Νέα

Κάνει να πιω κάτουρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mikrocrossaki
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 209
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.258
Πόντοι
11.956
εγω πινω χρονια τα δικα μου, ποτε δεν ειχα προβλημα, αρχαιοι λαοι, ρωμαιοι - κινεζη το ειχαν καθημερινη συνηθεια, θεραπευει απο πολλες ασθενειες, εχω χρονια να αρωστησω, ενα πριν το κανω, καθε χρονο γρυπιαζομουν. Ενας λογος που δεν κολησα covid πιστευω ειναι κι'αυτος.
Αστειο για καποιους αλλα το πιστευω. Οποιος θελει μπορει να μαθει στο ιντερνετ λεπτομερειες, για τις ευεργετικες συνεπειες που εχουν τα ουρα.
Οσοι το εχετε φετιχ δοκιμαστε το αφοβα. Κανει το δερμα να λαμπει, οπως και τα μαλλια. Καλη διασκεδαση
Φαντα μπλε πίνεις
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
εγω πινω χρονια τα δικα μου, ποτε δεν ειχα προβλημα, αρχαιοι λαοι, ρωμαιοι - κινεζη το ειχαν καθημερινη συνηθεια, θεραπευει απο πολλες ασθενειες, εχω χρονια να αρωστησω, ενα πριν το κανω, καθε χρονο γρυπιαζομουν. Ενας λογος που δεν κολησα covid πιστευω ειναι κι'αυτος.
Αστειο για καποιους αλλα το πιστευω. Οποιος θελει μπορει να μαθει στο ιντερνετ λεπτομερειες, για τις ευεργετικες συνεπειες που εχουν τα ουρα.
Οσοι το εχετε φετιχ δοκιμαστε το αφοβα. Καλη διασκεδαση

Φαντα μπλε πίνεις
ειναι διουριτικη?
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
καφε και τσαι πινω, και μπολικο νερακι. Σ'ευχαριστω παντως
θα μου τα ριξει η συζηγος αυτες τις μερες
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
α ξεχασα και το καρπουζι, για γλυκα pipi που λενε και οι Γαλλοι
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361
καφε και τσαι πινω, και μπολικο νερακι. Σ'ευχαριστω παντως
θα μου τα ριξει η συζηγος αυτες τις μερες
Αδερφέ αν σου τα ρίχνει η σύζυγος παίζει να το ξερουν όλες οι φίλες της και τα πεθερικα σου. Το σκέφτηκες ποτέ αυτο?
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
XOSTIDI τι κουφο ηταν αυτο που πεταξες?
η γυναικα μου το απολαβανει. Αν κανεις κατι και δεν εισαι συγουρος δεν το κανεις, απλα.
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
585
Like
686
Πόντοι
86
Προσφέρω το κατουρημα μου σε οποιον κι οποια ενδιαφερεται να τα γευτεί.Ειμαι πεντακαθαρος και υγιης 100%
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom