σταμάτησα στη βυζαρού. Κλασσικά 30 € γαμήσι και 20 € τσιμπουκάκι στο διπλανό πάρκινγκ. Πολύ μανούρα η γκόμενα, φόβος μήπως σκάσουν οι ΔΙΕΣ, κανένα extra. Πολύ παράκμα.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.652
Κριτικές
40
Like
3.379
Πόντοι
4.587
To Σάββατο  βράδυ περνούσα  από εκεί μετά τα ΚΤΕΛ και λίγο πριν τη Λένορμαν, και έχουμε και λέμε. Πρώτα εμφανίστηκε ένα δίμετρο  τραβελοειδές  που μου έκανε νόημα και το προσπέρασα. Λίγο πιο κάτω πάρκαρα πίσω από ένα βλάχικο BMW γιαλυσμένο του κουτιού όπου ο κάτοχος έψηνε μια από τις διάφορες που στεκόντουσαν. Κάνω νόημα σε ένα πολύ δυνατό κομμάτι να έρθει. Με πλεύρισε και πήγε να ανοίξει την ασφάλεια του συνοδηγού για να μπει απ΄ ευθείας μέσα. Περίμενε της λέω. Παίρνει 30 Εβραίους για φουλ πρόγραμμα. Είναι περίπου 1,70 κοκκινομάλλα στα 25 και ρουμανόφατσα. Της λέω φώναξε τη φίλη σου να τη γνωρίσω  η οποία  στεκόταν ακόμη στο βλαχοBMW και ήρθε. Ρουμάνα και αυτή, όμορφη κοπέλα περί τα 25 με καλό σώμα αλλά λίγο χοντρά μπούτια. 30 Εβραίους παίρνει και αυτή. Επίσης περιφερόταν και μία χοντρή γυφτόφατσα και άλλη μία πάλι χοντρή την οποία δε μπορούσα να διακρίνω καλά μέσα στα σκοτάδια. Πάντως οι δύο τσαουσεσκίνες είναι πολύ καλές τουλάχιστον εμφανισιακά
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
To Σάββατο  βράδυ περνούσα  από εκεί μετά τα ΚΤΕΛ και λίγο πριν τη Λένορμαν, και έχουμε και λέμε. Πρώτα εμφανίστηκε ένα δίμετρο  τραβελοειδές  που μου έκανε νόημα και το προσπέρασα. Λίγο πιο κάτω πάρκαρα πίσω από ένα βλάχικο BMW γιαλυσμένο του κουτιού όπου ο κάτοχος έψηνε μια από τις διάφορες που στεκόντουσαν. Κάνω νόημα σε ένα πολύ δυνατό κομμάτι να έρθει. Με πλεύρισε και πήγε να ανοίξει την ασφάλεια του συνοδηγού για να μπει απ΄ ευθείας μέσα. Περίμενε της λέω. Παίρνει 30 Εβραίους για φουλ πρόγραμμα. Είναι περίπου 1,70 κοκκινομάλλα στα 25 και ρουμανόφατσα. Της λέω φώναξε τη φίλη σου να τη γνωρίσω  η οποία  στεκόταν ακόμη στο βλαχοBMW και ήρθε. Ρουμάνα και αυτή, όμορφη κοπέλα περί τα 25 με καλό σώμα αλλά λίγο χοντρά μπούτια. 30 Εβραίους παίρνει και αυτή. Επίσης περιφερόταν και μία χοντρή γυφτόφατσα και άλλη μία πάλι χοντρή την οποία δε μπορούσα να διακρίνω καλά μέσα στα σκοτάδια. Πάντως οι δύο τσαουσεσκίνες είναι πολύ καλές τουλάχιστον εμφανισιακά
Τελικα δεν εφαγες αχινο, απο την Ρουμανια ???
30 φουλ, με κουλουρι ???
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.042
Κριτικές
9
Like
124
Πόντοι
16
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ

Επιστροφή μετά από μία βόλτα με το αμάξι. Παράδρομος Κηφισού - ρεύμα προς Πειραιά αυτή τη φορά, 10 μέτρα πιο πάνω από τους Μερακλήδες (ταχυφαγείο)

Ωρα: 5π.μ.

2 ξανθά, πιθανόν εξ ανατολικού μπλοκ (ζητουσαν 30 ευρώ για αμάξι) Δεν τα έχω πετύχει ποτέ ξανά.
 

Harismen

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα και απο εμενα. κι εγώ είχα πάει αρκετές φορές στις κοπελίτσες εκεί στον Κηφησό. Στο πάρκινγκ από τα πρακτορέια...στην BP. και πίπα καλή και γ....η. δεν θυμάμε τώρα ποιες κοπέλες είναι. εγώ πάντως μια κοπέλα παίρνω.....συνηθος για μια πίπα πάω για να ξεχαρμανιάσω. τώρα έχω να πάω κάτι μήνες. υπάρχουν ακόμα? προς τα ΚΤΕΛ δεν είχα πάει ποτέ. εκέι τι παίζη? υπάρχει ακόμα? που ειναι ακριβος. μετα τα ΚΤΕΛ ή σε κανένα δρομάκι? την άλλη εβδομάδα λέω να κάνω καμιά βόλτα!  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

sigmund

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2006
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Τσιμπισα πριν 15 μερες στην BP οχι το ψηλο...μια γεματουλα.....δεν την βρηκα και τοσο καταπληκτικη.....Μαλλον τα βυζια πανε στα extra γιατι εμενα δεν με αφηνε τα πιασω!!!!1 Γουστα θα μου πεις ειναι αυτα
 

GUS13

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
358
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Εγω παλι εχω δει αυτες τις μερες στη πετρου ραλλι στο υψος με τα το βενετη το φουρνο καθονται 2 κοριτσια σε ενα σκεπαστο πεζουλι..ακκα δεν ξερω τι καανουν
δεν σταματησα για τι πηγαινα γρηγορα με το αμαξι.Ξερεις κανεις τι παιζει αν ναι και ποσο παει ?
ειναι  ενα ξανθο , δυνατο μωρο απο οτι φαινεται , να κανει πιατσα κανονικα !
το ειδα και χτες το βραδυ κατα τις 23.30 δεν ρωτησα τιποτα . Ξερει κανενας συναγωνιστης τι παιζει με τη δεσποινιδα αυτη ?
Πετρου ραλλη ειναι η περιοχη περιπου στο 80-9ο αριθμο ρευμα προς απο αθηνα προς κορυδαλο
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.042
Κριτικές
9
Like
124
Πόντοι
16
Θα ερευνήσω την περιοχή της Πέτρου Ράλλη λείαν συντόμως και θα έχουμε λεπτομέρειες  από το μέτωπο συμπολεμιστές
 

aggelos227

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
Να κανω και εγω την τοποθετηση μου... Χθες βραδυ περασμα απο το σημειο, η ιδια γνωστη μπαλοτσα στην σταση με τισ ασπρες μποτες, πιο κατω στο BP, 3 κοριτσια, σταματαω πιανω ενα εκ βουλγαριας, παμε του λεω, στα ορθια δυνατη  :pipa2: και κλασικο σφηροκοπημα πισω απο μια μπουλντοζα (!).. Την ρωτησα τι παιζει εκει, ειναι διαφορων εθνικοτητων τα κοριτσια μου λεει και εναλλασονται... Το συγκεκριμενο που πηρα ηταν πολυ ομορφο αλλα και πολυ μικρο, αρα και σχετικα απειρο... Το νομα ηταν αλλοδαπο και δεν το συγκρατησα τα αλλα δυο ηταν ενα ξανθο με μπουταρες ωραιο και ενα κοκκινομαλλικο που δεν βλεποταν.. Αυτα....
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Απεναντι απο το ΙΚΕΑ και λιγο πριν τα 5Χ5 4-5 κανουν πιατσα απο τις 9 το βραδυ.Χριστινα,skinny 18-19 δεν την εκανα παραπανω ισως ειναι και πιο κατω δεν ξερω,ΡουμανοΒουλγαροτσιγγανα κατι τετοιο,εκπληκτικο προσωπο,γλυκιτατο μωρο καθεται μαζι με μια χοντρομπουτα.Στενο μουνακι,χαμογελαστη,δεν βιαζεται, καλη πιπουλα, φωνουλες,ωραιο αρωμα.Γι αυτους που τους αρεσουν οι αδυνατες.2 κακα.Την πηδας εκει επι τοπου σε ενα ανοιγμα σαν παρκινκ και πισω σου οι αλλες συνεχιζουν την πιατσα,εντελως παρακμιακα.Ηθελε να την πηδηξω εξω :uglystupid: αλλα την πηρα στο αυτοκινητο.2ον Για ξενοδοχειο (που για μενα αξιζει)θελει 100 για μιση ωρα και 150 για μια ωρα :uglystupid: και το χειροτερο σε παει σε ενα ξενοδοχειο στην Ομονοια,κριμα,ωραιο μωρακι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom