Νέα

Ετεροφυλική Κάποτε το 2000....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα global12
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.697
Κριτικές
3
Like
4.157
Πόντοι
456
OP
OP
G

global12

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2019
Μηνύματα
17
Like
308
Πόντοι
20
Ποτε δεν ειναι αργα να συνεχισω την καλοκαιρινη ιστορια....
Η γυναικα αυτη με λιγα λογια, μου εμαθε τα παντα γυρω απο το σεξ - καυλες κτλ κτλ.
Κοιμομασταν στο ιδιο σπιτι ολοι μαζι, εγω τα 3 παιδια της, και αυτη. Ειχα ξεχωριστο δωματιο μονο εγω....
Βγαινουμε ενα βραδυ και γυρναμε με τον φιλο μου κατα της 5, χρυσες εποχες τοτε, 5 το ξημερωμα ηταν ολα γεματα, δεν επεφτε καρφιτσα.
Χαλια αυτος, σε λιγο καλυτερη κατασταση εγω...πεφτουμε για υπνο.
Μετα απο λιγη ωρα, ανοιγει η πορτα και μπαινει μεσα η καυλιαρα μου...Κομπινεζον κλασσικα, οι βυζαρες μαγεια χωρις σουτιεν...απο αυτην την γυναιακ εγινα βυζολαγνος....
Ανεβαινει πανω μου, μου λεει να κανω ησυχια....η πουτσα σηκωθηκε σε δευτερολεπτα (ωραια χρονια). Αρχιζει να τριβει απαλα την μουναρα της πανω στην πουτσα μου, χωρις να βγαλει το βρακακι.....Ριχνει τις τιραντες και εμφανιζονται οι βυζαρες (τις οποιες τις εχω σε φωτο και θα την ποσταρο καποια στιγμη). πιανει και το κεφαλι μου, και με βαζει να γλειφω τις ρογες.
Χυνω σε 1-2 λεπτα κλασικα...
Μου βγαζει το μποξερακι με τα χυσια και το τριβει πανω στο μουνακι της. Εγω εκει λαχανιασμενος απο τις καυλες λες κ εσκαβα. Κατεβαινει χαμηλα βαζει την πουτσα μου στο στομα και ξεκιναει.
Μολις καυλωσα...με σηκωνει και μου λεει "παμε να με γαμησεις εκει που πρεπει" και μου παει στο κρεββατι της.
Χωρις να βγαλει το κομπινεζον ανεβαινει πανω μου, βαζει μεσα ολη την πουτσα. δεν μπαινωβγαινε, την ηθελε ολη μεσα, απλα τριβοταν...με το ενα χερι επιανε τα αρχιδια μου και με το αλλο τσιμπουσε την ρογα της....
Καταλαβαινει οτι πανω να χυσω, την πιανω απο την μεση για την βγαλω απο πανω μου και να χυσω.
Μου ριχνει μια σφαλιαρα με κραταει κατω και συνεχιζει....χυνω μεσα στην μουναρα της και παθαινω σοκ...πρωτη φορα το ειχα κανει αυτο...οφιελω να ομολογησω οτι δεν υπαρχει κατι πιο καυλωτικο. Για μενα τουλαχιστον.
Εγω ψιλο σοκαρισμενος με ολο το σκηνικο. Κατεβαινει μετα απο λιγο και που λεει στο αυτι, "Αν ειναι να γαμας, να μαθεις να γαμας σωστα"...
Φευγω απο το δωματιο, σκεφτομουν οτι καποιος ακουσε την σφαλιαρα η εμας....
Συνεχιζεται...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom