Νέα

Κάμπινγκ ΕΟΤ στην παραλία Επανομής. Τί φάσεις γίνονται εκεί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα konstantinos290
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
K

konstantinos290

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2022
Μηνύματα
45
Like
40
Πόντοι
0
Φιλαράκι πάνε στην Κρήτη..εκεί παίζουν διάφορα...( Πάνε στο θέμα sex και μετά γυμνισμός σε παραλίες Κρήτης)..
Επανωμή τι να λεει..μόνο για ψαροταβέρνες είναι..
πολυ μακρια φιλε μου :) και επανομη εχει.
 
OP
OP
K

konstantinos290

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2022
Μηνύματα
45
Like
40
Πόντοι
0
πανηγυρι στο καμπινκ με ζευγαρακι, ηταν κανεις εκη?
 
OP
OP
K

konstantinos290

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2022
Μηνύματα
45
Like
40
Πόντοι
0
ποταμο πολυ κοσμο. το ζευγαρακι πολυ εξαλο και εδωσε πολυ πονο. η κοπελα θεομουνο
 

farmakopoios80

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα... θέλω κι εγώ να πάω με την δικιά μου στο κάμπινγκ... είναι ψηλή ξανθιά χυμώδεις και θα ναι με στρινγκ μαγιό και τοπλες... σίγουρα θα την γαμησω εννοείται.. δεν με πειράζει αν βλέπει κάποιος,απλα δεν θέλω να πλησιάσει πολύ,το συστήνετε;;; χαλάρωση και σεξακι θέλουμε,η θάλασσα δεν είναι για μπάνιο..
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
Αυτή η άρρωστη ιστορία τύπε είχε πρωταθει για 12 Όσκαρ
Το ζητησανε οι Ρωσσοι, κανουν ανταλλαγη το «Πολεμος και Ειρηνη» του Τολστοϊ αλλα ο Αντισθενης δεν τους το εδωσε ( ειναι και το εμπαργκο…).:confused:
 

Thorikto199

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
38
Like
10
Πόντοι
0
Ξέρει κανένας αν πάνε νέα ζευγάρια τι ώρες έχει κόσμο.. Και που είναι ακριβώς αυτοί η παραλία?
 

farmakopoios80

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
οι ιστοριες του καμπινγκ με την αθωα (στην αρχη) λυσσαρα (στην πορεια) τσοντογκομενα, τις βυζαρες και την κωλαρα, η οποια παντα τα εχει με ενα βουτυροχλεχλε κλαψομπαμια και καταληγει να την παιρνει ματι πισω απο μια σκηνη η' κανα πουρναρι, ενω η ιδια γαμιεται με 2 αρκουδιαρηδες κοιλαραδες και καραφλους τυροβοσκους μπαρμπαδες, ειναι ολταϊμκλασικ εδω σε τουτον τον ιστοτοπο.
απορω πως δεν εχει βγει η φετινη βερσιον τοσο καιρο μεχρι στιγμης παντως :think:
λογικα, μαλλον την παντρευτηκε ο φιλος μας τελικα και εκοψε τα σουρτα φερτα στα καμπινγκς... :confused:
Χαχαχα όντως δε παίζει
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
122
Like
167
Πόντοι
1
Τι θες ακριβώς να γίνεται ρε φίλε εκεί γιατί κολλησες? Μια απλή παραλία είναι με άπλο κόσμο μεγάλης ηλικίας συνήθως . Τι φάση?
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom