Νέα

Κατερινάκι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Κατερινάκι
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Ειμαι παντρεμενος και straight συγνωμη Ε? και ευχαριστω για το κομπλιμεντο.
χαχαχαχα
Τυπε και εγώ straight. είμαι και με δύο παιδιά!!!Δεν σου έκανα καμάκι! Απλώς μου άρεσε το χιούμορ σου!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
Καλή καρδιά
 
OP
OP
Κατερινάκι
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα και από μένα  μετά από τόσο πολύ καιρό , είχα να μπω μήνες καθώς η αλήθεια είναι ότι είχα σταματήσει να δουλεύω και επίσης δεν ήξερα πώς να κατεβάσω την  αγγελία μου από το ίντερνετ , εξάλλου σε λίγες μέρες φεύγω από την Αθήνα και γυρίζω στην Θεσσαλονίκη . Σόρρυ που δεν απάντησα στα μυνήματά σας τόσο καιρό .  Σήμερα κατά τις 12.00 το βράδυ όμως μετά από πολύ καιρό αποχής θα βρίσκομαι με μια φίλη μου στον παράδρομο λίγο μετά τον Ωνάσειο στην λεωφόρο Συγγρου εάν δεν κάνω λάθος . Δεν ξέρω εάν είναι πίατσα το σημείο εκεί αλλά θα κατεβούμε προς τα κει για τελευταία φορά στην Αθήνα εάν δεν μπορέσουμε να σταθούμε  εκεί πιθανόν να πάμε προς παραλιακή Άλιμος - Παλίο Φάληρο :)


 

tsi_booki

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2019
Μηνύματα
25
Like
18
Πόντοι
0
Καλημέρα και από μένα  μετά από τόσο πολύ καιρό , είχα να μπω μήνες καθώς η αλήθεια είναι ότι είχα σταματήσει να δουλεύω και επίσης δεν ήξερα πώς να κατεβάσω την  αγγελία μου από το ίντερνετ , εξάλλου σε λίγες μέρες φεύγω από την Αθήνα και γυρίζω στην Θεσσαλονίκη . Σόρρυ που δεν απάντησα στα μυνήματά σας τόσο καιρό .  Σήμερα κατά τις 12.00 το βράδυ όμως μετά από πολύ καιρό αποχής θα βρίσκομαι με μια φίλη μου στον παράδρομο λίγο μετά τον Ωνάσειο στην λεωφόρο Συγγρου εάν δεν κάνω λάθος . Δεν ξέρω εάν είναι πίατσα το σημείο εκεί αλλά θα κατεβούμε προς τα κει για τελευταία φορά στην Αθήνα εάν δεν μπορέσουμε να σταθούμε  εκεί πιθανόν να πάμε προς παραλιακή Άλιμος - Παλίο Φάληρο :)
Το τηλεφωνο ισχυει; μπορούμε να μιλησουμε σε αυτο;
 

Kassie

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2018
Μηνύματα
309
Like
397
Πόντοι
21
πιστευω συντομα να ξανακουσουμε νέα απο το όμορφο κορίτσι...
 
OP
OP
Κατερινάκι
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Το νέο μου τηλέφωνο 6986858510 που θα ισχύει από εδώ και πέρα αλλά θα μπορώ μόνο κάποια Σαββατοκύριακα που θα ανεβαίνω Αθήνα .
 

Kassie

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2018
Μηνύματα
309
Like
397
Πόντοι
21

Συνημμένα

  • sw1 051.jpg
    sw1 051.jpg
    236,9 KB · Εμφανίσεις: 802
OP
OP
Κατερινάκι
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Ναι θα είμαι Αθήνα Παρασκευη Σαββατο Κυριακη μαζί με την καλη μου φίλη Kassie . Φιλάκια σε όλους καλά να περνάτε !!!
 
OP
OP
Κατερινάκι
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Θα είμαστε μετά τις 11 μπροστά στο κωτσόβολο άνοδο Συγγρού φιλιά.
 

Kassie

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2018
Μηνύματα
309
Like
397
Πόντοι
21
έμαθα οτι το κορίτσι μας απόψε έχει όρεξη για τρέλλες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom