Νέα

Καβάλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 368
  • Εμφανίσεις 104K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

patriarcha

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
66
Κριτικές
9
Like
27
Πόντοι
0
Κανένα νέο απο τα στουντιο της Καβάλας;
 

patriarcha

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
66
Κριτικές
9
Like
27
Πόντοι
0
Πήγα σήμερα στα 2 στούντιο και ήταν και τα δυο κλειστά  :o Τι παίζει; :rolleyes:
 

patriarcha

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
66
Κριτικές
9
Like
27
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα στο στούντιο ροζ(ναι ξανάνοιξε)έγραψα κριτική μπείτε να δείτε  ;)
 

lover_boy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
62
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
0
Τσάρκα στα σπιτάκια της Καβάλας. Rose: Λίζα, ξανθιά ρουμάνα γύρω στα 25, ψηλή γύρω στο 1.75 με αρκετά ωραίο πρόσωπο αλλά πολύ φαρδύ κώλο. Playboy: γυφτοτσιγγανορωσοπόντια με μαλλί μάγισσας, μου θύμισε την Ελένη Βλαχάκη στο επεισόδιο που κάνει τη μαντάμ Ζαϊρα, κοντή και με ατσούμπαλο σώμα, όπου φύγει φύγει...  :badair: :badair: :badair: Γενικά απογοητευτικά. Τι είχες Γιάννη, τι χα πάντα  :kyle:
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Kαλησπερα συντροφοι τπτ κανενα νεο απο
Ροουζ ???
 

alkis11

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2011
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο στούντιο  Rose χθες και η τσατσά μου ανακοινώνει την άφιξη νέας κοπέλας που είχε έρθει σήμερα από ότι μου είπε. Η κοπέλα ονόματι Λάουρα βγήκε στο σαλόνι μετρίου αναστήματος με κοντό αγορέ μαλλί καστανόξανθο στήθος μικρό αλλά κολαράκι ωραίο και στητό .Τα προγράμματα που κάνει είναι τα γνωστά  στο στούντιο αυτό 30 απλό 50 το γυμνό στοματικό 60 στάση 69  κτλ. Η κοπέλα μου είπε να  περάσω με τσαχπινιά  και ότι δε θα το μετανιώσω πράγμα που έκανα με το πρόγραμμα των 50 €. Μετά από 10 λεπτά ήρθε στο δωμάτιο μιας και δεν ήταν άλλος συναγωνιστής  (ερημιά γενικά το μαγαζί ) και πιάνοντας τη κουβέντα μιας και τα ελληνικά της ήταν πολύ καλά μου λέει ότι είναι 7 χρόνια στην Ελλάδα , Ρουμάνα  29 ετών και ότι δούλευε μέχρι τώρα στη Λάρισα σε διάφορα μαγαζιά και ότι ήρθε  στην Καβάλα πρώτη φορά και σε λίγο καιρό θα γυρίσει πίσω στην πατρίδα της . Στα του αγώνα, το κατέχει γενικά το άθλημα , πήγε να με ξεκινήσει με πίπα κατευθείαν  την σταμάτησα και της είπα για προκαταρτικά πράγμα που δέχτηκε και άρχισε με φιλάκια και δάγκωμα στις ρώγες πράγμα που με ερέθισε πολύ . Μετά δέχτηκε και τα δικά μου και έδειχνε να το απολαμβάνει και όταν άρχισα να της τρίβω το μουνάκι  γύρισε και ξεκινάει μια πίπα από τις καλύτερες που μου έχουν κάνει με φτυσίματα εναλλαγή ρυθμού και αρχιδογλήψιμο . Μετά με ρώτησε πως θέλω να συνεχίσουμε και την βάζω στα τέσσερα όπου στήνεται πολύ καλά .Μετά από έντονο σφυροκόπημα από μένα ήρθε το τέλος μέσα λίγα λεπτά. Γενικά η εντύπωση μου μετά από τόσο καιρό που είχα να πάω στο συγκεκριμένο μαγαζί ήταν πολύ καλή η τσατσά ήταν εξυπηρετική και η κοπέλα όπως είπα και πιο πάνω ξέρει να σε ευχαριστεί και το ευχαριστιέται και εκείνη , ο χώρος το ίδιο καθαρός αν και οι τηλεοράσεις ήταν κλειστές και ούτε είχε μουσική υπόκρουση . Αυτά τα ολίγα από μένα πιστεύω να βοήθησα .
 

nikolaspap

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2014
Μηνύματα
36
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα...Ξέρει κανείς μήπως τί παίζει στο μπουρδέλο στο Πολύστυλο μετά τον Αμυγδαλεώνα???
 

alkis11

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2011
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη προχθές στο Ροζέ στούντιο και η τσατσά μου ανακοινώνει την έλευση νέας κοπέλας ονόματι Μπέλλα την οποία και φώναξε στο σαλόνι . Η κοπέλα νεαρή έως 22 χρονών την έκανα κοντή μελαχρινή πάνω σε 12ποντα πιπινέ κατάσταση από ότι κατάλαβα.
Η τσατσά με προτρέπει να περάσω στο δωμάτιο με τα γνωστά προγράμματα αλλά κάτι μέσα μου με απέτρεψε να κάνω το κασκαντεριλίκι αυτό , μιας και με τέτοιου είδους  κοπέλες δεν ξέρεις ποτέ τι θα σου βγει. Στην ερώτησή μου που είναι η προηγούμενη κοπέλα η Λάουρα (με την οποία είχα περάσει πολύ καλά) μου είπε ότι λείπει και δεν ήξερε εάν θα ξαναερχόταν και ότι αυτή είναι τώρα στο μαγαζί .
Αυτά,  περιμένω από κάποιον να γράψει πληροφορίες ή και κριτική καλύτερα για την νεαρά .
 

DM

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2011
Μηνύματα
937
Like
80
Πόντοι
6
Επίσκεψη προχθές στο Ροζέ στούντιο και η τσατσά μου ανακοινώνει την έλευση νέας κοπέλας ονόματι Μπέλλα την οποία και φώναξε στο σαλόνι . Η κοπέλα νεαρή έως 22 χρονών την έκανα κοντή μελαχρινή πάνω σε 12ποντα πιπινέ κατάσταση από ότι κατάλαβα.
Η τσατσά με προτρέπει να περάσω στο δωμάτιο με τα γνωστά προγράμματα αλλά κάτι μέσα μου με απέτρεψε να κάνω το κασκαντεριλίκι αυτό , μιας και με τέτοιου είδους  κοπέλες δεν ξέρεις ποτέ τι θα σου βγει. Στην ερώτησή μου που είναι η προηγούμενη κοπέλα η Λάουρα (με την οποία είχα περάσει πολύ καλά) μου είπε ότι λείπει και δεν ήξερε εάν θα ξαναερχόταν και ότι αυτή είναι τώρα στο μαγαζί .
Αυτά,  περιμένω από κάποιον να γράψει πληροφορίες ή και κριτική καλύτερα για την νεαρά .

Απο φατσα και απο σωμα λεει τιποτα;
 

alkis11

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2011
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Απο σώμα θα έλεγα οτι ειναι αρκετά καλη και απο φάτσα επίσης
αλλά ο τρόπος της ήταν λίγο κρύος θα έλεγα μόλις που βγήκε να την δω,
δεν πρέπει να κάνει καιρό αυτή τη δουλειά πράγμα που εμένα με απώθησε
στο να περάσω στο δωμάτιο μαζί της γιατί απο τέτοιες μικρούλες έχω
φάει πολλά άκυρα , όλο μη και μη είναι και κοιτάζουν να σε ξεπετάξουν
 

DM

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2011
Μηνύματα
937
Like
80
Πόντοι
6
Θενξ για την ενημερωση..
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα συντροφοι κανενα νεο απο Ροουζ ? σκεφτομαι να κανω τα χιλιομετρα αξιζει να παω η τζαμπα βενζινη ?
 

Deadsell

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
παιδια το Rose κατα που πεφτει? και αξιζει να παω? βασικα ψαχνω για κοπελα π να ξερει καλο στοματικο εδω Καβαλα
 

patriarcha

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
66
Κριτικές
9
Like
27
Πόντοι
0
To rose είναι προς Ξάνθη.Τώρα τι κοπέλα έχει θα σε γελάσω γιατί εχω καιρό να πάω
 

Deadsell

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
ναι βρηκα π ειναι... απλα αν εχει κανενας κανενα νεο απο rose.. αν εχει καμια καλη κοπελα μην παμε τσαμπα
 

psyckokid82

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Kαλησπερα συντροφοι τπτ κανενα νεο απο
Ροουζ ???
 

STRAIGHT_EDGE

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2013
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Καλη χρονια και ακομη καλυτερα σπρωξιδια,μαγκες.Αποχαιρετιστηρια καταθεση του '14 πριν 3 μερες στο Πολυστυλο,στην Γκαμπριελα την ρουμανα,καλο τουμπανακι ειναι (οσοι την εχετε δει ξερετε).Ο χωρος καθαρος και περιποιημενος αλλα αυτη η μαλακω ψιλοβαριοταν στα ενδοτερα και γενικως δεν ειχε συμμετοχη.Ποδαρικο για το νεο ετος στο Ροουζ μαλλον.  :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom