Νέα

ΗΠΑ: 30χρονη καθηγήτρια κατηγορείται για σεξουαλικές σχέσεις με 16χρονο μαθητή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΦΑΚΙΡΗΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 318
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Σε φορουμ για πουτάνες γράφουμε, σιγά που θα έγραφε κανείς κάτι διαφορετικό.

Φίλε malcom, έχεις μυαλό και συμφωνώ πως δεν είναι ευθέως ανάλογα, ωστόσο η στάση μας καθορίζει και το μέλλον μας. Και επιτέλους τονίζεις το αυτονόητο-πως αντιδρά ένας 14χρονος νους και πως αντιδρά ένας ενήλικας για τον 14χρονο. Μη πάρεις παράδειγμα από εδώ. Οπως βλέπεις έχουμε ενήλικους με μυαλό 14χρονων.

Σε αντίστοιχα περιστατικά, σύσσωμος ο γυναικείος πληθυσμός καταδικάζει τι έγινε και ψήνει τον υπευθυνο. Εμείς τι κάνουμε; Συζητάμε πως τον παίζαμε στα 14 και ψάχνουμε το instagram της δασκαλας.
το 14 ειναι μια οριακη ηλικια η οποια θεωρειται μικρη και ευαισθητη.
Παρολα αυτα ενα χρονο αργοτερα, τα 15, ειναι μια ηλικια στην οποια και το κρατος αναγνωριζει την συναινεση (αρα νομικα εισαι καλλυμενος, αν δεν βιαζεις σαφως τον μαθητη/τρια σου). Και αν μου πεις οτι το κρατος ειναι για το πουτσο και δεν ξερει και και και, σε αλλες χωρες τα 15-16 ετη ειναι ηλικια που παιρνεις διπλωμα αυτοκινητου και τα 16-17 ειναι ηλικια που ψηφιζεις. Αρα στα αρχιδια μας ποιος καταδικαζει τι, αν νομικα δεν υπαρχει παραπτωμα.

Τωρα ηθικα, στο θεμα δασκαλος μαθητης, ναι υπαρχει κωλυμα και αυτος ειναι ο λογος που θα απομακρυνθει ενας δασκαλος απο το επαγγελμα. Αλλα ως προς την κοινωνια και την αποψη της, η ηθικη ειναι καθαρα υποκειμενικη.

Οποτε ολα αυτα τα περι ηθικης τα ακουω βερεσε οταν υπαρχει συναινεση απο τον (εφηβο πλεον) ανηλικο.
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.902
Like
1.786
Πόντοι
216
Ξέρεις να διαβάζεις; Μίλησε κανείς περι ηθικής;

Η συζήτηση αφορά πως διαχειριζόμαστε εμείς (κοινωνία-άνδρες και γυναίκες) και το κράτος δικαίου δύο ταυτόσημες περιπτώσεις μαθητών και μαθητριών.

Έλεος, τί απωθημένα είναι αυτά; Κρα κάνετε να ξεσπάσετε τον καημό σας.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Ξέρεις να διαβάζεις; Μίλησε κανείς περι ηθικής;

Η συζήτηση αφορά πως διαχειριζόμαστε εμείς (κοινωνία-άνδρες και γυναίκες) και το κράτος δικαίου δύο ταυτόσημες περιπτώσεις μαθητών και μαθητριών.

Έλεος, τί απωθημένα είναι αυτά; Κρα κάνετε να ξεσπάσετε τον καημό σας.
φυσικα ειναι και θεμα ηθικης. Εσυ ξερεις πως οριζεται η ηθικη;
να σε ρωτησω, ΚΚΕ ψηφιζεις; :2funny: η αναγκη σου να διαφωνεις με τα παντα απλα για να πεις οτι δεν εισαι σαν τους αλλους δειχνει οτι τα απωθημενα ειναι δικο σου κεκτημενο.

Βιασμός είναι και στις δύο περιπτώσεις, ζώα όρθια.

δεν ειναι βιασμος αν υπαρχει συναινεση. Το ηλικιακο θεμα ειναι λεπτο, 14 και 364 ημερες ειναι παρανομο και 15 και 1 ημερα ειναι νομιμο. Το αν ειναι ηθικο ειναι ΑΛΛΟ θεμα.

Σε αντίστοιχα περιστατικά, σύσσωμος ο γυναικείος πληθυσμός καταδικάζει τι έγινε και ψήνει τον υπευθυνο. Εμείς τι κάνουμε; Συζητάμε πως τον παίζαμε στα 14 και ψάχνουμε το instagram της δασκαλας.
Ουτε εδω κανεις εμμεση νυξη για το θεμα της σεξουαλικης ηθικης; :2funny:
Οτι η ηθικη του αντρα ειναι πολυ πιο ανεκτικη στο σεξ με καθηγητρια σε αντιθεση με τον "συσσωμο γυναικειο πληθυσμο" που θα καταδικαζε το σεξ με καθηγητη;

Πλεον στις περισσοτερες (αν οχι σε ολες) υποθεσεις καθηγητριας-μαθητη, η καθηγητρια εχει τις ιδιες επιπτωσεις με το αν γινοταν το αντιθετο. Το αν ο πατερας (ή η μητερα) συγχαιρει το γιοκα του που γεμισε κρεας τη δασκαλα ή τσαντιζεται με τη κορη του που αρπαξε πουτσα απο το δασκαλο (οταν νομικα ή συναινετικα δεν τιθεται θεμα), ειναι θεμα ηθικης του πατερα (ή της μητερας).
Δεν θα το κουρασω αλλο, οι απαντησεις στις βλακειες που γραφεις κρυβονται στις ενοτητες
relationship ethics, sexual ethics, workplace ethics

βαρα μια παχια για να χαλαρωσεις λιγο
ps. επιτηδες τον διαλεξα μεσηλικα και μπουλη τον καθηγητη, για να ταυτιστεις
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.902
Like
1.786
Πόντοι
216
Πάλι καλά που έχεις τον ψυχίατρο για το Ι5. Προφανώς τον χρησιμοποιείς για πολλά άλλα ζητήματά σου. Τα περι ηθικής δε τα σχολιάζω καν.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.608
Κριτικές
36
Like
35.073
Πόντοι
18.565
Εμας γιατι δεν βρεθηκε μια γαμιολα 30χρονη καθηγητρια να μας τσιμπουκωνει ρε γαμωτο μου και τρεχαμε στα μπουρδελα να μας τσιμπουκωνουν οι κωλογριες;
Aτιμη κενωνια.
 
OP
OP
ΦΑΚΙΡΗΣ

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
24.999
Πόντοι
34.168
Μη λες τετοιες κουβεντες...διαβαζει ο απο πανω..
 

godfather

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
275
Κριτικές
8
Like
796
Πόντοι
301
Εμας γιατι δεν βρεθηκε μια γαμιολα 30χρονη καθηγητρια να μας τσιμπουκωνει ρε γαμωτο μου και τρεχαμε στα μπουρδελα να μας τσιμπουκωνουν οι κωλογριες;
Aτιμη κενωνια.
Ουτε καν ειχα καθηγητρια τοσο νεα. Απο πενηντα και πανω.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.177
Πόντοι
8.530
Ουτε καν ειχα καθηγητρια τοσο νεα. Απο πενηντα και πανω.
Εισαι ατυχος...εμεις στας επαρχιας ειδαμε ωραιες νεαρες καθηγητριες, που μας ενεπνεαν για διαφορα "ιδιαιτερα μαθηματα" ,και οχι μονο καθηγητριες στα ορια της συνταξης.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.087
Like
15.669
Πόντοι
3.656

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.266
Πόντοι
11.956
Ναι Ρε πουστη μου εμείς κάτι χοντρές ΚΚΕ είχαμε στο σχολείο με ταγαρια η καθηγήτριες ήταν που όλες αυτές εδώ στην Ελλάδα να μας μάθουν ..... γράμματα
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.806
Like
3.627
Πόντοι
456
Είχα μια απίστευτη μουνάρα σκέτη τσόντα καθηγήτρια. Ακόμη κι ο πατέρας μου έπαιρνε τηλ έναν φίλο του καθηγητή στο ίδιο σχολείο δήθεν να ρωτήσει τι κάνει, και τον ρώταγε γι αυτήν. Είχαμε 2 σταθερά και το σήκωνα προσεκτικά το άλλο και κρυφάκουγα. Κι έλεγε ο καθηγητής, σοβαρός πολύ τώρα ε παλιακός ΤΕΡΜΑ. Ρε συ τι μουνί είναι αυτό . Έχω τρελαθεί μωρό ατελείωτο την βλέπω και δε κρατιέμαι, κι είχα μείνει άναυδος τελείως δε πίστευα στ αυτιά μου τότε. Με έχει καταστρέψει η πουτάνα έλεγε και κάτι τέτοια χαχαχα
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.697
Like
29.032
Πόντοι
6.056
Έχουν τέτοια καυλα οι αμερικανίδες καθηγήτριες που παρόλα τις καταδίκες συνεχίζουν να κυνηγάνε πιτσιρικάδες ώστε να γευτούν το νεανικό σπέρμα :grin:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.177
Πόντοι
8.530
Βαρετό έχει καταντήσει με Αμερικανες...αν σκάσει τέτοιο θέμα στην Ελλάδα εκεί να δω αντιδράσεις.
 

nikoblock

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2020
Μηνύματα
214
Like
910
Πόντοι
81
θυμαμαι καθηγητρια στο επαλ να μας κανει αγγλικα και να γραφει ονοματα ζωων στον πινακα και ξεκινησε με cock(κοκορας
και pussy(γατακι). o 18χρονος τοτε εαυτος μου καθοταν και κοιτουσε σαν μαλακας αντι να προσπαθησει να κανει καποια κινηση. μπορει να ετρωγα ακυρο αλλα τουλαχιστον θα ειχα προσπαθησει. οι καλυτερες ευκαιριες μου καθονταν παντα λαθος στιγμη.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.087
Like
15.669
Πόντοι
3.656
Έχουν τέτοια καυλα οι αμερικανίδες καθηγήτριες που παρόλα τις καταδίκες συνεχίζουν να κυνηγάνε πιτσιρικάδες ώστε να γευτούν το νεανικό σπέρμα :grin:

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν τα ρίχνουν έστω σε 18ρηδες για να'ναι και νόμιμες.Ίσως οι τύπισες έχουν φετίχ να ξεπαρθενιάζουν,σου λέει στα 18 θα'χουν πηδήξει όλοι.
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Στην Αμερική γαμανε και οι Αντρές, τι έκπληξη?! Στο ελλαντα γαμιουντε μόνο οι γκόμενές από τα 13 και τα αγορακια τα τρώει και η μαλακια?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.087
Like
15.669
Πόντοι
3.656


:smiling-face-with-heart-eyes:


teacher2.jpg
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Εγώ θυμαμε στο γυμνάσιο είχαμε μια γαλλικου από Μάιο και μετά ερχόταν με κάτι μπλουζάκια χωρίς σουτιέν.. Τότε αυτή ήταν 30 εμει; 23 λάστιχο τον είχαμε κάνει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom