Νέα

Instagram συναντήσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sam111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 52
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (2 μέλη και 1 επισκέπτες)

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.139
Κριτικές
14
Like
1.957
Πόντοι
2.487
Γνωρίζει κανεις τίποτα για αυτήν; Μου έχει δώσει στοιχεία μέχρι και διεύθυνση και έχουμε πει να βρεθούμε εκεί (σπίτι της)


αν φοβασαι να πας μην ειναι τιποτα περιεργο, σου προτεινω καντε μια βιντεοκληση να τη δεις οτι ειναι αυτη στο προφιλ και αν ναι αερας στα πανια σου και αναμενουμε feedback
 

lespec

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
314
Κριτικές
2
Like
983
Πόντοι
81
Γνωρίζει κανεις τίποτα για αυτήν; Μου έχει δώσει στοιχεία μέχρι και διεύθυνση και έχουμε πει να βρεθούμε εκεί (σπίτι της)


Τώρα που το πόσταρες δημόσια μπορεί να βρεθείτε πολλοί στο σπίτι της :2funny:
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.118
Like
467
Πόντοι
36
αν φοβασαι να πας μην ειναι τιποτα περιεργο, σου προτεινω καντε μια βιντεοκληση να τη δεις οτι ειναι αυτη στο προφιλ και αν ναι αερας στα πανια σου και αναμενουμε feedback

Τώρα που το πόσταρες δημόσια μπορεί να βρεθείτε πολλοί στο σπίτι της :2funny:
Ζητα viper
 

jaume

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
159
Κριτικές
7
Like
223
Πόντοι
281
αν φοβασαι να πας μην ειναι τιποτα περιεργο, σου προτεινω καντε μια βιντεοκληση να τη δεις οτι ειναι αυτη στο προφιλ και αν ναι αερας στα πανια σου και αναμενουμε feedback
πηγες τελικα; για πες
 

eftyxia07

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
117
Like
147
Πόντοι
1
Φιλε μου ακου να σου πω μια ιστορια.

Εχεις μια διαρροη στο σπιτι. Ψαχνεις στο νετ και βρισκεις ΤΥΧΑΙΑ την σελιδα υδραυλικαρα.gr χωρις διευθυνση, χωρις τηλεφωνο, χωρις κριτικες, χωρις τιποτα. Μονο ενα κουμπι για να στειλεις μυνημα. Με αυτον τον "υδραυλικο" μιλατε μονο με μυνηματα. Του εξηγεις την βλαβη. Σου λεει "καταλαβα θα ερθω να την φτιαξω. Αλλα για να σε εμπιστευτω, πριν ερθω θα μου βαλει προκαταβολη 50% τοσα". Θα εκανες δουλεια με αυτον τον υδραυ΄λικο? Σαφως και ΟΧΙ.

Γιατι λοιπον να περιμενεις να ειναι κατι διαφορετικο απο την καθε "κοπελα".
Φιλε μουυ , αν εσυ εισαι τρελος και δεν δωσεις τα λεφτα στη κοπελα τι θα πρπεει να κανει; Ή αν ερθει εως εκει και της πεις οχι τελικα ; πρεπει να δινετε ενα ποσο πριν την συναντηση ΜΟΝΟ για verify real profile .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ποια είναι;κάνει συναντήσεις;
Ψευτικη ειναι ρε χαζε κανει μπαμ . Απο παλια εφτιαχνα τετοια προφιλ εγω και καταλαβαινω αλλα αυτο βγαζει μάτι .
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.163
Κριτικές
35
Like
4.487
Πόντοι
2.046
Φιλε μουυ , αν εσυ εισαι τρελος και δεν δωσεις τα λεφτα στη κοπελα τι θα πρπεει να κανει; Ή αν ερθει εως εκει και της πεις οχι τελικα ; πρεπει να δινετε ενα ποσο πριν την συναντηση ΜΟΝΟ για verify real profile .
ΠΟΤΕ δε δινεις χρηματα πριν το ραντεβου ΠΑΝΤΑ μεσα στο δωματιο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom