Νέα

Κατεβασμα Windows 10

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kavliaris23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

kavliaris23

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Μαγκες σας ευχαριστω για τις απαντησεις! Τα κατεβασα απο Microsoft και τα περασα με λιγη ταλαιπωρια και ειναι κομπλε. Τωρα θα ψαξω για κανενα κλειδακι να ειναι κομπλε το λαπτοπ. Φιλε για να γλιτωσω τα τηλεφωνηματα που θα προσπαθουν να μου εξηγουν απο 500χλμ μακρυα οτι κατι πεταχτηκε στην οθονη κλπ κλπ τα πληρωνω οσο οσο τα κλειδια!
 

t0t3m

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
170
Πόντοι
280
Αν και βλέπω ότι έχεις ήδη τελιώσει,

θα ήθελα να πω εδώ ότι η έκδοση των W10 Που θεωρώ ότι είναι ότι ποιο κοντά στα W7 είναι η έκδοση LTSC


είναι βέβαια λίγο δύσκολο για ιδιώτη να την βρει χωρίς να πληρώσει πολλά χρήματα, αλλά πιστεύω γλιτώνει το κεφάλι σου από την κάθε αηδία θα σκεφτεί να βάλει η M$ σε κάθε update.

Μετά κάνεισ και ένα image με clonezilla το λειτουργικό όπως είναι και δουλεύουν όλα μετά το format και πιστεύω είσαι κομπλέ για 3 χρόνια.
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Ρε τύπε λες ότι δεν είσαι άσχετος αλλά δεν ξέρεις ότι τα windows πλέον είναι πρακτικά δωρεάν. Τα κατεβάζεις από το επίσημο σαιτ της microsoft και τα εγκαθιστάς κανονικότατα χωρίς κανένα πρόβλημα. Απλά θα έχεις ένα υδατογράφημα κάτω δεξιά στην οθόνη που θα λέει windows not activated ή κάτι τέτοιο και το μόνο που δε θα μπορείς να κάνεις είναι να παραμετροποιήσεις την επιφάνεια εργασίας.

Σύμφωνα απόλυτα. Τα κατεβάζεις δωρεάν από Microsoft. Ακόμα και το υδατογράφημα βγαινει. Κάνε μια αναζήτηση στο google γτ δεν θυμάμαι πως το έκανα. Υπάρχει όμως λύση. Και μακριά από torrent γτ παίζει να εγκαταστήσεις και μερικούς ιους
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
πετρο
εσυ πληρωσεις για κλειδια? η εβαλες απο τα κλειδια του win 7?
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Τα κλειδιά οπό windows 7 ισχύουν αλλά στον ίδιο υπολογιστή.
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Τα κλειδιά οπό windows 7 ισχύουν αλλά στον ίδιο υπολογιστή.
εγω εχω win 7 ultimate  αγγλικα  original

εαν κατεβασω απο το link thw microsoft τα win 10  θα πιασουν τα κλειδια? η πρεπει να παω για αγορα?
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Μαγκες θελω τα φωτα σας αν ξερετε. Πηρα ενα laptop χωρις λειτουργικο και θελω να του περασω σπασμενα windows 10 πανω. Δεν ειμαι ασχετος, ξερω διαδικασιες κλπ κλπ με usb boot και τετοια. Το θεμα μου ειναι οτι το laptop το σεταρω για την αδερφη μου η οποια ειναι ασχετη οποτε θελω να ρωτησω τα εξης αν ξερει καποιος. Τα windows στα torrent που λενε en-US σημαινει οτι περιλαμβανουν μονο Αγγλικη γλωσσα? Για το λειτουργικο παντα. Και επισης, εαν κατεβασω activated win 10 ποσο πιθανο ειναι να ξεκινησει να πεταει pop up οτι ειναι μαιμου κλπ κλπ? Εαν εχετε καποιο σιγουρο λινκ που ειναι κομπλε ας το ποσταρετε παρακαλω!
ρε μεγαλε κατεβασε τα κατευθειαν απο τη microsoft τη torrent ψαχνεις
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Μαγκες σας ευχαριστω για τις απαντησεις! Τα κατεβασα απο Microsoft και τα περασα με λιγη ταλαιπωρια και ειναι κομπλε. Τωρα θα ψαξω για κανενα κλειδακι να ειναι κομπλε το λαπτοπ. Φιλε για να γλιτωσω τα τηλεφωνηματα που θα προσπαθουν να μου εξηγουν απο 500χλμ μακρυα οτι κατι πεταχτηκε στην οθονη κλπ κλπ τα πληρωνω οσο οσο τα κλειδια!

Ρε φιλαράκι ψάχνε σε κάνα Happydeals!

30 ευρουλάκια, τι άλλο θες!!!
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Και χωρίς κλειδί, τα windows Εκτός από το υδατογράφημα που θα έχει κάτω δεξιά της οθόνης, δεν πρόκειται να κλειδώσουν.
Για αυτό πλέον, κάποιοι μιλάνε για δωρεάν windows.

Αυτό.
Πάντως δωρεάν δεν είναι. Απλά βγάζουν τόσα λεφτά πουλώντας τα δεδομένα μας που στα @@ τους να τα αγοράσουμε.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Θα πιάσουν. Θες δεν θες κάποια στιγμή και σύντομα δεν θα μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις τα 7 λόγω ασυμβατοτήτων αλλά κυρίως για λόγους ασφαλείας.
Επίσης αν υπάρχει πρόβλημα μπορείς εντός ενός μήνα να γυρίσεις στα 7 οπότε προχώρα.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Θα πιάσουν. Θες δεν θες κάποια στιγμή και σύντομα δεν θα μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις τα 7 λόγω ασυμβατοτήτων αλλά κυρίως για λόγους ασφαλείας.
Επίσης αν υπάρχει πρόβλημα μπορείς εντός ενός μήνα να γυρίσεις στα 7 οπότε προχώρα.

Αγόρασα μόλις πριν λίγο κλειδί των Windows 10 Pro κι έκανα register τα windows που έχω. Πλήρωσα συνολικά (μαζί με κάτι φόρους) 3,46 ευρώ. Δουλεύει κανονικότατα. Λέω να πάρω κι ένα κλειδί office για να έχω... 7-8 ευρώ κάνει!
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Πάρε κλειδί office pro 2019. Όχι το 365 γιατί παίζουν πολλές πουστιές με το one drive. Κατεβάζεις από το site της microsoft καλύτερα την Ελληνική έκδοση. Έχουν μια κάποια πολύπλοκη διαδικασία ενεργοποίησης. Απλά ακολουθείς προσεκτικά τις οδηγίες. Υπάρχουν και πιο φθηνά.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Πάρε κλειδί office pro 2019. Όχι το 365 γιατί παίζουν πολλές πουστιές με το one drive. Κατεβάζεις από το site της microsoft καλύτερα την Ελληνική έκδοση. Έχουν μια κάποια πολύπλοκη διαδικασία ενεργοποίησης. Απλά ακολουθείς προσεκτικά τις οδηγίες. Υπάρχουν και πιο φθηνά.

Δεν παίρνω συνδρομές ποτέ. Μιλάμε μόνο για το DSP πακέτο με το κλειδάκι του. Τώρα το CD δε το χρειάζεσαι γιατί το κατεβάζεις από την Microsoft.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom