Νέα

Κάμερες στα δωμάτια (στούντιο/μπουρδέλα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hawk2121
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 89
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hawk2121

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Σας εχει περασει ως σκεψη οτι τα δωματια σε στουντιο και μπουρδελα μπορει να εχουν καμερες;;ξερει κανεις σχετικα;
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
εμενα μου εχει περασει απο τον νου και μαλιστα με φτιαχνει αλλα τοσα χρονια καμμια ταινια μου δεν εχω δει πουθενα και ας κανω  και ωραια πλανα ο μακακας!!!!!
 

zentrix

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
εμενα μου εχει περασει απο τον νου και μαλιστα με φτιαχνει αλλα τοσα χρονια καμμια ταινια μου δεν εχω δει πουθενα και ας κανω  και ωραια πλανα ο μακακας!!!!!


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!


Πλάκα πλάκα πάντως, ένας συνάδελφος, όποτε καλεί call-girls στο σπίτι του, πάντα έχει κρυφή κάμερα και καταγράφει τα πάντα...μάλιστα μια φορά, είχε αφήσει μια στο δωμάτιο μόνη της, γιατί έπρεπε να πάει στη πόρτα και αργότερα που είδε το βίντεο, είδε ότι η πουτανίτσα, όση ώρα έλειπε αυτός, αυτή έψαχνε τα συρτάρια του δωματίου, χωρίς όμως να πάρει τίποτε, μια και δεν είχε τίποτε ο άνθρωπος μέσα, πέρα από ρούχα...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Σας εχει περασει ως σκεψη οτι τα δωματια σε στουντιο και μπουρδελα μπορει να εχουν καμερες;;ξερει κανεις σχετικα;
ναι....τα πνευματικα δικαιωματα να μου δωσουν μονο αμα βγαλουν τσοντα αματιουρ.... :sunglasses: :sunglasses:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!


Πλάκα πλάκα πάντως, ένας συνάδελφος, όποτε καλεί call-girls στο σπίτι του, πάντα έχει κρυφή κάμερα και καταγράφει τα πάντα...μάλιστα μια φορά, είχε αφήσει μια στο δωμάτιο μόνη της, γιατί έπρεπε να πάει στη πόρτα και αργότερα που είδε το βίντεο, είδε ότι η πουτανίτσα, όση ώρα έλειπε αυτός, αυτή έψαχνε τα συρτάρια του δωματίου, χωρίς όμως να πάρει τίποτε, μια και δεν είχε τίποτε ο άνθρωπος μέσα, πέρα από ρούχα...

μαλακια του επρεπε να ειχε στην ντουλαπα του ενα αραπη και μολις την  ανοιγε η τυπισσα να της ελεγε τωρα που με βρηκες θα σε γαμησω
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
στανταρ έχουν καμερα. για λόγους ασφαλείας να βλέπει η τσατσά ποτέ δεν ξέρεις τι ρόλο βαράει ο κάθε πελάτης και φυσικά και για άλλους λόγους,,,,,,,
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
αρα μας βλεπουν οτι κανουμε προθερμανση ε; :bigdick: :bigdick: :2funny: :2funny: :2funny:
 

zentrix

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Μη μασάτε ρε!
Δε τα έχουμε κλεμμένα...
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.222
Κριτικές
46
Like
3.627
Πόντοι
4.365
Παιδες.. δεν νομιζω οτι υπαρχουν καμερες μεσα στα δωματια....
Αλλωστε..
που ειναι??? ''κρυμενες''??? 
Πολυ jameς bond βλεπετε...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.240
Πόντοι
7.045
τα βλέπουν μετά οι τσατσάδες και τραβάνε μαλακία
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Όχι ρε παιδιά..
Κάθε λίγο και λιγάκι μπουκάρουν οι μπάτσοι μέσα στα μαγαζιά..και μας μαντρώνουν για άδεια εγκατάστασης..
Ξέρουμε ότι κάμερες στα δωμάτια απαγορεύονται αυστηρά..
Αν υπάρχουν θα υπάρχουν σε διαδρόμους και σαλόνι..
Αν υπήρχαν και στα δωμάτια κάμερες..εκεί που ούτως ή άλλως πάμε μέσα...τότε θα μας χώνανε πιο μέσα..
Δεν συμφέρει..
Κι εγώ στο "κάγκελο" παθαίνω αλλεργία άμα κάτσω πολύ...!!!
 

Επισκέπτης
Όχι ρε παιδιά..
Κάθε λίγο και λιγάκι μπουκάρουν οι μπάτσοι μέσα στα μαγαζιά..και μας μαντρώνουν για άδεια εγκατάστασης..
Ξέρουμε ότι κάμερες στα δωμάτια απαγορεύονται αυστηρά..
Αν υπάρχουν θα υπάρχουν σε διαδρόμους και σαλόνι..
Αν υπήρχαν και στα δωμάτια κάμερες..εκεί που ούτως ή άλλως πάμε μέσα...τότε θα μας χώνανε πιο μέσα..
Δεν συμφέρει..
Κι εγώ στο "κάγκελο" παθαίνω αλλεργία άμα κάτσω πολύ...!!!
Κρίμα κ ήθελα να κάνω καριέρα πορνοστάρ!!! :-
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Οι κάμερες δε..που επιτρέπονται..κι αυτό σε εισαγωγικά γιατί μας έχουν κάνει την παρατήρηση να τις ξηλώσουμε αλλά δεν μασάμε..είναι αυτές που δεν προσβάλλουν προσωπικά δεδομένα..και όταν..σημειώνω..ΟΤΑΝ δεν υπάρχει καταγραφικό..
Δηλαδή όπως είπα και παραπάνω...μόνο σαλόνι και διαδρόμους..
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.567
Κριτικές
31
Like
12.241
Πόντοι
5.097
Παιδες.. δεν νομιζω οτι υπαρχουν καμερες μεσα στα δωματια....
Αλλωστε..
που ειναι??? ''κρυμενες''??? 
Πολυ jameς bond βλεπετε...
μονο να ηξερες ποσα ειδη καμερων υπαρχουν που δεν τις ξεχωριζεις,σε στουντιο παντως μου εχει μπει η ιδεα γιατι η κοπελα εχει ερθει αμεσως με το που ξαπλωσα τυχαιο δε νομιζω να ηταν :grin:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
μονο να ηξερες ποσα ειδη καμερων υπαρχουν που δεν τις ξεχωριζεις,σε στουντιο παντως μου εχει μπει η ιδεα γιατι η κοπελα εχει ερθει αμεσως με το που ξαπλωσα τυχαιο δε νομιζω να ηταν :grin:
Την άλλη φορά..να την περιμένεις πίσω από την πόρτα..και μόλις μπει να της πεις...

          Τζα?

Χαααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
γιατι ρε παιδια;καλο ειναι να υπαρχουν καμερες .....

καθενας δικαιουται πεντε λεπτα διασημοτητας..... :rockon: :rockon: :jerking: :jerking: :headbang: :headbang: :headbang: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom