Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 584K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 83 άτομα (14 μέλη και 69 επισκέπτες)

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Δυστυχώς δεν την γνωρίζω ,όμως αν ξέρει κάποιος που βρίσκεται η Τατιάνα, ας απαντήσει στον άνθρωπο.....Εγώ γουσταρα πολυ και περνουσα καλα με την καυλιαρα την Αντζελα απο αϊνικολιωτη, την βυζαρου ρουμανα με τα τατουαζ και τα μαύρα μακριά μαλλιά.....πραγματικά το μωρο αυτο σε στέλνει στην κόλαση και αν δεν την τιμησες, εχασες...Την ήξερε και η Νινα ,στο ιδιο μαγαζι δούλευαν.....και γενικώς γνωστή σε πολλούς απο εδώ θεωρώ.....Αν και κοντα στον γαμο πλέον, ανετα την πηδαω και μια ωρα πριν παντρευτω......Η Νινα τωρα,πυροβοληθηκε στο κεφάλι απο τον γκομενο της,ειχαμε οικειοτητα πολυ,τηλεφωνα....αλλά χαθηκαμε...Τι να πει κανεις.
Που να την έπαιρνες όταν δούλευε παραλιακή την Άντζελα.Αυτη ξεκίνησε πρώτη τα ακαποτά τσιμπούκια και τα εξτραδακια
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
561
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Που να την έπαιρνες όταν δούλευε παραλιακή την Άντζελα.Αυτη ξεκίνησε πρώτη τα ακαποτά τσιμπούκια και τα εξτραδακια
Δυο Άντζελες είχε το Ηράκλειο, δυνατές.. . Η μια ειναι η ρουμανα που λεω και η αλλη μια μαλλον αλβανιδα με καστανα μαλλια μεχρι τον ωμο...επισης βυζαρου...εσυ λες μαλλον την δευτερη.
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
561
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Χαχα σ' ευχαριστώ φίλε μου για την στήριξη. Μακάρι να μάθω νέα από αυτήν την ψυχή.
Για την Αντζελα λες μιας που ελεγε οτι ειναι Βραζιλιανα? Πρεπει να δουλευε και στο Γραμβουσης μια εποχη...
Την Νινα παραδοξως ποτε δεν την ειχα ακουσει...Τραγικη ιστορια παντως αυτη που περιγραφεις
Στο ευχομαι γιατί το εχω παθει κι εγώ.. Αυτή η αναγκη να δεις ξανά ένα ατομο και να μαθεις νεα του...το ξέρω καλά αυτό το συναισθημα...Οχι η καβλιαρα που λεω,ειναι ρουμανα και δουλευε στην αϊνικολιωτη.
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.615
Like
2.048
Πόντοι
506
Νάστια :kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:
 

Συνημμένα

  • IMG-61f6f961671ffff67c4bb097d6729446-V.jpg
    IMG-61f6f961671ffff67c4bb097d6729446-V.jpg
    58,5 KB · Εμφανίσεις: 4

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom