Νέα

Josephine (πρώην Καρολίνα) από Αλυσίδα Βουλιαγμένης-Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 90K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mihalis13

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
Εγώ είχα δώσει 50ρικο και δεν τα έκλαψα φίλε γιατι μπορεί να είναι κομοδίνο αλλά είναι μουνάρα και ο λόγος που είχα πάει είναι το ότι είχε παίξει σε τσόντα.Είχα τύχει και σε ώρα που δεν ήταν κανείς ούτε πριν ούτε μετά απο μένα.Στο μόνο που μου την έσπασε(γιατι το κομοδίνο είπα να το ανεχτω) ήταν ότι ήταν πολύ μυγιάγγιχτη με τα βυζιά της.(με το ζόρι της τα χούφτωνα).Πιστευω οτι μια φορά μαζί της μονο και μονο για εμφανιση και οτι έχει παίξει σε τσόντα αξίζει(τώρα 100 ευρώ νομίζω πως όχι, εκτος αν εκει την ιδρώνει την φανελα)
Αυτά από μένα.Ελπίζω να βοήθησα.
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Εγώ είχα δώσει 50ρικο και δεν τα έκλαψα φίλε γιατι μπορεί να είναι κομοδίνο αλλά είναι μουνάρα και ο λόγος που είχα πάει είναι το ότι είχε παίξει σε τσόντα.Είχα τύχει και σε ώρα που δεν ήταν κανείς ούτε πριν ούτε μετά απο μένα.Στο μόνο που μου την έσπασε(γιατι το κομοδίνο είπα να το ανεχτω) ήταν ότι ήταν πολύ μυγιάγγιχτη με τα βυζιά της.(με το ζόρι της τα χούφτωνα).Πιστευω οτι μια φορά μαζί της μονο και μονο για εμφανιση και οτι έχει παίξει σε τσόντα αξίζει(τώρα 100 ευρώ νομίζω πως όχι, εκτος αν εκει την ιδρώνει την φανελα)
Αυτά από μένα.Ελπίζω να βοήθησα.
Ουτε καν τη φοραειτη φανελα, οχι να την ιδρωσει κιολας.
Το "εχει παιξει σε τσοντα" ειναι σχετικο, σε μια Ουγγρικη παραγωγη της συμφορας παιρνει μια πιπα σε ενα παππουλη ελεγκτη τραινου.

ΞΕΠΕΤΑ του κερατα.............
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Ουτε καν τη φοραειτη φανελα, οχι να την ιδρωσει κιολας.
Το "εχει παιξει σε τσοντα" ειναι σχετικο, σε μια Ουγγρικη παραγωγη της συμφορας παιρνει μια πιπα σε ενα παππουλη ελεγκτη τραινου.

ΞΕΠΕΤΑ του κερατα.............
και γαμω τις τσοντες οπως τα λες :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ottavio Consone

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2013
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αλλη μια αξιομνημόνευτη συμμετοχή της ήταν με την πολύ γνωστή Cindy Hope:


Από υπηρεσίες δεν έχω ακόμη άποψη δυστυχώς..


 

Συνημμένα

  • cindy-hope-angie-knight-pix-and-video-lesbians-2.jpg
    cindy-hope-angie-knight-pix-and-video-lesbians-2.jpg
    73,2 KB · Εμφανίσεις: 68

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.116
Like
1.900
Πόντοι
216
Για τους πρωταρηδες σιγουρα η εμφανιση και μονο τους αποπροσανατολιζει και την πατανε.

Για τους εμπειρους στο χωρο ειναι ενα ακομα κομοδινο.Εμφανισιακα ισως το καλυτερο.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Για τους πρωταρηδες σιγουρα η εμφανιση και μονο τους αποπροσανατολιζει και την πατανε.

Για τους εμπειρους στο χωρο ειναι ενα ακομα κομοδινο.Εμφανισιακα ισως το καλυτερο.
Μαζί με τη Μόνικα τη Σέρβα είναι ότι καλύτερο σε εμφάνιση έχει να επιδείξει η αλυσίδα...αλλά από υπηρεσίες κλάφτα Χαράλαμπε.... :headbang: :headbang: εγώ δοκίμασα τη Μόνικα και πήρα μια γέυση πως θα είναι και η Ζοζεφίν...δεν έχω καμιά διάθεση να δοκιμάσω...
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Μαζί με τη Μόνικα τη Σέρβα είναι ότι καλύτερο σε εμφάνιση έχει να επιδείξει η αλυσίδα...αλλά από υπηρεσίες κλάφτα Χαράλαμπε.... :headbang: :headbang: εγώ δοκίμασα τη Μόνικα και πήρα μια γέυση πως θα είναι και η Ζοζεφίν...δεν έχω καμιά διάθεση να δοκιμάσω...
Διαβαζοντας την κριτικη σου για τη Μονικα, θεωρω οτι μια χαρα περασες......και ειχες δωσει ΜΟΝΟ 70 ψωροευρω. Κακως διαμαρτυρεσαι  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Διαβαζοντας την κριτικη σου για τη Μονικα, θεωρω οτι μια χαρα περασες......και ειχες δωσει ΜΟΝΟ 70 ψωροευρω. Κακως διαμαρτυρεσαι   :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Εδω μιλάμε για κούκλα και Πορνοστάρ!! κανονικά έπρεπε να δίνεις 70, μόνο να την δείς!!
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Πρακτικα αυτο γινεται, μονο τη βλεπεις.....
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095
κακιες.......  :coffee:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
Και δεν αναφερεις και τα τατοο που εχει σχεδον παντου!  :grin:

Μάγκες όποις δει τις καινούργιες φωτογραφίες της Josephine ειδικά εκείνες με το string στα τέσσερα και δεν καρακαυλώσει έχει πρόβλημα...τι πράγμα είναι τούτο!!!
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Μάγκες όποις δει τις καινούργιες φωτογραφίες της Josephine ειδικά εκείνες με το string στα τέσσερα και δεν καρακαυλώσει έχει πρόβλημα...τι πράγμα είναι τούτο!!!
πολύ ωραίες οι νέες φωτός αλλά μου κανε εντύπωση ότι σε 2 φαίνεται το πρόσωπό της ενώ στις άλλες είναι καλυμμένο.... :think:
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
πολύ ωραίες οι νέες φωτός αλλά μου κανε εντύπωση ότι σε 2 φαίνεται το πρόσωπό της ενώ στις άλλες είναι καλυμμένο.... :think:

ε καλά ξέρουμε όλοι ότι το πρόσωπο δεν είναι το δυνατό της σημείο.....
 

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
721
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
εχουμε κανα νεο απο το κοριτσι? σταματησε ή εφυγε για διακοπες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom