Νέα

Jana Cova :«Οι Τσέχες είμαστε πάντα ερεθισμένες»!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prowler7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Καποιες φορες αναρωτιεμαι ρε παιδια.μηπως κανουμε και εμεις κατι λαθος και δεν φταινε σε ολα οι ελληνιδες..μηπως πρεπει να αναζητησουμε και εμεις την ευθυνη τον πραξεων μας...μηπως οι τροποι που προσπαθουμε να τις διεκδικησουμε δεν ειναι σωστοι :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Καποιες φορες αναρωτιεμαι ρε παιδια.μηπως κανουμε και εμεις κατι λαθος και δεν φταινε σε ολα οι ελληνιδες..μηπως πρεπει να αναζητησουμε και εμεις την ευθυνη τον πραξεων μας...μηπως οι τροποι που προσπαθουμε να τις διεκδικησουμε δεν ειναι σωστοι :think:
οχι τυπε.....μην προβληματιζεσαι τζαμπα.....τα ερωτηματα αυτα εχουν απαντηθει αιωνες τωρα....για ολα αυτες φταινε και οι μανες τους.....αποδειξη οτι τωρα με την οικονομικη κριση αυξηθηκε η αγαμια τους αφενος (αφου ματαια ψαχνουν χορηγο)και τα διαζυγια επισης απο οσες ειχαν προλαβει να τυλιξουν καποιον μαλακα.....τυχαιο;
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Οι ελληνιδες ειναι απαγορευμενος καρπος για μενα...δυσκολες και απλησιαστες ομως γεματες υποσχεσεις
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Οι ελληνιδες ειναι απαγορευμενος καρπος για μενα...δυσκολες και απλησιαστες ομως γεματες υποσχεσεις
Τι υποσχεσεις μαν;οτι δεν θα γαμας ποτε γιατι θα χουν πονοκεφαλο;οτι θα θες να δουλευεις σαν σκυλος για να εχουν λουι βιτον τσαντα;ή οτι θα τρως πιτογυρα και γκουντις και μετα τον γαμο;
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Καποιες φορες αναρωτιεμαι ρε παιδια.μηπως κανουμε και εμεις κατι λαθος και δεν φταινε σε ολα οι ελληνιδες..μηπως πρεπει να αναζητησουμε και εμεις την ευθυνη τον πραξεων μας...μηπως οι τροποι που προσπαθουμε να τις διεκδικησουμε δεν ειναι σωστοι :think:

Για  πεs εναν
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Τι υποσχεσεις μαν;οτι δεν θα γαμας ποτε γιατι θα χουν πονοκεφαλο;οτι θα θες να δουλευεις σαν σκυλος για να εχουν λουι βιτον τσαντα;ή οτι θα τρως πιτογυρα και γκουντις και μετα τον γαμο;
τοσο ασχημα ειναι τελικα φιλε?...μηπως τα παραλες λιγο...εγω δεν εχω πολυ εμπειρια με τις ελληνιδες γιαυτο ρωταω
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
τοσο ασχημα ειναι τελικα φιλε?...μηπως τα παραλες λιγο...εγω δεν εχω πολυ εμπειρια με τις ελληνιδες γιαυτο ρωταω
τοσο και χειροτερα.....ρωτα καναν παντρεμενο βασικα οχι εμενα.....
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
Τι υποσχεσεις μαν;οτι δεν θα γαμας ποτε γιατι θα χουν πονοκεφαλο;οτι θα θες να δουλευεις σαν σκυλος για να εχουν λουι βιτον τσαντα;ή οτι θα τρως πιτογυρα και γκουντις και μετα τον γαμο;

τυπε σε γαμο με ελληνιδα κουμπαρος επρεπε να ειναι ο μπαρμπα-σταθης  :rockon:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
φλερταρισμα ωραιο και με τροπο και οχι χυδαια σχολια για το σωματικα της χαρακτηριστικα..εγω πιστευω οτι ολες λαχταρανε το φλερτ απλα δεν το δειχνουν
Aπλα........Οσο εξικειωμενοι ειμαστε εμειs  με  το καμακι  αλλο τοσο ειναι κι αυτεs
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
ολες λαχταρανε το φλερτ απλα δεν το δειχνουν

αυτό ισχύει αλλά το θέμα είναι αν θα σου κάτσουνε.

γενικά στην Ελλάδα πάσχει το dating, θα ανοίξω θρεντ αξίζει. για να πιείς έναν καφέ για κάποιες γυναίκες είναι το μισό της σχέσης ενώ Αμερική είναι το πιο απλό πράγμα, ευκαιρία να γνωρίσεις τον άλλον, όχι οτι ξεκινάει κάτι σώνει και καλά. επειδή δε γνωρίζουν πιο πολύ κόσμο έχουν περισσόερη πείρα και είναι πιο σωστοί και στην σχέση τους μετά, και δεν μιλάω μόνο για τις γυναίκες.  :grin:

αλλά είμαι offtopic.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Aπλα........Οσο εξικειωμενοι ειμαστε εμειs  με  το καμακι  αλλο τοσο ειναι κι αυτεs
καποιος ομως πρεπει να κανει την αρχη φιλε μου...και την αρχη την κανει παντα ο αντρας που ειναι ο κυνηγος απο τη φυση του
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
αυτό ισχύει αλλά το θέμα είναι αν θα σου κάτσουνε.

γενικά στην Ελλάδα πάσχει το dating, θα ανοίξω θρεντ αξίζει. για να πιείς έναν καφέ για κάποιες γυναίκες είναι το μισό της σχέσης ενώ Αμερική είναι το πιο απλό πράγμα, ευκαιρία να γνωρίσεις τον άλλον, όχι οτι ξεκινάει κάτι σώνει και καλά. επειδή δε γνωρίζουν πιο πολύ κόσμο έχουν περισσόερη πείρα και είναι πιο σωστοί και στην σχέση τους μετά, και δεν μιλάω μόνο για τις γυναίκες.  :grin:

αλλά είμαι offtopic.
το κυνηγι το κανεις για τον εαυτο σου επειδη σου αρεσει..δεν χρειαζεται να σκεφτεσαι ανοητα πραγματα οπως το αν θα πηδηξεις η οχι....η μαγεια ειναι το ταξιδι και οχι ο προορισμος
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
καποιος ομως πρεπει να κανει την αρχη φιλε μου...και την αρχη την κανει παντα ο αντρας που ειναι ο κυνηγος απο τη φυση του
Του κυνηγου και του ψαρα το πιατο   εκατο φορεs ειναι αδειανο και μια φορα γεματο
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
το κυνηγι το κανεις για τον εαυτο σου επειδη σου αρεσει..δεν χρειαζεται να σκεφτεσαι ανοητα πραγματα οπως το αν θα πηδηξεις η οχι....η μαγεια ειναι το ταξιδι και οχι ο προορισμος

συγχώρεσε με τον ανόητο.

θαυμαστής του Καβάφη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom