Νέα

Καβάλας άσπρο Mercedes

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgos_07
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgos_07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
119
Κριτικές
11
Like
386
Πόντοι
311
Καλησπέρα μούτρα. Από παλιά βλέπω ένα άσπρο Mercedes στην Καβάλας κοντά στην αποθήκη με τα κινέζικα πράγματα όπως πάμε για Μεταξουργείο. Μήπως ξέρει κανείς ποια είναι? ευχαριστώ!!
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Πρέπει να είναι ένα γνωστό travel girl, αλλά μόυ διαφεύγει,ε και εσύ αν ξανά περάσεις σταματά, και πες μια καλησπέρα
 
OP
OP
G

giorgos_07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
119
Κριτικές
11
Like
386
Πόντοι
311
Πρέπει να είναι ένα γνωστό travel girl, αλλά μόυ διαφεύγει,ε και εσύ αν ξανά περάσεις σταματά, και πες μια καλησπέρα
Ευχαριστώ για Την Απάντηση το Θέμα είναι Ότι Όταν την βλέπω είμαι από την άλλη μεριά και το αφήνω χαχαχα. Αν ξανά δω θα σταματήσω πρέπει να είναι καλό νομίζω ξανθό
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Ευχαριστώ για Την Απάντηση το Θέμα είναι Ότι Όταν την βλέπω είμαι από την άλλη μεριά και το αφήνω χαχαχα. Αν ξανά δω θα σταματήσω πρέπει να είναι καλό νομίζω ξανθό
Πρέπει το travel girl να την λένε Κριστί και είναι πολύ παλιά στην πιάτσα, από τότε που στην Καβάλας είχε 8,10 travel girl, τώρα βέβαια μετά την περίοδο της πανδημίας η λεωφόρος Καβάλας, έσβησε, όπως και και η Ιερά οδός, έχουν μείνει σταθερα, κάτι βυζιτες, που κάνουν πιάτσα στο ποτάμι δίπλα από τά ΚΤΕΛ Κηφισού, και άλλη μία πιάτσα στην γέφυρα του Κηφισού στην Πέτρου Ράλλη, στο απέναντι ρεύμα προς Λαμία
 
OP
OP
G

giorgos_07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
119
Κριτικές
11
Like
386
Πόντοι
311
Πρέπει το travel girl να την λένε Κριστί και είναι πολύ παλιά στην πιάτσα, από τότε που στην Καβάλας είχε 8,10 travel girl, τώρα βέβαια μετά την περίοδο της πανδημίας η λεωφόρος Καβάλας, έσβησε, όπως και και η Ιερά οδός, έχουν μείνει σταθερα, κάτι βυζιτες, που κάνουν πιάτσα στο ποτάμι δίπλα από τά ΚΤΕΛ Κηφισού, και άλλη μία πιάτσα στην γέφυρα του Κηφισού στην Πέτρου Ράλλη, στο απέναντι ρεύμα προς Λαμία
Υπάρχει λινκ μήπως ? πάντως Επειδή περνάω από Καβάλας συχνά έχουν βγει 2 καινούργια φρούτα. Όπως και Η χελγκα και μία άλλη που δεν την θυμάμαι τώρα.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Υπάρχει λινκ μήπως ? πάντως Επειδή περνάω από Καβάλας συχνά έχουν βγει 2 καινούργια φρούτα. Όπως και Η χελγκα και μία άλλη που δεν την θυμάμαι τώρα.
Η Χέλγκα έχει και αγγελία στο κάνε σεξ αλλά πίνει πολύ χόρτο , πρέπει να την πετύχεις ξενερωτη
 
OP
OP
G

giorgos_07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
119
Κριτικές
11
Like
386
Πόντοι
311
OP
OP
G

giorgos_07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
119
Κριτικές
11
Like
386
Πόντοι
311

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
έψαξα λίγο με το όνομα αλλά δεν βρήκα αγγελία μόνο μια Κρίστι από Θεσσαλονίκη γνωστή και καλά
Μύστη συνάδελφε πέρασα σήμερα Σάββατο βράδυ από το σημείο, αλλά δεν είδα τίποτα, μπωρει να είχε πελάτη, και να δουλεύε, μπωρει να βγήκε σε σύνταξη, πάντως ένας Βούλγαρος τραβεστί που ρώτησα, εκεί, μου είπε ότι η αλομα πέθανε, αυτά τα νέα
 
OP
OP
G

giorgos_07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
119
Κριτικές
11
Like
386
Πόντοι
311
Μύστη συνάδελφε πέρασα σήμερα Σάββατο βράδυ από το σημείο, αλλά δεν είδα τίποτα, μπωρει να είχε πελάτη, και να δουλεύε, μπωρει να βγήκε σε σύνταξη, πάντως ένας Βούλγαρος τραβεστί που ρώτησα, εκεί, μου είπε ότι η αλομα πέθανε, αυτά τα νέαμύστη

Μύστη συνάδελφε πέρασα σήμερα Σάββατο βράδυ από το σημείο, αλλά δεν είδα τίποτα, μπωρει να είχε πελάτη, και να δουλεύε, μπωρει να βγήκε σε σύνταξη, πάντως ένας Βούλγαρος τραβεστί που ρώτησα, εκεί, μου είπε ότι η αλομα πέθανε, αυτά τα νέα
Δεν είναι παντα εκεί σπάνια βλέπω το αμάξι!έμαθες κακα μαντάτα
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
Δεν είναι παντα εκεί σπάνια βλέπω το αμάξι!έμαθες κακα μαντάτα
Εχω την υποψία πως μιλάτε για μια που νωρίς πηγαινει στη ΛΑ και αργότερα είναι η ίδια που αράζει στην κατηφόρα εκεί στη Συγγρου μετά το kinky
Στην ΛΑ όμως πηγαινει μια στις τοσες
 
OP
OP
G

giorgos_07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
119
Κριτικές
11
Like
386
Πόντοι
311
Εχω την υποψία πως μιλάτε για μια που νωρίς πηγαινει στη ΛΑ και αργότερα είναι η ίδια που αράζει στην κατηφόρα εκεί στη Συγγρου μετά το kinky
Στην ΛΑ όμως πηγαινει μια στις τοσες
Έχεις δίκιο ότι πηγαίνει μία στις τόσες. νωρίς όχι και τόσο κατά τις 10 το βράδυ και 11:30 την εχω πετύχει. παίζει να έχει αγγελία πουθενά?
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Εγώ έμαθα από την πιάτσα ότι η αλομα πέθανε αυτό τίποτα άλλο τώρα ποια είναι αυτή δεν ξέρω
 
OP
OP
G

giorgos_07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
119
Κριτικές
11
Like
386
Πόντοι
311
Κανένα Νέο ρε παιδιά?
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Δες την από κοντά πρώτα και έλα να μας πεις! Εκεί είναι πριν τη Σπύρο Πάτση προς Αθήνα ! Είναι για πολύ βιτσιοζους η φαση
 

nikoshunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
0
Είναι πολλά χρόνια εκεί αυτή. Είχα σταματήσει 2-3 φορές πριν από χρόνια με μήνες διαφορά μεταξύ των στάσεων. Όλες τις φορές μου είπε "έχω παρέα" και καλά ότι κάποιος κάθεται στο πίσω κάθισμα (δε φαίνεται τπτ πίσω είναι τελείως φιμε το τζάμι). Ε μετά δεν ξαναεδωσα σημασία. Επίσης δεν έχω δει ποτέ να την ψωνίζει κάποιος, να την δω δηλαδή να ξεκινήσει μαζί με αμάξι πελάτη να πάνε κάπου. Έχω περάσει άπειρες φορές από Καβάλας και έχω πάει με ΟΛΕΣ όσες κάνουν πιάτσα εκεί τα τελευταία 10 χρόνια. Εγώ πιστεύω αυτή δεν ψωνιζεται και ότι το κάνει από βίτσιο. Της αρέσει δηλαδή η φάση που σταματάνε και την ρωτάνε. Εικασία δική μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom