Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Η βαλερια απο κασ 3 οροφος
αααα ναι ναι, την εχω βαρεθει δε μου κανει κανενα κεφι μα κανενα ομως, κατσε μη μπερδευτω λες αυτη που εχω φωτο? η την δευτερη κοπελα που σαφως δεν ειναι 29 οπως λενε αλλα 36 πλεον? εγω αυτη εχω βαρεθει
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.731
Κριτικές
11
Like
13.752
Πόντοι
3.246
αααα ναι ναι, την εχω βαρεθει δε μου κανει κανενα κεφι μα κανενα ομως, κατσε μη μπερδευτω λες αυτη που εχω φωτο? η την δευτερη κοπελα που σαφως δεν ειναι 29 οπως λενε αλλα 36 πλεον? εγω αυτη εχω βαρεθει
Οχι ρε αυτη στο avatar σου ειναι η κατια , η βαλερια ειναι η μικροκαμωμενη που τη γουσταρες
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Οχι ρε αυτη στο avatar σου ειναι η κατια , η βαλερια ειναι η μικροκαμωμενη που τη γουσταρες
36 χρονων ειναι τη βαρεθηκα ναι τη γουσταρα αλλα πλεον ρε φιλος κανα καινουργιο νιμού θελουμε και νανε της προκοπης. Mια μαρια ελληνιδα βλεπω στο ισμηνης την ξερεις την εχει δει καποιος? αντε μπας και παω απεκει today
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.731
Κριτικές
11
Like
13.752
Πόντοι
3.246
36 χρονων ειναι τη βαρεθηκα ναι τη γουσταρα αλλα πλεον ρε φιλος κανα καινουργιο νιμού θελουμε και νανε της προκοπης. Mια μαρια ελληνιδα βλεπω στο ισμηνης την ξερεις την εχει δει καποιος? αντε μπας και παω απεκει today
Πολλα ζητας :2funny::2funny: ακου εκει καλο νιμου και της προκοπης κιολας :2funny:
 

Thanos73

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2023
Μηνύματα
43
Like
141
Πόντοι
0
Είδα στο διπλανό σάιτ την Μαργαρίτα να δουλεύει σήμερα στο Ηλία Ηλιού 82 και
δεν άντεξα πέρασα για να την συναντήσω . Έχουν γραφτεί από πολλούς ποσό καλή είναι η κοπέλα καί έχω δική μου άποψη μιας και την έχω ξαναδεί στην Πάτρα. Δεν χρειάζεται να μπω σε περισσότερες λεπτομέρειες.
Αυτό που με σκλάβωσε είναι ότι παρόλο που το τράβηξα αρκετή ώρα για να τελειώσω καί πήγα να σηκωθώ η Μαργαρίτα έκατσε ξαπλωμένη καί ήθελε να ξαπλώσω διπλά της και να κάνουμε αγκαλιές. Την συνιστώ χωρίς δεύτερη σκέψη , Προσωπικά για εμένα έγινε στάνταρ επιλογή !!!
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095
Είδα στο διπλανό σάιτ την Μαργαρίτα να δουλεύει σήμερα στο Ηλία Ηλιού 82 και
δεν άντεξα πέρασα για να την συναντήσω . Έχουν γραφτεί από πολλούς ποσό καλή είναι η κοπέλα καί έχω δική μου άποψη μιας και την έχω ξαναδεί στην Πάτρα. Δεν χρειάζεται να μπω σε περισσότερες λεπτομέρειες.
Αυτό που με σκλάβωσε είναι ότι παρόλο που το τράβηξα αρκετή ώρα για να τελειώσω καί πήγα να σηκωθώ η Μαργαρίτα έκατσε ξαπλωμένη καί ήθελε να ξαπλώσω διπλά της και να κάνουμε αγκαλιές. Την συνιστώ χωρίς δεύτερη σκέψη , Προσωπικά για εμένα έγινε στάνταρ επιλογή !!!
Έτσι! Με τέτοια Γούτσου Γούτσου εγώ έχω τελειώσει πριν καν μπω στο δωμάτιο ούτε ακαποτα ούτε κωλοτρυπίδες ούτε τίποτα! Μόνο ερωτα :smiling-face-with-heart-eyes:
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.327
Πόντοι
24.571
Περασα να τη δω απο το λεωφ αθηνων 343 γτ εχει βυζαρες στις φωτο και μ αρεσε , πολυ πλαστικ κ πολυ αγριο προσωπο ομως κ τετραγωνοι ωμοι , σα τραβελι. Φουλ 4αρια βυζια φουσκωμενα κ κωλος με ενθεματα. Οσο ημουν εκει, δε τη πηρε κανεις απ οσους μπηκαν, κανει ελευθερο στοματικο με 100


Δουλευε μαζι με μια βενεζουελανα καρλα , καινουργιες κ οι 2. Η καρλα εχει γλυκο προσωπο με σιδερακια στα δοντια, ασακι βυζι και ενα τατου αναμεσα στα στηθη που γραφει baila ( ελληνιστι χορος ), τιμιο σωμα οτι βλεπεις στις φωτο . Κανει ομως μονο απλο προγραμμα χωρις 69 κ ελευθερο, ειχε 2 δωματια κ περιμενα να ριξω μια χαλαρη πιστολια . Στο δωματιο κλεβει στις στασεις αβερτα, φοβαται το σφυροκοπημα κ κακη πιπα ρουφαει εντονα σα μακαρονι ,δε το χει καθολου παροτι καλη πουτσοφωλια το μουνι της σφιχτο δε παστωσε το τζελ

Περασα κ απο κροκεων για μια μπιανκα να δω που την ελεγε καινουργια το σαητ , ειναι η μπιανκα που δουλευε θεσσαλιας στο dreamplace, φεικ φωτος αλλη κοπελα απεικονιζουν , κοντουλα στο 1.60 με πεσμενα στηθη κ κωλο κ ποντικοφατσα, δουλευε με σουζανα, κανουν ελευθερο στα 70 και οι 2 αλλα εμφανιση ακυρο απο μενα
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
18
Like
15.468
Πόντοι
4.546
Είχα ξαναπεράσει με Λίζα, τυπικές υπηρεσίες μου άρεσε από σώμα, αλλά τις προάλλες έβαζε χέρι, δεν ξέρω αν ήταν κουρασμένη ή πονούσε, κρίμα και μου άρεσε. Δεν θα υπάρξει τρίτη φορά.
 

deanj9412

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2024
Μηνύματα
10
Like
27
Πόντοι
0
Γνωρίζεται καμία που να έχει ωραία πατουσακια κει να τα χρησιμοποιεί;
Καθαρή και teen?
 

brdla1000

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
124
Κριτικές
4
Like
312
Πόντοι
1
Περασα κ απο κροκεων για μια μπιανκα να δω που την ελεγε καινουργια το σαητ , ειναι η μπιανκα που δουλευε θεσσαλιας στο dreamplace, φεικ φωτος αλλη κοπελα απεικονιζουν , κοντουλα στο 1.60 με πεσμενα στηθη κ κωλο κ ποντικοφατσα, δουλευε με σουζανα, κανουν ελευθερο στα 70 και οι 2 αλλα εμφανιση ακυρο απο μενα

Α γεια σου ρε φίλε, είδα τις φωτο στο άλλο site και λέω τι μουνί είναι αυτό; Με γλύτωσες από τον κόπο...Γενικά από τα studio ελάχιστα εμπιστεύομαι, παίζει πολύ fake φωτο και κοπέλες φαντάσματα, εμφανίζονται στο πρόγραμμα και όταν πας από κοντά δεν είναι στο μαγαζί.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
896
Κριτικές
48
Like
4.650
Πόντοι
2.836
Είχα ξαναπεράσει με Λίζα, τυπικές υπηρεσίες μου άρεσε από σώμα, αλλά τις προάλλες έβαζε χέρι, δεν ξέρω αν ήταν κουρασμένη ή πονούσε, κρίμα και μου άρεσε. Δεν θα υπάρξει τρίτη φορά.
Λίζα σε ποιο κατάστημα;
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
361
Like
432
Πόντοι
21
Παιδιά έχει κανείς άποψη για Τατιάνα από Βρ.60/Κασ.3? Ρωτάω επειδή οι κριτικές είναι ψιλοδιφορούμενες. Μαραντόνα έχεις δοκιμάσει αλάνι μου?
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Χθεσινη πορνοβολτα προς ευρεση κορασιδας οπου επισκευτηκα ολα τα μαγαζά στην Κασσανδρας, στην Κροκεων τα δυο που ειχε, στο βουνο Βριλησσου ολα μα ολα εκει που ηταν τεσσερα, τα δυο στην Κατεχακης, τα στουντελα Λιοσιων, επειτα μπορδελα φυλης και γυρω οδους και εχω να πω τα εξης.

Τοση αηδια δε θυμαμαι να εχω ξανανιωσει, μιλαμε για το μεγαλυτερο μερος των κοριτσιων εξ Βενεζουελας και κοντινα βουνα με αλοπροσαλα σωματα δηλαδη κωλους υπερμεγέθη με ενθεματα καποιες, με βυζια τορπιλες ασχημο θεαμα και στην καλυτερη πεσμενα βυζια η άθλιας αισθητικης, άλλες χοντρες, άλλες πατσαβουρες που ουτε τσαμπα δε θα πηγαινα μαζι τους πόσο μαλλον να θελουν και να τις πληρωσουμε, ποιο κατρακίλα δεν εχω ξαναματαδεί. Αφιερωσα καπου στις τεσσερις ωρες ξεκινοντας απο περιπου 12.00 βραδυ μεχρι πρωίας.Μεχρι Μεταξουργειο εφτασε η χάρη μου μπας, και, μηπως, ξερω γω, ισως, αντε να δουμε οπου επισκευτηκα την κολωνου χαμηλα κοντα με Μ.Αλεξανδρου εκει που εχει δυο μαζι μεσα σε ενα διαδρομο και οταν ειδα αυτα που ειδα ηταν τοσο αποκαρδιοτικό που χάλασε η ορεξή μου και εφυγα για σπιτι. Μακακα μου τοσο ξενερα πουθενα, μιλαμε δεν εβρισκα ΤΙΠΟΤΑ, εστω ρε παιδι μου μια μετρια τι στο μπουτσο καπου ελεγα θα βρω αλλα τελικα το μπουλελέ και γρηγορα για σπιτι. Αν μπορουσα να διαθεσω περισσοτερο χρονο ισως να εβρισκα κατι στα υπολοιπα στουντιο αλλα ενεκα χαμενου χρονου δεν μπορεσα.
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
501
Κριτικές
1
Like
940
Πόντοι
86
Χθεσινη πορνοβολτα προς ευρεση κορασιδας οπου επισκευτηκα ολα τα μαγαζά στην Κασσανδρας, στην Κροκεων τα δυο που ειχε, στο βουνο Βριλησσου ολα μα ολα εκει που ηταν τεσσερα, τα δυο στην Κατεχακης, τα στουντελα Λιοσιων, επειτα μπορδελα φυλης και γυρω οδους και εχω να πω τα εξης.

Τοση αηδια δε θυμαμαι να εχω ξανανιωσει, μιλαμε για το μεγαλυτερο μερος των κοριτσιων εξ Βενεζουελας και κοντινα βουνα με αλοπροσαλα σωματα δηλαδη κωλους υπερμεγέθη με ενθεματα καποιες, με βυζια τορπιλες ασχημο θεαμα και στην καλυτερη πεσμενα βυζια η άθλιας αισθητικης, άλλες χοντρες, άλλες πατσαβουρες που ουτε τσαμπα δε θα πηγαινα μαζι τους πόσο μαλλον να θελουν και να τις πληρωσουμε, ποιο κατρακίλα δεν εχω ξαναματαδεί. Αφιερωσα καπου στις τεσσερις ωρες ξεκινοντας απο περιπου 12.00 βραδυ μεχρι πρωίας.Μεχρι Μεταξουργειο εφτασε η χάρη μου μπας, και, μηπως, ξερω γω, ισως, αντε να δουμε οπου επισκευτηκα την κολωνου χαμηλα κοντα με Μ.Αλεξανδρου εκει που εχει δυο μαζι μεσα σε ενα διαδρομο και οταν ειδα αυτα που ειδα ηταν τοσο αποκαρδιοτικό που χάλασε η ορεξή μου και εφυγα για σπιτι. Μακακα μου τοσο ξενερα πουθενα, μιλαμε δεν εβρισκα ΤΙΠΟΤΑ, εστω ρε παιδι μου μια μετρια τι στο μπουτσο καπου ελεγα θα βρω αλλα τελικα το μπουλελέ και γρηγορα για σπιτι. Αν μπορουσα να διαθεσω περισσοτερο χρονο ισως να εβρισκα κατι στα υπολοιπα στουντιο αλλα ενεκα χαμενου χρονου δεν μπορεσα.
Τα studio πεθάνανε φίλε. Άντε καμιά πιτσιρίκα νοστιμούλα μόνο περιστασιακά να έχει ενδιαφέρον σε studio. Πλέον η κατάσταση τεντώνεται στα άκρα. Στο ένα άκρο θα υπάρχουν τα call girls και τα vip rooms κανενός καλού στριπτιζάδικου και στο άλλο το χάος.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.731
Κριτικές
11
Like
13.752
Πόντοι
3.246
Τα studio πεθάνανε φίλε. Άντε καμιά πιτσιρίκα νοστιμούλα μόνο περιστασιακά να έχει ενδιαφέρον σε studio. Πλέον η κατάσταση τεντώνεται στα άκρα. Στο ένα άκρο θα υπάρχουν τα call girls και τα vip rooms κανενός καλού στριπτιζάδικου και στο άλλο το χάος.
Ελαχιστες αξιζουν πλεον ειτε σε στουντιο ειτε σε call girl, καλα για στριπ δεν συζητω καν 150 ευρω και αν θα σου παιξει μια μαλακια στο vip
Που θυμαμαι με 100αρικο γαμουσες καλα μουνια 2-3 πριν
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom