Νέα

Κατερίνα Χατζηιωάννου (δημοσιογράφος)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kompotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
Kompotis

Kompotis

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Νοε 2023
Μηνύματα
819
Like
6.155
Πόντοι
1.046
βαλε κανα ινστα ρε παιχτη να κανουμε ενα λαηκ στο κουγκαρ ναουμε, οταν παλευουμε με τη χαρτουρα στο γραφειο.
ωραιο ποδι - ακυρο πατουμενο btw :undecided:
Ορίστε παίκτη μου
Screenshot_2024-04-08-14-22-05-562_com.instagram.android-edit.jpg
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.224
Πόντοι
446
Μούναρος άπαιχτος....με προστυχόφατσα για χύσιμο και βυζάρες για απολυτο ξεζούμισμα...καβλοθήλυκο με τα όλα του λέμε!!!!
 
OP
OP
Kompotis

Kompotis

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Νοε 2023
Μηνύματα
819
Like
6.155
Πόντοι
1.046

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.224
Πόντοι
446
Happy day με την Σταματίνα Τσιμτσιλη
Γι αυτο την βλέπω πρώτη φορα...εχω κοψει απο χρόνια τα πρωινομεσημεριανάδικα η μαλακία και το πρόμο στις λούγκρες δεν παλευόταν άλλο....και επειδη ειμαστε στο bou να τηρούμε και τις παραδόσεις παίδες οποτε πάμε μια...ΒΙΖΙΤΑΡΕΙ???ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ???
 
OP
OP
Kompotis

Kompotis

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Νοε 2023
Μηνύματα
819
Like
6.155
Πόντοι
1.046
Γι αυτο την βλέπω πρώτη φορα...εχω κοψει απο χρόνια τα πρωινομεσημεριανάδικα η μαλακία και το πρόμο στις λούγκρες δεν παλευόταν άλλο....και επειδη ειμαστε στο bou να τηρούμε και τις παραδόσεις παίδες οποτε πάμε μια...ΒΙΖΙΤΑΡΕΙ???ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ???
Δεν ξέρω αν βιζιταρει αλλά κάνει και άλλη δουλειά σε ινστιτούτο με λέιζερ κλπ δεν ξέρω αν σημαίνει κάτι αυτό γτ βλέπω πηγαίνει σε ακριβά μέρη διακοπές κλπ.....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και βγαίνει στο γυαλί ή είναι πίσω στα γραφεία?? Δεν την έχω πετύχει... Βερίκιο έχω πετύχει... και Λαφαζάνη
Κάνει καμία συνέντευξη η ρεπορτάζ δεν έχει πολύ ρόλο
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
94
Like
46.398
Πόντοι
17.311
Μούναρος άπαιχτος....με προστυχόφατσα για χύσιμο και βυζάρες για απολυτο ξεζούμισμα...καβλοθήλυκο με τα όλα του λέμε!!!!
δικε μου το'πιασες κατευθειαν το νοημα.
ειναι για πολλες ανωμαλιες, ζαρτιερικα, διχτυωτα, μασκες και αναλογα ξεφτιλικια με αυτην την εκφυλοφατσα. :s&m_2:
οταν γελαει βεβαια χανει, αλλα δεν πειραζει... δεν θα της λεω αστεια και ατακες για να μη μου πεσει :boff:
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.224
Πόντοι
446
Αστειευομαι προφανώς τύπε μου...οχι πως αποκλείω οτιδήποτε για οποιαδήποτε τηλεπερσόνα μην τρελαθούμε 2024 έχουμε,στην Ελλάδα ζούμε μεχρι και για την μανα μας που λεει ο λογος...δεν θα παιρναμε όρκο!!!!Απλα δεν υπάρχει περίπτωση σε νήμα για γκόμενα να μην ρωτησει κάποιος το κλασσικο "τιμούλα"...ειναι must!!!!!
 
OP
OP
Kompotis

Kompotis

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Νοε 2023
Μηνύματα
819
Like
6.155
Πόντοι
1.046
δικε μου το'πιασες κατευθειαν το νοημα.
ειναι για πολλες ανωμαλιες, ζαρτιερικα, διχτυωτα, μασκες και αναλογα ξεφτιλικια με αυτην την εκφυλοφατσα. :s&m_2:
οταν γελαει βεβαια χανει, αλλα δεν πειραζει... δεν θα της λεω αστεια και ατακες για να μη μου πεσει :boff:
Δεν την θέλουμε για να γελάσουμε να μας καβλωσει θέλουμε χαχαχα
 
OP
OP
Kompotis

Kompotis

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Νοε 2023
Μηνύματα
819
Like
6.155
Πόντοι
1.046
Αστειευομαι προφανώς τύπε μου...οχι πως αποκλείω οτιδήποτε για οποιαδήποτε τηλεπερσόνα μην τρελαθούμε 2024 έχουμε,στην Ελλάδα ζούμε μεχρι και για την μανα μας που λεει ο λογος...δεν θα παιρναμε όρκο!!!!Απλα δεν υπάρχει περίπτωση σε νήμα για γκόμενα να μην ρωτησει κάποιος το κλασσικο "τιμούλα"...ειναι must!!!!!
Ίσως σε κλειστό κύκλο να κάνει κάνα μεροκάματο who knows
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.224
Πόντοι
446
δικε μου το'πιασες κατευθειαν το νοημα.
ειναι για πολλες ανωμαλιες, ζαρτιερικα, διχτυωτα, μασκες και αναλογα ξεφτιλικια με αυτην την εκφυλοφατσα. :s&m_2:
οταν γελαει βεβαια χανει, αλλα δεν πειραζει... δεν θα της λεω αστεια και ατακες για να μη μου πεσει :boff:
Δικος μου ανθρωπος εισαι κιθαρίστα,,,ετσι ακριβως σκέφτομαι για καθε μιλφάρα που εχει έντονο θηλυκότητα και φαίνεται κλασσάτη ανεξάρτητα απο το αν ειναι Βύζαντας Μεγάρων,τσιμπουκόφατσα κλπ...και οι μέτριες ακομα πολλες φορες εχουν τον τρόπο τους να φαίνονται...για οσκαρικές τσόντες!!!!Δεν την έχω δει να γελάει και αν χάνει απο αυτο...αλλα αν δει τα παλαμάρια μας να την κοιτανε κατάφαστα θα της κοπεί το γέλιο...τα γόνατα...και το αίμα στις φλέβες θα μπει κατάψυξη!!!!Θα σοβαρεψει η φάση...πολύ!!!!!
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.224
Πόντοι
446
Ίσως σε κλειστό κύκλο να κάνει κάνα μεροκάματο who knows
Αυτοι οι κλειστοι κύκλοι...στον λαιμο μου κάθονται...σαν στραγάλι!!!!Που τους βρίσκω να τους ανοίξω με μπουλντόζα...σιχτιρ...πχια!!!!!
 
OP
OP
Kompotis

Kompotis

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Νοε 2023
Μηνύματα
819
Like
6.155
Πόντοι
1.046
Αυτοι οι κλειστοι κύκλοι...στον λαιμο μου κάθονται...σαν στραγάλι!!!!Που τους βρίσκω να τους ανοίξω με μπουλντόζα...σιχτιρ...πχια!!!!!
Πιστεύω σε κάνα καναλάρχη επιχειρηματία κλπ να τρώει κανένα για να κάνει τις διακοπές της με ψαρικα και κρασάκια
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
94
Like
46.398
Πόντοι
17.311
Δικος μου ανθρωπος εισαι κιθαρίστα,,,ετσι ακριβως σκέφτομαι για καθε μιλφάρα που εχει έντονο θηλυκότητα και φαίνεται κλασσάτη ανεξάρτητα απο το αν ειναι Βύζαντας Μεγάρων,τσιμπουκόφατσα κλπ...και οι μέτριες ακομα πολλες φορες εχουν τον τρόπο τους να φαίνονται...για οσκαρικές τσόντες!!!!Δεν την έχω δει να γελάει και αν χάνει απο αυτο...αλλα αν δει τα παλαμάρια μας να την κοιτανε κατάφαστα θα της κοπεί το γέλιο...τα γόνατα...και το αίμα στις φλέβες θα μπει κατάψυξη!!!!Θα σοβαρεψει η φάση...πολύ!!!!!
αμα μπεις ινστα θα δεις.
επισης στις φωτος με μπουκλα, ειναι σαν καμια μπουρναζιωτικη λατερνα μετα απο κρεπαλη στα εκλεκτα κλουμπς της δυσης εμ-εμ-ες και ες-εμ-ες (νο οφενς στο αγαπητο μπουρναζι εννοειται) η' απο καμια βαπτιση στο κατσικοχωρι της κατω αχαγιας.
:undecided:
με ισιο μαλλι, σοβαρη και πετσινη φουστα με τα αναλογα παρελκομενα ειναι ΚΟ-ΛΑ-ΣΗ λεμε (και αυτο μπουρναζιωτικο βεβαια, αλλα οκ).
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.224
Πόντοι
446
αμα μπεις ινστα θα δεις.
επισης στις φωτος με μπουκλα, ειναι σαν καμια μπουρναζιωτικη λατερνα μετα απο κρεπαλη στα εκλεκτα κλουμπς της δυσης εμ-εμ-ες και ες-εμ-ες (νο οφενς στο αγαπητο μπουρναζι εννοειται) η' απο καμια βαπτιση στο κατσικοχωρι της κατω αχαγιας.
:undecided:
με ισιο μαλλι, σοβαρη και πετσινη φουστα με τα αναλογα παρελκομενα ειναι ΚΟ-ΛΑ-ΣΗ λεμε (και αυτο μπουρναζιωτικο βεβαια, αλλα οκ).
Επιτιμος Μπουρναζιώτης ειμαι κι εγω...Κόλαση Minima Enzzo κλπ....αν βγαινει εκει θα την εντοπίσω...Πελφε δεν κέρασα ποτε χορηγος δεν υπήρξα...χορηγό θα με κανει αυτη!!!!Χαλαλι της....πατόμουνο!!!!!
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.224
Πόντοι
446
Πιστεύω σε κάνα καναλάρχη επιχειρηματία κλπ να τρώει κανένα για να κάνει τις διακοπές της με ψαρικα και κρασάκια
Καλα αυτο το έχω δεδομένο..δεν συζηταμε καν....για ψευτομανατζαραίους,ανθυποσελέμπριτις θελω να μάθω...που παιζει και με ποσα...μπορει να γινω πλουσιος αυριο μεθαύριο...ποτε δεν ξέρεις!!!!Μουοοχαχαχα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom