Νέα

Καβλιάρα κουνιάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 143452
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 333K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Ανοιγω αυτο το θεμα, γιατι λογω καραντινας, συναντω σχεδον καθε μερα την κουνιαδα μου (αδερφη της γυναικας μου). Ολο κ πιο κοντα καθεται,ολο κ περισσοτερα φιλικα γελακια κ το τελευταιο καιρο ψαχνει να κανουμε περισσοτερα πραγματα μαζι. Σε ολο αυτο δηθεν για να πιασει κατι που της επεσε με αγγιζει ολο κ περισσοτερο. Σκεφτομαι σοβαρα να αρχισω αντιστοιχα πραγματα... Τι λετε?
 

rainbow1

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
63
Like
127
Πόντοι
0
Ανοιγω αυτο το θεμα, γιατι λογω καραντινας, συναντω σχεδον καθε μερα την κουνιαδα μου (αδερφη της γυναικας μου). Ολο κ πιο κοντα καθεται,ολο κ περισσοτερα φιλικα γελακια κ το τελευταιο καιρο ψαχνει να κανουμε περισσοτερα πραγματα μαζι. Σε ολο αυτο δηθεν για να πιασει κατι που της επεσε με αγγιζει ολο κ περισσοτερο. Σκεφτομαι σοβαρα να αρχισω αντιστοιχα πραγματα... Τι λετε?
Να κάτσεις στα αυγά σου, γιατί σε βλέπω με τις βαλίτσες στο πεζοδρόμιο...
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
ςπισης, ρην προηγουμενη βδομαδα την πηγα για ψωνια με το μηχανακι,κ ενω ξερει πως να κρατιεται,ολη την ωρα απο μενα πιανοταν κ ακουμπαγε...
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
851
Κριτικές
40
Like
4.208
Πόντοι
6.555
ηλικιες? εσυ? η κουνιαδα? η γυναικα σου?
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Εγω 35,η κουνιαδα 37 κ η γυναικα 38
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
851
Κριτικές
40
Like
4.208
Πόντοι
6.555
οκ την γαμησες !! νομιζα οτι η κουνιαδα θα ηταν η μικροτερη αδελφη γυρω στα 18-20 που απλα επαιζε. η 37αρα ειναι συνειδητοποιημενη , κατασταλαγμενη και ξερει τι θελει
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
οκ την γαμησες !! νομιζα οτι η κουνιαδα θα ηταν η μικροτερη αδελφη γυρω στα 18-20 που απλα επαιζε. η 37αρα ειναι συνειδητοποιημενη , κατασταλαγμενη και ξερει τι θελει
Να κανω καμια κινηση?
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Μετά τις ξαδέρφες και την κουμπάρα ήρθε και η σειρά της κουνιάδας.
Ασχολοαστο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σκέφτηκες μήπως είναι βαλτή από τη σύζυγο; Ρισκάρεις πολλά πράγματα φίλε. Νομίζω δεν αξίζει το ρίσκο..
Σιγουρα δεν ειναι. Της βγαινει πολυ αυθορμητο ολο αυτο!
 

Ginoukis

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
61
Like
88
Πόντοι
0
Ανοιγω αυτο το θεμα, γιατι λογω καραντινας, συναντω σχεδον καθε μερα την κουνιαδα μου (αδερφη της γυναικας μου). Ολο κ πιο κοντα καθεται,ολο κ περισσοτερα φιλικα γελακια κ το τελευταιο καιρο ψαχνει να κανουμε περισσοτερα πραγματα μαζι. Σε ολο αυτο δηθεν για να πιασει κατι που της επεσε με αγγιζει ολο κ περισσοτερο. Σκεφτομαι σοβαρα να αρχισω αντιστοιχα πραγματα... Τι λετε?
Αυτή έχει σχέση?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom