Νέα

Instagram συναντήσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sam111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

sam111

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2013
Μηνύματα
27
Κριτικές
4
Like
175
Πόντοι
280
Καλησπερα παίδες τώρα τελευταία έχω δει ποσά προφιλ στο Instagram στα οποία πολλές κάνουν live οι στέλνουν φωτογραφίες με το ανάλογο κόστος paysafe αν και μερικές δίνουν και λογαριασμό τράπεζας για κατάθεση. Υπάρχει κάποιος που έχει κάνει συναντήσεις γιατί μερικές κάνουν και συναντήσεις απλώς αυτές που έχω συνομιλήσει θέλουν και καλά το 50% προκαταβολή έχει κανένας κάποια που να αξίζει και να είναι έμπιστη να μας προτείνει
 

sextrakian

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2015
Μηνύματα
169
Κριτικές
8
Like
668
Πόντοι
301
Για συνάντηση θα πας μόνο εφόσον συμφωνήσει να της δώσεις τα χρήματα απο κοντά στο ξενοδοχείο. Επίσης εκ των προτέρων να έχεις συμφωνήσει και το πρόγραμμά της.
 
Τελευταία τροποποίηση:

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
714
Κριτικές
5
Like
2.757
Πόντοι
726
Όλοι αυτοί που πληρώνουν με paysafe 'η καταθέτουν χρήματα σε λογαριασμούς ή ακολουθούν έναντι χρηματικού ποσού παίρνοντας σαν αντάλλαγμα ,φώτο ,βίντεο ,ευθύνονται για την αλαζονεία των συγκεκριμένων κοπέλων να μην κάνουν ραντεβού face2face .Όσο για αυτό που ερωτάς ,,,,δεν θα έπρεπε να το ρωτάς . Σκέψου το και δώσε την απάντηση μόνος σου .
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.447
Πόντοι
506
Ποτέ προκαταβολή σε τέτοιου είδους λογαριασμούς. Λένε ότι κάνουν συναντήσεις αλλά δεν νομίζω να κάνουν πραγματικά. Μπορεί σε κάποιους λογαριασμούς από αυτούς να μην είναι και γυναίκα από πίσω
 

bdsm72

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
270
Κριτικές
1
Like
1.032
Πόντοι
81
Και ποιος είναι ο λόγος να στείλει κανείς χρήματα σε ένα τέτοιο μπάζο της κοινωνίας, όταν μπορεί να βρει δισεκατομμύρια φωτογραφίες και βίντεο στο interneτ;
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.180
Like
10.509
Πόντοι
2.256
Και ποιος είναι ο λόγος να στείλει κανείς χρήματα σε ένα τέτοιο μπάζο της κοινωνίας, όταν μπορεί να βρει δισεκατομμύρια φωτογραφίες και βίντεο στο interneτ;
Δεν υπάρχει κανένας λόγος τύπε. Το θέμα βρίσκεται στη σφαίρα της ψυχοπαθολογίας.
 

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
489
Κριτικές
6
Like
1.034
Πόντοι
361
Φιλε μου ακου να σου πω μια ιστορια.

Εχεις μια διαρροη στο σπιτι. Ψαχνεις στο νετ και βρισκεις ΤΥΧΑΙΑ την σελιδα υδραυλικαρα.gr χωρις διευθυνση, χωρις τηλεφωνο, χωρις κριτικες, χωρις τιποτα. Μονο ενα κουμπι για να στειλεις μυνημα. Με αυτον τον "υδραυλικο" μιλατε μονο με μυνηματα. Του εξηγεις την βλαβη. Σου λεει "καταλαβα θα ερθω να την φτιαξω. Αλλα για να σε εμπιστευτω, πριν ερθω θα μου βαλει προκαταβολη 50% τοσα". Θα εκανες δουλεια με αυτον τον υδραυ΄λικο? Σαφως και ΟΧΙ.

Γιατι λοιπον να περιμενεις να ειναι κατι διαφορετικο απο την καθε "κοπελα".
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
775
Κριτικές
1
Like
1.611
Πόντοι
486
Καλησπερα παίδες τώρα τελευταία έχω δει ποσά προφιλ στο Instagram στα οποία πολλές κάνουν live οι στέλνουν φωτογραφίες με το ανάλογο κόστος paysafe αν και μερικές δίνουν και λογαριασμό τράπεζας για κατάθεση. Υπάρχει κάποιος που έχει κάνει συναντήσεις γιατί μερικές κάνουν και συναντήσεις απλώς αυτές που έχω συνομιλήσει θέλουν και καλά το 50% προκαταβολή έχει κανένας κάποια που να αξίζει και να είναι έμπιστη να μας προτείνει
Φίλος το σάιτ γι'αυτό υπάρχει για να σε βοηθήσει.εχεις τόσες επιλογές για όλα τα γούστα και βαλαντια . γιατί θες να κολυμπήσεις σε άγνωστα νερά
 

EZclap

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
40
Like
61
Πόντοι
0
Ερωτηση καπως σχετικη με το θεμα,εφοσον το αρχικο προκειται για ξεκαθαρη απατη.

Υπαρχει νημα για βεβαιωμενες "επαγγελματιες" απο insta?Γιατι παρα τις τοσες επιλογες που λεει και ο φιλος ELMOUNIO στα ιδια και στα ιδια καταληγω συνηθως και το insta θα ηλπιζα οτι μαζευει πιο νεαρο κοσμο
 
OP
OP
S

sam111

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2013
Μηνύματα
27
Κριτικές
4
Like
175
Πόντοι
280
Παίδες ενοειται ότι τα λεφτά πάντα με την συνάντηση απλώς το ανέφερα για να υπάρχει σαν θέμα και αν κάποιος γνωρίζει κάποια από αυτές που κάνουν συναντήσεις να μας δώσει τα φώτα του να προχωρήσουμε και εμείς επειδή δεν μπορούμε μέσω κριτικών να επιβαίβεωσουμε ότι είναι όντως αυτές και κάνουν ραντεβού
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.249
Πόντοι
206
Φιλε μου ακου να σου πω μια ιστορια.

Εχεις μια διαρροη στο σπιτι. Ψαχνεις στο νετ και βρισκεις ΤΥΧΑΙΑ την σελιδα υδραυλικαρα.gr χωρις διευθυνση, χωρις τηλεφωνο, χωρις κριτικες, χωρις τιποτα. Μονο ενα κουμπι για να στειλεις μυνημα. Με αυτον τον "υδραυλικο" μιλατε μονο με μυνηματα. Του εξηγεις την βλαβη. Σου λεει "καταλαβα θα ερθω να την φτιαξω. Αλλα για να σε εμπιστευτω, πριν ερθω θα μου βαλει προκαταβολη 50% τοσα". Θα εκανες δουλεια με αυτον τον υδραυ΄λικο? Σαφως και ΟΧΙ.

Γιατι λοιπον να περιμενεις να ειναι κατι διαφορετικο απο την καθε "κοπελα".
μολις μου δωσες ιδεα
με τετοια κοροιδα που κυκλοφορουν θα χεστω στο ταληρο
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.806
Like
3.627
Πόντοι
456
Ντρέπομαι να πω ιστορία συγγενικού προσώπου. Του έφαγαν πάρα πολλά λεφτά από το facebook κιόλας, από λογαριασμό με photo profil screenshot από ai μοντέλο μαξ 10χ10pixel ανάλυση. :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

wasted years

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
11
Like
798
Πόντοι
311
Ντρέπομαι να πω ιστορία συγγενικού προσώπου. Του έφαγαν πάρα πολλά λεφτά από το facebook κιόλας, από λογαριασμό με photo profil screenshot από ai μοντέλο μαξ 10χ10pixel ανάλυση. :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

ένα από τα πολλά θύματα
 

Lucifer_gr37

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
459
Κριτικές
13
Like
1.605
Πόντοι
1.071
Οποία ζητάει λεφτά με προκαταβολή , τάζοντας λαγούς κ πετραχειλια επι τόπου αναφορά το προφίλ λόγω παράνομου περιεχομενου κ μπλοκ !τοσο απλά
Προσοχή , μόνο σε αυτές που λένε ότι θα σε συναντήσουν . Γτ υπάρχουν κ ξεκακαρα προφίλ ότι δεν ασχολούνται με κατιδίαν συναναστροφές. Τουλάχιστον είναι τίμιες αυτές.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.806
Like
3.627
Πόντοι
456
Τύποι όποιος ασχολείται με πίτουρα το ξέρετε το υπόλοιπο.
Για ποιο λόγο να ασχοληθείς με κάποια απατεώνισα στην καλύτερη των περιπτώσεων, που μόνο μπελάδες θα έχεις στο τέλος αν κιόλας γαμήσεις. Λέω για τα σάπια προφίλ που κυκλοφορούν. Στις περισσότερες φορές κρύβεται από πίσω κάποιος μάγκας που βγάζει φράγκα. Οι φωτογραφίες είναι κατεβασμένες από αλλού που έχει βρει στο ιντερνετ.

Μα καλά μαλάκες είναι μερικοί; Δεν καταλαβαίνουν ότι κάνει μπαμ πως είναι fake προφίλ τα περισσότερα.
Έστελνε ο άλλος μήνυμα κι έλεγε σε μια γνωστή θείτσα από το χωριό είμαι ο πρίγκηπας του Σουδάν, σε είδα στη φωτογραφία και σε ερωτεύτηκα. Στείλε μου σε ευρώ 5 χιλιάδες για να έρθω να σε βρω γιατί τα εισιτήρια για ελλάδα επειδή είσαι Ευρώπη πρέπει να τα πληρώσω με ευρώ για να έρθω να σε βρω και να φύγουμε για Αμερική. Έχω τόσα εκατομμύρια που τι είναι τα 5 χιλιάδες ευρώ που θα μου δώσεις για λίγο. Και το βλήμα πάει και στέλνει τα 5 χιλιάρικα στον τρελό από την μπανανία. Είναι τόσο τραγικές κάποιες ιστορίες που σε κάνουν να γελάς ρε πούστη μου.
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.326
Πόντοι
736
Υπάρχουν κάποιες κοπέλες οι οποίες πέρα από φωτογραφίες κ βίντεο κάνουν κ ραντεβού αλλά ελάχιστες είναι αυτές,επίσης αρκετοί ζητάνε κατευθείαν ραντεβού που στη συνέχεια τους πείθουν να αγοράσουν πρώτα κάποιες φοτο ώστε ν δείξουν εμπιστοσύνη κ στη συνέχεια δεν υπάρχει ραντεβού. Τώρα κάποτε στην Αγγλία ήξερα έναν Έλληνα ο οποίος είχε έναν συμφοιτητή ινδοπακιστανο κάτι τέτοιο ο οποίος σαν part-time job πήγαινε σε ένα σπίτι με άλλους πακιδες κανονικό ιντερνετ καφέ δηλαδή, όπου εξαπατούσαν ακριβώς έτσι άμυαλους μαλακομπουκωμενους αυνανιστες στέλνοντας τους διάφορες ερασιτεχνικές φοτο κ βίντεο π έβρισκαν στο ιντερνετ. Τώρα εδώ στο Ελλαδιστάν αδερφός φίλου ανήλικος έκανε αυτό με τα φιλαράκια αλλά σε μικρότερη κλίμακα το αποτέλεσμα βέβαια ήταν το ίδιο μαλακοκαβλιδες υπάρχουν παντού. Αυτά τα προφίλ σπάνια ανήκουν σ γυναίκες η εάν υπάρχουν αυτές συνήθως είναι πεταμένες κοκκουδες η άμυαλες πουτανιτσες π τις εκμεταλλεύεται ο γκόμενος τους βγάζοντας φοτο κ βίντεο, και πολλές φορες βρίσκονται από πίσω ακόμη και γυφτοι να ξέρετε.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.559
Πόντοι
2.256
Υπάρχουν κάποιες κοπέλες οι οποίες πέρα από φωτογραφίες κ βίντεο κάνουν κ ραντεβού αλλά ελάχιστες είναι αυτές,επίσης αρκετοί ζητάνε κατευθείαν ραντεβού που στη συνέχεια τους πείθουν να αγοράσουν πρώτα κάποιες φοτο ώστε ν δείξουν εμπιστοσύνη κ στη συνέχεια δεν υπάρχει ραντεβού. Τώρα κάποτε στην Αγγλία ήξερα έναν Έλληνα ο οποίος είχε έναν συμφοιτητή ινδοπακιστανο κάτι τέτοιο ο οποίος σαν part-time job πήγαινε σε ένα σπίτι με άλλους πακιδες κανονικό ιντερνετ καφέ δηλαδή, όπου εξαπατούσαν ακριβώς έτσι άμυαλους μαλακομπουκωμενους αυνανιστες στέλνοντας τους διάφορες ερασιτεχνικές φοτο κ βίντεο π έβρισκαν στο ιντερνετ. Τώρα εδώ στο Ελλαδιστάν αδερφός φίλου ανήλικος έκανε αυτό με τα φιλαράκια αλλά σε μικρότερη κλίμακα το αποτέλεσμα βέβαια ήταν το ίδιο μαλακοκαβλιδες υπάρχουν παντού. Αυτά τα προφίλ σπάνια ανήκουν σ γυναίκες η εάν υπάρχουν αυτές συνήθως είναι πεταμένες κοκκουδες η άμυαλες πουτανιτσες π τις εκμεταλλεύεται ο γκόμενος τους βγάζοντας φοτο κ βίντεο, και πολλές φορες βρίσκονται από πίσω ακόμη και γυφτοι να ξέρετε.
Ειλικρινά αν είχα χρόνο (και άντερα να αντέξω την καταγγελία), θα το έκανα κι εγώ!!! Το τι μαλάκες συναντάς, ακόμα και σε απλά τσατ δε λέγεται!!! :cheesy::cheesy::cheesy:
Πάντως υπάρχουν προφίλ που κάνουν ραντεβού!! Η γνωστή εδώ μέσα Russian girl in Athens, η άλλη η τουμπανιάρα η χορεύτρια στην Κρήτη, η Νεράιδα μια κελλυ λιοντου νομίζω ή κάπως έτσι... Υπάρχουν!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom