Νέα

Ηράκλειο Κρήτης.. Από μπουρδέλα, μέχρι call girls..

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Akaola

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2020
Μηνύματα
195
Κριτικές
22
Like
952
Πόντοι
371
Νομίζω ότι πρέπει να οργανωθούμε λίγο εδώ στο Ηράκλειο γιατί αν και μεγάλη πόλη με αυξημένη λίμπιντο.. έχουμε καταντήσει να παίζουμε γρόθο (μαλακία στη τοπική διάλεκτο)!!
Το θέμα έχει σκοπό να μπαίνουν ερωτικές αγγελίες για sex και οι ενεργές-υπαρκτές τοποθεσίες σε μπουρδέλα που λειτουργούν, studios, ξενοδοχεία, οίκους κτλ.. Όσε περισσότερες πληροφορίες, τόσο το καλύτερο για τον κοινό ¨αγώνα¨..
 
OP
OP
Akaola

Akaola

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2020
Μηνύματα
195
Κριτικές
22
Like
952
Πόντοι
371
Να ξεκινήσουμε λοιπόν από τα επίσημα μπουρδέλα.. *Δυστυχώς τα λιγοστά που έχουν απομείνει και χωρίς άδεια μέχρι στιγμής..
..Σκορδίλων 42-43 στην παραλιακή λεωφόρο.. είναι δύο ανεξάρτητα κολλητά μαζί.
..Αλεξανδρουπόλεως 15, παράλληλη της 62 Μαρτύρων στο ύψος της Ένωσης Ηρακλείου.
..Αϊνικολιώτη 9, στην περιοχή της Χανιώπορτας στο στενό δεξιά που είναι η αντιπροσωπεία με τις βέσπες.
Και το μόνο με νόμιμη άδεια μέχρι στιγμής.. Studio 10 Ηράκλειο, περιοχή ΠΑΓΝΗ, οδός δραχμής (ανάμεσα - κάθετος δρόμος των Μοιρών και ΠΑΓΝΗ) στο δρόμο Μοιρών, μετά την Mercedes, μπαίνεις παράλληλο και στο φανάρι, δεξιά μια τσιμεντένια ανηφόρα (υπάρχει πινακίδα).. στην μέση περίπου.



 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Nikolas25ss

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2016
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
1
Guys καλησπέρα
Ξέρετε Καμία καλή πόρνη στο Ηράκλειο Κρήτης, είτε σε πορνείο είτε να εργάζεται μόνη της. Ευχαριστώ πολύ.
 
OP
OP
Akaola

Akaola

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2020
Μηνύματα
195
Κριτικές
22
Like
952
Πόντοι
371
Guys καλησπέρα
Ξέρετε Καμία καλή πόρνη στο Ηράκλειο Κρήτης, είτε σε πορνείο είτε να εργάζεται μόνη της. Ευχαριστώ πολύ.
Υπάρχουν αυτές που διαβάζεις στο forum και στο kanesex..Εξαρτάται τι θες ακριβώς!
 

Magistrossss

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2019
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Τον παππού ξέχασες στην Αμμουδαρα. Πληροφορίες δεν ξέρω αν πρέπει ή αν έχουν ήδη δημοσιευτεί.
Κ πιάτσα στον Σκλαβενίτη στην αρχή της Αμμουδαρας συνήθως μετά τις 10 είναι 3-4 γυναίκες εκεί.
 
OP
OP
Akaola

Akaola

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2020
Μηνύματα
195
Κριτικές
22
Like
952
Πόντοι
371
Ο ¨παππούς¨ παραμένει ένας γρίφος για εμένα και φαντάζομαι για τους πιο πολλούς εδώ μέσα.. Υπάρχει θέμα σχετικά με τον παππού, που αν διαβάσεις, μετά από πολλές μαλακίες για το αν πρέπει να πούνε ή όχι που βρίσκετε κτλ. Εδωσε πληροφορίες τελικά ένας, έχω πάει πάνω από 5 φορές μαζί και άλλοι και δεν μπορούμε να βγάλουμε άκρη για το πού ακριβώς είναι! Κάποιος άλλος παρτάκιας, (προφανώς για να μην γίνετε παρέλαση στο μαγαζί), έγραψε ότι είναι άρρωστος και στα τελευταία του.. Τελικά το παράτησα το θέμα.. Πρόσφατα διάβασα στο φόρουμ ότι είναι ανοικτά και έχει και μια Αλβανίδα.. Τι να πεις; Αν βγάλεις άκρη ή έχεις πληροφορίες, παρακαλώ τα ¨φώτα¨ σου! Σχετικά με Σκλαβενίτη κτλ, υπάρχει αντίστοιχο θέμα ¨πιάτσες¨, αλλά δεν είναι κακό να τα γράφουμε και εδώ.. και τα μασαζίδικα επίσης!
 

Omikios1

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2021
Μηνύματα
32
Like
28
Πόντοι
0
Οποιος θελει για τον παππου ας μου στειλει
 

pavlosrdxrdx

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Το μαγαζι του παππου δεν υπαρχει πια τουλαχιστον στο ιδιο μερος.το οικημα φαινεται απαλοτριωμενο με ταμπελα οτι το ακινητο ειναι ιδιοκτησια καπιου μπλα μπλα.εκτος και αν εχει αλλαξει μερος. Περαςα πολυ προσφατα
 

ftoupiou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2013
Μηνύματα
122
Κριτικές
1
Like
168
Πόντοι
1
Και εγω θα ηθελα να μαθω που ειναι ο παππους..!
Επισης ενημερωνω οτι ηρθε παλι η ροζα κ θα μεινει ως τις 20/9
 
  • Like
Αντιδράσεις: Akaola
OP
OP
Akaola

Akaola

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2020
Μηνύματα
195
Κριτικές
22
Like
952
Πόντοι
371
Ηράκλειο Call Girls από 30€ - 60€.
 

Omikios1

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2021
Μηνύματα
32
Like
28
Πόντοι
0
Ειναι οπως τα εξηγει ενας φίλος πιο πανω δεν ειχα δει οτι ειχαν παραθεσει τοσο λεπτομέρεις οδηγιες. αλλα χτες διαβασα οτι ισως έχει πεθάνει ο παππους.
 
OP
OP
Akaola

Akaola

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2020
Μηνύματα
195
Κριτικές
22
Like
952
Πόντοι
371
Παππούς!
Επίσκεψη στον περιβόητο παππού (Τυπάρας με τα όλα του), ο οποίος τελικά, ούτε πέθανε, ούτε άνοια έχει.. Η αλήθεια είναι απ ότι έμαθα ότι ¨πήγε και ήρθε¨ στην κυριολεξία με θέματα υγείας κτλ, αλλά τελικά όλα πήγαν καλά και την σκαπούλαρε! Το μαγαζί δουλεύει κανονικά! Αυτή την περίοδο έχει δύο Πολωνέζες, μια μελαχρινή λυγερόκορμη για τους λάτρεις του πετίτ μοντελέ 35 ετών περίπου και μια ξανθιά, κανονική με λίγα πιασιματάκια παραπάνω στην κοιλιά 28 ετών περίπου.. 50€ με 69, άκα πίπα και όλες τις στάσεις (με την προϋπόθεση της καθαριότητας πάντα..) μπορείς να κάνεις μπάνιο και να φύγεις κύριος.. Πολύ καλή φάση και θα ξαναπροτιμηθεί..
Ο παππούς είναι στην Αμμουδάρα. Απέναντι από την είσοδο του Minoa Apartments έχει ένα στενάκι, μέσα στο στενάκι στα 20 μέτρα κάνει δεξιά μια αλάνα. Μπαίνεις μέσα στην αλάνα και είναι το δεύτερο σπίτι δεξιά, έξω από την πόρτα έχει κάτω μια μπαλέτα. Δουλεύει 09:00-21:00.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0

Loveunder30ladies

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2021
Μηνύματα
123
Like
197
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους. Νομίζω χρειάζεται μια γενική ενημέρωση προς όλους τους αναγνώστες στα τοπικά forum για το τί παίζει στην πόλη μας, μιας και έχουν γραφτεί κριτικές για αρκετές επιλογές που υπάρχουν ανάλογα με τα γούστα του καθενός, αλλά βρίσκονται διάσπαρτα σε νήματα με πολλές σελίδες και είναι σχεδόν αδύνατο να βρεθούν ή δεν υπάρχουν πια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom