Νέα

Ίρις Μασάζ, Σολωμού 70, Πλατεία Βάθης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 716
  • Εμφανίσεις 190K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.786
Κριτικές
18
Like
15.445
Πόντοι
4.546
Συνάντηση με Αλίνα.

Πρώτη φορά στο Iris, καλός χώρος, καθαρός. Μπάνιο ξεχωριστό, αλλά μικρή σημασία έχει. Οι κοπέλες όλες με το χαμόγελο, ένοιωσα όμορφα.

Δεν είχα όρεξη για νέες περιπέτειες, ήθελα κάτι σίγουρο και δοκιμασμένο σήμερα, να ξανέρθω στα ίσια μου. Οπότε... Αλίνα.. Επίσης, ήταν εκεί η Εύα, Χαρά, Κορίνα και Μαρία.

Χαρά η Αλίνα που είχαμε να τα πούμε κάμποσους μήνες...(από Κηφησίας) , και εγώ το ίδιο που την είδα.

Μπανάκι πρώτα πάντοτε, και αναμονή να έρθει η κοπέλα. Τα είπαμε λιγάκι, για διάφορα σχετικά και άσχετα, όσην ώρα μου έκανε το πολύ ωραίο μασάζ της, ανταλλάξαμε απόψεις.

Την διέκοψα κάποια στιγμή από το μασάζ, που είμαι και αχόρταγος στο μασάζ, να αρχίσουμε το δεύτερο ημίχρονο... που κράτησε κανα 40λεπτο συνολικά. (είμαι λίγο των μαραθωνίων)

Χάδια, φιλιά, χαμός, πάθος στο κόκκινο όσο περνούσε η ώρα φούντωνα όλο και περισσότερο.

Πίπα απολαυστική χωρίς χέρια, το κατέχει η Αλίνα μια χαρά, την έβαλα και 69 για κάμποση ώρα μέχρι που άρχισε και αυτή να τρέμει και να κουνιέται/τρίβεται αλλιώς πάνω μου.

Περάσαμε στην ιππασία, από πάνω μου να με καβαλάει, μετά από κάμποσο ανασηκώσα και εγώ το άνω σώμα μου και ήρθα κοντά της, και εκεί έδωσα πολύ γκάζι για κάμποσα λεπτά σε τρελό ρυθμό, την είχα γαντζώσει απάνω μου, της άρεσε πολύ και αφέθηκε επίσης να παρασυρθεί στο ρυθμό μου.

Στο τέλος της ζήτησα να τελειώσω με πίπα(cim), πράγμα που έκανε χωρίς αντίρρηση, ενώ εγώ την χάιδευα.

Μου έκανε λίγο μασάζ ακόμη που της ζήτησα, στην λίγη ώρα που απέμενε.

Σε ευχαριστώ Αλίνα μου, χρειαζόμουν πολύ την σημερινή συνάντηση.
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
Συνάντηση με Αλίνα.

Πρώτη φορά στο Iris, καλός χώρος, καθαρός. Μπάνιο ξεχωριστό, αλλά μικρή σημασία έχει. Οι κοπέλες όλες με το χαμόγελο, ένοιωσα όμορφα.

Δεν είχα όρεξη για νέες περιπέτειες, ήθελα κάτι σίγουρο και δοκιμασμένο σήμερα, να ξανέρθω στα ίσια μου. Οπότε... Αλίνα.. Επίσης, ήταν εκεί η Εύα, Χαρά, Κορίνα και Μαρία.

Χαρά η Αλίνα που είχαμε να τα πούμε κάμποσους μήνες...(από Κηφησίας) , και εγώ το ίδιο που την είδα.

Μπανάκι πρώτα πάντοτε, και αναμονή να έρθει η κοπέλα. Τα είπαμε λιγάκι, για διάφορα σχετικά και άσχετα, όσην ώρα μου έκανε το πολύ ωραίο μασάζ της, ανταλλάξαμε απόψεις.

Την διέκοψα κάποια στιγμή από το μασάζ, που είμαι και αχόρταγος στο μασάζ, να αρχίσουμε το δεύτερο ημίχρονο... που κράτησε κανα 40λεπτο συνολικά. (είμαι λίγο των μαραθωνίων)

Χάδια, φιλιά, χαμός, πάθος στο κόκκινο όσο περνούσε η ώρα φούντωνα όλο και περισσότερο.

Πίπα απολαυστική χωρίς χέρια, το κατέχει η Αλίνα μια χαρά, την έβαλα και 69 για κάμποση ώρα μέχρι που άρχισε και αυτή να τρέμει και να κουνιέται/τρίβεται αλλιώς πάνω μου.

Περάσαμε στην ιππασία, από πάνω μου να με καβαλάει, μετά από κάμποσο ανασηκώσα και εγώ το άνω σώμα μου και ήρθα κοντά της, και εκεί έδωσα πολύ γκάζι για κάμποσα λεπτά σε τρελό ρυθμό, την είχα γαντζώσει απάνω μου, της άρεσε πολύ και αφέθηκε επίσης να παρασυρθεί στο ρυθμό μου.

Στο τέλος της ζήτησα να τελειώσω με πίπα(cim), πράγμα που έκανε χωρίς αντίρρηση, ενώ εγώ την χάιδευα.

Μου έκανε λίγο μασάζ ακόμη που της ζήτησα, στην λίγη ώρα που απέμενε.

Σε ευχαριστώ Αλίνα μου, χρειαζόμουν πολύ την σημερινή συνάντηση.
ωραία ανασκόπηση αν θέλεις βάλε μια κριτική και στον κατάλογο για την Αλινα το αξιζει
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.786
Κριτικές
18
Like
15.445
Πόντοι
4.546
ωραία ανασκόπηση αν θέλεις βάλε μια κριτική και στον κατάλογο για την Αλινα το αξιζει
Πολύ ευχαρίστως να βάλω φίλε μου, αλλά σε ποιό νήμα ακριβώς; Δεν βλέπω σχετικό κατάλογο στον παρόν νήμα.

Είχα βάλει παλαιότερα κριτική όταν δούλευε στο Κηφησίας 10, αλλά νομίζω ότι αξίζει ξανά!
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.786
Κριτικές
18
Like
15.445
Πόντοι
4.546

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.980
Κριτικές
4
Like
7.373
Πόντοι
2.306
Η χαρά ειναι πολωνη κι αυτή? Από εμφάνιση??
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.098
Πόντοι
45.465
επίσκεψη σήμερα , πήγαινα για τη βυζαρού Αλίνα με τις καλές υπηρεσίες αλλά ήταν σε δωμάτιο , είδα 3 κοπέλες , την Εύα μελαχρινή με κανονικό σώμα και 2αρι βυζί, τη Στέλλα καστανόξανθη χοντρή με 3αρι βυζί, και την Κορίνα μελαχρινή κοντή με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζί.
 

Trilala

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2021
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
810
Πόντοι
81
Φημεε λενε οτι ξεκίνησε μια Ελληνίδα με βυζαρες. Πηγε κάνεις?
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
Φημεε λενε οτι ξεκίνησε μια Ελληνίδα με βυζαρες. Πηγε κάνεις?
ισχύει ναι. φίλος συναγωνιστής βυζολαγνος με ενημέρωσε
πήγε αλλά ήταν απασχολημένη οπότε τις επόμενες ημέρες θα ξαναπάει και θα έχω νεα
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
39
Like
7.143
Πόντοι
3.446
επίσκεψη σήμερα , πήγαινα για τη βυζαρού Αλίνα με τις καλές υπηρεσίες αλλά ήταν σε δωμάτιο , είδα 3 κοπέλες , την Εύα μελαχρινή με κανονικό σώμα και 2αρι βυζί, τη Στέλλα καστανόξανθη χοντρή με 3αρι βυζί, και την Κορίνα μελαχρινή κοντή με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζί.
χαράς στο κουράγιο σου!!!!
 
Εγγρ.
2 Φεβ 2022
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Φημεε λενε οτι ξεκίνησε μια Ελληνίδα με βυζαρες. Πηγε κάνεις?
Ιριδα απλά η καλύτερη .όσοι αποφασίσετε να δοκιμάσετε δεν θα χάσετε.η κοπέλα είναι άλογο. Και έχει κάτι βυζάρες από άλλο πλανητη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom