Νέα

Ιωάννινα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα m8829
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195
  • Εμφανίσεις 83K
  • Ετικέτες
    γιάννενα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Επισκεψη χθες και προχθες στο Bibelo.Εμφανως βελτιωμενος χωρος με τα αναλογα φωτιστικα εφε.Laser και ιστοριες :P Ειχε 6 μωρα που επαιζαν μπαλα στα τραπεζια και γενικα ωραια ατμοσφαιρα.Μ'αρεσει που σ'αυτο το μαγαζι δεν παιζει η κλασσικη ψευτομαγκια απο τους σερβιτορους,φαινομενο που παρατηρουμε συχνα στα στριπ της πολης οπως επισης και δεν εγινε καμια προσπαθεια να φουσκωσουν το λογαριασμο.
Ακομα στα συν βαζω οτι μας κερασαν και μια γυρα σε ανυποπτο χρονο.Και γαμω  :rockon:

Ανδρικο ποτο .8 ευρω
Γυναικειο "    12 "
Πριβε         15 " 
Ψιτ,αδερφέ...
Σε ποιο την πέσανε τα μπατσόνια...
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Στο Moulin Rouge.Σημερα μου ειπαν :P
 
OP
OP
M

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
Στο Moulin Rouge? Έλα ρε.. είχε τέτοιο θέμα το Moulin και δεν το είχαμε πάρει χαμπάρι..
Το Bibelo απο χωρούς τι έλεγε? Άξιζε το tour στους καναπέδες ή μάπα το καρπούζι?..
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Είμαι Ιωάννινα με ένα φιλαράκι μου και θέλουμε να πάμε σε στριπ. Ποιό έχει τις καλύτερες γκόμενες? Help!!!  :bounce:
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Ρε παιδια... Προτεινετε κανενα μαγαζακι στα Ιωαννινα για επισκεψη βραδυ πρωτοχρονιας για πλακα (ποτακι, χαβαλες και πουλο) ή ολα μαπα ειναι?
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Μάπα στα Ιωάννινα αποκλείεται!! Και γαμώ τις πόλεις είναι!!! Απίστευτες γυναίκες, από τις πιό όμορφες στην Ελλάδα!! Απλά μάλλον κανένας Γιαννιώτης δε μπαίνει στο site...  :(
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Μάπα στα Ιωάννινα αποκλείεται!! Και γαμώ τις πόλεις είναι!!! Απίστευτες γυναίκες, από τις πιό όμορφες στην Ελλάδα!! Απλά μάλλον κανένας Γιαννιώτης δε μπαίνει στο site...  :(
Μιλαμε για Γιαννιωτισσες ή για φοιτητριες απο αλλες πολεις? Γιατι υποθετω οι δευτερες θα εχουν γυρισει σπιτια τους. Και στις πρωτες δεν εναποθετω και πολλες ελπιδες γιατι ακουω οτι ακομα και τα Γιαννενα εχουν το συνδρομο του "χωριου"... Κουτσομπολιο για το γιο ή την κορη του ταδε κλπ δηλαδη...

(η αληθεια ειναι οτι ρωταγα για στριπ, οχι για κανονικο μαγαζι, αλλα απο τα λεγομενα σου καταλαβαινω οτι και τα μαγαζια σα στριπ θα ειναι με τα ξεκωλλα μαθητοφοιτηταρια, ετσι?)
 
OP
OP
M

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
Λίγα πράγματα Γιάννενα.. Baby Dolls, Moulin Roughe, Bibelo είναι τα μόνα (δεν ξέρω αν ανοίξαν και άλλα) και αυτά σε πρόγραμμα δεν λένε τίποτα το ιδιαίτερο.. Αλλά μια δοκιμή, όπως λένε, θα σε πείσει...!!  ;)


 

.FFF

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Πηγα απο το babydolls.Τα γκομενακια ηταν ολες μια και μια ολες καβλες!!Αλλα μου την εσπαγε που καθοταν μαζι σου και σου επριζαν για χορο.Οταν ελεγες δεν γουσταρω επεμεναν συνεχεια σε σημειο που γινοταν εκνευριστικο!!
Ποιο αλλο μου προτεινετε στα γιαννενα με "υποσχεσεις" για μετα?
 

Xalikion

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά στα Γιάννενα εκτός από Λάλιο(αλλά είναι μόνο για όταν σου έχει φτάσει στο ταβάνι),δεν γαμάς έυκολα.Προσωπικά στο Baby Dolls  δεν ξαναπατάω γιατί άμα είναι να μην πιάνω ούτε μπουτι καλύτερα να δω καμιά τσόντα!Πρεβεζα πηγά και τα πέρασα τέλεια!Το studio Savalas έφτιαξε αρκετά και τα κωλομπαράκια στην Λεοφώρο Πρεβέζης-Ιωαννίνων με 100 ευρώ παίρνεις έξω πολύ καλό μουνί χωρίς πολλά ποτά και μαλακίες.Νοικιάζεις και ένα διαμερισματάκι παραθαλασσιο στον Μύτικα πολύ φθηνό,τρώς και πίνεις κανα τσίπουρο πολύ φθηνά και καλά στην Ταβέρνα του Χρηστάρα και γουστάρεις ατελείωτα!Και άσε στα Γιάννενα να λένε για φοιτίτριες που κάνουν βίζιτες και μαλακίες.
 

conan207

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
85
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
0
Λοιπον καλα μου παιδια για ακουστε Moulin Rouge!!!!!! το μαγαζι αυτο πρεπει να παρει τον τιτλο του ΜΑΣΤΕΡ...!!!Δεν ξερω τη λετε αλλα παρεα με φιλαρακια περασαμε σουπερ.Τα κοριτσια ειναι ολα φωτια..ιδιος στο prive τα δινουν ολα ...το τι γλιφομουνι εχω κανει εκεινη την ημερα δεν λεγετε σχεδον της εγλιψα ολες ιδιος 2 γομενακια το τι δαχτιλο στον ποπο αφιναν δεν λεγετε πισω στον καναπε μονο που δεν γαμισαμε οκ χαλασαμε ο καθενας απο 5-6 χορους αλλα χαλαλη τους παρτουζα κανονικη...ειχαμε 3 κοματια και η μια εγλιφε την αλλη μετα εμας ΤΣΟΝΤΑ λεμε....με την τζινα η καπος ετσι...επι 5 λεπτα με το δαχτιλο στο νινι τις χορευαμε και εδωσε τηλ για περετερο...!!! Οσο αναφορα το αλλο το babby doll ΜΑΥΡΟ.......!!!!Καναμε Baccelor και νομισαμε οτι αγορασαμε το μαγαζι.....ακους εκει επιδης ανεβασανε τον γαμπρο στιν πιστα θελανε 100 ευρω για καθε μια κοπελα που περασε και χορεπψε μαζι του βεβεα πιραν τα ΑΡΧΙΔΙΑ μου 5 γομενες =500 ευρω :uglystupid: :uglystupid:ασε που ανοιξαμε μπουκαλι ηπιαμε το μισο και μας το χρεωσε ολο....150 ευρω...???Moulin Rouge for ever....!!!!
 

xmacher

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά στα Γιάννενα εκτός από Λάλιο(αλλά είναι μόνο για όταν σου έχει φτάσει στο ταβάνι),δεν γαμάς έυκολα.Προσωπικά στο Baby Dolls  δεν ξαναπατάω γιατί άμα είναι να μην πιάνω ούτε μπουτι καλύτερα να δω καμιά τσόντα!Πρεβεζα πηγά και τα πέρασα τέλεια!Το studio Savalas έφτιαξε αρκετά και τα κωλομπαράκια στην Λεοφώρο Πρεβέζης-Ιωαννίνων με 100 ευρώ παίρνεις έξω πολύ καλό μουνί χωρίς πολλά ποτά και μαλακίες.Νοικιάζεις και ένα διαμερισματάκι παραθαλασσιο στον Μύτικα πολύ φθηνό,τρώς και πίνεις κανα τσίπουρο πολύ φθηνά και καλά στην Ταβέρνα του Χρηστάρα και γουστάρεις ατελείωτα!Και άσε στα Γιάννενα να λένε για φοιτίτριες που κάνουν βίζιτες και μαλακίες.
Επιβεβαιώνω για την Εθνική Οδό πρέβεζας Προς Ιωάννινα. Με 100 Φορτώνεις ωραίο μωρό.
 

JimmyJump

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
γραψτε ρε μαγκες καμια κριτική για το Savalas...
το έχω σκεφτεί να το επισκεφτώ πολλές φορές...
 
OP
OP
M

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
153
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
Ρε Παίδες, μια ερώτηση, υπάρχει κάποιος λόγος που έχουν κοπεί οι prive χωροί στα strips στα Γιάννενα? Μετά το BD, πήγα χθές μια βόλτα από το MR το οποίο είχε λίγα κορίτσια, αρκετά καλά τα περισσότερα, αλλά λέγανε πως δεν γίνονται πλέον prive.. Τι γίνετε εκεί πάνω τελικά?...!!
 

Bigchillas

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ta feggaria yparxoun akoma kai an nai mporei kapoios na me prosanatolisei ligo pou einai gt to mono pou kserw einai oti einai kapou sto perama :s
 

Bigchillas

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Thx thx perasa simera mia bolta k to vrika aneta  :rockon: alla itan arga k eixa kleisei gamo opote emeina me to pouli sto xeri.
Exei paei kaneis prosfata k mporei na dwsei kanena info? exw akousei oti gia 50 euro mporeis k na gamiseis toulaxiston mporouses prin 2-3 xronia paizei akoma i apla xoros noumera klp opote to moulen rouge klp?
 

xmacher

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Thx thx perasa simera mia bolta k to vrika aneta  :rockon: alla itan arga k eixa kleisei gamo opote emeina me to pouli sto xeri.
Exei paei kaneis prosfata k mporei na dwsei kanena info? exw akousei oti gia 50 euro mporeis k na gamiseis toulaxiston mporouses prin 2-3 xronia paizei akoma i apla xoros noumera klp opote to moulen rouge klp?

Κάνε λίγο παζαρι, 80 αρχίζουν και πέφτουν στο 60αρι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom