Νέα

Κάνει να πιω κάτουρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mikrocrossaki
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 209
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
591
Like
1.269
Πόντοι
206
Είναι τρελή καύλα να ποτίζεις την κοπέλα σου.. ειδικά όταν το γουστάρει τρελά. Πολλές το δεχόντουσαν αν και στην αρχή ήταν πολύ διστακτικές ή το θεωρούσαν τρελή ανωμαλία, που δεν έχουν και άδικο. Μάλιστα ημουν σε σχέση και για πάνω από δύο χρόνια ήταν σχεδόν καθημερινή συνήθεια να τα πίνει.. δεν είχε κανένα θέμα ούτε με εξετάσεις αίματος γυναικολογικές και γενικές, απλά ήταν για εμένα βάσανο γιατί έπινα από 2.5 -3 λιτρα νερό την ημέρα για να είναι καθαρα κλπ κλπ
Μετά χωρίσαμε και παντρεύτηκε οπότε όσοι ειρωνεύονται εδώ μέσα να μην λένε πολλά γιατί δεν ξέρουν ή δεν θα μάθουν ποτέ τι χείλια φιλάνε :P
 

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
532
Like
1.324
Πόντοι
206
Είναι τρελή καύλα να ποτίζεις την κοπέλα σου.. ειδικά όταν το γουστάρει τρελά. Πολλές το δεχόντουσαν αν και στην αρχή ήταν πολύ διστακτικές ή το θεωρούσαν τρελή ανωμαλία, που δεν έχουν και άδικο. Μάλιστα ημουν σε σχέση και για πάνω από δύο χρόνια ήταν σχεδόν καθημερινή συνήθεια να τα πίνει.. δεν είχε κανένα θέμα ούτε με εξετάσεις αίματος γυναικολογικές και γενικές, απλά ήταν για εμένα βάσανο γιατί έπινα από 2.5 -3 λιτρα νερό την ημέρα για να είναι καθαρα κλπ κλπ
Μετά χωρίσαμε και παντρεύτηκε οπότε όσοι ειρωνεύονται εδώ μέσα να μην λένε πολλά γιατί δεν ξέρουν ή δεν θα μάθουν ποτέ τι χείλια φιλάνε :P
Δλδ τώρα πάλι κίτρινα;;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.780
Κριτικές
62
Like
40.140
Πόντοι
8.530
Όχι αυτήν!!!
Είχε κάνει μια για την ζωή του Χριστού με πρωταγωνιστή έναν άσημο φοιτητή.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.820
Πόντοι
4.496

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.985
Κριτικές
1
Like
32.881
Πόντοι
6.256
Εχουμε καλυτερο νήμα για το σκ ή συνεχιζουμε εδω
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.780
Κριτικές
62
Like
40.140
Πόντοι
8.530
Τι υψηλό καλλιτεχνικό επίπεδο τα μέλη του bou......
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.780
Κριτικές
62
Like
40.140
Πόντοι
8.530
Καθόλου δεν κορο'ι'δευω ρε πιπινολατρη...τέτοιες ταινίες δεν βλέπει η πλεμπα.Η μόνη σχέση που έχουν αυτοί με καλλιτεχνική δημιουργία είναι να κουνηθούν σε κάνα γυφτολα'ι'καδικο...
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.390
Κριτικές
2
Like
18.318
Πόντοι
3.836

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
Με πρώην κοπέλες μου έχω πιει και τα έχουν πιει. Δεν κολλάς. Αλλά αν η άλλη έχει πιει πολύ αλκοόλ, θα είναι έντονα σε γεύση και μυρωδιά και στα δόντια δεν κάνει καλό. Πρέπει να πιει πολύ νερό, να κατουρήσει 2-3 φορές να καθαρίσουν πρώτα. Κολπο να πιει και χυμό κράνμπερι. Τώρα άντρας σε άντρα θα σε γελάσω δε ξέρω, αλλά δεν κατακρίνω. Στα μάτια μην αφήσεις να μπουν γιατί τσούζει πολύ. Άντε καλή επιτυχία.
ωραιος
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361
Πιες άφοβα. Δημιουργείς αντίσωματά κα δροσιζεσαι ..ρουφα αφοβα
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
Τύποι ευχαριστώ όσους απαντησαν άμεσα χθες γιατί ήταν επείγουσα ανάγκη και τελικά το δοκίμασα Η αλήθεια είναι ότι το κακούργημα παντου είναι καυλα αλλα το να τα καταπιώ δε με ενθουσίασε τόσο ήταν πολύ πικρα Θα δοκιμάσω και καμιά άλλη φορά να δω μήπως έτυχε χθες, δε χάνω τις ελπίδες μου. ΣυνεΧυστε τη συζήτηση έχουμε ακόμα μέχρι να τελειώσει η Κυριακή
εαν θες να ειναι αοσμα, πιες πολυ νερο, τα πρωτα - δευτερα ριξτα στην τουαλετα, μετα θα ειναι πιο λευκα, καλη απολαυση.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.256
Πόντοι
11.956
Είναι τρελή καύλα να ποτίζεις την κοπέλα σου.. ειδικά όταν το γουστάρει τρελά. Πολλές το δεχόντουσαν αν και στην αρχή ήταν πολύ διστακτικές ή το θεωρούσαν τρελή ανωμαλία, που δεν έχουν και άδικο. Μάλιστα ημουν σε σχέση και για πάνω από δύο χρόνια ήταν σχεδόν καθημερινή συνήθεια να τα πίνει.. δεν είχε κανένα θέμα ούτε με εξετάσεις αίματος γυναικολογικές και γενικές, απλά ήταν για εμένα βάσανο γιατί έπινα από 2.5 -3 λιτρα νερό την ημέρα για να είναι καθαρα κλπ κλπ
Μετά χωρίσαμε και παντρεύτηκε οπότε όσοι ειρωνεύονται εδώ μέσα να μην λένε πολλά γιατί δεν ξέρουν ή δεν θα μάθουν ποτέ τι χείλια φιλάνε :P
Εντάξει έχεις δίκιο αλλά δεν θα έχει πλύνει το στόμα της τόσο καιρό ακόμα κατουρα θα έχει
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
εγω πινω χρονια τα δικα μου, ποτε δεν ειχα προβλημα, αρχαιοι λαοι, ρωμαιοι - κινεζη το ειχαν καθημερινη συνηθεια, θεραπευει απο πολλες ασθενειες, εχω χρονια να αρωστησω, ενα πριν το κανω, καθε χρονο γρυπιαζομουν. Ενας λογος που δεν κολησα covid πιστευω ειναι κι'αυτος.
Αστειο για καποιους αλλα το πιστευω. Οποιος θελει μπορει να μαθει στο ιντερνετ λεπτομερειες, για τις ευεργετικες συνεπειες που εχουν τα ουρα.
Οσοι το εχετε φετιχ δοκιμαστε το αφοβα. Κανει το δερμα να λαμπει, οπως και τα μαλλια. Καλη διασκεδαση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom