Νέα

Ηράκλειο Κρήτης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

KritiKos43

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
120
Like
167
Πόντοι
1
Alexandra και monica. Ένα ντουέτο που δεν θα χάσω όταν έρθει. Μόνικα την είχα πάρει όταν πρωτοήρθε στο Ηράκλειο με 100€ ωριαίο. Μεγάλη Κατάπιολα και ξύλο στα κολομερια σηκώνει και άγριο γαμησι. Θα ήθελα να την δοκιμάσω μαζί με Αλεξάνδρα.
 

Fenrir

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2021
Μηνύματα
19
Like
7
Πόντοι
0
Alexandra και monica. Ένα ντουέτο που δεν θα χάσω όταν έρθει. Μόνικα την είχα πάρει όταν πρωτοήρθε στο Ηράκλειο με 100€ ωριαίο. Μεγάλη Κατάπιολα και ξύλο στα κολομερια σηκώνει και άγριο γαμησι. Θα ήθελα να την δοκιμάσω μαζί με Αλεξάνδρα.
Ξέρεις ποτε θα έρθουν Ηράκλειο;
 

KritiKos43

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
120
Like
167
Πόντοι
1
Sania dior λέει κάτι ρε παιδιά? Βλέπω ίδιες και ίδιες φωτο και δυσταζω για επίσκεψη.
 

vasillhss

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
114
Like
48
Πόντοι
1
Sania dior λέει κάτι ρε παιδιά? Βλέπω ίδιες και ίδιες φωτο και δυσταζω για επίσκεψη.
Την έχω επισκεφτεί μια φορά πριν αρκετό καιρό, αλικαρνασο έχει χώρο καθαρό, εμφανισιακά είναι μια χαρά ψηλή αδύνατη σε γενικές γραμμές ότι βλέπεις στις φωτό, + καθαρή ευγενική, στα του αγώνα δε λέει όχι και θέλει να σε ευχαριστήσει δεν είναι κανένα εντυπωσιακό τούμπανο για εμένα τίμια θα ξαναπηγαινα
 

katalavame

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2019
Μηνύματα
139
Like
142
Πόντοι
1
Την έχω επισκεφτεί μια φορά πριν αρκετό καιρό, αλικαρνασο έχει χώρο καθαρό, εμφανισιακά είναι μια χαρά ψηλή αδύνατη σε γενικές γραμμές ότι βλέπεις στις φωτό, + καθαρή ευγενική, στα του αγώνα δε λέει όχι και θέλει να σε ευχαριστήσει δεν είναι κανένα εντυπωσιακό τούμπανο για εμένα τίμια θα ξαναπηγαινα
Σε το κομμάτι; παθητικοί πήρες ή ενεργητικό;
 

Fenrir

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2021
Μηνύματα
19
Like
7
Πόντοι
0
Σε αυτή πήγε κάνεις γιατί λέω να τη δοκιμάσω μόλις γυρίσω Κρήτη
 

takis72(2)

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2021
Μηνύματα
56
Like
38
Πόντοι
0


Παιδιά καμία πληροφορία για τα κορίτσια μπορεί να δώσει κάποιος. Ευχαριστώ
 

Fenrir

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2021
Μηνύματα
19
Like
7
Πόντοι
0


Παιδιά καμία πληροφορία για τα κορίτσια μπορεί να δώσει κάποιος. Ευχαριστώ
Στην Σάνια έχω πάει εμένα πιο πολύ για κρος μου κάνει όμως σαν παθητική πολύ καλή ωραίο τσιμπούκι και αντέχει στο σφυροκόπημα
 

KritiKos43

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
120
Like
167
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom