Νέα

Κάθε πότε χύνετε τη γκόμενά σας στη μάπα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pokahontas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 224
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Απλη στατιστικη, να δουμε αν οι Ελληνιδες το γουσταρουν...

  • καθε φορα που κανουμε σεξ

    Ψήφοι: 77 21,8%
  • που και που

    Ψήφοι: 99 28,0%
  • σπανια

    Ψήφοι: 54 15,3%
  • μονο οταν μου παιρνει πιπα

    Ψήφοι: 31 8,8%
  • δεν το γουσταρει

    Ψήφοι: 92 26,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

livaja

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
73
Κριτικές
26
Like
826
Πόντοι
990
Εγώ έχω φάει και άκυρα την ώρα που οπλιζω...Έχουν φύγει σε βυζιά τις περισσότερες φορές
Καλά ναι.. κ εγώ έχω φάει άκυρα από μερικές στις αρχές αλλά ακόμη κ αυτές με τον καιρό το δέχτηκαν αφού κατάλαβαν ότι είναι κάτι που μου αρέσει κ το γουστάρω. Πιστεύω ότι αν σε γουστάρει η γκόμενα θα δεχτεί κάτι που δεν της αρέσει για να σε κρατήσει.στο τέλος θα της αρέσει κ ολας..
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
49
Like
5.189
Πόντοι
7.636
Καλά ναι.. κ εγώ έχω φάει άκυρα από μερικές στις αρχές αλλά ακόμη κ αυτές με τον καιρό το δέχτηκαν αφού κατάλαβαν ότι είναι κάτι που μου αρέσει κ το γουστάρω. Πιστεύω ότι αν σε γουστάρει η γκόμενα θα δεχτεί κάτι που δεν της αρέσει για να σε κρατήσει.στο τέλος θα της αρέσει κ ολας..
Αυτό είναι το μόνο σίγουρο
Στο τέλος το πάνε εκεί που πρέπει το θέμα για να σε ευχαριστήσουν
 

livaja

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
73
Κριτικές
26
Like
826
Πόντοι
990
Αυτό είναι το μόνο σίγουρο
Στο τέλος το πάνε εκεί που πρέπει το θέμα για να σε ευχαριστήσουν
Επίσης θεωρώ και έχω την εντύπωση (από πολλές συζητήσεις που είχα επί του θέματος) ότι εμείς οι λάτρεις του προσωποπασαλιματος δεν είμαστε η πλειοψηφία.. αυτό σημαίνει ότι πολλές γκόμενες 30+ δεν είναι μαθημενες και συνηθισμένες στο αγαπημένο μας σπορ.. τώρα μάλλον για τις νεότερες γενιές δεν ισχύει αυτό μιας κ τα μικρά δοκιμάζουν τα πάντα κ ξέρουν τα πάντα..
 

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.280
Like
14.833
Πόντοι
2.256
Ε
Επίσης θεωρώ και έχω την εντύπωση (από πολλές συζητήσεις που είχα επί του θέματος) ότι εμείς οι λάτρεις του προσωποπασαλιματος δεν είμαστε η πλειοψηφία.. αυτό σημαίνει ότι πολλές γκόμενες 30+ δεν είναι μαθημενες και συνηθισμένες στο αγαπημένο μας σπορ.. τώρα μάλλον για τις νεότερες γενιές δεν ισχύει αυτό μιας κ τα μικρά δοκιμάζουν τα πάντα κ ξέρουν τα πάντα..
Εγώ πάλι δε το έχω επιχειρήσει αν κ τα καταπίνει όλα!
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.624
Like
7.801
Πόντοι
1.056

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
972
Like
11.034
Πόντοι
2.246
Επίσης θεωρώ και έχω την εντύπωση (από πολλές συζητήσεις που είχα επί του θέματος) ότι εμείς οι λάτρεις του προσωποπασαλιματος δεν είμαστε η πλειοψηφία.. αυτό σημαίνει ότι πολλές γκόμενες 30+ δεν είναι μαθημενες και συνηθισμένες στο αγαπημένο μας σπορ.. τώρα μάλλον για τις νεότερες γενιές δεν ισχύει αυτό μιας κ τα μικρά δοκιμάζουν τα πάντα κ ξέρουν τα πάντα..
Παντως τα μιλφαδια (παντρεμενα και ατυχησασα) ειναι πολυ δεκτικα στη "ζωγραφικη" και στη καταποση,οπως και στο αλμα εις κωλου
 

livaja

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
73
Κριτικές
26
Like
826
Πόντοι
990
Παντως τα μιλφαδια (παντρεμενα και ατυχησασα) ειναι πολυ δεκτικα στη "ζωγραφικη" και στη καταποση,οπως και στο αλμα εις κωλου
Ναι.αν το καλοσκεφτείς έχει λογική εξήγηση αυτό.. πάντως σ αυτό που έγραψα πριν ,παράδειγμα, καυλαντιζοντας με μια "φίλη" πρόσφατα 34αρα όταν της ανέφερα για χύσιμο στη μάπα,μου είπε ότι δεν ξέρει και ότι δεν της το έχουν ξανακάνει αυτό ποτέ.. και στάνταρ δεν ήθελε να μου το παίξει Αγία και παρθενοπιπιτσα.
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
972
Like
11.034
Πόντοι
2.246
Ναι.αν το καλοσκεφτείς έχει λογική εξήγηση αυτό.. πάντως σ αυτό που έγραψα πριν ,παράδειγμα, καυλαντιζοντας με μια "φίλη" πρόσφατα 34αρα όταν της ανέφερα για χύσιμο στη μάπα,μου είπε ότι δεν ξέρει και ότι δεν της το έχουν ξανακάνει αυτό ποτέ.. και στάνταρ δεν ήθελε να μου το παίξει Αγία και παρθενοπιπιτσα.
Δεν υπαρχει περιπτωση, η μεγαλυτερη παρτολα να ναι σπανια το παραδεχονται.Ειχα παντρεμενη που ελεγε πως δινει κωλο 1-2 φορες το χρονο , εμπαινα και εφτανα στη γη του Πυρρος
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.339
Like
2.899
Πόντοι
456
Από τη δική μου εμπειρία οι περισσότερες είναι δεκτικές στο ξεφτίλισμα αρκεί να υπάρχει ένα όριο. Κάποιες από την αρχή δεν έχουν θέμα, άλλες θέλουν λίγο χρόνο παραπάνω αλλά μετά από λίγο δέχονται αρκετά.

Ας πούμε η προηγούμενη που είχα δεν ήθελε κώλο με τίποτα ούτε μετά από 1 χρόνο ενώ η τωρινή τα κατάπινε από την αρχή και κώλο έδωσε μετά από ούτε μήνα...

Μια άλλη που είχα, κώλο έδωσε σχεδόν αμέσως αλλά μόλις της είπα να της τα ρίξω σε όλο το σώμα το δέχτηκε μεν αλλά όχι χωρίς λίγο πρήξιμο...

Αυτή που έχω τώρα είναι ξεφτιλισμένη αρκετά, γουστάρει να την ταπεινώνεις στο σεξ και προσπαθώ να την ψήσω για να την κατουρήσω αλλά αρνείται ακόμα...:2funny::boobies:
 

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.280
Like
14.833
Πόντοι
2.256
Από τη δική μου εμπειρία οι περισσότερες είναι δεκτικές στο ξεφτίλισμα αρκεί να υπάρχει ένα όριο. Κάποιες από την αρχή δεν έχουν θέμα, άλλες θέλουν λίγο χρόνο παραπάνω αλλά μετά από λίγο δέχονται αρκετά.

Ας πούμε η προηγούμενη που είχα δεν ήθελε κώλο με τίποτα ούτε μετά από 1 χρόνο ενώ η τωρινή τα κατάπινε από την αρχή και κώλο έδωσε μετά από ούτε μήνα...

Μια άλλη που είχα, κώλο έδωσε σχεδόν αμέσως αλλά μόλις της είπα να της τα ρίξω σε όλο το σώμα το δέχτηκε μεν αλλά όχι χωρίς λίγο πρήξιμο...

Αυτή που έχω τώρα είναι ξεφτιλισμένη αρκετά, γουστάρει να την ταπεινώνεις στο σεξ και προσπαθώ να την ψήσω για να την κατουρήσω αλλά αρνείται ακόμα...:2funny::boobies:
Η τελευταία μάλλον θα ναι κ πιο πιτσιρικά!
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
19.254
Κριτικές
8
Like
25.248
Πόντοι
6.336
Κάθε Κυριακή
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.663
Πόντοι
491
47αρα χωρισμενη που εχουμε συναισθηματικη σχεση, τα παθρνει πλεον παντου... Μεχρι και ουρα στη μαπα η ψωλα... Κωλο στομα μουνι... Ολα... Μαπα, βρισιμο, ξυλο...
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.339
Like
2.899
Πόντοι
456
Οι πιο ξεφτιλισμένες πάντως είναι οι παρτουζιάρες...Όταν γυναίκα αφήνει να τη γαμήσουν 3-4 μαζί δεν χρειάζεται κάτι άλλο...
 
Τελευταία τροποποίηση:

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.662
Κριτικές
11
Like
2.989
Πόντοι
746
Εμείς τις κερνάμε (ενίοτε) χύσια στην μάπα...
Αυτές μας κερνάνε ενίοτε βιτριόλι στην μάπα...
 

Συνημμένα

  • 016_1000.jpg
    016_1000.jpg
    153,9 KB · Εμφανίσεις: 57

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom