Νέα

ΗΡΩ TRANS

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tonino75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Μπορεί κάποιος να θέλει να είναι μαζί της power bottom.
Σύμφωνα με αυτόν τον ορισμό μπορείς να γαμήσεις και παθητικός. Άλλωστε δεν σας έχει τύχει να πάτε με μια γυναίκα να σας καβαλήσει και να σας πετάξει τα μάτια έξω; Εεεε, τότε μάλλον δεν την γαμάς, σε γαμάει....
:think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
γιατί να υιοθετήσουμε αγγλόφωνους ορισμούς ?
Λες τι θέλεις και προχωράς



Μπορεί κάποιος να θέλει να είναι μαζί της power bottom.
Σύμφωνα με αυτόν τον ορισμό μπορείς να γαμήσεις και παθητικός. Άλλωστε δεν σας έχει τύχει να πάτε με μια γυναίκα να σας καβαλήσει και να σας πετάξει τα μάτια έξω; Εεεε, τότε μάλλον δεν την γαμάς, σε γαμάει....
 

Nodas Thess

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Έγινε μια συζήτηση λίγο παραπάνω σχετικά με το καυλί της κοπέλας και αν σηκώνεται και ο athensmen ρώτησε "αφού θέλεις να την γαμήσεις τι σε νοιάζει το καυλί της;" για να συμπληρώσει "μήπως θέλεις να δοκιμάσεις;". Σε αυτό σημείο το μόνο που είπα είναι πως δεν "γαμάς" μόνο με το καυλί. Έφερα το παράδειγμα του power bottom για να παρατηρήσω πως μάλλον μπορείς να γαμήσεις και παθητικός ή αν είσαι γυναίκα. Και για να το κάνω και πιο λιανά, μπόρεί ο τύπος να θέλει να την γαμήσει με τον κώλο.

Υπάρχει άλλωστε και το αστείο μεταξύ αντρών: "θα σε γαμήσω", "καλά, εσύ θα με γαμάς και εγώ θα σου φιλάω το σβέρκο...."

Καλησπέρες.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Μπορεί κάποιος να θέλει να είναι μαζί της power bottom.
Σύμφωνα με αυτόν τον ορισμό μπορείς να γαμήσεις και παθητικός. Άλλωστε δεν σας έχει τύχει να πάτε με μια γυναίκα να σας καβαλήσει και να σας πετάξει τα μάτια έξω; Εεεε, τότε μάλλον δεν την γαμάς, σε γαμάει....
συμφωνω
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
158
Πόντοι
16
Εγώ θέλω να της γαμαω τον κωλο και να παίζω την ψωλαρα της την καυλωμενη , ξενερωνω να γαμαω τραβεστί και να έχει πεσμένο πούτσο .Και πίπα που θα πάρω θέλω σκληρό καυλι
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
158
Πόντοι
16
αφου θες να την γαμησεις τι σε νιαζει το καυλι της?
μηπως θες να δοκιμασεις?
άμα δεν καυλωνει ξενερωνω . 
Το συγκεκριμένο καυλι με τίποτα δεν το βάζω στην σουφρα μου ναταν κανένα μικρό καυλακι να γίνει παιχνίδι
 

amanes705

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2016
Μηνύματα
97
Like
22
Πόντοι
0
και μονο απο τα προσοντα φοβαμαι να την επισκευθω.
 

athensmen

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2014
Μηνύματα
177
Like
32
Πόντοι
1
δηλαδη αμα εισαι απειρος την πατησες?
 

athensmen

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2014
Μηνύματα
177
Like
32
Πόντοι
1
Έγινε μια συζήτηση λίγο παραπάνω σχετικά με το καυλί της κοπέλας και αν σηκώνεται και ο athensmen ρώτησε "αφού θέλεις να την γαμήσεις τι σε νοιάζει το καυλί της;" για να συμπληρώσει "μήπως θέλεις να δοκιμάσεις;". Σε αυτό σημείο το μόνο που είπα είναι πως δεν "γαμάς" μόνο με το καυλί. Έφερα το παράδειγμα του power bottom για να παρατηρήσω πως μάλλον μπορείς να γαμήσεις και παθητικός ή αν είσαι γυναίκα. Και για να το κάνω και πιο λιανά, μπόρεί ο τύπος να θέλει να την γαμήσει με τον κώλο.

Υπάρχει άλλωστε και το αστείο μεταξύ αντρών: "θα σε γαμήσω", "καλά, εσύ θα με γαμάς και εγώ θα σου φιλάω το σβέρκο...."

Καλησπέρες.
Μπορεις να το πεις πιο απλα  θελω να γαμηθω
 

ntaes

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
11
Κριτικές
15
Like
28
Πόντοι
10
Πήρα την Ηρώ πριν λίγες μέρες αφού είχα προσπαθήσει αρκετά να την βρώ.

Όποιος θέλει μια "θηλυκή" Trans  να ψάξει αλλού! Είναι κατά τη γνώμη μου ακριβώς όπως θάπρεπε νάναι οι Trans. Συνδυάζει το θηλυκό με το αρσενικό ισοδύναμα.
Ωραίος τύπος, ωραίο στήσιμο, μεγάλο όργανο που δουλεύει, ό,τι πρέπει για παθητικούς και γουστάρει πολύ  το ενεργητικό. Πρέπει να το ξεκαθαρίσεις απ την αρχή τι γουστάρεις.Αλλοιώς προτιμάει να είναι ενεργητική, κι επιμένει...
Πολύ ωραίος χώρος με ατμόσφαιρα, δεν βιάζεται.
Έχει εμπειρία και στήνεται ωραία.
Το στήθος είναι υποτυπώδες και δεν προσέχει να είναι τελείως  άτριχη. Αυτά τα μείον..
Επίσης για να χύσει κι αυτή χρεώνει +30.Νομίζω οτι το παρακάνει.
Καλή περίπτωση  για ενεργητικούς που θέλουν τέτοιο σωματότυπο και οχι ξεπέτα.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
Πήρα την Ηρώ πριν λίγες μέρες αφού είχα προσπαθήσει αρκετά να την βρώ.

Όποιος θέλει μια "θηλυκή" Trans  να ψάξει αλλού! Είναι κατά τη γνώμη μου ακριβώς όπως θάπρεπε νάναι οι Trans. Συνδυάζει το θηλυκό με το αρσενικό ισοδύναμα.
Ωραίος τύπος, ωραίο στήσιμο, μεγάλο όργανο που δουλεύει, ό,τι πρέπει για παθητικούς και γουστάρει πολύ  το ενεργητικό. Πρέπει να το ξεκαθαρίσεις απ την αρχή τι γουστάρεις.Αλλοιώς προτιμάει να είναι ενεργητική, κι επιμένει...
Πολύ ωραίος χώρος με ατμόσφαιρα, δεν βιάζεται.
Έχει εμπειρία και στήνεται ωραία.
Το στήθος είναι υποτυπώδες και δεν προσέχει να είναι τελείως  άτριχη. Αυτά τα μείον..
Επίσης για να χύσει κι αυτή χρεώνει +30.Νομίζω οτι το παρακάνει.
Καλή περίπτωση  για ενεργητικούς που θέλουν τέτοιο σωματότυπο και οχι ξεπέτα.
    ωραιος .....οποτε καταληγουμαι οτιη κοπελα ειναι ενεργητικη και πρεπει να τ τονιζουμαι αυτο γιατι
πολες φορες την σκεφτηκα αλλα δεν πηγα
 

sunsun

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
31
Like
8
Πόντοι
0
ρε παιδια ποια είναι αυτή η τζενη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom