Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

questas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
166
Κριτικές
4
Like
295
Πόντοι
281

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
170
Like
766
Πόντοι
81
Πέρασα μια βόλτα από λ.αθηνων 343 Αιγάλεω(Athens vip στο portal) αμπέρ σώματαρα αλλά ψυχρή. Τι καύλα όμως η τσα2. Χαρούμενη ευγενική καυλοφατσα τίμιο σώμα. Εύκολα την πηδαγα στο 50αρικο. Ξέρει κανείς αν μπαίνει δωμάτιο? Over 40 μαυρομαλα ηταν
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.330
Πόντοι
24.571
Έχει θητήσει στην Κολωνού στο λατινοσπιτο για μεγάλο διάστημα αυτή . Έχει αλλάξει προς το θετικό εμφανισιακά αλλά έμεινε στις υπηρεσίες της Μεταξουργείου άλλο 15 euro όμως άλλο 50 :/
Για τη Καρλα θα λες μαν προφανως .

Ετσι εξηγειται λοιπον οτι ξερει καποια ελληνικα κ οτι τη 1η μερα ηταν ανετη κ αερατη στο σαλοναρισμα

Ειναι διεκπεραιωτικη τα αναφερω κ στη κριτικη που της ειχα αφησει , στο 70αρι καλυτερα ομως τα πραγματα απο καθε αποψη . Για ενα γαμησι χωρις ιδιαιτερες απαιτησεις με ενα καυλοπιπινι ειναι οκ , δε με φολιασε στο 50αρι αλλα βαζει καποιους κοφτες πχ δαχτυλα δε δεχτηκε αλλα μπατσακια κ πιπιλισμα ναι . Το μονο που με εκνευρισε οτι κουνουσε τους γλουτους να επισπευσω στα 4 αλλα της το κοψα γτ με ενοχλει αφανταστα αυτο

Κουμπωνει πολυ στα γουστα μ σαν εμφανιση παντως και ειχα νταλκα να τη γλειψω


Μεγάλε μύστη Μαραντόνα, αν καταλαβαίνω καλά, για εμάς τους λάτρεις του τσιμπουκιου η Μέγκαν αποτελεί μια σχεδόν υποχρεωτική δοκιμή! Η αλήθεια είναι ότι τα θέλω τα πιασίματα, αλλά μπροστά στο τσιμπούκι τα κάνω πέρα! Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες!
Εξαιρετικο τσιμπουκι μαν αν κ λιγο οveracting με το φτυσιμο , το απολαυσα ξαπλωμενος , μακαρι να χεις την ιδια εμπειρια . Αν περναγε απο μπαλες θα ταν περφετο , ιχνος χεριου ή δοντιου δεν επαιξε .

Κορυφαια πιπομαστορισσα η Λιλυ η βυζοκωλαρου κατ εμε , εγλειφε τελεια κορμο με dp κ μπαλες , μετα καταλαβα γιατι εχει audi tt (=teleio tsimpoyki)

καινούργιος στα studio εδώ. έχετε να προτείνετε καμία curvy/bbw που να αξιζει;
Selena δες , ηταν juicy αλλα εχει βαλει κιλα και παιζει κ σε αυτη τη κατηγορια πλεον . Μπατσακια στο κωλο δεν αφηνει , γλυψε τις βυζαρες της και να της ζητησεις να αδειασεις στο στηθος ή στο κωλο , παιζει να σ αφησει αναλογα τα κεφια της . Μη περιμενεις παπαδες στο δωματιο , για αρχη δουλεια θα κανεις

Πέρασα μια βόλτα από λ.αθηνων 343 Αιγάλεω(Athens vip στο portal) αμπέρ σώματαρα αλλά ψυχρή. Τι καύλα όμως η τσα2. Χαρούμενη ευγενική καυλοφατσα τίμιο σώμα. Εύκολα την πηδαγα στο 50αρικο. Ξέρει κανείς αν μπαίνει δωμάτιο? Over 40 μαυρομαλα ηταν
χαχα κανε μπασιμο αλανι , το πολυ πολυ να φας ταπα σιγα
 

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
491
Κριτικές
23
Like
1.586
Πόντοι
1.071
Κορυφαια πιπομαστορισσα η Λιλυ η βυζοκωλαρου κατ εμε , εγλειφε τελεια κορμο με dp κ μπαλες , μετα καταλαβα γιατι εχει audi tt (=teleio tsimpoyki)
Λιλυ πολύ δυνατή, και εκτός από DT και μπάλες ξέχασες και την κωλοτρυπα που την δική μου τουλάχιστον την έχεις σπατουλαρει ουκ ολίγες!
Μιας και μιλάμε για τσιμπούκια, για μένα κορυφαία είναι και η Λαύρα MILF από Sensuality.
 

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
45
Like
1.673
Πόντοι
2.471
Έχουμε καμία κριτική για Σαμπρίνα από deluxe Αριστοτέλους και de Paris ?
Τσάμπα κόπος.
Την είχα πάρει οταν δούλευε Φωκαίας πριν 5+ χρόνια, ηταν καλή και ευδιάθετη.
Τα τελευταία χρονια που είναι στούντιο την είχα παρει 2 φορες πριν πολυ καιρο, ρομποτική.

Εχω την εντυπωση πως έχει πελατεια στο αυταρχικο, εβλεπα πελατες με βαλιτσες να την ψαχνουν και ειχε τυχη να ακουσω πως κάποιος την ειχε κλείσει 1 ωρα. Αποκλειεται καποιος να την πάρει 1 ωρα με τετοιο "σερβις" αλλα με το strap-on μπορει να ειναι μαστορισσα... Ποιος ξερει...
 

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
45
Like
1.673
Πόντοι
2.471
Ειχα περασει απο Συγγρου 232 και ειχε ενα μελαχρινακι την Ξενια, πολυ ωραια κοπελα με νοστιμοτατο κωλαρακι.
Έχει μπει/ξερει κανείς με την συγκεκριμένη;
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
17
Like
2.712
Πόντοι
1.206
Τσάμπα κόπος.
Την είχα πάρει οταν δούλευε Φωκαίας πριν 5+ χρόνια, ηταν καλή και ευδιάθετη.
Τα τελευταία χρονια που είναι στούντιο την είχα παρει 2 φορες πριν πολυ καιρο, ρομποτική.

Εχω την εντυπωση πως έχει πελατεια στο αυταρχικο, εβλεπα πελατες με βαλιτσες να την ψαχνουν και ειχε τυχη να ακουσω πως κάποιος την ειχε κλείσει 1 ωρα. Αποκλειεται καποιος να την πάρει 1 ωρα με τετοιο "σερβις" αλλα με το strap-on μπορει να ειναι μαστορισσα... Ποιος ξερει...

Όλες αυτές εξυπηρετούν τους αυταρχικούς
 

gavros722

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2022
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
104
Πόντοι
0
Ξέρουμε τίποτα για αυτή τη κοπέλα; Φαίνεται καλή αλλά δε θέλω να φάω και φόλα
https://*****/en/StudioWorker/9905-Alexia_2
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
363
Like
432
Πόντοι
21
Κορυφαια πιπομαστορισσα η Λιλυ η βυζοκωλαρου κατ εμε , εγλειφε τελεια κορμο με dp κ μπαλες , μετα καταλαβα γιατι εχει audi tt (=teleio tsimpoyki)
Επειδή το συγκεκριμένο θέμα το κατέχω (το μισό Audi, εγώ το έχω πάρει) , να σας πω ότι αυτή τη στιγμή η Λίλλυ κάνει όντως και με διαφορά, τη καλύτερη πίπα στα στούντιο. Κάτι Μαντόνες που λένε πολλοί, τις έχει για πρωινό. Το κακό είναι ότι μετά από τόσα χρόνια έχει κορεστεί και έχει αποκτήσει ξεκάθαρα τη νοοτροπία δημοσίου υπαλλήλου. Γι'αυτό και πολλές φορές φεύγει τουλάχιστον ένα μισάωρο πριν τελείωσει η βάρδια της και η γιαυτό πίπα της είναι τόσο καλή (και γυμνή), προτιμάει ακόμα και να τα πάρει στο στόμα, παρά να γαμηθεί. Το γαμήσι είναι γι'αυτήν αγγαρεία, αλλάζει γρήγορα στάσεις και για προκαταρκτικά ούτε λόγος. Οπότε ο μόνος λόγος να πας θεωρώ είναι αποκλειστικά το τσιμπούκι της, εντάξει για μεγαλύτερο πρόγραμμα ούτε καν..
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
363
Like
432
Πόντοι
21
Η επίσκεψη στο δωμάτιο στο 50αρι ειναι και επισημα πλέον, δια στόματος Κ , δεκα λεπτά. Ακουμπάτε τα.
Ρε φίλε οι τύποι την είχαν σήμερα το μεσημέρι στο Κροκέων και μετά δεήσανε να την βγάλουνε. Τι αλήθεια 10 λεπτά όντως?
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
363
Like
432
Πόντοι
21
Αλήθεια,οχι πάντα, αλλά που είναι το κορίτσι;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αφεντικά που ειναι η Κ;
Πάντως πλάκα πλάκα αν μπορούσα να είχα την όποια συμμετοχή της Κ και τη πίπα της Λίλλυς, θα ήμουν ευχαριστημένος. Και θα δικαιολογούσα πολύ πιο εύκολα τα 50.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
912
Κριτικές
48
Like
4.733
Πόντοι
2.836
Η επίσκεψη στο δωμάτιο στο 50αρι ειναι και επισημα πλέον, δια στόματος Κ , δεκα λεπτά. Ακουμπάτε τα.
όπως στα απορρυπαντικά: κρατάνε σταθερή την τιμή αλλά μειώνουν την ποσότητα στη συσκευασία.

Εν τω μεταξύ πρόσφατα έφαγα (λίγο) κλέψιμο στον χρόνο ακόμα και σε ακριβότερα προγράμματα. Μάλλον οι στουντιάρχες θέλουν να μας διώξουν...
 
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
81
Like
70
Πόντοι
0
Selena δες , ηταν juicy αλλα εχει βαλει κιλα και παιζει κ σε αυτη τη κατηγορια πλεον . Μπατσακια στο κωλο δεν αφηνει , γλυψε τις βυζαρες της και να της ζητησεις να αδειασεις στο στηθος ή στο κωλο , παιζει να σ αφησει αναλογα τα κεφια της . Μη περιμενεις παπαδες στο δωματιο , για αρχη δουλεια θα κανεις

Σ'ευχαριστώ πολύ για την πρόταση. Αυτή που τη βρίσκουμε; Δεν είδα κάτι πέραν μιας κριτικής σου εδώ (ούτε πορταλ)
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.330
Πόντοι
24.571
Σ'ευχαριστώ πολύ για την πρόταση. Αυτή που τη βρίσκουμε; Δεν είδα κάτι πέραν μιας κριτικής σου εδώ (ούτε πορταλ)
Selena το ονομα της , δουλευει αριστ.6, deluxe και de paris τσεκαρε πορταλ . Δες εκει για το προγραμμα επισης

Μη δωσεις χαστουκια στο κωλο δε δεχεται , βυζαρες γλειφεις ανετα και ζητα της οταν τη γαμας να τελειωσεις στο στηθος της . Αν παρεις το οκ αδειασε αλλα προσεχε μη παει στα μαλλια της γτ σε βλεπω ανταλλακτικα σε φαβελες της Βραζιλιας . Ζητα της λιγοτερο τζελ μολις βγαλει το μπουκαλακι για να χεις καλυτερη αισθηση, μη περιμενεις παπαδες , για ενα ξεχαρμανιασμα ειναι κομπλε και σ αποζημιωσει η εμφανιση αφου σ αρεσει το juicy+ ( δεν ειναι χοντρη αλλα μπαμπατσικη πλεον ναι )

10 και 20λεπτο. Το κορίτσι που ειναι;
αδεια πηρε με τους δασκαλους κι αυτη , με τοσο δημοτικο που μαζευει μπηκε στο ρολο κ το πιστεψε στο τελος
 
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
81
Like
70
Πόντοι
0
Selena το ονομα της , δουλευει αριστ.6, deluxe και de paris τσεκαρε πορταλ . Δες εκει για το προγραμμα επισης

Μη δωσεις χαστουκια στο κωλο δε δεχεται , βυζαρες γλειφεις ανετα και ζητα της οταν τη γαμας να τελειωσεις στο στηθος της . Αν παρεις το οκ αδειασε αλλα προσεχε μη παει στα μαλλια της γτ σε βλεπω ανταλλακτικα σε φαβελες της Βραζιλιας . Ζητα της λιγοτερο τζελ μολις βγαλει το μπουκαλακι για να χεις καλυτερη αισθηση, μη περιμενεις παπαδες , για ενα ξεχαρμανιασμα ειναι κομπλε και σ αποζημιωσει η εμφανιση αφου σ αρεσει το juicy+ ( δεν ειναι χοντρη αλλα μπαμπατσικη πλεον ναι )
Είσαι μέγιστος παίχτης.

Η Βικτώρια με τα μεγαλα βυζια απο αριστοτελους 6 και de paris αξιζει κατα τη γνωμη σου;
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
912
Κριτικές
48
Like
4.733
Πόντοι
2.836
Είσαι μέγιστος παίχτης.

Η Βικτώρια με τα μεγαλα βυζια απο αριστοτελους 6 και de paris αξιζει κατα τη γνωμη σου;
Διάβασε κριτικές εδώ στο σάιτ, έχει πολλές κριτικές για φολιασμα. Με κάθε επιφύλαξη, προσωπικά δεν την έχω δει ούτε στο σαλόνι.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
863
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
Οχι μαν ουδεμια σχεση με φωτο . Γενικα το σωμα καμια σχεση με τις φωτο, μονο το προσωπο κρατα.

Ο κωλος ακολουθει το υπολοιπο σωμα και ειναι μικρος, στεγνος και φλατ . Στα 4 καλος ειναι επειδη εκλειπει το λιπος κ τον τουρλωνει , γενικα τις καμπυλες στις φωτο δυστυχως δε θα τις δεις , ουτε μεση εχει , μονοκομματο σκαρι χωρις πιασιματα . Αυτο που κραταω προσωπικα η φοβερη πιπα που κανει

ΥΓ. Απο τη συγκεκριμενη αλυσιδα μου λειπει πολυ η Λιλιαν , αυτη και η Κιαρα απο Κηφισο , ο ορισμος των τσοντοκορασιδων που ( σου δειχνουν εστω οτι ) γουσταρουν να ξεσκιστουν χωρις μα κ μου και τις προτεινεις ακομα κ αν χρειαστει να κανει εκπτωσεις καποιος στα γουστα του
Selena το ονομα της , δουλευει αριστ.6, deluxe και de paris τσεκαρε πορταλ . Δες εκει για το προγραμμα επισης

Μη δωσεις χαστουκια στο κωλο δε δεχεται , βυζαρες γλειφεις ανετα και ζητα της οταν τη γαμας να τελειωσεις στο στηθος της . Αν παρεις το οκ αδειασε αλλα προσεχε μη παει στα μαλλια της γτ σε βλεπω ανταλλακτικα σε φαβελες της Βραζιλιας . Ζητα της λιγοτερο τζελ μολις βγαλει το μπουκαλακι για να χεις καλυτερη αισθηση, μη περιμενεις παπαδες , για ενα ξεχαρμανιασμα ειναι κομπλε και σ αποζημιωσει η εμφανιση αφου σ αρεσει το juicy+ ( δεν ειναι χοντρη αλλα μπαμπατσικη πλεον ναι )


αδεια πηρε με τους δασκαλους κι αυτη , με τοσο δημοτικο που μαζευει μπηκε στο ρολο κ το πιστεψε στο τελος
Αυτή μ τρώει να πάω κ εγώ ! Είμαι ανάμεσα σε αυτήν, την Λιλυ από Θεσσαλίας και την Βίκυ με τις βυζαρες από κηφ60 ! Καμία προτροπή;
 

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
45
Like
1.673
Πόντοι
2.471
Αυτή μ τρώει να πάω κ εγώ ! Είμαι ανάμεσα σε αυτήν, την Λιλυ από Θεσσαλίας και την Βίκυ με τις βυζαρες από κηφ60 ! Καμία προτροπή;
H Σελενα ενω εχει πορνοσταρικα χαρακτηριστικα παρεχει εντελως αποστειρωμένο πρόγραμμα. Φιλαράκι μου είχε περασει μαζι της και ηταν τοσο-οσο μεσα. Δεν φολιαστηκε αλλα δεν ενθουσιαστηκε κι ολας. Η Λιλυ ειναι γνωστη, εχει καλες υπηρεσιες κ την ψιλο ιδρωνει την φανελα, αν σ'αρεσει εμφανισιακα τοτε καλυτερη Λιλυ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom