Νέα

ισπανικο BUKKAKE - Premium BUKKAKE - PUTALOCURA - TORBE

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pablo michel
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
pablo michel

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
αλλα ειναι πολυ μονοτονα, ολα γυριζονται σε ενα δωματιο και η καμερα συνεχως διχνει το προσωπο. ενω εχουν την δυνατοτητα να κανουν κατι τετοιο, δεν βαζουν και λιγη φανατσια, οποως οι Ιαπωνες
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Οι Ιαπωνες δεν παιζονται ,απο εκει ξεκινησε αλλωστε ...
Μαιο του 11 ημουν στο γυρισμα mini bukkake που εκανε η ρωσιδα Nataly Gold στη Βουδαπεστη , μετα την πηρα στο δωματιο του ξενοδοχειου μου για κανα τριωρο :grin:
 
OP
OP
pablo michel

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
αν ειναι αληθεια εισαι μαγκας
 
OP
OP
pablo michel

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
μπραβο σου, μουναρα - καυλα η κοπελα
 
OP
OP
pablo michel

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
εχεις συμετασχει σε αλλα γυρισματα. π.χ. GGG John Tompson
 
OP
OP
pablo michel

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
και αν ξερεις γιατι δεν βλεπουμε παια Αμερικανικα μπουκακε.
 

soutzouk loukoum

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2021
Μηνύματα
29
Like
26
Πόντοι
0
Κορυφαία στιγμή κατα τη γνώμη μου του PB τα βιντεο με την Kitana Lure και την Anjelica. Η Kitana εκλαιγε μετά σε κατι stories στο ινσταγκραμ οτι το μετανιωσε και ότι πονουσε το στομάχι της.
 
OP
OP
pablo michel

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
Κορυφαία στιγμή κατα τη γνώμη μου του PB τα βιντεο με την Kitana Lure και την Anjelica. Η Kitana εκλαιγε μετά σε κατι stories στο ινσταγκραμ οτι το μετανιωσε και ότι πονουσε το στομάχι της.
χμμμμ αυτο που εκλαιγε δεν μου αρεσει. Πηγε για το χρημα. Κριμα
 

soutzouk loukoum

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2021
Μηνύματα
29
Like
26
Πόντοι
0
χμμμμ αυτο που εκλαιγε δεν μου αρεσει. Πηγε για το χρημα. Κριμα
Όλες για τα λεφτά πηγαίνουν. Το αστείο είναι πως μια επαγγελματίας σαν την kitana που έχει κάνει ο,τιδήποτε για τα λεφτά, να αισθάνεται άσχημα για τα χύσια που κατάπιε και ότι δεν αισθάνεται καλά με το υλικό που γύρισε λες και έπεσε στην υπόληψη που την είχαμε.
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
298
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
81
Πιο πολύ gokkun είναι τα παραπάνω παρά bukkake
 
OP
OP
pablo michel

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
ναι φιλε, συγουρα για τα λεφτα το κανουν. Στο cap'dagde στη Γαλλια το κανουν για την καυλα τους.
 
Εγγρ.
4 Μαΐ 2022
Μηνύματα
179
Like
347
Πόντοι
21
Πιο πολύ gokkun είναι τα παραπάνω παρά bukkake
Ποτε δεν καταλαβα τη διαφορα. Μπορεις να μου την εξηγησεις; Τι ειναι ακριβως το πρωτο; Το δευτερο ειναι χυσιμο σε ολο το προσωπο απ οσο ξερω
 
OP
OP
pablo michel

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
αυτη η Σλαβικη φιλή δεν παιζεται (Τσεχες - ρωσιδες - ουκρανιδες - λευκορωσιδες- σολβακες)
η ελληνικες τσοντες μονο γελιο (κρυο) βγαζουν, καυλομενος στο φουλ να εισαι θα σου παισει το πουλι και θα πας για υπνο
 
OP
OP
pablo michel

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
Ποτε δεν καταλαβα τη διαφορα. Μπορεις να μου την εξηγησεις; Τι ειναι ακριβως το πρωτο; Το δευτερο ειναι χυσιμο σε ολο το προσωπο απ οσο ξερω
Gokkun (ελληνική απόδοση: γκόκουν, ιαπωνικά: ゴックン) είναι ένας ιαπωνικός όρος για τη σεξουαλική δραστηριότητα, στην οποία ένα άτομο καταναλώνει το σπέρμα ενός ή περισσότερων ανθρώπων, συνήθως από κάποιο είδος δοχείου.[1] Τα συνηθισμένα δοχεία περιλαμβάνουν, κούπες, μεγάλα ποτήρια ζέσεως, μπολ, τηγάνια και ποτήρια κρασιού ή κοκτέιλ. Τα περισσότερα από αυτά τα σενάρια, περιλαμβάνουν το σπέρμα πολλαπλών ανδρών.

Ο όρος "gokkun", μπορεί επίσης να αναφέρεται στη σεξουαλική πράξη της κατάποσης του σπέρματος μετά την πεολειχία ή τη συμμετοχή σε ένα bukkake.[1] [2] Η λέξη "gokkun" είναι ονοματοποιητική και μεταφράζεται περίπου όπως η ελληνική λέξη "γκλουπ", ο ήχος που ακούγεται κατά την κατάποση.[3]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom